Výsledky soutěží - Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017

02.12.2017 - Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017 - Kroměříž

TL-Jun-II-LAT (počet párů: 41) [taneční liga]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Pozn.
Finále
1 193 Borůvka Daniel & Borůvková Barbora TK Olymp Olomouc (CZ) 234 234
2 38 Králíček Šimon & Kosková Nela TK Gradace Kroměříž (CZ) 215 215
3 205 Zíma Jakub & Bernátová Natálie COOL DANCE (CZ) 195 195
4 113 Kiršner Mario & Golombová Adéla LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 176 176
5 19 Huvar Jakub & Marková Alexa Dance studio Ostrava (CZ) 156 156
6 1 Felcman Matyáš & Bobková Barbora TK Fortuna Zlín (CZ) 137 137
Semifinále
7 - 8 98 Kirnig Tomáš & Konečná Klára LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 108 108
7 - 8 187 Novák Petr & Hrnčiríková Vendulka TK Gradace Kroměříž (CZ) 108 108
9 - 10 173 Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška COOL DANCE (CZ) 83 83
9 - 10 213 Hošek Lukáš & Koudelová Monika Taneční Studio Vítkovice (CZ) 83 83
11 172 Los Chovanec Oliver & Šáchová Tina iDance Studio (CZ) 68 68
12 170 Petráš Jan & Petrášová Veronika TK Trend Ostrava (CZ) 59 59
13 30 Zaorálek Jakub & Kolmanová Barbora KST Swing Kroměříž (CZ) 53 53 ODSTOUPIL
2. kolo
14 165 Szmek Antonín & Suszková Eliška TK Elán Třinec (CZ) 49 49
15 140 Gajdoš Ondřej & Pleskotová Tereza TK Koškovi Liberec (CZ) 47 47
16 204 Mylek Dominik & Bajgarová Michaela COOL DANCE (CZ) 44 44
17 195 Fried Martin & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha (CZ) 42 42
18 206 Kapitán Filip & Mrhálková Natálie TK Gradace Kroměříž (CZ) 39 39
19 - 20 4 Slovák Daniel & Linhová Kristýna KST Silueta Praha (CZ) 35 35
19 - 20 225 Novotný Jakub & Zikešová Emily COOL DANCE (CZ) 35 35
21 120 Kudláč Matěj & Grégrová Kristýna COOL DANCE (CZ) 31 31
22 196 Herman David & Koštovalová Eliška TK Elán Třinec (CZ) 30 30
1. kolo
23 118 Skulina Stanislav & Kluzová Klára TK Marendi (CZ) 29 29
24 75 Munzar Tadeáš & Kloudová Julie Taneční klub StarStep Třebíč (CZ) 27 27
25 - 26 58 Čadílek Adam & Holíková Vanesa TK Olymp Olomouc (CZ) 26 26
25 - 26 134 Appl Hynek & Applová Pavlína TK Henzély-Swing (CZ) 26 26
27 49 Vala Tomáš & Čiefová Simona TK Gradace Kroměříž (CZ) 26 26
28 - 30 9 Mašek Štěpán & Högerová Zuzana MZ Dance Team (CZ) 26 26
28 - 30 176 Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola TŠ Atak Tábor (CZ) 26 26
28 - 30 190 Krůza Adam & Sigmundová Hana TK ORION (CZ) 26 26
31 15 Sviták Vítek & Stejskalová Karla Taneční škola Ivy Langerové (CZ) 26 26
32 48 Bortlík Adam & Doležalová Adéla TK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ) 26 26
33 144 Balcárek Tomáš & Přibylová Barbora TŠ Atak Tábor (CZ) 26 26
34 22 Žáček Ondřej & Dobrozemská Veronika COOL DANCE (CZ) 26 26
35 174 Mareš Vojtěch & Bártová Anna TSK Salta Benešov (CZ) 26 26
36 - 37 93 Hruška Štěpán & Vejrostová Jolana Taneční klub H+L Vyškov (CZ) 23 23
36 - 37 161 Ondruš David & Ondrušová Linda TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 23 23
38 - 39 177 Bělík David & Havlíčková Kateřina Danza Brno (CZ) 20 20
38 - 39 182 Kolák Albert & Průšová Alexandra Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 20 20
40 181 Michálek Lukáš & Osičková Hana KST Silueta Praha (CZ) 20 20
41 209 Zieris Otakar & Slanináková Barbora CTS Perfect Pardubice (CZ) 20 20
Porota:
Bank Karel,CZ
Dlouhý Bohumil,CZ
Fáber Juraj,SVK
Henzély Igor ml.,CZ
Hýžová Marie,CZ
Kazda Robert,CZ
Matoušek Vladimír,CZ
Stumpf Jiří,CZ
Zabystrzan Petr,CZ