Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 10119006

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
01.04.2018 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Mistrovství jižních Čech 2018 České Budějovice TL-Dospělí-STT 16.
01.04.2018 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Mistrovství jižních Čech 2018 České Budějovice Dospělí-A-STT 7. - 8.
25.03.2018 Velká cena města Kojetína 2018 Kojetín Dospělí-A-STT 12.
04.03.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance Třinec Dospělí-STT 36. - 37.
24.02.2018 Jilemnický taneční pohár Jilemnice Dospělí-B-STT 1.
11.02.2018 Stříbrná vločka ve Starletu - postupová soutěž třídy A BRNO Dospělí-B-STT 2.
20.01.2018 CENA HANKOVA DOMU 4. ROČNÍK Dvůr Králové nad Labem Dospělí-C-LAT 6.
20.01.2018 CENA HANKOVA DOMU 4. ROČNÍK Dvůr Králové nad Labem Dospělí-B-STT 1.
14.01.2018 Zimní taneční pohár 2018 Praha Dospělí-C-LAT 7. - 8.
14.01.2018 Zimní taneční pohár 2018 Praha Dospělí-B-STT 3.
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017 Praha Dospělí-B-STT 1.
03.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-B,A,M-STT 8.
03.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-B-STT 2.
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva Brno Dospělí-STT-1.páry 13.
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota Praha Dospělí-C-LAT 1.
18.11.2017 Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha Praha Dospělí-C-LAT 7.
18.11.2017 Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha Praha Dospělí-B-STT 2.
05.11.2017 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-B-STT 2.
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) Praha Dospělí-B-STT 1.
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 7.
15.10.2017 Fuego Cup 2017 - 15. ročník Říčany u Prahy Dospělí-B-STT 2.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec Dospělí-C-LAT 7.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec Dospělí-B-STT 3.
01.10.2017 Otevřená šance - Říjnová cena Hradec Králové Dospělí-B-STT 4.
10.06.2017 Cena TSK SALTA Benešov z.s. Týnec nad Sázavou Dospělí-C-LAT 8.
28.05.2017 Jarní cena města Třebíče - 2. ročník Třebíč Dospělí-D-LAT 2.
27.05.2017 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Dospělí-C-STT 1.
14.05.2017 Nymburská pečeť 2017 Nymburk Dospělí-D-LAT 6.
14.05.2017 Nymburská pečeť 2017 Nymburk Dospělí-C-STT 1.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-C-STT 1.
01.05.2017 Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Dospělí-C-STT 1.
23.04.2017 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-STT 2.
22.04.2017 Poděbradský pohár Radim u Kolína Dospělí-C-STT 3.
09.04.2017 Holešovický pohár - 2. ročník Praha Dospělí-C-STT 2.
25.03.2017 Kladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-C-STT 1.
19.03.2017 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-D-STT 1.
05.03.2017 Cena TK LINIE Radim u Kolína Dospělí-D-STT 2.
12.02.2017 Říčanský pohár 2017 - 40. ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-STT 2.
29.01.2017 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-D-STT 1.
21.06.2015 Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Dospělí-D-STT 1.
02.05.2015 Poděbradský pohár 2015 Nymburk Dospělí-D-STT 7.
01.05.2015 Májová cena Praha Dospělí-D-STT 4.
25.04.2015 Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy Praha Dospělí-D-STT 12. - 13.
14.03.2015 Uhlířskojanovická parketa 2015 Uhlířské Janovice Dospělí-D-STT 10.
08.03.2015 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-D-STT 5.
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha Praha Dospělí-D-STT 13.
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha Praha Dospělí-D-LAT 20. - 21.
26.04.2014 Mistrovství Prahy 2014 Praha Dospělí-D-STT 3.
26.04.2014 Mistrovství Prahy 2014 Praha Dospělí-D-LAT 11.
13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-D-LAT 7.
13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-D-STT 7.
12.04.2014 Poháry města Smiřic Smiřice Dospělí-D-LAT 5.
12.04.2014 Poháry města Smiřic Smiřice Dospělí-D-STT 2.
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014 Kladno Dospělí-D-STT 1.
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014 Kladno Dospělí-D-LAT 9.
29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB Praha Dospělí-D-LAT 11. - 12.
29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB Praha Dospělí-D-STT 3.
15.03.2014 Uhlířskojanovická parketa 2014 Uhlířské Janovice Dospělí-D-STT 3.
15.03.2014 Uhlířskojanovická parketa 2014 Uhlířské Janovice Dospělí-D-LAT 7.
02.03.2014 Kladenský pohár 2014 Kladno Dospělí-D-LAT 15.
02.03.2014 Kladenský pohár 2014 Kladno Dospělí-D-STT 4.
16.02.2014 Říčanský pohár 2014 - 37.ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 25. - 26.
02.02.2014 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-D-LAT 14. - 15.
02.02.2014 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-D-STT 11.
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník) Rakovník Dospělí-D-LAT 5.
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník) Rakovník Dospělí-D-STT 6.
16.11.2013 Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Dospělí-D-STT 11. - 12.
16.11.2013 Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Dospělí-D-LAT 10. - 11.
03.11.2013 O perníkové srdce - 21. ročník Pardubice Dospělí-D-LAT 8.
03.11.2013 O perníkové srdce - 21. ročník Pardubice Dospělí-D-STT 9.
02.11.2013 Velká cena Města Berouna 2013 - 16.ročník Beroun Dospělí-D-LAT 7.
02.11.2013 Velká cena Města Berouna 2013 - 16.ročník Beroun Dospělí-D-STT 7.
05.10.2013 Velká cena Tábora 15.ročník Tábor Hobby-Dospělí-LAT 3.
05.10.2013 Velká cena Tábora 15.ročník Tábor Hobby-Dospělí-STT 1.
22.06.2013 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Pr Praha Hobby-Dospělí-STT 3.
22.06.2013 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Pr Praha Hobby-Dospělí-LAT 4.
29.12.2001 Vánoční cena TŠ Duha Česká Lípa Jun-I+II-C-STT 9.
29.12.2001 Vánoční cena TŠ Duha Česká Lípa Jun-I-C-LAT 7.
13.10.2001 Labský pohár Děčín Jun-I-C-LAT 6.
13.10.2001 Labský pohár Děčín Jun-I+II-C-STT 5.