Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 10628324

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
24.06.2018 Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK AD Praha Praha Dospělí-B-LAT 9. - 10.
09.06.2018 Cena Posázaví Týnec nad Sázavou Dospělí-B-LAT 6.
12.05.2018 Tábor OPEN 19. ročník Tábor Dospělí-B-LAT 5.
03.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-B-LAT 6.
05.12.2015 KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 Kroměříž TL-Dospělí-STT 6.
31.10.2015 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2015 Cheb Dospělí-B,A,M-STT 1.
20.09.2015 Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu Zlín Dospělí-STT-4.páry 2.
20.06.2015 Trutnov Open 14.ročník Trutnov TL-Dospělí-STT 6.
17.05.2015 Májová cena TŠ Bonstep Hradec Králové Dospělí-C,B,A,M-STT 1.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Dospělí-B,A,M-STT 1.
07.02.2015 Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky Kladno TL-Dospělí-STT 2.
24.01.2015 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2015 Otrokovice Dospělí-STT 11.
17.01.2015 COOL DANCE 2015 - 7.ročník Praha TL-Dospělí-STT 5.
13.12.2014 Kroměřížský taneční festival 2014 Kroměříž TL-Dospělí-STT 5.
22.11.2014 Kometa Dynasit Cup 2014 - Šance pro všechny Brno TL-Dospělí-STT 5.
01.11.2014 Taneční liga - 25 let Olympu - Memoriál Dr. Mirosl Olomouc TL-Dospělí-STT 6.
26.10.2014 Hradec Králové Open 2014 Hradec Králové IO-Adults-STT 15. - 17.
14.09.2014 PRAGUE OPEN 2014 Praha WO-Adults-STT 67. - 69.
17.05.2014 Mistrovství ČR družstev 2014 Otrokovice Dospělí-STT-4.páry 3.
01.05.2014 Novohradská číše - 36.ročník-Memoriál Karla Hrušky Nové Hrady TL-Dospělí-STT 4.
05.04.2014 Zlínský tanešní festival 2014 Zlín TL-Dospělí-STT 4.
22.02.2014 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2014 Praha Dospělí-STT 14.
18.01.2014 COOL DANCE 2014 - 6. ročník Praha TL-Dospělí-STT 5.
15.12.2013 Mistrovství ČR družstev 2013 Zlín Dospělí-STT-2.páry 1.
07.12.2013 Kamenický pohár 2013 Kamenice u Prahy TL-Dospělí-STT 6.
01.12.2013 Kometa Cup 2013 Brno TL-Dospělí-STT 6.
09.11.2013 Hradec Králové Open 2013 Hradec Králové IO-Adults-STT 10. - 11.
01.05.2013 Mistrovství Prahy 2013 v tanečním sportu Praha TL-Dospělí-STT 6.
14.04.2013 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2013 Kladno Dospělí-B,A,M-STT 2.
30.03.2013 Novohradská číše 2013 Nové Hrady TL-Dospělí-STT 7.
26.01.2013 Mistrovství ČR ve standardních tancích 2013 Olomouc Dospělí-STT 16.
20.01.2013 O cenu města Holýšova Holýšov Dospělí-B,A,M-STT 1.
01.12.2012 Kamenický pohár 2012 Kamenice u Prahy TL-Dospělí-STT 7.
25.11.2012 Mistrovství ČR družstev Brno Dospělí-STT-2.páry 4.
13.10.2012 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 43.ročník Liberec - DK TL-Dospělí-STT 3.
28.09.2012 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-B,A,M-STT 1.
22.04.2012 VESNA CUP 2012 Kladno Dospělí-B,A,M-STT 2.
31.03.2012 Novohradská číše 2012 - 34.ročník Nové Hrady TL-Dospělí-STT 6.
24.03.2012 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem Plzeň Tango 1.
24.03.2012 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem Plzeň Valčík 1.
24.03.2012 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem Plzeň Waltz 1.
24.03.2012 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem Plzeň Quickstep 1.
24.03.2012 Plzeňský Blackpool - O cenu plzeňských firem Plzeň Slowfox 1.
18.02.2012 Mistrovství ČR ve standardních tancích Praha - Vysočany Dospělí-STT 12.
04.02.2012 Uhlířskojanovická parketa 2012 Uhlířské Janovice TL-Dospělí-STT 2.
29.01.2012 O cenu města Holýšova Holýšov Dospělí-B,A,M-STT 1.
28.01.2012 COOL DANCE 2012 Praha TL-Dospělí-STT 6.
27.11.2011 Kometa Cup 2011 Brno TL-Dospělí-STT 7.
29.10.2011 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2011 Cheb Dospělí-B,A,M-STT 3.
15.10.2011 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 42.ročník Liberec TL-Dospělí-STT 3.
08.05.2011 Mistrovství České republiky družstev Otrokovice Dospělí-STT-4.páry 3.
30.04.2011 Mistrovství Prahy-O pohár KCV Praha TL-Dospělí-STT 6.
24.04.2011 Mistrovství jižních Čech České Budějovice Dospělí-A,M-STT 1.
23.04.2011 Novohradská číše 2011 - 33.ročník Nové Hrady TL-Dospělí-STT 6.
22.01.2011 Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích Hradec Králové Dospělí-STT 14.
04.12.2010 Kamenický pohár 2010 Kamenice u Prahy TL-Dospělí-STT 4.
28.11.2010 Kometa Cup 2010 Brno TL-Dospělí-STT 5.
20.11.2010 Štít města Sokolova Sokolov Dospělí-B,A,M-STT 1.
14.11.2010 Hradec Králové Open 2010 Hradec Králové Adults-STT 6.
16.10.2010 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 41.ročník Liberec TL-Dospělí-STT 5.
09.10.2010 Mistrovství České republiky družstev Praha Dospělí-STT-3.páry 1.
12.09.2010 Prague Open 2010 Praha Adults-STT 53.
06.06.2010 O Ždáský pohár - Taneční liga Ždár nad Sázavou TL-Dospělí-STT 7.
03.04.2010 Novohradská číše 2010 Nové Hrady TL-Dospělí-STT 5.
20.02.2010 Mistrovství ČR ve standardních tancích Praha Dospělí-STT 14.
06.02.2010 Uhlířskojanovická parketa 2010 Uhlířské Janovice TL-Dospělí-STT 5.
13.12.2009 Gala 2009 - Velká cena města Chomutova Chomutov Dospělí-B,A,M-STT 4.
05.12.2009 Kamenický pohár 2009 Kamenice u Prahy TL-Dospělí-STT 6.
21.11.2009 Velká cena města Strakonic Strakonice Dospělí-B,A,M-STT 1.
14.11.2009 Kometa Cup 2009 - Zimní Olympiáda dětí a mládeže Brno TL-Dospělí-STT 7.
01.11.2009 Hradec Králové Open 2009 Hradec Králové Adults-STT 8.
28.10.2009 Pojizerský pohár 2009 Mladá Boleslav TL-Dospělí-STT 14.
24.10.2009 GRAND PRIX Cheb 2009 Cheb Dospělí-B,A,M-STT 3.
17.10.2009 Podještědský pohár - 40.ročník Liberec TL-Dospělí-STT 13.
04.10.2009 Czech Dance Open Ostrava 2009 Ostrava Adults-STT 23. - 24.
13.09.2009 Prague Open 2009 Praha Adults-STT 40. - 41.
14.06.2009 CENA VYSOČINY O ŽĎáRSKÝ POHÁR 2009 - Taneční liga Žďár nad Sázavou TL-Dospělí-STT 11.
31.05.2009 Mezinárod.pohár Euroregionu Krušnohoří Ostrov u Karlových Varů Dospělí-B,A,M-STT 2.
17.05.2009 Mistrovství České republiky družstev Hodonín Dospělí-STT-1.páry 1.
21.03.2009 Novohradská číše 2009 Nové Hrady TL-Dospělí-STT 9.
21.02.2009 Mistrovství ČR ve standardních tancích Praha Dospělí-STT 18.
07.02.2009 Uhlířskojanovická parketa Uhlířské Janovice TL-Dospělí-STT 8.
24.01.2009 O cenu města Holýšova Holýšov Dospělí-B,A,M-STT 1.
09.11.2008 KOMETA CUP 2008 Prštice TL-Dospělí-STT 10.
02.11.2008 Hradec Králové Open 2008 Hradec Králové Adults-STT 7. - 8.
05.10.2008 Czech Dance Open Ostrava 2008 Ostrava Adults-STT 37. - 38.
27.09.2008 GRAND PRIX Ústí nad Labem Ústí nad Labem TL-Dospělí-STT 10.
14.09.2008 Prague Open 2008 Praha Adults-STT 58.
01.06.2008 Sokolovský pohár 2008 Sokolov TL-Dospělí-STT 6.
11.05.2008 Mistrovství ČR družstev Ostrava Dospělí-STT-3.páry 6.
26.04.2008 Mistrovství Prahy 2008 Praha TL-Dospělí-STT 8.
13.04.2008 Zlínský taneční festival 2008 Zlín TL-Dospělí-STT 17. - 18.
01.03.2008 Novohradská číše 2008 Nové Hrady TL-Dospělí-STT 15.
23.02.2008 Mistrovství ČR ve standardních tancích Třinec Dospělí-STT 29.
02.02.2008 Uhlířskojanovická parketa 2008 Uhlířské Janovice TL-Dospělí-STT 12.
09.12.2007 Velká cena města Chomutova Chomutov Dospělí-B,A,M-STT 3.
01.12.2007 Kamenický pohár 2007 Kamenice TL-Dospělí-STT 13.
04.11.2007 Hradec Králové Open 2007 Hradec Králové Adults-STT 7.
28.10.2007 Pojizerský pohár 2007 Mladá Boleslav TL-Dospělí-STT 18. - 19.
07.10.2007 Czech Dance Open Ostrava 2007 ČEZ Aréna Ostrava Adults-STT 39. - 40.
15.09.2007 Prague Open 2007 Praha Adults-STT 36. - 37.
12.05.2007 Mistrovství ČR družstev Roudnice nad Labem Dospělí-STT-2.páry 1.
05.05.2007 O cenu města Neratovice 10. ročník Neratovice TL-Dospělí-STT 8.
28.04.2007 Mistrovství Prahy 2007 Praha TL-Dospělí-STT 11.
31.03.2007 O cenu plzeň.firem- Blackpool Plzeň Soutěž - Tango 2.
31.03.2007 O cenu plzeň.firem- Blackpool Plzeň Soutěž - Waltz 2.
31.03.2007 O cenu plzeň.firem- Blackpool Plzeň Soutěž - Quickstep 3.
31.03.2007 O cenu plzeň.firem- Blackpool Plzeň Soutěž - Valčík 3.
31.03.2007 O cenu plzeň.firem- Blackpool Plzeň Soutěž - Slowfox 3.
17.03.2007 Mistrovství ČR ve standardních tancích Praha Dospělí-STT 20. - 21.
03.02.2007 Uhlířskojanovická parketa 2007 Uhlířské Janovice TL-Dospělí-STT 10. - 13.
20.01.2007 O cenu města Holýšova Holýšov TL-Dospělí-STT 9.
25.11.2006 TATRA 2006 - 40. ročník Kopřivnice TL-Dospělí-STT 16.
04.11.2006 MTS GRAND PRIX-Cheb Cheb Dospělí-B,A,M-STT 9.
28.10.2006 Pojizerský pohár 2006 Mladá Boleslav TL-Dospělí-STT 21. - 22.
30.09.2006 Kroměřížský taneční festival Otrokovice TL-Dospělí-STT 8.
16.09.2006 PRAGUE OPEN Palác Lucerna Praha Adults-STT 28. - 29.
06.05.2006 Mistrovství ČR družstev Roudnice nad Labem Dospělí-STT-1.páry 2.
29.04.2006 Mistrovství Prahy 2006 Praha TL-Dospělí-STT 12.
02.04.2006 Brno Open 2006 Brno Adults-STT 76. - 81.
01.04.2006 PLZEŃSKý BLACKPOOL-O cenu pl.firem Plzeň Soutěž ve slowfoxu 1.
01.04.2006 PLZEŃSKý BLACKPOOL-O cenu pl.firem Plzeň Soutěž ve waltzu 1.
01.04.2006 PLZEŃSKý BLACKPOOL-O cenu pl.firem Plzeň Soutěž v quickstepu 1.
01.04.2006 PLZEŃSKý BLACKPOOL-O cenu pl.firem Plzeň Soutěž v tangu 1.
01.04.2006 PLZEŃSKý BLACKPOOL-O cenu pl.firem Plzeň Soutěž ve valčíku 1.
04.03.2006 Nové Hrady 2006 Nové Hrady TL-Dospělí-STT 10. - 11.
25.02.2006 Mistrovství ČR ve STT tancích Brno Dospělí-STT 37. - 39.
04.02.2006 Uhlířskojanovická parketa 2006 Uhlířské Janovice TL-Dospělí-STT 13.
21.01.2006 O cenu města Holýšova Holýšov TL-Dospělí-STT 9.
17.12.2005 Vánoční cena města Rokycan 2005 Rokycany Dospělí-A-STT 1.
17.11.2005 Grand Prix Millennium 2005 Praha Dospělí-A-STT 3.
06.11.2005 Cena TŠ Bonstep Velký sál muzea Chrudim Dospělí-A-STT 5.
30.10.2005 X.pohár Euroregionu Krušnohoří Chomutov Pohár.Euro BAM-STT 2.
28.10.2005 Pojizerský pohár 2005 Mladá Boleslav Dospělí-A-STT 5.
15.10.2005 Podještědský pohár - 36.ročník DK LIBEREC Dospělí-A-STT 3.
09.10.2005 Czech Dance Open Ostrava 2005 ČEZ Aréna Ostrava Adults-STT 56. - 58.
01.10.2005 Plzeň 2005 Plzeň Dospělí-A-STT 9. - 10.
17.09.2005 PRAGUE OPEN Palác Lucerna Praha Adults-STT 53.
30.04.2005 Mistrovství Prahy 2005 KD Vltavská Praha 7 Dospělí-A-STT 22. - 24.
23.04.2005 Otavský pohár 2005 Písek Dospělí-A-STT 11.
17.04.2005 Druhé jaro ve Starletu Brno Dospělí-A-STT 28.
16.04.2005 XII. roč.Sokolovský pohár 2005 Sokolov Dospělí-C-LAT 11. - 12.
26.03.2005 Benátecký pohár 2005 Benátky nad Jizerou Dospělí-A-STT 14.
05.02.2005 Uhlířskojanovická parketa 2005 Uhlířské Janovice Dospělí-A-STT 14.
11.12.2004 Velká cena města Chomutova Chomutov Dospělí-C-LAT 3.
11.12.2004 Pohár EUROREGIONU KRUšNOHOří Chomutov Dospělí-BAM-STT 10. - 11.
17.11.2004 Prague Open Championship 2004 Praha Dospělí-BAM-STT 31.
06.11.2004 Velká cena Berouna 2004 Beroun Dospělí-C-LAT 7.
30.10.2004 GRAND PRIX CHEB 2004 Cheb Dospělí-BAM-STT 28.
28.10.2004 Pojizerský pohár 2004 Mladá Boleslav Dospělí-A-STT 44. - 45.
23.10.2004 O cenu primátora města Kladna Kladno Dospělí-C-LAT 6.
17.10.2004 Velká cena Tábora 2004 Tábor Pohárová-LAT 2.
17.10.2004 Velká cena Tábora 2004 Tábor Dospělí-A-STT 25.
16.10.2004 Podještědský pohár - 35.ročník Liberec Dospělí-A-STT 25. - 26.
25.09.2004 S DANCE - Taneční liga dospělých 2004 Brno Dospělí-A-STT 25. - 26.
20.06.2004 Cena TŠ Tengler Kladno - 1.Ročník Tuchlovice Dospělí-C-LAT 5.
19.06.2004 Cena města Hlinska Hlinsko v Čechách Dospělí-C-LAT 11.
06.06.2004 Bohemia Cup 2004 Praha Dospělí-C-LAT 4.
05.06.2004 Bohemia Cup 2004 Praha Dospělí-C-LAT 7. - 8.
23.05.2004 O klíč Jižního Města Praha Dospělí-C-LAT 7.
22.05.2004 Cena man.Kubíčkových a AVON cosmetic Praha Dospělí-C-LAT 4.
22.05.2004 Cena man.Kubíčkových a AVON cosmetic Praha Dospělí-BAM-STT 7.
24.04.2004 Příbramský kahan 2004 Příbram Dospělí-B-STT 2.
12.04.2004 O pohár obce Včelná 2004 KD Včelná Dospělí-B-STT 1.
10.04.2004 Otavský pohár 2004 Milevsko Dospělí-B-STT 3.
14.02.2004 O cenu města Kralovic Kralovice Dospělí-B-STT 9.
25.01.2004 MILLENNIUM CUP - 1.ročník Praha Dospělí-B-STT 6.
14.12.2003 Velká cena Chomutova-Euroregionu Krušnohoří Chomutov Dospělí-B-STT 4.
13.12.2003 Vltavský Pohár ČSOB Pojišťovny 2003 KD České Budějovice Dospělí-B-STT 3.
06.12.2003 O Štít města Sokolova Sokolov Dospělí-B-STT 1.
30.11.2003 Zimní cena města Březnice KD Březnice Dospělí-B-STT 7.
28.11.2003 Pohár TŠ ASTRA PRAHA Praha - Velký sál KD Ládví Praha 8-Kobylisy Dospělí-B-STT 7.
17.11.2003 Prague Open Championship 2003 Praha,Národní dům na Vinohradech Dospělí-B-STT 7. - 8.
15.11.2003 Uhlířskojanovická parketa 2003 Uhlířské Janovice Dospělí-B-STT 4.
01.11.2003 Cena Posázaví 2003 Týnec nad Sázavou Dospělí-C-LAT 5.
28.10.2003 Pojizerský pohár 2003 Mladá Boleslav Dospělí-B-STT 6. - 7.
28.10.2003 Pojizerský pohár 2003 Mladá Boleslav Dospělí-C-LAT 7. - 8.
26.10.2003 FUEGO CUP 2003 Říčany u Prahy Dospělí-B-STT 11.
26.10.2003 FUEGO CUP 2003 Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 13.
12.10.2003 Podzimní pohár-Kladno 2003 Kladno Dospělí-C-LAT 6. - 7.
05.10.2003 O zbraslavskou loutku Zbraslav Dospělí-C-LAT 2.
28.09.2003 Davelský pohár 5.ročník Davle Dospělí-C-LAT 4.
27.09.2003 Velká cena Střediska Brdy Sokolovna Příbram Dospělí-C-LAT 6.
21.09.2003 EASY Dance Cup 2003 Nymburk Dospělí-C-LAT 9.
21.09.2003 EASY Dance Cup 2003 Nymburk Dospělí-B-STT 10.
22.06.2003 O POHÁR TK AXIS PRAHA PRAHA Dospělí-B-STT 9.
14.06.2003 Tábor OPEN 2003 Milénium Tábor Dospělí-B-STT 7. - 8.
14.06.2003 Tábor OPEN 2003 Milénium Tábor Dospělí-C-LAT 13. - 14.
31.05.2003 Českobrodská brána 2003 Sokolovna Český Brod Dospělí-B-STT 9. - 10.
31.05.2003 Českobrodská brána 2003 Sokolovna Český Brod Dospělí-C-LAT 12. - 14.
04.05.2003 O klíč Jižního Města 2003 Hala TJ Chodov,Praha 11 Dospělí-C-LAT 20. - 21.
04.05.2003 O klíč Jižního Města 2003 Hala TJ Chodov,Praha 11 Dospělí-B-STT 14. - 15.
03.05.2003 Cena manž.Kubíčkových a spol.AVON Cosmetic TJ Praha Chodov Dospělí-C-STT 7.
01.05.2003 Pohár skláren Ruckl Krystal Nižbor Hotel Praha,Nižbor Dospělí-C-LAT 12.
20.04.2003 Otavský pohár 2003 KD Písek Dospělí-C-STT 4.
20.04.2003 Otavský pohár 2003 KD Písek Dospělí-C-LAT 8. - 9.
12.04.2003 Příbramský kahan 2003 Sokolovna Příbram Soutěž v Polce 4.
12.04.2003 Příbramský kahan 2003 Sokolovna Příbram Dospělí-C-LAT 10.
15.03.2003 Čelákovický střevíček 2003 KD Čelákovice Dospělí-C-STT 9.
09.02.2003 O CENU MĚSTA KRALOVIC Kralovice Dospělí-C-STT 5.
01.02.2003 Davelský pohár 2003 Společenský sál Davle Dospělí-C-STT 3.
19.01.2003 Cena TK Axis Praha TJ Sokol, Praha 6 Dospělí-C-STT 5.
18.01.2003 Nezbedný Bakalář 2003 Kulturní centrum Rakovník Dospělí-C-STT 5.
28.12.2002 Vánoční cena TŠ Duha Česká Lípa C-Standardní 5. - 6.
23.11.2002 5. POHÁR TŠ ASTRA PRAHA PRAHA C-Standardní 5.
10.11.2002 Velká cena města Berouna KD Plzeňka Beroun C-Standardní 15. - 16.
28.10.2002 Cena TK Efekt Mirovice Březnice C-Standardní 5.
28.10.2002 Cena TK Efekt Mirovice Březnice D-Latinské 2.
27.10.2002 O cenu Č. Velenic Č. Velenice C-Standardní 3.
27.10.2002 O cenu Č. Velenic Č. Velenice D-Latinské 1.
20.10.2002 Jesenický pohár Společenské centrum Jesenice C-Standardní 2.
20.10.2002 Jesenický pohár Společenské centrum Jesenice D-Latinské 3.
12.10.2002 Vimperský křišťál KD Čkyně C-Standardní 7.
12.10.2002 Vimperský křišťál KD Čkyně D-Latinské 1.
29.09.2002 Easy Dance Cup 2002 Hala ZŠ Komenského, Nymburk D-Latinské 2.
29.09.2002 Easy Dance Cup 2002 Hala ZŠ Komenského, Nymburk C-Standardní 7.
28.09.2002 O konopišťskou růži 2002 KD Dolní Kralovice D-Latinské 5.
28.09.2002 O konopišťskou růži 2002 KD Dolní Kralovice C-Standardní 10.
14.09.2002 Chvaletický pohár DK Chavaletice D-Standardní 5.
14.09.2002 Chvaletický pohár DK Chavaletice D-Latinské 17. - 19.
14.09.2002 Chvaletický pohár DK Chavaletice C-Standardní 16. - 17.
22.06.2002 Cena Středočeské divize Výstaviště Praha 7 D-Standardní 2.
22.06.2002 Cena Středočeské divize Výstaviště Praha 7 D-Latinské 2.
15.06.2002 O cenu města Prachatic Prachatice D-Standardní 1.
02.06.2002 O pohár IPB pojištovny Č.Budějovice D-Standardní 1.
01.06.2002 Vltavotýnský květ Týn nad Vltavou D-Standardní 1.
25.05.2002 O cenu KD Jičín Jičín D-Standardní 13. - 14.
18.05.2002 Jarní cena Kladno 2002 DK Kladno D-Standardní 8. - 10.
05.05.2002 O klíč Jižního města Hala TJ Chodov-Praha 11 D-Standardní 11. - 12.
01.05.2002 Pohár skláren Ruckl Crystal Hotel Praha,Nižbor D-Standardní 14.
27.04.2002 Jarní cena města Březnice 2002 KD Březnice D-Standardní 6. - 7.
20.04.2002 Příbramský kahan 2002 Sál Sokolovny Příbram D-Standardní 16. - 17.
06.04.2002 Nymburská pečeť 2002 KD Nymburk D-Standardní 16.