Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 10692257

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
18.05.2019 O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník Neratovice Jun-II-C-STT 1.
18.05.2019 O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník Neratovice Jun-II-D-LAT 4.
11.05.2019 Jarní pohár města Kladna a Cena města Kladna Kladno Jun-II-D-LAT 4.
28.04.2019 SPARTA CUP 2019 - 5. ročník Praha Jun-II-C-STT 4.
28.04.2019 SPARTA CUP 2019 - 5. ročník Praha Mládež-C-STT 4.
28.04.2019 SPARTA CUP 2019 - 5. ročník Praha Jun-II-D-LAT 2.
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha 1 Jun-II-C-STT 6.
27.04.2019 Mistrovství Prahy 2019, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha 1 Jun-II-D-LAT 2.
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019 Chlumec nad Cidlinou Mládež-D-LAT 4.
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019 Chlumec nad Cidlinou Jun-II-C-STT 4.
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019 Chlumec nad Cidlinou Mládež-C-STT 4.
21.04.2019 CHLUMECKÝ POHÁR 2019 Chlumec nad Cidlinou Jun-II-D-LAT 3.
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Jun-II-C-STT 3.
06.04.2019 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Jun-II-D-LAT 2.
31.03.2019 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Jun-II-C-STT 2.
31.03.2019 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Jun-II-D-LAT 3.
23.03.2019 Dance Time Cup 2019 - 2.ročník Praha Jun-II-C-STT 4.
23.03.2019 Dance Time Cup 2019 - 2.ročník Praha Jun-II-D-LAT 4.
16.03.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň Plzeň Jun-II-C-STT 6.
16.03.2019 Velká cena MZ Dance Team Plzeň Plzeň Jun-II-E-LAT 1.
10.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - neděle Praha Jun-II-C-STT 6.
10.03.2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - neděle Praha Jun-II-E-LAT 6.
17.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník Říčany Jun-II-C-STT 6.
16.02.2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník Říčany Jun-II-E-LAT 2.
19.01.2019 Nezbedný bakalář 2019 ( 39. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého Rakovník Jun-II-E-LAT 3.
13.01.2019 DanceTime Gala Cup 2019 Praha Jun-II-E-LAT 2.
16.12.2018 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka 7.ročník Praha Jun-I-C-STT 3.
16.12.2018 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka 7.ročník Praha Jun-I-D-STT 2.
16.12.2018 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka 7.ročník Praha Jun-II-C-STT 4.
15.12.2018 Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA Praha Jun-II-E-LAT 3.
15.12.2018 Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA Praha Jun-II-D-STT 3.
15.12.2018 Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA Praha Jun-I-D-STT 3.
15.12.2018 Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA Praha Jun-I-E-LAT 4.
09.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018 Praha Jun-I-E-LAT 5.
09.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018 Praha Jun-I-D-STT 3.
09.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018 Praha Jun-II-D-STT 1.
09.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018 Praha Jun-II-E-LAT 9.
08.12.2018 Kamenický pohár Kamenice u Prahy Jun-II-E-LAT 10. - 11.
08.12.2018 Kamenický pohár Kamenice u Prahy Jun-II-D-STT 2.
08.12.2018 Kamenický pohár Kamenice u Prahy Jun-I-D-STT 1.
08.12.2018 Kamenický pohár Kamenice u Prahy Jun-I-E-LAT 5.
17.11.2018 Vltavský pohár Prahy 7 Praha Jun-II-D-STT 4.
17.11.2018 Vltavský pohár Prahy 7 Praha Jun-I-E-LAT 6.
17.11.2018 Vltavský pohár Prahy 7 Praha Jun-II-E-LAT 7.
17.11.2018 Vltavský pohár Prahy 7 Praha Jun-I-D-STT 2.
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-I-D-STT 3.
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-I-E-LAT 4.
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-II-D-STT 5.
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna Kladno Jun-II-E-LAT 14.
04.11.2018 O pohár primátora města Kladna Kladno Jun-II-E-LAT 3.
04.11.2018 O pohár primátora města Kladna Kladno Jun-II-D-STT 5.
04.11.2018 O pohár primátora města Kladna Kladno Jun-I-E-LAT 1.
04.11.2018 O pohár primátora města Kladna Kladno Jun-I-D-STT 2.
02.06.2018 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-E-STT 1.
02.06.2018 Cena města Příbrami Příbram Jun-II-E-LAT 8. - 9.
06.05.2018 Nymburská pečeť Nymburk Jun-II-E-STT 1.
06.05.2018 Nymburská pečeť Nymburk Jun-II-E-LAT 11.
05.05.2018 SPARTA CUP 2018 Praha Jun-II-E-LAT 11.
05.05.2018 SPARTA CUP 2018 Praha Jun-II-E-STT 2.
01.05.2018 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 13.ročník Praha Jun-II-E-LAT 10.
01.05.2018 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 13.ročník Praha Jun-II-E-STT 3.
28.04.2018 Mistrovství Prahy 2018,Taneční liga Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha 1 Jun-II-E-LAT 18.
28.04.2018 Mistrovství Prahy 2018,Taneční liga Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha 1 Jun-II-E-STT 4.
14.04.2018 Ghepardo Open 2018 - 3.ročník Kladno Jun-II-E-STT 2.
14.04.2018 Ghepardo Open 2018 - 3.ročník Kladno Jun-II-E-LAT 7.
08.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-neděle Praha Jun-II-E-LAT 4.
08.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-neděle Praha Jun-II-E-STT 1.
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota Praha Jun-II-E-STT 4.
07.04.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018-sobota Praha Jun-II-E-LAT 10. - 11.
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Jun-II-E-STT 6. - 7.
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Jun-II-E-LAT 8. - 9.
18.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník Říčany u Prahy Jun-II-E-LAT 8.
18.02.2018 Říčanský pohár - 41. ročník Říčany u Prahy Jun-II-E-STT 4.
23.09.2017 COOL DANCE - Modřanská homole 2017 - 14. ročník Praha TPV-Jun-I-STT 2.
18.06.2016 Cena města Příbrami Příbram Jun-I-E-KOMB. 4.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Jun-I-E-KOMB. 10.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Jun-II-E-KOMB. 6.
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016 Nymburk Jun-I-E-LAT 11.
15.05.2016 Nymburská pečeť 2016 Nymburk Jun-I-E-STT 7. - 8.
14.05.2016 Cena města Benešova Benešov Jun-I-E-LAT 8.
14.05.2016 Cena města Benešova Benešov Jun-I-E-STT 7.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-I-E-LAT 14.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Jun-I-E-STT 7.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Jun-I-E-LAT 13.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Jun-I-E-STT 1.