Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 18042856

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav TL-Dospělí-LAT 44.
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav Dospělí-A-LAT 21.
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav TL-Dospělí-STT 21.
13.10.2018 Podještědský pohár - 49. ročník Liberec 14 TL-Dospělí-LAT 24.
13.10.2018 Podještědský pohár - 49. ročník Liberec 14 TL-Dospělí-STT 13.
30.09.2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň Plzeň Dospělí-B,A,M-STT 1.
30.09.2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň Plzeň Dospělí-B,A,M-LAT 8.
30.09.2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň Plzeň Dospělí-A-LAT 7.
29.09.2018 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 28.ročník Ústí nad Labem TL-Dospělí-STT 11.
29.09.2018 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 28.ročník Ústí nad Labem TL-Dospělí-LAT 20. - 21.
25.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska TL-Dospělí-STT 20.
25.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska Dospělí-A-LAT 19.
25.08.2018 Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 Dolany - Véska TL-Dospělí-LAT 22.
23.06.2018 Trutnov Open 16.ročník Trutnov Dospělí-A-LAT 16. - 17.
02.06.2018 COOL DANCE 2018 Praha SuperTL-Dospělí-STT 25. - 26.
05.05.2018 SPARTA CUP 2018 Praha Dospělí-B,A,M-STT 3.
14.04.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno TL-Dospělí-STT 11.
01.04.2018 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Mistrovství jižních Čech 2018 České Budějovice TL-Dospělí-STT 10.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Waltz 2.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Quickstep 1.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Paso doble 6.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Slowfox 2.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Rumba 6.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Tango 2.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Chacha 6.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Jive 6.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Valčík 2.
24.03.2018 Plzeňský Blackpool Plzeň Samba 6.
04.03.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance Třinec Dospělí-STT 43. - 45.
13.01.2018 Zimní taneční pohár 2018 Praha Dospělí-A-STT 5.
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017 Praha Dospělí-A-STT 3.
09.12.2017 Kamenický pohár Kamenice u Prahy Dospělí-A-STT 1.
03.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-B,A,M-STT 5.
25.11.2017 Dvectis Kometa Cup 2017 Brno SuperTL-Dospělí-STT 44. - 46.
19.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA Chrudim Dospělí-B-LAT 2.
19.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA Chrudim TL-Dospělí-STT 25.
19.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA Chrudim Dospělí-A-STT 9.
18.11.2017 Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha Praha Dospělí-B-LAT 2.
17.11.2017 Vltavský pohár 2017 - soutěž je pořádána za finanční podpory MČ Praha 7 Praha Dospělí-B-LAT 3.
04.11.2017 Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník Beroun Dospělí-B-LAT 1.
28.10.2017 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav TL-Dospělí-STT 21.
28.10.2017 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav Dospělí-A-STT 3.
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) Praha Dospělí-B-LAT 3.
21.10.2017 Velká cena TŠ HES Praha Dospělí-B-LAT 3.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec TL-Dospělí-STT 20.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec Dospělí-A-STT 3.
07.10.2017 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Dospělí-A-STT 4.
26.08.2017 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce Dolany Véska SuperTL-Dospělí-STT 27.
11.06.2017 Letní pohár města Kladna Kladno Dospělí-B-LAT 5.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-B,A,M-STT 6.
06.05.2017 SPARTA CUP 2017 Praha Dospělí-B-LAT 4.
01.05.2017 Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Dospělí-B-LAT 6.
01.05.2017 Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Dospělí-A-STT 11.
01.05.2017 Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha SuperTL-Dospělí-STT 36. - 37.
23.04.2017 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-B-LAT 3.
22.04.2017 Poděbradský pohár Radim u Kolína Dospělí-B-LAT 4.
22.04.2017 Poděbradský pohár Radim u Kolína Dospělí-A-STT 9.
16.04.2017 Novohradská číše 2017 - 39. ročník - Memoriál Karla Hrušky České Budějovice Dospělí-A-STT 7.
16.04.2017 Novohradská číše 2017 - 39. ročník - Memoriál Karla Hrušky České Budějovice TL-Dospělí-STT 16.
15.04.2017 Mistrovství jižních Čech 2017 - Velká cena hejtmana Jihočeského kraje - České Budějovice Dospělí-A-STT 12.
25.03.2017 Kladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno TL-Dospělí-STT 23.
25.03.2017 Kladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-A-STT 10.
18.06.2016 Cena města Příbrami Příbram Dospělí-B-LAT 6. - 8.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Dospělí-B,A,M-STT 11.
05.06.2016 SPARTA CUP 2016 Praha Dospělí-B-LAT 12.
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-B-LAT 7. - 8.
04.06.2016 Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky Kladno Dospělí-A-STT 13. - 14.
30.04.2016 Poděbradský pohár 2016 Radim u Kolína Dospělí-B-LAT 12.
30.04.2016 Poděbradský pohár 2016 Radim u Kolína Dospělí-A-STT 14.
23.04.2016 Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Dospělí-B-LAT 12.
23.04.2016 Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu Praha Dospělí-A-STT 13.
16.04.2016 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-B-LAT 4.
10.04.2016 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016 Kladno Dospělí-B,A,M-STT 8.
10.04.2016 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016 Kladno Dospělí-B-LAT 9.
02.04.2016 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-B-LAT 9.
26.03.2016 "Mistrovství jižních Čech2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje" České Budějovice Dospělí-B-LAT 8.
26.03.2016 "Mistrovství jižních Čech2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje" České Budějovice Dospělí-B,A,M-STT 8.
26.03.2016 "Mistrovství jižních Čech2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje" České Budějovice Dospělí-B,A,M-LAT 12.
12.03.2016 Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB Praha Dospělí-B-LAT 6.
27.02.2016 Benátecký pohár - 37. ročník Benátky nad Jizerou Dospělí-B-LAT 8.
27.02.2016 Benátecký pohár - 37. ročník Benátky nad Jizerou Dospělí-A-STT 21.
21.02.2016 Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha Praha Dospělí-B-LAT 6.
14.02.2016 O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA Žďár nad Sázavou Dospělí-B-LAT 7.
14.02.2016 O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA Žďár nad Sázavou Dospělí-A-STT 14.
31.01.2016 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-B-LAT 18.
23.01.2016 COOL DANCE 2016 - 8. ročník Praha Dospělí-A-STT 21.
16.01.2016 Nezbedný bakalář 2016 (36.ročník) - memoriál Dr. Václava Černého Rakovník Dospělí-B-LAT 6.
20.12.2015 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2015 Praha Dospělí-A-STT 24. - 26.
19.12.2015 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-A-STT 18. - 19.
05.12.2015 KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 Kroměříž Dospělí-A-STT 19.
28.11.2015 Dynasit Kometa Cup 2015 Brno Dospělí-A-STT 21.
15.11.2015 Chomutovské taneční gala 2015 - Velká cena města Chomutova Chomutov Dospělí-B,A,M-STT 11.
31.10.2015 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2015 Cheb Dospělí-B,A,M-STT 22.
28.10.2015 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav Dospělí-A-STT 24.
17.10.2015 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Dospělí-A-STT 17.
10.10.2015 Podještědský pohár - 46.ročník Liberec Dospělí-A-STT 19.
27.09.2015 Plzeň 2015 - Grand Prix Parkhotelu Plzeň Dospělí-A-STT 15.
26.09.2015 GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 25.ročník / malé jubileum/ Ústí nad Labem Dospělí-A-STT 22.
30.05.2015 Cena města Benešova Benešov Dospělí-A-STT 20. - 21.
23.05.2015 Tábor OPEN 16. ročník Tábor Dospělí-B-STT 1.
03.05.2015 Nymburská pečeť 2015 Nymburk Dospělí-B-STT 3.
02.05.2015 Poděbradský pohár 2015 Nymburk Dospělí-B-STT 2.
01.05.2015 Májová cena Praha Dospělí-B-STT 11.
19.04.2015 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-B-STT 2.
18.04.2015 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-B-STT 3.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Dospělí-B,A,M-STT 20.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Dospělí-B-STT 3.
28.03.2015 Mistrovství Prahy DCB 2015 Praha Dospělí-B-STT 3.
08.03.2015 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-B-STT 2.
22.02.2015 Pohár TK AD Praha Praha Dospělí-B-STT 3.
15.02.2015 Říčanský pohára Říčany u Prahy Dospělí-B-STT 8. - 10.
07.02.2015 Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky Kladno Dospělí-B-STT 7. - 8.
01.02.2015 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-B-STT 11.
10.01.2015 Nezbedný bakalář 2015 (35. rořník) Rakovník Dospělí-B-STT 5.
07.12.2014 Poděbradský zvoneček Libice nad Cidlinou Dospělí-C-LAT 3.
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha Praha Dospělí-C-LAT 5.
01.11.2014 Velká cena města Berouna Beroun Dospělí-C-LAT 2.
26.10.2014 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-LAT 2.
12.10.2014 Fuego Cup 2014 Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 4.
11.10.2014 Cena města Benešova Benešov Dospělí-C-LAT 11.
28.09.2014 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka Praha Dospělí-C-LAT 5. - 6.
27.09.2014 COOL DANCE - Modřanská homole 2014 - 11.ročník Praha - Modřany Dospělí-C-LAT 5.
01.06.2014 O cenu města Neratovic 2014 Neratovice Dospělí-C-LAT 1.
24.05.2014 O cenu Valdštejnova Jičína Jičín Dospělí-C-LAT 5.
19.04.2014 O cenu starosty města Kroměříže 2014 Kroměříž Dospělí-C-LAT 3.
13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-C-LAT 5.
13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-C-STT 1.
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014 Kladno Dospělí-C-LAT 4.
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014 Kladno Dospělí-C-STT 1.
05.04.2014 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-STT 1.
05.04.2014 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-LAT 5.
30.03.2014 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-STT 1.
30.03.2014 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-LAT 1.
29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB Praha Dospělí-C-LAT 13.
29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB Praha Dospělí-C-STT 3.
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník) Rakovník Dospělí-C-LAT 2.
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník) Rakovník Dospělí-C-STT 7.
21.12.2013 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-C-STT 8.
21.12.2013 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-C-LAT 3.
08.12.2013 Zimní cena města Příbrami 2013 Příbram Dospělí-C-STT 7.
08.12.2013 Zimní cena města Příbrami 2013 Příbram Dospělí-C-LAT 8.
01.12.2013 Poděbradský zvoneček Libice nad Cidlinou Dospělí-C-LAT 10. - 11.
01.12.2013 Poděbradský zvoneček Libice nad Cidlinou Dospělí-C-STT 11. - 12.
24.11.2013 Pohár TK Maestro 2013 Praha Dospělí-C-STT 7.
24.11.2013 Pohár TK Maestro 2013 Praha Dospělí-C-LAT 7.
20.04.2013 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-STT 1.
20.04.2013 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-LAT 3.
14.04.2013 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2013 Kladno Dospělí-C-LAT 8. - 9.
14.04.2013 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2013 Kladno Dospělí-C-STT 4.
13.04.2013 Mistrovství Prahy DCB 2013 Praha Dospělí-C-LAT 11. - 12.
13.04.2013 Mistrovství Prahy DCB 2013 Praha Dospělí-C-STT 4.
06.04.2013 Nymburská pečeť 2013 Nymburk Dospělí-C-STT 6.
06.04.2013 Nymburská pečeť 2013 Nymburk Dospělí-C-LAT 6. - 7.
31.03.2013 Mistrovství jižních Čech 2013 České Budějovice Dospělí-C-STT 2.
31.03.2013 Mistrovství jižních Čech 2013 České Budějovice Dospělí-C-LAT 5.
16.03.2013 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-C-LAT 12.
16.03.2013 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-D-STT 2.
17.02.2013 Říčanský pohár 36.ročník Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 24.
17.02.2013 Říčanský pohár 36.ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-STT 8.
10.02.2013 O cenu města Kralovic Kralovice Dospělí-C-LAT 7. - 8.
10.02.2013 O cenu města Kralovic Kralovice Dospělí-D-STT 3.
03.02.2013 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-C-LAT 6. - 8.
03.02.2013 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-D-STT 2.
22.12.2012 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-D-LAT 1.
22.12.2012 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-D-STT 3.
09.12.2012 Taneční škrpál Slaný 2012 Slaný Dospělí-D-LAT 1.
09.12.2012 Taneční škrpál Slaný 2012 Slaný Dospělí-D-STT 9.
02.12.2012 Poděbradský zvoneček 2012 Libice nad Cidlinou Dospělí-D-LAT 1.
02.12.2012 Poděbradský zvoneček 2012 Libice nad Cidlinou Dospělí-D-STT 4.
24.11.2012 Podzimní cena DDM v Příbrami Příbram Dospělí-D-STT 6.
24.11.2012 Podzimní cena DDM v Příbrami Příbram Dospělí-D-LAT 3.
17.11.2012 Podzimní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Dospělí-D-STT 8.
17.11.2012 Podzimní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Dospělí-D-LAT 1.
03.11.2012 Velká cena Města Berouna 2012 - 15.ročník Beroun Dospělí-D-STT 2.
03.11.2012 Velká cena Města Berouna 2012 - 15.ročník Beroun Dospělí-D-LAT 3.
27.10.2012 Fuego Cup 2012 Říčany u Prahy Dospělí-D-STT 5.
27.10.2012 Fuego Cup 2012 Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 4.
21.10.2012 O Zbraslavskou loutku Praha Dospělí-D-STT 2.
21.10.2012 O Zbraslavskou loutku Praha Dospělí-D-LAT 3.
14.10.2012 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-D-STT 2.
14.10.2012 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-D-LAT 4.
15.09.2012 Cool Dance Modřanská homole Praha Dospělí-D-LAT 7.
15.09.2012 Cool Dance Modřanská homole Praha Dospělí-D-STT 4.
23.06.2012 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-LAT 1.
23.06.2012 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-STT 2.
16.06.2012 Sport Agency Praha Cup - 6.ročník Praha Hobby-Dospělí-STT 1.
16.06.2012 Sport Agency Praha Cup - 6.ročník Praha Hobby-Dospělí-LAT 2.
03.06.2012 Letní pohár města Kladna Kladno Hobby-Dospělí-STT 1.
03.06.2012 Letní pohár města Kladna Kladno Hobby-Dospělí-LAT 1.
02.06.2012 Cena TŠ SALTA Benešov Hobby-Dospělí-STT 2.
02.06.2012 Cena TŠ SALTA Benešov Hobby-Dospělí-LAT 1.
27.05.2012 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Hobby-Dospělí-STT 2.
27.05.2012 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Hobby-Dospělí-LAT 2.
29.04.2012 Cena města Vlašimi Vlašim Hobby-Dospělí-STT 2.
29.04.2012 Cena města Vlašimi Vlašim Hobby-Dospělí-LAT 3.
21.04.2012 Jesenický pohár 2012 Jesenice Hobby-Dospělí-LAT 3.
21.04.2012 Jesenický pohár 2012 Jesenice Hobby-Dospělí-STT 2.
15.04.2012 Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012 Kladno Hobby-Dospělí-LAT 2.
15.04.2012 Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012 Kladno Hobby-Dospělí-STT 2.
14.04.2012 Nymburská pečeť 2012 Nymburk Hobby-Dospělí-STT 2.
14.04.2012 Nymburská pečeť 2012 Nymburk Hobby-Dospělí-LAT 2.
08.04.2012 Mistrovství jižních Čech 2012 České Budějovice Hobby-Dospělí-LAT 2.
08.04.2012 Mistrovství jižních Čech 2012 České Budějovice Hobby-Dospělí-STT 3.
18.03.2012 Cena KTS Příbram Příbram Hobby-Dospělí-STT 2.
18.03.2012 Cena KTS Příbram Příbram Hobby-Dospělí-LAT 2.
04.03.2012 O cenu TK Linie Poděbrad Poděbrady Hobby-Dospělí-STT 3.
04.03.2012 O cenu TK Linie Poděbrad Poděbrady Hobby-Dospělí-LAT 2.
26.02.2012 Táborský pecen - 12. ročník Tábor Hobby-Dospělí-LAT 1.
26.02.2012 Táborský pecen - 12. ročník Tábor Hobby-Dospělí-STT 1.
25.02.2012 Mistrovství Prahy DCB - 2012 Praha Hobby-Dospělí-LAT 2.
25.02.2012 Mistrovství Prahy DCB - 2012 Praha Hobby-Dospělí-STT 5.
19.02.2012 Říčanský pohár - 35. ročník Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-STT 5.
19.02.2012 Říčanský pohár - 35. ročník Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-LAT 2.
05.02.2012 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Hobby-Dospělí-LAT 3.
05.02.2012 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Hobby-Dospělí-STT 3.
11.12.2011 Taneční škrpál 2011 Slaný Hobby-Dospělí-STT 2.
11.12.2011 Taneční škrpál 2011 Slaný Hobby-Dospělí-LAT 3.
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice Jesenice Hobby-Dospělí-STT 7.
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice Jesenice Hobby-Dospělí-LAT 3. - 4.
19.11.2011 O štít města Sokolova Sokolov Hobby-Dospělí-LAT 7.
19.11.2011 O štít města Sokolova Sokolov Hobby-Dospělí-STT 8. - 9.
17.11.2011 Vltavský pohár 2011 Praha Hobby-Dospělí-LAT 9. - 10.
17.11.2011 Vltavský pohár 2011 Praha Hobby-Dospělí-STT 12.
05.11.2011 Velká cena města Berouna - 14.ročník Beroun Hobby-Dospělí-STT 11.
05.11.2011 Velká cena města Berouna - 14.ročník Beroun Hobby-Dospělí-LAT 17. - 19.
23.10.2011 Fuego Cup 2011 Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-STT 5.
23.10.2011 Fuego Cup 2011 Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-LAT 10.
15.10.2011 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-STT 19.
15.10.2011 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-LAT 10.
18.06.2011 Sport Agency Praha Cup - 2011 Praha Hobby-Dospělí-LAT 16.
18.06.2011 Sport Agency Praha Cup - 2011 Praha Hobby-Dospělí-STT 7.
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník Tábor Hobby-Dospělí-STT 6.
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník Tábor Hobby-Dospělí-LAT 6.
17.04.2011 Středočeský pohár 2011 Kladno Hobby-Dospělí-STT 7.
17.04.2011 Středočeský pohár 2011 Kladno Hobby-Dospělí-LAT 12.
10.04.2011 Jesenický pohár 2011 Jesenice u Prahy Hobby-Dospělí-LAT 12. - 13.
10.04.2011 Jesenický pohár 2011 Jesenice u Prahy Hobby-Dospělí-STT 12.
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011 Nymburk Hobby-Dospělí-LAT 18.
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011 Nymburk Hobby-Dospělí-STT 12.
03.04.2011 Jarní cena KC DUO 2011 Nové Strašecí Hobby-Dospělí-STT 8. - 9.
03.04.2011 Jarní cena KC DUO 2011 Nové Strašecí Hobby-Dospělí-LAT 10.
02.04.2011 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011 Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-STT 8.
02.04.2011 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011 Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-LAT 7. - 9.
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011 Kladno Hobby-Dospělí-LAT 17.
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011 Kladno Hobby-Dospělí-STT 9.