Výsledky soutěží

Přehled soutěží, kterých se zúčastnil tanečník s IDT: 18045802

Výpis všech soutěží z celého archivu
Datum Název soutěže Místo Kategorie Umístění
10.03.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník Uhlířské Janovice Dospělí-C-LAT 8.
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017 Praha Dospělí-A-STT 25.
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017 Praha Dospělí-C-LAT 9.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec Dospělí-C-LAT 5.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec TL-Dospělí-STT 27.
14.10.2017 Podještědský pohár - 48. ročník Liberec Dospělí-A-STT 16.
08.10.2017 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-LAT 7. - 8.
07.10.2017 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Dospělí-A-STT 12.
07.10.2017 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou Dospělí-C-LAT 5.
08.04.2017 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2017 Kladno Dospělí-C-LAT 12.
01.04.2017 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-LAT 3.
26.03.2017 Pohár Taneční školy Ivy Langerové Praha Dospělí-C-LAT 4.
19.03.2017 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Dospělí-C-LAT 4.
12.03.2017 Chvaletice dětem, aneb.... Chvaletice Dospělí-C-LAT 4.
04.03.2017 Uhlířskojanovická parketa 2017 - 23. ročník Uhlířské Janovice Dospělí-C-LAT 5.
04.12.2016 Zimní SPARTA CUP 2016 Praha Dospělí-C-LAT 8.
20.11.2016 Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA a KST Silueta Praha o.p.s.aneb Praha tancem oděná II Praha Dospělí-C-LAT 4.
19.11.2016 O cenu města Neratovic 2016 Neratovice Dospělí-C-LAT 6.
13.11.2016 Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-C-LAT 1.
05.11.2016 Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník Beroun Dospělí-C-LAT 1.
28.10.2016 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-LAT 2.
28.09.2016 Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem Lysá nad Labem Dospělí-C-LAT 9.
18.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí Praha Dospělí-C-LAT 11.
10.04.2016 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016 Kladno Dospělí-C-LAT 8.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Dospělí-C-LAT 1.
03.04.2016 COOL DANCE Podbořany Dospělí-B,A,M-STT 6.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Valčík 9.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Samba 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Slowfox 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Rumba 7. - 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Waltz 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Quickstep 9.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Paso doble 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Tango 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Chacha 7. - 8.
02.04.2016 Cena plzeňských firem - Plzeňský Blackpool Plzeň Jive 7. - 8.
21.02.2016 Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha Praha Dospělí-C-LAT 6. - 7.
14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročník Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 9.
31.01.2016 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-C-LAT 19. - 21.
31.10.2015 Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha Praha Dospělí-B-STT 3.
13.09.2015 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí Praha Dospělí-B,A,M-STT 9.
18.04.2015 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-B-STT 6. - 7.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Dospělí-B,A,M-STT 13. - 14.
12.04.2015 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2015 Kladno Dospělí-B-STT 2.
15.02.2015 Říčanský pohára Říčany u Prahy Dospělí-B-STT 7.
07.02.2015 Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky Kladno Dospělí-B-STT 10.
01.02.2015 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-B-STT 7.
21.12.2014 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2014 Praha Dospělí-B-STT 19.
14.12.2014 Zimní cena města Příbrami Příbram Dospělí-B-STT 2.
07.12.2014 Poděbradský zvoneček Libice nad Cidlinou Dospělí-B-STT 10.
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha Praha Dospělí-B-STT 5.
15.11.2014 Štít města Sokolova a Mistr. Karlovarského kraje Sokolov - 43.ročník Dospělí-B-STT 1.
15.11.2014 Štít města Sokolova a Mistr. Karlovarského kraje Sokolov - 43.ročník Dospělí-C,B,A,M-STT 4.
09.11.2014 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-B-STT 3.
01.11.2014 Velká cena města Berouna Beroun Dospělí-B-STT 3.
26.10.2014 Podzimní cena KTS Příbram Příbram Dospělí-B-STT 6.
18.10.2014 O Zbraslavskou loutku Praha Zbraslav Dospělí-B-STT 7.
12.10.2014 Fuego Cup 2014 Říčany u Prahy Dospělí-B-STT 7.
28.09.2014 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka Praha Dospělí-B-STT 13. - 15.
26.04.2014 Mistrovství Prahy 2014 Praha Dospělí-C-LAT 4.
13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-C-LAT 2.
06.04.2014 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2014 Kladno Dospělí-C-LAT 9.
05.04.2014 Cena města Vlašimi Vlašim Dospělí-C-LAT 3.
30.03.2014 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-LAT 2.
29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB Praha Dospělí-C-LAT 4.
15.03.2014 Uhlířskojanovická parketa 2014 Uhlířské Janovice Dospělí-C-LAT 2.
02.03.2014 Kladenský pohár 2014 Kladno Dospělí-C-LAT 8.
16.02.2014 Říčanský pohár 2014 - 37.ročník Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 5.
02.02.2014 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-C-LAT 13.
02.02.2014 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-C-STT 1.
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník) Rakovník Dospělí-C-STT 1.
11.01.2014 Nezbedný bakalář 2014 (34.ročník) Rakovník Dospělí-C-LAT 1.
21.12.2013 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-C-STT 1.
21.12.2013 Vánoční cena města Rokycan Rokycany Dospělí-C-LAT 1.
08.12.2013 Zimní cena města Příbrami 2013 Příbram Dospělí-C-LAT 4.
08.12.2013 Zimní cena města Příbrami 2013 Příbram Dospělí-C-STT 2.
01.12.2013 Poděbradský zvoneček Libice nad Cidlinou Dospělí-C-LAT 5. - 7.
01.12.2013 Poděbradský zvoneček Libice nad Cidlinou Dospělí-C-STT 1.
24.11.2013 Pohár TK Maestro 2013 Praha Dospělí-C-STT 4.
24.11.2013 Pohár TK Maestro 2013 Praha Dospělí-C-LAT 6.
16.11.2013 Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Dospělí-C-LAT 9.
16.11.2013 Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Dospělí-C-STT 5. - 7.
20.10.2013 O Zbraslavskou loutku Praha Zbraslav Dospělí-C-STT 10.
20.10.2013 O Zbraslavskou loutku Praha Zbraslav Dospělí-C-LAT 6.
19.10.2013 Fuego Cup 2013 Říčany u Prahy Dospělí-C-STT 3.
19.10.2013 Fuego Cup 2013 Říčany u Prahy Dospělí-C-LAT 7.
12.10.2013 Cena města Benešova Benešov Dospělí-C-STT 3.
12.10.2013 Cena města Benešova Benešov Dospělí-C-LAT 9.
29.09.2013 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-C-STT 3.
29.09.2013 O pohár primátora města Kladna Kladno Dospělí-C-LAT 10. - 11.
22.09.2013 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-C-STT 5.
22.09.2013 Podzimní pohár města Kladna Kladno Dospělí-C-LAT 3.
16.06.2013 Sport Agency Praha Cup 2013 Praha Dospělí-C-LAT 7.
16.06.2013 Sport Agency Praha Cup 2013 Praha Dospělí-C-STT 5.
08.06.2013 Cena města Příbrami 2013 Příbram Dospělí-C-STT 11.
08.06.2013 Cena města Příbrami 2013 Příbram Dospělí-C-LAT 4.
02.06.2013 Spektrum festival 2013 Praha Dospělí-C-LAT 12.
02.06.2013 Spektrum festival 2013 Praha Dospělí-C-STT 9.
18.05.2013 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 8.ročník Praha 4 - Modřany Dospělí-C-STT 3.
18.05.2013 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 8.ročník Praha 4 - Modřany Dospělí-C-LAT 3.
11.05.2013 Kladenský pohár 2013 Kladno Dospělí-C-STT 7. - 8.
11.05.2013 Kladenský pohár 2013 Kladno Dospělí-C-LAT 15.
08.05.2013 Poděbradský pohár 2013 v Nymburku Nymburk Dospělí-C-STT 11. - 12.
08.05.2013 Poděbradský pohár 2013 v Nymburku Nymburk Dospělí-C-LAT 7.
04.05.2013 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-STT 4.
04.05.2013 Cena KTS Příbram Příbram Dospělí-C-LAT 8.
01.05.2013 Mistrovství Prahy 2013 v tanečním sportu Praha Dospělí-C-STT 8. - 9.
01.05.2013 Mistrovství Prahy 2013 v tanečním sportu Praha Dospělí-C-LAT 22.
14.04.2013 Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2013 Kladno Dospělí-D-LAT 2.
13.04.2013 Mistrovství Prahy DCB 2013 Praha Dospělí-D-STT 4.
13.04.2013 Mistrovství Prahy DCB 2013 Praha Dospělí-D-LAT 2.
06.04.2013 Nymburská pečeť 2013 Nymburk Dospělí-D-STT 3.
06.04.2013 Nymburská pečeť 2013 Nymburk Dospělí-D-LAT 6. - 7.
16.03.2013 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-D-STT 5.
16.03.2013 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dospělí-D-LAT 4.
17.02.2013 Říčanský pohár 36.ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-STT 6.
17.02.2013 Říčanský pohár 36.ročník Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 5.
03.02.2013 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-D-LAT 5.
03.02.2013 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Dospělí-D-STT 9. - 10.
12.01.2013 Nezbedný bakalář 2013 (33.ročník) Rakovník Dospělí-D-LAT 3.
12.01.2013 Nezbedný bakalář 2013 (33.ročník) Rakovník Dospělí-D-STT 3.
09.12.2012 Taneční škrpál Slaný 2012 Slaný Dospělí-D-STT 3.
09.12.2012 Taneční škrpál Slaný 2012 Slaný Dospělí-D-LAT 6.
02.12.2012 Poděbradský zvoneček 2012 Libice nad Cidlinou Dospělí-D-STT 5.
02.12.2012 Poděbradský zvoneček 2012 Libice nad Cidlinou Dospělí-D-LAT 6.
24.11.2012 Podzimní cena DDM v Příbrami Příbram Dospělí-D-LAT 2.
24.11.2012 Podzimní cena DDM v Příbrami Příbram Dospělí-D-STT 5.
17.11.2012 Podzimní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Dospělí-D-STT 6.
17.11.2012 Podzimní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha Praha Dospělí-D-LAT 10.
27.10.2012 Fuego Cup 2012 Říčany u Prahy Dospělí-D-STT 6.
27.10.2012 Fuego Cup 2012 Říčany u Prahy Dospělí-D-LAT 12.
21.10.2012 O Zbraslavskou loutku Praha Dospělí-D-STT 3.
21.10.2012 O Zbraslavskou loutku Praha Dospělí-D-LAT 8.
06.10.2012 O konopišťskou růži Benešov Dospělí-D-LAT 2.
06.10.2012 O konopišťskou růži Benešov Dospělí-D-STT 1.
22.09.2012 Cena TK LINIE Poděbrady Libice nad Cidlinou Dospělí-D-STT 5.
22.09.2012 Cena TK LINIE Poděbrady Libice nad Cidlinou Dospělí-D-LAT 6.
15.09.2012 Cool Dance Modřanská homole Praha Dospělí-D-LAT 8.
15.09.2012 Cool Dance Modřanská homole Praha Dospělí-D-STT 2.
23.06.2012 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-LAT 2.
23.06.2012 Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-STT 4.
16.06.2012 Sport Agency Praha Cup - 6.ročník Praha Hobby-Dospělí-LAT 3.
16.06.2012 Sport Agency Praha Cup - 6.ročník Praha Hobby-Dospělí-STT 3.
09.06.2012 Otavský pohár SiKO 2012 - 28.ročník Písek Hobby-Dospělí-STT 1.
09.06.2012 Otavský pohár SiKO 2012 - 28.ročník Písek Hobby-Dospělí-LAT 1.
27.05.2012 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Hobby-Dospělí-STT 1.
27.05.2012 Jarní cena NKC Nové Strašecí Nové Strašecí Hobby-Dospělí-LAT 1.
12.05.2012 COOL DANCE - Jarní cena Mč Praha 12 - 7.ročník Praha Hobby-Dospělí-LAT 1.
12.05.2012 COOL DANCE - Jarní cena Mč Praha 12 - 7.ročník Praha Hobby-Dospělí-STT 1.
29.04.2012 Cena města Vlašimi Vlašim Hobby-Dospělí-LAT 2.
29.04.2012 Cena města Vlašimi Vlašim Hobby-Dospělí-STT 3.
21.04.2012 Jesenický pohár 2012 Jesenice Hobby-Dospělí-STT 4.
21.04.2012 Jesenický pohár 2012 Jesenice Hobby-Dospělí-LAT 2.
15.04.2012 Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012 Kladno Hobby-Dospělí-LAT 3.
15.04.2012 Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012 Kladno Hobby-Dospělí-STT 1.
08.04.2012 Mistrovství jižních Čech 2012 České Budějovice Hobby-Dospělí-LAT 1.
08.04.2012 Mistrovství jižních Čech 2012 České Budějovice Hobby-Dospělí-STT 2.
18.03.2012 Cena KTS Příbram Příbram Hobby-Dospělí-LAT 3.
18.03.2012 Cena KTS Příbram Příbram Hobby-Dospělí-STT 1.
04.03.2012 O cenu TK Linie Poděbrad Poděbrady Hobby-Dospělí-LAT 1.
04.03.2012 O cenu TK Linie Poděbrad Poděbrady Hobby-Dospělí-STT 2.
25.02.2012 Mistrovství Prahy DCB - 2012 Praha Hobby-Dospělí-LAT 1.
25.02.2012 Mistrovství Prahy DCB - 2012 Praha Hobby-Dospělí-STT 4.
19.02.2012 Říčanský pohár - 35. ročník Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-LAT 1.
19.02.2012 Říčanský pohár - 35. ročník Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-STT 4.
05.02.2012 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Hobby-Dospělí-STT 2.
05.02.2012 Memoriál Bohuslava Matiáše Kolín Hobby-Dospělí-LAT 1.
11.12.2011 Taneční škrpál 2011 Slaný Hobby-Dospělí-LAT 1.
11.12.2011 Taneční škrpál 2011 Slaný Hobby-Jun-II-LAT 1.
11.12.2011 Taneční škrpál 2011 Slaný Hobby-Jun-II-STT 1.
11.12.2011 Taneční škrpál 2011 Slaný Hobby-Dospělí-STT 1.
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice Jesenice Hobby-Dospělí-STT 4.
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice Jesenice Hobby-Jun-II-STT 1.
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice Jesenice Hobby-Jun-II-LAT 1.
26.11.2011 O pohár starosty obce Jesenice Jesenice Hobby-Dospělí-LAT 2.
19.11.2011 O štít města Sokolova Sokolov Hobby-Dospělí-LAT 2.
19.11.2011 O štít města Sokolova Sokolov Hobby-Jun-II-LAT 4.
19.11.2011 O štít města Sokolova Sokolov Hobby-Jun-II-STT 2.
19.11.2011 O štít města Sokolova Sokolov Hobby-Dospělí-STT 7.
17.11.2011 Vltavský pohár 2011 Praha Hobby-Jun-II-STT 1.
17.11.2011 Vltavský pohár 2011 Praha Hobby-Dospělí-LAT 4.
17.11.2011 Vltavský pohár 2011 Praha Hobby-Jun-II-LAT 2.
17.11.2011 Vltavský pohár 2011 Praha Hobby-Dospělí-STT 3.
13.11.2011 NIVEA CUP Praha Hobby-Dospělí-STT 4.
13.11.2011 NIVEA CUP Praha Hobby-Jun-II-KOMB. 3.
13.11.2011 NIVEA CUP Praha Hobby-Dospělí-LAT 9.
05.11.2011 Velká cena města Berouna - 14.ročník Beroun Hobby-Dospělí-LAT 5.
05.11.2011 Velká cena města Berouna - 14.ročník Beroun Hobby-Dospělí-STT 3.
23.10.2011 Fuego Cup 2011 Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-STT 2.
23.10.2011 Fuego Cup 2011 Říčany u Prahy Hobby-Dospělí-LAT 2.
22.10.2011 Velká cena Tábora 13. ročník Tábor Hobby-Jun-II-STT 1.
22.10.2011 Velká cena Tábora 13. ročník Tábor Hobby-Dospělí-LAT 1.
22.10.2011 Velká cena Tábora 13. ročník Tábor Hobby-Jun-II-LAT 1.
22.10.2011 Velká cena Tábora 13. ročník Tábor Hobby-Dospělí-STT 1.
15.10.2011 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-STT 5.
15.10.2011 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Jun-II-KOMB. 2.
15.10.2011 Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD Praha Hobby-Dospělí-LAT 4.
08.10.2011 O konopišťskou růži Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-STT 2.
08.10.2011 O konopišťskou růži Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-LAT 5.
08.10.2011 O konopišťskou růži Týnec nad Sázavou Hobby-Jun-II-KOMB. 2.
01.10.2011 O zbraslavskou loutku Praha Hobby-Dospělí-LAT 4.
01.10.2011 O zbraslavskou loutku Praha Hobby-Jun-II-KOMB. 1.
01.10.2011 O zbraslavskou loutku Praha Hobby-Dospělí-STT 3.
24.09.2011 COOL DANCE - Modřanská homole 2011 - 8.ročník Praha 4 - Modřany Hobby-Dospělí-LAT 2.
24.09.2011 COOL DANCE - Modřanská homole 2011 - 8.ročník Praha 4 - Modřany Hobby-Dospělí-STT 1.
18.09.2011 Cena TK LINIE Poděbrady Libice nad Cidlinou Hobby-Jun-II-KOMB. 3.
18.09.2011 Cena TK LINIE Poděbrady Libice nad Cidlinou Hobby-Dospělí-LAT 5.
18.09.2011 Cena TK LINIE Poděbrady Libice nad Cidlinou Hobby-Dospělí-STT 4.
25.06.2011 Letní cena KTS Silueta Praha a Taneční š. AD Praha Praha Hobby-Dospělí-LAT 5.
25.06.2011 Letní cena KTS Silueta Praha a Taneční š. AD Praha Praha Hobby-Jun-II-KOMB. 4.
25.06.2011 Letní cena KTS Silueta Praha a Taneční š. AD Praha Praha Hobby-Dospělí-STT 7.
18.06.2011 Sport Agency Praha Cup - 2011 Praha Hobby-Dospělí-LAT 6.
18.06.2011 Sport Agency Praha Cup - 2011 Praha Hobby-Dospělí-STT 6.
18.06.2011 Sport Agency Praha Cup - 2011 Praha Hobby-Jun-II-KOMB. 1.
12.06.2011 Letní pohár Města Kladna Kladno Hobby-Dospělí-STT 2.
12.06.2011 Letní pohár Města Kladna Kladno Hobby-Jun-II-STT 2.
12.06.2011 Letní pohár Města Kladna Kladno Hobby-Jun-II-LAT 4.
12.06.2011 Letní pohár Města Kladna Kladno Hobby-Dospělí-LAT 7.
28.05.2011 Cena TŠ SALTA Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-LAT 4.
28.05.2011 Cena TŠ SALTA Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-STT 4.
28.05.2011 Cena TŠ SALTA Týnec nad Sázavou Hobby-Jun-II-KOMB. 2.
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník Tábor Hobby-Jun-II-STT 1.
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník Tábor Hobby-Jun-II-LAT 2.
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník Tábor Hobby-Dospělí-LAT 2.
21.05.2011 Tábor OPEN 12. ročník Tábor Hobby-Dospělí-STT 2.
15.05.2011 Vesna Cup 2011 - 7. ročník Kladno Hobby-Dospělí-STT 4.
15.05.2011 Vesna Cup 2011 - 7. ročník Kladno Hobby-Dospělí-LAT 6.
15.05.2011 Vesna Cup 2011 - 7. ročník Kladno Hobby-Jun-II-LAT 6.
15.05.2011 Vesna Cup 2011 - 7. ročník Kladno Hobby-Jun-II-STT 2.
14.05.2011 Jarní cena MČ Praha 12 Praha 4 - Modřany Hobby-Jun-II-KOMB. 3.
14.05.2011 Jarní cena MČ Praha 12 Praha 4 - Modřany Hobby-Dospělí-LAT 4.
14.05.2011 Jarní cena MČ Praha 12 Praha 4 - Modřany Hobby-Dospělí-STT 7.
17.04.2011 Středočeský pohár 2011 Kladno Hobby-Dospělí-LAT 6.
17.04.2011 Středočeský pohár 2011 Kladno Hobby-Dospělí-STT 4.
17.04.2011 Středočeský pohár 2011 Kladno Hobby-Jun-II-KOMB. 1.
10.04.2011 Jesenický pohár 2011 Jesenice u Prahy Hobby-Dospělí-LAT 6.
10.04.2011 Jesenický pohár 2011 Jesenice u Prahy Hobby-Jun-II-LAT 4.
10.04.2011 Jesenický pohár 2011 Jesenice u Prahy Hobby-Dospělí-STT 9. - 10.
10.04.2011 Jesenický pohár 2011 Jesenice u Prahy Hobby-Jun-II-STT 3.
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011 Nymburk Hobby-Jun-II-KOMB. 6.
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011 Nymburk Hobby-Dospělí-STT 9.
09.04.2011 Nymburská pečeť 2011 Nymburk Hobby-Dospělí-LAT 8. - 10.
02.04.2011 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011 Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-STT 6.
02.04.2011 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011 Týnec nad Sázavou Hobby-Jun-II-KOMB. 3.
02.04.2011 Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011 Týnec nad Sázavou Hobby-Dospělí-LAT 5.
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011 Kladno Hobby-Dospělí-STT 7.
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011 Kladno Hobby-Dospělí-LAT 12. - 13.
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011 Kladno Hobby-Jun-II-STT 2.
27.03.2011 Jarní pohár města Kladna 2011 Kladno Hobby-Jun-II-LAT 3.
06.03.2011 Spektrum festival 2011 Praha Hobby-Jun-II-STT 2.
06.03.2011 Spektrum festival 2011 Praha Hobby-Jun-II-LAT 3.
26.02.2011 Mistrovství Prahy DCB-2011 Praha Hobby-Dospělí-LAT 12. - 13.
26.02.2011 Mistrovství Prahy DCB-2011 Praha Hobby-Dospělí-STT 13.
20.02.2011 Říčanský pohár 2011 Říčany Hobby-Dospělí-STT 11.
20.02.2011 Říčanský pohár 2011 Říčany Hobby-Dospělí-LAT 8.
30.01.2011 Memoriál Bohuslava Matiáše 2011 Kolín Hobby-Dospělí-LAT 4.
30.01.2011 Memoriál Bohuslava Matiáše 2011 Kolín Hobby-Dospělí-STT 4.