Aktuálně

Blog Zdeňka Landsfelda: Evropská desítka

Nestor českého tancování Ing. Zdeněk Landsfeld a jeho komentář k Mistrovství Evropy v deseti tancích, které se o víkendu 10.-11. března konalo v Brně, ZDE.

Řadu českých mistrovství zakončí desítka

Poslední národní šampionát roku 2018 se uskuteční o víkendu v Kojetíně. Diváci z města na řece Moravě uvidí soutěž v kombinaci latinskoamerických a standardních tanců. Ochuzeni nebudou ani fanoušci, kteří zůstanou doma – organizátor z klání přichystal online přenos.

Solo tance na MČR v 10 tancích

Dle nařízení WDSF jsou solo tance pro rok 2018 pro disciplínu "10 TANCŮ" stejné jako pro disciplíny "STANDARDNÍ" či "LATINSKO-AMERICKÉ" tance.

Detailní informace o solo tancích na MČR 2018 jsou ZDE

Datum konce přihlášek na MČR v 10 tancích

POZOR!! Datum konce přihlášek na MČR v 10 tancích je do pondělí 19.3.2018 23:59:2018

Propozice

 

Ohlédnutí za evropskými šampionáty v Soči

Dva národní šampionáty jsou za námi, další před námi, do toho ovšem koncem února vklouzla i dvě evropská klání, jichž se účastnili naši reprezentanti. ZDE je hodnocení Ing. Petra Odstrčila, který jejich výkony sledoval na místě.

David Odstrčil a Tara Bohak vicemistry Evropy

Elitní český pár David Odstrčil – Tara Bohak vyhrál stříbrnou medaili na mistrovství Evropy v deseti tancích. Zapsal se tak jako první český pár, který vyhrál cenný kov mezi dospělými v jedné ze tří hlavních disciplín tanečního sportu – latině, standardu a jejich kombinaci.

Nominační kritéria pro účast na MČR a TL

Přesný postup pro určení pořadí nominace na soutěže MČR a TL je nyní zveřejněný v důležitých informacích. ZDE

Živě z Brna

Po národním šampionátu ve standardních tancích bude k dispozici stream i z významné mezinárodní soutěže, která se koná v Brně.

Vylosovaná porota pro MČR v 10T - 24.3.2018 v Kojetíně

Porota byla vylosována 4.3.2018 na MČR v Třinci. Aktualizovaný seznam.