Aktuálně

Co nám ukázalo GOC

Nízká účast českých párů, zejména těch juniorských, a až na pár výjimek průměrné výsledky. Prestižní soutěž German Open Championships, která skončila právě před týdnem, dává tentokrát víc důvodů k zamyšlení než k radosti. Připravili jsme pro vás krátký přehled a zeptali se povolaných. Čtěte ZDE

Novinky v oblasti porotců

Pracovní skupina WDSF pro boj s manipulacemi se soutěžemi přijala na svých zasedáních v průběhu a po German Open Championships s platností od 18. 8. 2017 dvě opatření.

Blíží se druhý díl seriálu Super taneční liga

První Super taneční liga se uskutečnila na prvního máje v Praze, druhou kapitolu napíší taneční páry poslední srpnový víkend v luxusním resortu S-Port ve Vésce u Olomouce.

Světové hry okem Martina Dvořáka

Světové hry, velkolepá akce neolympijských sportů v polské Wroclavi, jsou za námi. Jak viděl výkony našich párů ve čtyřech tanečních disciplínách vedoucí a hlavní kouč české výpravy Martin Dvořák, viceprezident pro sport? Čtěte ZDE.

Zjednodušili jsme přestupovou proceduru

V návaznosti na schválené změny Přestupového řádu přináší ČSTS jednodušší, transparentnější a rychlejší – elektronizovanou administraci přestupového procesu.

Zahraniční školení pro porotce MČR

Dle přílohy Kvalifikačního řádu KP08 jsou porotci pro MČR povinni absolvovat zahraniční školení.

Soutěže DSE European Children Grand Prix

Soutěže DSE European Children Grand Prix se budou započítávat do RLČR J1 a J2 dle stejných pravidel jako soutěže WDSF Open J1 a J2.

Výběrové řízení na organizačního pracovníka sekretariátu

ČSTS vypisuje výběrové řízení na pozici administrativního pracovníka sekretariátu.

Výběrové řízení probíhá do 8.8.2017

Přihlášky prosím zadávejte prostřednictvím pracovního portálu.

Taneční sport na Světových hrách 2017

Za týden začnou boje na tanečních parketech na Světových hrách 2017 tzv. olympiádě neolympijských sportů, které se konají v polské Vratislavi. Součástí české výpravy je i početná skupina českých tanečních sportovců. V týmovém průvodci ZDE se dočtete o vlastní akci, najdete tam program i detailní představení jednotlivých reprezentatů, kteří se právě pilně připravují.

Zemřel Vladimír Buryan

Se zármutkem jsme přijali smutnou zprávu, že v sobotu 8.července zemřela legenda českého tance Vladimír Buryan.

Poslední rozloučení se uskuteční v pondělí 17.7.2017 ve 14:45 hod. v obřadní síni brněnského krematoria.