Aktuálně

Výběrové řízení - Dotace MŠMT - sportování veřejnosti pro rok 2017

ČSTS obdržel minulý týden rozhodnutí MŠMT o přidělení dotace v programu X.

Dotace MŠMT 2018 pro sportovní kluby

Upozorňujeme naše kolektivní členy, že MŠMT vypsalo nový dotační titul určený sportovním klubům.

Členské příspěvky do konce roku - vazba na účast na MČR

Jako každý rok připomínáme nutnost zaplatit včas členské příspěvky na rok 2018 (od příštího roku zvýšené, jak jsme informovali v jednom z předchozích textů), a to tak, aby byly připsány na účet ČSTS do 31.12. Ve hře je tentokrát účast na MČR.

Pozor na platnost WDSF karet

V současnosti WDSF přechází na systém elektronických karet. Ať už ale máte karty staré, novější plastové nebo právě elektronické, hlídejte si pečlivě dobu jejich platnosti, abyste předešli nečekaným nepříjemnostem.

Galavečer tanečního sportu / 7. 1. 2018 / Zlín

Přinášíme kompletní informace o Galavečeru tanečního sportu, který pro vás připravujeme na 7. 1. 2018 v Kongresovém centru Zlín.

Pravidlo pro body z juniorských soutěží WDSF

Na některých zahraničních soutěžích WDSF se objevila kategorie Junior Open bez rozlišení kategorie Jun 1 a Jun 2. Body z takovýchto soutěží se budou počítat do Ranklistu Juniorů 2.

Zvýšení členských příspěvků od ledna

Po deseti letech se mění výše členských příspěvků ČSTS - místo 1400 Kč to bude pro rok 2018 nově 1900 Kč. Peníze navíc by měly získat kluby a ty za ně zase poskytnout tanečníkům lepší servis, tvrdí viceprezident pro ekonomiku Pavel Tejc. Obsáhlý rozhovor nejen o příspěvcích, ale i o financování tanečního sportu jako takovém najdete ZDE.

Předběžný harmonogram TL a STL Brno

Na základě počtu přihlášených tanečních párů upřesnili organizátoři předběžný harmonogram soutěží Taneční ligy a Super taneční ligy v Brně. Prezence první kategorie je do 6:30 hod., soutěže začnou v 7:00 hod. Harmonogram postupových soutěží je standardně v propozicích.

Dvectis Kometa Cup - výjimečný stav…

S ohledem na velký počet párů, které se přihlásily na soutěže Taneční ligy pořádané v rámci  “Dvectis Kometa Cupu 2017” tuto sobotu 25.11. v Brně, je aktuálně stanoven předpokládaný začátek soutěží dle současného počtu párů na 6,30 hod. ráno. Toto upozornění se netýká párů postupových soutěží E,D,C,B.

Poslední šampionát roku - MČR Družstev

O víkendu se koná v Brně poslední z řady národních šampionátů v tanečním sportu – Mistrovství České republiky Družstev.