Aktuálně

Zápisník Zdeňka Lansfelda

Přinášíme další z textů nestora českého tancování Zdeňka Lansfelda, který neúnavně sleduje výkony našich reprezentantů na všech významných soutěžích. Tentokrát se zaměřil na letošní titulární soutěže a některé velké "openy". Celý text ZDE.

VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018

Dne 30.1.2018 se uskuteční VIII. zimní olympiády dětí a mládeže. Každá divize zde nominuje svůj nejlepší pár v 10ti tancích (dle RLČR), u kterého oba členové mají trvalé bydliště v divizi.

Nominaci je třeba provést dle RL k 1.10.2017 pro páry, které ještě příští rok budou tančit v kategorii Junior 2 (popřípadě Junior 1)

Páry splňující nominaci:

Změny k 1.9.2017 a k 1.1.2018

Dle zápisu z VK proběhly všechny změny SŘ v bodech 9.1.1-9.1.11 s účinností od 1.9.2017.
Dle Přílohy SC02 (Katalog Figur) je účinnost změny - rozdělení tříd E,D,C (konec přechodného období) - od 1.9.2017. Kontroly katalogu na soutěžích začnou od 1.1.2018.
Oblečení pro třídu E podléhá již od 1.9.2017 pravidlům definovaným v Příloze SA02 (Soutěžní oblečení).

PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 14.10. 2017 LIBEREC

Vzhledem k uzavírkám silnic před Libercem použijte následující trasu:

ČR má medaili z mistrovství světa!

Naprosto vyčerpaní, ale šťastní. Tak popsali Michal Drha a Klára Drhová svůj bezprostřední pocit poté, co jim na krku zacinkal bronz z Mistrovství světa profesionálů v deseti tancích, které se konalo ve francouzském Marseille. Pro české tancování je to obrovský úspěch.

Podpora STM a NRT Dospělých a Do21

Z důvodu synchronizace s novým systémem nominací do Národního týmu, je nutné přepočítat tabulku podpory financí pro 4.Q. 

Podporu NRT smí získat jen ti, kteří potvrdili účast v NRT pro 4.kvartál a podporu STM smí získat jen ti, kteří jsou členové STM pro 4. kvartál.

Nová tabulka bude zveřejňena během příštího týdne.

Proč je důležitý strečink

Začátkem tohoto týdne se v Ostravici uskutečnil čtvrtý (letos poslední) kontrolní sraz STM, který navazoval na soutěž Czech Dance Open v Ostravě a zahrnoval mj. kontrolní fyzické testy. Pozvaným hostem byla tentokrát Marka Sitarová, trenérka gymnastiky, která s páry pracovala na strečinku.

Podmínky účasti na MČR Družstev pro rok 2017

Podmínky účasti párů na MČR Družstev pro rok 2017 jsou následující