Seznam naplánovaných soutěží

Datum Název Pořádané soutěže
Místo konání
20.1.2018 Nezbedný bakalář 2018 (38. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
20.1.2018 CENA HANKOVA DOMU 4. ROČNÍK
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-III-B-STT
30.1.2018 Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018 - Pardubický kraj
Litomyšl
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-KOMBI
3.2.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance
Praha 1
Mistrovství ČR:
MČR-Jun-I-LAT, MČR-Jun-II-LAT, MČR-Mládež-LAT, MČR-21-LAT, MČR-Dospělí-LAT, MČR-Profesionálové-LAT, MČR-Senioři-I-LAT, MČR-Senioři-II-LAT
3.2.2018 Únorové Géčko
Hlinsko
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
4.2.2018 Hlinecké Géčko
Hlinsko
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
10.2.2018 3. Podřipský taneční pohár 2018
Roudnice nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
11.2.2018 Cena Města Kralovice
Kralovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
11.2.2018 Stříbrná vločka ve Starletu - postupová soutěž třídy A
BRNO
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
17.2.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT
Taneční liga:
TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-IV-STT
18.2.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
24.2.2018 Novohradská číše 2018 - 40. ročník - Memoriál Karla Hrušky
Nové Hrady
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-IV-STT
24.2.2018 O pohár města Šumperka
Šumperk
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
24.2.2018 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.3.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance
Třinec
Mistrovství ČR:
MČR-Senioři-I-STT, MČR-Senioři-II-STT, MČR-Senioři-III-STT, MČR-Senioři-IV-STT
3.3.2018 Chvaletice dětem, aneb....
Chvaletice
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.3.2018 Taneční liga Moravskoslezské divize 2018
Třinec
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-II-OST
4.3.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance
Třinec
Mistrovství ČR:
MČR-Jun-I-STT, MČR-Jun-II-STT, MČR-Mládež-STT, MČR-21-STT, MČR-Dospělí-STT, MČR-Profesionálové-STT
10.3.2018 Brno Open 2018
Brno
soutěž WDSF
10.3.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník
Uhlířské Janovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
11.3.2018 Brno Open 2018
Brno
soutěž WDSF
11.3.2018 Kamenický pohár 2018
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
17.3.2018 O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska
Jičín
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
17.3.2018 Břeclavská romance 2018
Břeclav
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Ča,Ji,Po)
17.3.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ru,Ji)
18.3.2018 Jarní cena NKC Nové Strašecí
Nové Strašecí
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
18.3.2018 Moravskoslezská taneční liga - Memoriál Rudolfa Černého
Havířov - Horní Suchá
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
24.3.2018 Plzeňský Blackpool
Plzeň
Pohárové soutěže:
Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive, Polka
24.3.2018 Mistrovství České republiky v 10 tancích
Kojetín
Mistrovství ČR:
MČR-10T-Jun-I, MČR-10T-Jun-II, MČR-10T-Mládež, MČR-21-10T, MČR-10T-Dospělí, MČR-Senioři-I-10T
24.3.2018 Cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
25.3.2018 Velká cena MZ Dance Team - "Memorial Aloise Dvořáka" 6.ročník
Praha 6
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-OST, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Quickstep, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-I-Jive, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Quickstep, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-OST
25.3.2018 Dance Time Cup 2018
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
25.3.2018 Velká cena města Kojetína 2018
Kojetín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-IV-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
31.3.2018 Cena TK Linie
Radim ( u Kolína)
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
1.4.2018 Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města České Budějovice, Mistrovství jižních Čech 2018
České Budějovice
Postupové soutěže:
Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT
Pohárové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Dospělí-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-KOMBI, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
1.4.2018 O perníkovou pantofli - 51.ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
7.4.2018 TREND CUP 2018, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu
Ostrava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
7.4.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
8.4.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
8.4.2018 O Hořickou trubičku
Hořice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ji)
8.4.2018 Blanenský DANZA CUP
Blansko
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
14.4.2018 DANCE CUP 2018
Drnovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
14.4.2018 Jihlavský pohár 11.ročník (20let od prvni souteze poradane TK Chrisstar Jihlava )
Jihlava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
14.4.2018 Ghepardo Open 2018 - 3.ročník
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
14.4.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
14.4.2018 O pohár primátora Města Zlína a hejtmana Zlínského kraje - Zlínský taneční festival
Zlín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Senioři-I-B-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
15.4.2018 Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT
Spytihněv
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-OST
15.4.2018 Jarní cena
Vlašim
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.4.2018 O KUTNOHORSKÝ GROŠ - 18. ročník taneční soutěže
Kutná Hora
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT
Pohárové soutěže:
Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
15.4.2018 Táborský pecen 18. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
21.4.2018 JARNÍ CENA CHRUDIMĚ
CHRUDIM
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
21.4.2018 Benátecký pohár - 39. ročník
Benátky nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
22.4.2018 Jarní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
22.4.2018 Kometa LOW COST
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
28.4.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2018
Hlučín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
28.4.2018 DANCE CUP 2018
Drnovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
28.4.2018 Mistrovství Prahy 2018, Taneční liga Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu
Praha 1
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
28.4.2018 O Pohár Hejtmanky Středočeského kraje
Nymburk
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-A-STT, Senioři-III-A-LAT
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
29.4.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše
Kolín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
29.4.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2018
Hlučín
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT
1.5.2018 Prvomájová cena
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
5.5.2018 O Cenu Dance Studia Starlight
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-Waltz, TPV-Jun-II-Tango, TPV-Jun-II-Valčík, TPV-Jun-II-Quickstep, TPV-Jun-II-Samba, TPV-Jun-II-Chacha, TPV-Jun-II-Rumba, TPV-Jun-II-Jive, TPV-Jun-II-SYNC (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
5.5.2018 SPARTA CUP 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
6.5.2018 O Cenu Dance Studia Starlight
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-D-LAT, Senioři-IV-C-STT, Senioři-IV-C-LAT, Senioři-IV-B-STT, Senioři-IV-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
6.5.2018 Nymburská pečeť
Nymburk
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
12.5.2018 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 13. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
12.5.2018 Tábor OPEN 19. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
13.5.2018 Tábor OPEN 19. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
13.5.2018 Grand Prix Austerlitz - Taneční liga 2018
Újezd u Brna
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-IV-STT
18.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
19.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
19.5.2018 O cenu města Neratovic 2018 - 21.ročník
Neratovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji)
19.5.2018 O cenu města Holýšova
Holýšov
Postupové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
19.5.2018 Cena města Chebu
Cheb
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.5.2018 Cena města Skalná
Skalná
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
26.5.2018 Cena města Vlašimi
Vlašim
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
26.5.2018 CHLUMECKÝ POHÁR 2018
Chlumec nad Cidlinou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ji)
27.5.2018 Jarní cena města Třebíče - 3. ročník
Třebíč
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
2.6.2018 CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
2.6.2018 Cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
2.6.2018 COOL DANCE 2018
Praha
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
3.6.2018 Letní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
9.6.2018 Cena Posázaví
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
9.6.2018 Jaro a Jaro Junior 2018
Mikulov
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Valčík, Polka
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
1.9.2018 Doškolovací seminář, Lektorský sbor, VR
Valtice
soutěž WDSF
2.9.2018 Doškolovací seminář, Lektorský sbor, VR
Valtice
soutěž WDSF
8.9.2018 Podzimní cena
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
8.9.2018 Chvaletický pohár
Chvaletice
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
8.9.2018 O pohár taneční školy "D" dance.cz
Ostrava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
14.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
15.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
16.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
22.9.2018 Velká cena ČECH a Mistrovství ČECH 2018
Hradec Králové
Postupové soutěže:
Senioři-IV-D-STT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT
22.9.2018 GRAND PRIX ÚSATÍ NAD LABEM - 28.ročník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
22.9.2018 COOL DANCE - Modřanská homole - 14. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
22.9.2018 Taneční festival TK GRADACE 2018 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a Taneční liga Dospělých
Otrokovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
23.9.2018 Podzimní cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
23.9.2018 ÚSTECKÝ POHÁR - 49.rtočník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
28.9.2018 České Budějovice Open - 4. ročník
České Budějovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT
30.9.2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň
Plzeň
Postupové soutěže:
Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
6.10.2018 podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
6.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
7.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
7.10.2018 Velká cena Tábora 20. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
7.10.2018 Podzimní cena
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
8.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
13.10.2018 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 30.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Senioři-IV-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-III-B,A,M-STT
13.10.2018 Podještědský pohár - 49. ročník
Liberec 14
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
14.10.2018 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 30.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-C,B-STT, Jun-I-C,B-LAT, Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT, Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT
14.10.2018 Fuego Cup 2018
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.10.2018 Cena města Týnec nad Sázavou a Posázaví o.p.s.
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
20.10.2018 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2018
Cheb
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
21.10.2018 O zbraslavskou loutku
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
Mladá Boleslav
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.11.2018 Velká cena města Berouna 2018 - 21. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-B-STT
3.11.2018 DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.11.2018 Mistrovství ČR Formace - 49. Mezinárodní taneční festival 2018
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Formací-STT, MČR-Formací-LAT
3.11.2018 Mistrovství ČR Showdance - 49. Mezinárodní taneční festival 2018
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Showdance-STT, MČR-Showdance-LAT
3.11.2018 LABE OPEN 2018 - 49. Mezinárodní taneční festival 2018 - SOUTĚŽ WDSF
Ústí nad Labem
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
3.11.2018 Taneční soutěž Tatra 2018, 52. ročník
Kulturní dům Kopřivnice
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
4.11.2018 LABE OPEN 2018 - 49. Mezinárodní taneční festival 2018 - SOUTĚŽ WDSF
Ústí nad Labem
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
4.11.2018 O perníkové srdce - 26.ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
10.11.2018 O cenu starosty obce Rapotín "5. ročník"
Rapotín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
10.11.2018 Pohár Královského města Slaný - 4.ročník
Slaný
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT
11.11.2018 O Chrudimskou loutku
CHRUDIM
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
17.11.2018 "O žlutého smajlíka"
Ostrava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
17.11.2018 Pohár Top Hotelu Praha
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
18.11.2018 Chomutovské taneční GALA 2018 - Velká cena města Chomutova - 33. ročník - mezinárodní soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro POZVANÉ taneční páry
Chomutov
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
18.11.2018 Zimní cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
24.11.2018 Vánoční cena 11.ročník
Jihlava
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
24.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
25.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
1.12.2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
1.12.2018 Jesenický pohár 2018 - 12. ročník
Jesenice (u Prahy)
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
2.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
8.12.2018 Kamenický pohár
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
9.12.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše
Kolín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.12.2018 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 2. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.12.2018 CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH
Ostrava
Taneční liga:
SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Quickstep, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-I-Waltz, TPV-Jun-I-Quickstep, TPV-Jun-I-Samba, TPV-Jun-I-Chacha, TPV-Jun-I-Jive, TPV-Jun-II-Waltz, TPV-Jun-II-Quickstep, TPV-Jun-II-Samba, TPV-Jun-II-Chacha, TPV-Jun-II-Jive, TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST, TPV-Jun-II-OST
16.12.2018 Vánoční cena METRONOM Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
22.12.2018 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
19.1.2019 Nezbedný bakalář 2019 ( 39. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
18.1.2020 Nezbedný bakalář 2020 ( 40. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT