Seznam naplánovaných soutěží

Datum Název Pořádané soutěže
Místo konání
25.9.2022 Diamond Cup
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po)
25.9.2022 Velká cena MZDANCETEAM - Memoriál Aloise Dvořáka - Postupové soutěže - Neděle
Praha 2
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-III-A-STT
25.9.2022 Velká cena MZDANCETEAM - Memoriál Aloise Dvořáka - WDSF World Open, Open Youth & Juniors
Národní dům na Vinohradech
soutěž WDSF
28.9.2022 QUICK Dance CUP
Olomouc
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
28.9.2022 Ymara Cup
Praha - Strašnice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
1.10.2022 Batukáda Cup
Hranice
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-C-LAT, Do 8 let-E-KOMBI, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let KOMB (W,Ča,Po), TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji)
1.10.2022 O zbraslavskou loutku - Přebor ČOS
Praha 5 - Zbraslav
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT
2.10.2022 O perníkové srdce - 27. ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Samba, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Polka, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji)
8.10.2022 Podještědský pohár - 52. ročník
Liberec
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
8.10.2022 Podzimní Cup 2022
Zdounky u Kroměříže
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
9.10.2022 Velká cena Tábora 23. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
15.10.2022 Podzimní listí - Taneční liga seniorů a soutěž třídy A
ZDOUNKY
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Taneční liga:
TL-Senioři-I-STT, TL-Senioři-I-LAT, TL-Senioři-II-STT, TL-Senioři-II-LAT, TL-Senioři-III-STT, TL-Senioři-III-LAT, TL-Senioři-IV-STT, TL-Senioři-IV-LAT
15.10.2022 Konečná v Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-II-SYNC
16.10.2022 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
22.10.2022 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2022
Cheb
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
22.10.2022 CTS PERFECT CUP 2022 - 1. ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
22.10.2022 Memoriál Vladimíra Buryana
BRNO
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Junioři II-SOLO-KOMB (W,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Do 21-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ji)
22.10.2022 O pohár starosty města Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Do 8 let-E-KOMBI, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
23.10.2022 O pohár primátora Města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
23.10.2022 CTS PERFECT CUP 2022 - 1. ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let Waltz, TPV Do 8 let Tango, TPV Do 8 let Valčík, TPV Do 8 let Quickstep, TPV Do 8 let Samba, TPV Do 8 let Chacha, TPV Do 8 let Rumba, TPV Do 8 let Polka, TPV Do 8 let Jive, TPV-Do 8 let-SOLO-Waltz, TPV-Do 8 let-SOLO-Tango, TPV-Do 8 let-SOLO-Valčík, TPV-Do 8 let-SOLO-Quickstep, TPV-Do 8 let-SOLO-Samba, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Rumba, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Jive, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Tango, TPV-Děti II-SOLO-Valčík, TPV-Děti II-SOLO-Quickstep, TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Rumba, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Tango, TPV-Junioři I-SOLO-Valčík, TPV-Junioři I-SOLO-Quickstep, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Polka, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Junioři II-SOLO-Waltz, TPV-Junioři II-SOLO-Tango, TPV-Junioři II-SOLO-Valčík, TPV-Junioři II-SOLO-Quickstep, TPV-Junioři II-SOLO-Samba, TPV-Junioři II-SOLO-Chacha, TPV-Junioři II-SOLO-Rumba, TPV-Junioři II-SOLO-Polka, TPV-Junioři II-SOLO-Jive, TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
28.10.2022 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou - COOL DANCE
Mladá Boleslav
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
29.10.2022 Fuego Cup 2022 - sobota
Říčany
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
29.10.2022 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích - Děti
Brno
Mistrovství ČR:
MČR-Děti-LAT
29.10.2022 Brno Open 2022 WDSF
Sportovní hala Kampus Bohunice, Brno, Kamenice 5
soutěž WDSF
30.10.2022 Fuego Cup 2022 - neděle
Říčany
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
30.10.2022 Mistrovství ČR ve standardních tancích - Děti
Brno
Mistrovství ČR:
MČR-Děti-STT
30.10.2022 Brno Open 2022 WDSF
Sportovní hala Kampus Bohunice, Brno, Kamenice 5
soutěž WDSF
5.11.2022 Velká cena města Berouna 2022 - 24. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti I-SOLO-KOMB (Ča,Ji,Po), TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Děti-II-KOMB (Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Do21-FORM-LA, TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
5.11.2022 DANZA LIFE! CUP 2022
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
6.11.2022 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
6.11.2022 DANZA LIFE! Cup 2022
Brno
Postupové soutěže:
Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Junioři I-SOLO-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
PRO AM:
Dospělí-STT, Dospělí-LAT
12.11.2022 XX. ročník DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GP
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
12.11.2022 XI. ročník CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA - MISTROVSTVÍ MORAVY
Hodonín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
12.11.2022 Mistrovství ČR Showdance, Formací, Seniorů STT
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Showdance-STT, MČR-Showdance-LAT, MČR-Senioři-I-STT, MČR-Senioři-II-STT, MČR-Senioři-III-STT, MČR-Formací-STT, MČR-Formací-LAT, MČR-Senioři-IV-STT
12.11.2022 Šumavský pohár 2022 o cenu města Klatov
Klatovy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,V,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Valčík, TPV-Děti-II-Quickstep, TPV-Děti-II-Samba, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Rumba, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
12.11.2022 52. Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem
Sportcentrum SLUNETA, Jateční 18, Ústí nad Labem
soutěž WDSF
13.11.2022 Mistrovství ČR Seniorů LAT
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Senioři-I-LAT, MČR-Senioři-II-LAT, MČR-Senioři-III-LAT
13.11.2022 52. Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem
Sportcentrum SLUNETA, Jateční 18, Ústí nad Labem
soutěž WDSF
17.11.2022 Vánoční cena 15.ročník
Jihlava
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
17.11.2022 O cenu města Jičína
Jičín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
19.11.2022 Taneční soutěž TATRA
Kopřivnice
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
19.11.2022 Podzimní cena KST Silueta Praha a Pohár starostky MČ Praha-Zličín
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
20.11.2022 Holický kramflíček 27.ročník
Holice v Čechách
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT
20.11.2022 Podzimní pohár KST Silueta Praha a SVČ Všenory
Praha
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
26.11.2022 Listopadová cena města Vyškova 2022
Vyškov
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji)
26.11.2022 Podzimní pohár ASTRA Praha 2022 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
27.11.2022 Podzimní pohár ASTRA Praha 2022 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
3.12.2022 Mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2022
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Junioři I-SOLO-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Junioři II-SOLO-KOMB (W,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
4.12.2022 Zimní SPARTA CUP 2022
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
4.12.2022 KOMETA SERIES
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
10.12.2022 Velká cena MZ Dance Team - 11.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Do 8 let-E-KOMBI
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let Waltz, TPV Do 8 let Chacha, TPV Do 8 let Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Waltz, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Waltz, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-I-Jive, TPV-Senioři-Waltz, TPV-Senioři-Tango, TPV-Senioři-Valčík, TPV-Senioři-Quickstep, TPV-Senioři-Samba, TPV-Senioři-Chacha, TPV-Senioři-Rumba, TPV-Senioři-Jive
10.12.2022 Pardubice Dance Open 2022 - sobota
Pardubice
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Rumba, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Polka, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Junioři II-SOLO-Samba, TPV-Junioři II-SOLO-Chacha, TPV-Junioři II-SOLO-Rumba, TPV-Junioři II-SOLO-Jive, TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji)
11.12.2022 Pardubice Dance Open 2022 - neděle
Pardubice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Jive, TPV-Děti I-SOLO-Samba, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka
17.12.2022 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 7. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
17.12.2022 Vánoční cena Rokycan 2022
Rokycany
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
14.1.2023 CENA HANKOVA DOMU 7. ročník
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
15.1.2023 CENA HANKOVA DOMU 7. ročník
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
4.2.2023 Hlinecké Géčko
Hlinsko v Čechách
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
5.2.2023 Únorové Géčko
Hlinsko v Čechách
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
18.2.2023 46. Říčanský pohár - 2023 - sobota
Říčany
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
19.2.2023 46. Říčanský pohár - 2023 - neděle
Říčany
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
5.3.2023 Jarní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
31.3.2023 Ghepardo Open
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
1.4.2023 Ghepardo Open
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-LAT (Ča,Po), TPV-Jun-I-Chacha, TPV-Jun-I-Jive
2.4.2023 Ghepardo Open
Kladno
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři II-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Do21-FORM-LA, TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-FORM-LA
16.4.2023 Nezbedný bakalář 2023 (42. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT
22.4.2023 SPARTA CUP 2023 - Festival dětí a mládeže
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
23.4.2023 SPARTA CUP 2023 - Festival dětí a mládeže
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
6.5.2023 Cena města Chebu
Cheb
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
7.5.2023 Cena města Skalná
Skalná
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
14.5.2023 O kutnohorský groš - 23. ročník
Kutná Hora
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji)
3.6.2023 Letní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.6.2023 Velká cena MZ Dance Team - Děti tančí 2023
Praha 6
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let Waltz, TPV Do 8 let Chacha, TPV Do 8 let Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Waltz, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Waltz, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-I-Waltz, TPV-Jun-I-Samba, TPV-Jun-I-Chacha, TPV-Jun-I-Jive, TPV-Jun-I-SYNC (W,Sa,Ča,Ji)
10.6.2023 Diamond Cup
Tábor
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Junioři II-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Děti-II-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-LAT (Ča,Po), TPV-Děti-II-Samba, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-FORM-LA
10.6.2023 Olešnický střevíc - 4. ročník
Olešnice u Českých Budějovic
Postupové soutěže:
Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT, Senioři-III-A-STT
11.6.2023 Pardubický taneční pohár 2023
Pardubice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti I-SOLO-Samba, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Rumba, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Jive
26.8.2023 Hradec Králové Open 2023 - WDSF Open
Hradec Králové
Postupové soutěže:
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT
Pohárové soutěže:
Jun-I-C,B-STT, Jun-I-C,B-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-KOMBI
27.8.2023 Hradec Králové Open 2023 - WDSF Open
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Senioři-IV-B,A,M-STT, Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-II-B,A,M-LAT, Senioři-III-B,A,M-STT, Senioři-III-B,A,M-LAT
10.9.2023 GRAND PRIX - DANCE FESTIVAL 2023
Hněvčeves
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
23.9.2023 Diamond Cup
Praha
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Junioři II-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Junioři II-SOLO-Samba, TPV-Junioři II-SOLO-Chacha, TPV-Junioři II-SOLO-Rumba, TPV-Junioři II-SOLO-Jive, TPV-Do21-FORM-LA, TPV-Děti-II-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC
24.9.2023 Diamond Cup
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Děti-II-Jive
28.10.2023 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2023
Cheb
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
4.11.2023 Velká cena města Berouna 2023 - 25. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
11.11.2023 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
2.12.2023 Ghepardo Open
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Děti-II-Jive
3.12.2023 Ghepardo Open
Kladno
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Děti II-SOLO-KOMB (Sa,Ča,Ji), TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Junioři II-SOLO-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Junioři II-SOLO-Samba, TPV-Junioři II-SOLO-Chacha, TPV-Junioři II-SOLO-Rumba, TPV-Junioři II-SOLO-Jive, TPV-Do21-FORM-LA, TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
9.12.2023 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 8. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
10.12.2023 Velká cena MZ Dance Team - 12.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha 6
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV Do 8 let Waltz, TPV Do 8 let Chacha, TPV Do 8 let Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Waltz, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Waltz, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-I-Waltz, TPV-Jun-I-Samba, TPV-Jun-I-Chacha, TPV-Jun-I-Jive, TPV-Jun-I-SYNC (W,Sa,Ča,Ji)