Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO cenu TK Orel Telnice
Datum konání16.10.2016
Místo konáníTelnice
Orlovna jednoty Telnice
Masarykovo nám. 7
66459 Telnice
Zákaz vstupu na taneční parket bez chráničů podpatků.
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-I-B-STT, Jun-I-B-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT
Soutěže tř. E (hobby):Děti-II-E, Jun-II-E-KOMB.
Pozn.: soutěží třídy E se jako sportovci nemohou zúčastnit ti sportovci, kteří v minulosti byli držiteli třídy B a vyšší. Držitelé tříd D a C se mohou těchto soutěží zúčastnit jen pokud se v posledních 10 letech nezúčastnili jako sportovci taneční soutěže pořádané WDSF nebo jejími členy. Soutěží třídy E se také nemohou zúčastnit sportovci s platnou soutěžní registrací ČSTS.
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací201649
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Martin Dvořák - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleDRHA Michal - Brno 25
Tel. spojení na pořadatele607844118
E-mail pořadateledrha.michal@gmail.com
WWW pořadatelewww.tkoreltelnice.cz
Vedoucí soutěžeFELCMANOVÁ Hana, Ing. - Zlín 1
Hlavní sčitatelKRAJČA Zbyněk, Mgr. Ing. - Zlín 4
Další sčitateléHERODEK Martin - Vyškov 1
Odborný dozorSKOTAL Jaromír, Mgr. - Brno 35
!PorotaBANK Karel - Ostrava 8
ČEJKA ŠILHÁNOVÁ Zuzana - Jeneč
FELCMAN Radek, Ing. - Zlín 1
FILGAS Rostislav, Ing. - Kamenice
HARVAN Jaroslav, MUDr. - Olomouc 9
HERŮDEK Jiří - Uherské Hradiště 1
KUNEŠ Jaroslav, Mgr. - Modřice
KUNEŠOVÁ Jana - Modřice
MRÁZOVÁ Renáta - Modřice
NOVOTNÁ Jana - Vysoká nad Labem
NOVOTNÝ Luboš, Mgr. - Vysoká nad Labem
ZABYSTRZAN Petr - Praha 3
12.10.2016
Hudební doprovod
Velikost parketu14x10 m
Termín pro přihlášení13.10.2016 21:59:59
StartovnéDle finančního řádu ČSTS
!Časový harmonogram07:30 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:45 : Postupová
Jun-I-C-STT, Jun-I-B-STT, Jun-II-C-STT, Jun-II-B-STT
08:00 - 09:15 : Soutěže třídy E (hobby)
Děti-II-E
08:00 - 10:15 : Postupová
Jun-I-C-LAT, Jun-I-B-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT
08:00 - 11:00 : Soutěže třídy E (hobby)
Jun-II-E-KOMB.
11:00 - 13:00 : Postupová
Dospělí-B-STT
11:00 - 13:30 : Postupová
Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
13:00 - 15:00 : Postupová
Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT
13:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-B-LAT
14:00 - 16:30 : Postupová
Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT
15:00 - 17:00 : Postupová
Senioři-II-C-STT
16:00 - 18:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT
17:00 - 19:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT
13.10.2016
Vstupné
CenyPro první tři páry v každé skupině tanců.
Úhrada nákladůPorotě a funkcionářům dle dohody
!Ostatní sděleníNejvyšší počet párů na parketě bude 8. Pořadatel neručí za ztráty.13.10.2016
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMartin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 0,00 Kč
zaplacená částka: 12400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 5.8.2016 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.