Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO Znojemský hrozen
Datum konání14.10.2017
Místo konáníZnojmo
Dukla – konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 3283
671 81 Znojmo 5
U kulturního sálu k dispozici parkoviště dostačující velikosti.
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT20.9.2017
Pohárové soutěže:Valčík
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací111715
Soutěžní komisařDivize 11 - Robert Kazda - kazda@bkom.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Taneční skupina Single
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleHolečková Dominika - Znojmo 4
Tel. spojení na pořadatele+420 723 928 363
E-mail pořadateledominika.peroutkova@gmail.com
WWW pořadatelewww.tssingle.cz
Vedoucí soutěžeŠatan Milan - Brno 28
Hlavní sčitatelKrajča Zbyněk, Mgr. Ing. - Zlín 4
Další sčitateléKolařík Martin, Ing., Ph.D. - Zlín 1
Odborný dozorSiegel Leoš, Ing. - Slaný 1
!PorotaGreplová Starečková Alena, Ing. - Kroměříž 1
Hýžová Marie, Mgr. - Olomouc 9
Kokotková-Buryanová Lucie, Mgr. - Moravské Knínice
Konečný Michal - Rajhrad
Kosmák Václav - Břeclav 2
Kubín Martin - Vyškov 1
Kubínová Dita, Ing. - Vyškov 1
Matoušek Vladimír - Brno 36
Mrázová Renáta - Modřice
Rosypka Jozef - Kuřim
8.9.2017
Hudební doprovodMartin Tonner - reprodukovaná hudba
Velikost parketu17x8
Termín pro přihlášení12.10.2017 21:59:59
StartovnéDle FŘ ČSTS
!Časový harmonogram08:30 - otevření sálu
09:45 - porada poroty
10:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:45 - 09:30 : Postupová
Děti-I-E-KOMBI
08:45 - 10:15 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
08:45 - 11:00 : Postupová
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT, Dospělí-E-STT
08:45 - 12:15 : Postupová
Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-LAT
08:45 - 13:00 : Pohárová
Valčík
08:45 - 13:15 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT
08:45 - 13:30 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT, Jun-II-B-STT
08:45 - 14:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT
08:45 - 14:15 : Postupová
Dospělí-B-LAT
08:45 - 14:30 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT
12.10.2017
Vstupné
CenyPro první tři páry medaile, diplomy a menší věcné ceny.
Úhrada nákladůPorota a funkcionáři dle dohody.
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilRobert Kazda
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 0,00 Kč
zaplacená částka: 13200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 14.8.2017 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.