Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO perníkovou pantofli - 52.ročník
Datum konání31.3.2019
Místo konáníPardubice
ABC - klub Pardubice ( DDM za plaveckým areálem na Olšinkách )
Štolbova 2665
530 02 Pardubice
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací091903
Soutěžní komisařDivize 9 - Martin Dvořák - danapavelkova@raz-dva.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Město Pardubice, Pardubický kraj, Taneční klub Life Pardubice z.s.
Smluvní partnerABC - klub Pardubice
Odpovědný zástupce pořadateleMIČJANOVÁ Ludmila - Pardubice 2
Tel. spojení na pořadatele603 909 888
E-mail pořadateletk.life@wo.cz
WWW pořadatelewww.tklife.cz
Vedoucí soutěžeMIČJANOVÁ Ludmila - Pardubice 2
Hlavní sčitatelBERÁNEK Aleš - Hradec Králové 11
Další sčitateléRICHTER Karel, Dis. - Holice v Čechách
Odborný dozorKROUPA Jan, Ing.,PhD. - Staré Hradiště
PAVELKOVÁ Dana - Pardubice 12
!PorotaBENEŠ Petr - Pardubice 12
CHMEL Tomáš - Jaroměř
KOKI Emil - Smiřice
KRTIČKOVÁ Jana - Hradec Králové 3
MERTLÍK Petr - Jičín 1
MIČJAN Vlastimil - Pardubice 2
NĚMEČKOVÁ Miloslava - Hradec Králové 2
NOVÁKOVÁ Martina - Chrudim 1
28.1.2019
Hudební doprovodreprodukovaná hudba
Velikost parketu12 x 13 m
Termín pro přihlášení28.3.2019 21:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
100 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT
!Časový harmonogram08:30 - otevření sálu
09:15 - porada poroty
09:30 - zahájení soutěží
Prezence:
08:45 - 09:15 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT
08:45 - 10:00 : Postupová
Jun-II-B-STT
08:45 - 10:30 : Postupová
Dospělí-E-LAT
08:45 - 10:45 : Postupová
Dospělí-D-LAT
08:45 - 12:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-LAT
08:45 - 12:15 : Postupová
Jun-II-B-LAT
08:45 - 13:00 : Postupová
Jun-II-C-LAT
08:45 - 13:45 : Postupová
Dospělí-E-STT
08:45 - 14:00 : Postupová
Dospělí-D-STT
12:00 - 14:45 : Postupová
Dospělí-C-STT
12:00 - 15:00 : Postupová
Dospělí-B-STT
12:00 - 16:15 : Postupová
Dospělí-B-LAT
12:00 - 16:30 : Postupová
Dospělí-C-LAT
28.3.2019
Vstupné100 Kč, děti do 15 let a senioři 50 Kč, děti do 10 let zdarma
Cenypro taneční páry na 1 - 3. místě
Úhrada nákladůporotě a funkcionářům dle dohody, tanečním párům nehradí pořadatel žádné náklady
Ostatní sdělení!!! P O Z O R !!! Změna na letní čas. Pořadatel neručí za věci a předměty uložené mimio hlídanou šatnu.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMartin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi09 - Pardubická divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 7200,00 Kč
zaplacená částka: 7200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 15.1.2019 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.