Propozice soutěže

Soutěž byla zrušena!
Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeDance Time Cup 2020 na Žofíně - 3. ročník
Datum konání29.3.2020
Místo konáníPraha
Palác Žofín (velký a malý sál)
Slovanský ostrov 226
110 00 Praha 1
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT15.1.2020
Tanec pro všechny (hobby):TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202002
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Martin Dvořák - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)TK Dance Time, Tanec pro všechny z.s., Škola tance pro všechny, s.r.o., Pražská divize ČSTS
Smluvní partnerMgr. Vítězslav Rázek
Odpovědný zástupce pořadateleRázek Vítězslav, Mgr. - Praha 3
Tel. spojení na pořadatele732 433 408
E-mail pořadatelecsts@praguedance.cz
WWW pořadatelehttps://www.facebook.com/tkdancetime/
Vedoucí soutěžeKojetín Pavel, Ing. - Praha 516
Maršálek Karel - Benešov u Prahy
Hlavní sčitatelŠíd Jan, Ing. - Praha 10-Strašnice
Žaloudek Michal - Čisovice
Další sčitateléMrázek Tomáš - Sedlčany
Odborný dozorMachátová Danuše - Kladno 1
Slámová Michaela, Ing. - Dolní Břežany
PorotaBartuněk Petr, Ing. - Praha 6
Bartuňková Eva, Ing. - Praha 6
Beránek Jan, Mgr. - Mirošovice
Brožovský Miroslav, Ing. - Praha 98
Dědík Marek - Praha
Dvořák Martin, Ing. - Praha 6
Gebertová Lenka, Mgr. - Praha 4
Holeček Lukáš - Staré Sedliště
Chvátalová Lucie - Beroun 1
Kohout Jan, Mgr. - Brno 35
Maršálková Iva, Ing. - Benešov u Prahy
Mücková Kristýna, Mgr. - Praha 4
Novotná Jana - Vysoká nad Labem
Ondřej Daniel - Kladno 1
Petráň Aleš, Ing. - Liberec 14
Pohlodek Jiří, Ing. - Zlín 5
Prucková Tereza, Mgr. - Praha 9
Rázek Vítězslav, Mgr. - Praha 3
Šimáčková Vladimíra, Mgr. - Praha 517
Třeštiková Andrea - Praha
Voráč David - Zlín 11
Hudební doprovodreprodukovaná hudba - TŠ SALTA, živá hudba - kapela Allegro
Velikost parketu14 x 24 m a 9,5 x 15 m
Termín pro přihlášení26.3.2020 21:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
100 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
100 Kč/osobu : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-II-SYNC
125 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-A-STT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
125 Kč/osobu : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Do21-SYNC
Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:40 - porada poroty
08:00 - zahájení soutěží
Prezence:
07:15 - 07:45 : Postupová
Dospělí-D-STT
07:20 - 07:50 : Postupová
Jun-I-D-STT
07:30 - 08:00 : Postupová
Jun-I-E-STT, Dospělí-E-STT
08:00 - 08:30 : Postupová
Jun-II-D-STT
08:20 - 08:50 : Postupová
Jun-II-E-STT
08:30 - 09:00 : Postupová
Dospělí-B-STT, Děti-II-E-KOMBI
08:45 - 09:15 : Postupová
Dospělí-C-STT
09:30 - 10:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT
09:45 - 10:15 : Postupová
Jun-I-E-LAT
10:00 - 10:30 : Postupová
Dospělí-D-LAT
10:15 - 10:45 : Postupová
Dospělí-E-LAT
10:30 - 11:00 : Postupová
Jun-II-D-LAT
10:45 - 11:15 : Postupová
Jun-II-E-LAT
11:00 - 11:30 : Postupová
Dospělí-B-LAT
11:15 - 11:45 : Postupová
Dospělí-C-LAT
11:30 - 12:00 : Postupová
Jun-I-C-LAT
11:45 - 12:15 : Postupová
Mládež-E-LAT
12:30 - 13:00 : Postupová
Jun-II-C-LAT
13:00 - 13:30 : Postupová
Mládež-D-LAT
13:30 - 14:00 : Postupová
Mládež-C-LAT
14:00 - 14:30 : Postupová
Mládež-B-LAT
14:30 - 15:00 : Postupová
Jun-I-C-STT
15:00 - 15:30 : Postupová
Mládež-E-STT
15:15 - 15:45 : Postupová
Jun-II-C-STT
15:30 - 16:00 : Postupová
Mládež-D-STT
15:45 - 16:15 : Postupová
Senioři-III-A-STT
16:00 - 16:30 : Postupová
Mládež-B-STT
16:15 - 16:45 : Postupová
Senioři-II-A-STT
16:15 - 16:45 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-II-SYNC
17:00 - 17:30 : Postupová
Mládež-C-STT
17:15 - 17:45 : Postupová
Senioři-I-A-STT
17:15 - 17:45 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Do21-SYNC
Vstupné250 Kč
CenyPro první tři páry v každé skupině tanců
Úhrada nákladůPouze porotě a odborným pracovníkům soutěže dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sděleníSoutěž bude probíhat na dvou sálech. Doporučený styl oblečení Smart Casual. Parkování doporučujeme v přilehlém parkovišti Národního divadla, parkování na Slovanském ostrově nebude k dispozici. Část soutěží proběhne za doprovodu živé kapely. K dispozici bude po celý den parket na roztančení.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMartin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi01 - Pražská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 14400,00 Kč
zaplacená částka: 14400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 25.10.2019 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.