Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeVelká cena města Brna - postupová soutěž třídy A
Datum konání12.1.2020
Místo konáníBRNO
Hala míčových sportů Sokol I
Kounicova 20
602 00 Brno - město
Vchod do KC Babylon, poté vlevo do sportovní haly. Parkování přímo před areálem nebo v přilehlých ulicích je o víkendu ZDARMA!
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT22.12.2019
Tanec pro všechny (hobby):TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202003
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Martin Dvořák - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Agentura sportovního tance - Jaroslav Kupsa, Starlet Brno TK Orel Telnice, Taneční škola Starlet s.r.o., JmD ČSTS
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleDRHA Michal - Brno 25
KAZDA Robert, Ing. - Brno 35
KOKOTKOVÁ-BURYANOVÁ Lucie, Mgr. - Moravské Knínice
Tel. spojení na pořadatele+420 732 754 293
E-mail pořadatelestarlet@starlet-brno.cz
WWW pořadatelewww.starlet-brno.cz; www.tkoreltelnice.cz
Vedoucí soutěžeSIEGEL Leoš, Ing. - Zlín
ŠATAN Milan - Brno 28
!Hlavní sčitatelSKOTAL Jaromír, Mgr. - Brno 3522.12.2019
!Další sčitateléKUPSA Jaroslav - Tábor 522.12.2019
Odborný dozorMACHÁTOVÁ Dana - Kladno 1
!PorotaBURYANOVÁ Vlasta - Brno 16
DRHA Michal - Brno 25
FELCMAN Radek, Ing. - Zlín 1
FENCAK Zdenek - Třebíč 1
HARVAN Jaroslav, MUDr. - Olomouc 9
HENZÉLY Igor - Kroměříž 1
HÝŽOVÁ Marie, Mgr. - Olomouc 9
KAZDA Robert, Ing. - Brno 35
KOSMÁK Václav - Břeclav 2
KUNEŠ Jaroslav, Mgr. - Modřice
NOVOTNÁ Jana - Vysoká nad Labem
ŘEŘÁBEK Zdeněk, Ing. - České Budějovice 1
ŠEVČÍK Jiří - Praha 414
TANCIBUDEK Miloš - Praha 5
ZABYSTRZAN Petr - Praha 3
9.1.2020
Hudební doprovodReprodukovaná hudba TŠ Starlet
Velikost parketu25 x 16 m
Termín pro přihlášení9.1.2020 21:59:59
!Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
100 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
100 Kč/osobu : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Dospělí-STT, TPV-Dospělí-LAT
9.1.2020
!Časový harmonogram07:30 - otevření sálu
08:30 - porada poroty
08:45 - zahájení soutěží
Prezence:
07:45 - 08:30 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT
07:45 - 08:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Dospělí-STT
08:00 - 09:30 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT
08:00 - 09:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Dospělí-LAT
08:00 - 10:30 : Postupová
Mládež-B-STT, Mládež-A-STT
08:00 - 11:30 : Postupová
Dospělí-A-STT
08:00 - 12:00 : Postupová
Dospělí-B-STT
08:00 - 12:45 : Postupová
Mládež-B-LAT
08:00 - 13:00 : Postupová
Mládež-A-LAT
08:00 - 13:45 : Postupová
Dospělí-B-LAT
08:00 - 14:00 : Postupová
Dospělí-A-LAT
08:00 - 15:15 : Postupová
Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT
08:00 - 16:15 : Postupová
Senioři-II-C-STT, Senioři-II-B-STT
08:00 - 17:00 : Postupová
Senioři-III-C-STT, Senioři-III-B-STT
08:00 - 17:45 : Postupová
Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-LAT
08:00 - 18:15 : Postupová
Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-LAT
08:00 - 19:00 : Postupová
Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-LAT
9.1.2020
Vstupné150 Kč, Děti do 15 let 60 Kč, Děti do 6 let zdarma.
CenyPrvní tři místa: diplomy, ceny, poháry nebo medaile.
Úhrada nákladůNáklady spojené s účastí na soutěži si hradí každý soutěžící sám nebo ho hradí jeho vysílající organizace. Porotě a funkcionářům hradí organizátor soutěže náklady dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sděleníChrániče na podpatky pro dámy povinností. Pořadatel nezodpovídá za ztráty nebo odcizení odložených věcí.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMartin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 12400,00 Kč
zaplacená částka: 12400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 31.10.2019 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.