Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeMemoriál Dr. Miroslava Hýži 2020
Datum konání29.8.2020
!Místo konáníŠternberk
Městské kulturní zařízení
Masarykova 307/20
779 00 Šternberk
29.5.2020
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Taneční liga:TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202031
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Michal Drha - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Taneční klub Olymp Olomouc, z. s. Olomoucká divize ČSTS
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleHÝŽA Miroslav, Mgr. - Olomouc 9
Tel. spojení na pořadatele737545525
E-mail pořadatelemiroslav.hyza@tkolymp.cz
WWW pořadatelewww.tkolymp.cz
Vedoucí soutěžeHRABAL Pavel, Bc. - Olomouc 2
ŠATAN Milan - Brno 28
Hlavní sčitatelHERODEK Martin - Vyškov 1
Další sčitateléKOLAŘÍK Martin - Zlín 1
Odborný dozorSIEGEL Leoš, Ing. - Zlín
PorotaHÝŽA Miroslav, Mgr. - Olomouc 9
HÝŽOVÁ Marie, Mgr. - Olomouc 9
HÝŽOVÁ Marie - Olomouc 9
KARÁSEK Filip, Ing. - Ostrava 30
KUČERA Jaroslav, Ing. - Vratimov 1
LANDSFELDOVÁ Pavla - Praha 414
ODSTRČIL Martin - Brno 20
Hudební doprovodReprodukovaná hudba - Martin Tonner
Velikost parketu20x10
Termín pro přihlášení27.8.2020 21:59:59
Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
100 Kč/osobu : Taneční liga
TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Časový harmonogram08:00 - otevření sálu
09:15 - porada poroty
09:30 - zahájení soutěží
Prezence:
08:45 - 09:30 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
10:00 - 11:00 : Postupová
Dospělí-C-STT, Dospělí-A-STT
10:30 - 11:30 : Postupová
Dospělí-B-STT
11:30 - 12:30 : Postupová
Dospělí-A-LAT
11:45 - 12:45 : Postupová
Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT
13:15 - 14:15 : Taneční liga
TL-Dospělí-STT
13:45 - 14:45 : Taneční liga
TL-Jun-II-STT
15:45 - 16:45 : Taneční liga
TL-Dospělí-LAT
16:15 - 17:15 : Taneční liga
TL-Jun-II-LAT
VstupnéVstupné: 200 Kč, 100 Kč zlevněné pro seniory a děti do 12 let. Děti do 6 let zdarma.
CenyVěcné ceny pro první tři páry, prize money TL dospělí: 1. místo 3000 Kč, 2. místo 2000 Kč, 3. místo 1000 Kč, TL junior: 1. místo 2000 Kč, 2. místo 1500 Kč, 3. místo 1000 Kč.
Úhrada nákladůPorotě a funkcionářům dle finančního řádu a pravidel ČSTS.
Ostatní sděleníFinálová kola TL junior 2 a dospělých STT i LAT proběhnou v rámci galavečera (od 20 h). Partnerky musí mít chrániče podpatků.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMichal Drha
Soutěž přísluší k divizi12 - Olomoucká divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 11000,00 Kč
zaplacená částka: 11000,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 14.5.2020 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.