Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeGhepardo Open
Datum konání2.4.2023
Místo konáníKladno
Kino Sokol
T. G. Masaryka 2320
27201 Kladno
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací022306
Soutěžní komisařDivize 2 - Pavel Kojetín - pkojetin@volny.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Středočeská divize ČSTS
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleChmelík Lukáš, Mgr. - Kladno 1
Tel. spojení na pořadatele724539943
E-mail pořadateletaneckladno@gmail.com
WWW pořadatelewww.taneckladno.cz
Vedoucí soutěžeŠatan Milan - Brno 28
Hlavní sčitatelSiegel Leoš, Ing. - Slaný 1
!Další sčitateléKočárek Pavel, Ing. - Kladno 39.3.2023
Odborný dozorHrabal Pavel, Bc. - Olomouc 2
!PorotaBank Karel - Ostrava 8
Beránek Jan, Mgr. - Mirošovice
Dvořáková Šťastná Zuzana, Mgr. - Praha 6
Fencak Zdenek - Tuchotice
Gebertová Lenka, Mgr. - Praha 4
Houška Martin - Beroun 1
Chmelík Lukáš, Mgr. - Kladno 1
Kecskeméti Daniel - Lučenec
Musal Jan, Bc. - Praha
Novák Jaroslav, Ing. - Pardubice 2
Pixa Jiří - Praha 86
Poláček Marek - Kladno 1
Skorkovská Markéta, Mgr. - Kladno 7
Tancibudek Miloš - Praha 5
Taraba Jan Jakub, Ing. - Praha 412
Tirpák Kostovčíková Petra, Ing. - Praha 620
30.3.2023
Hudební doprovodDJ Lorenc
Velikost parketu19x10
Termín pro přihlášení30.3.2023 21:59:59
Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
!Časový harmonogram07:30 - otevření sálu
08:15 - porada poroty
08:30 - zahájení soutěží
Prezence:
07:30 - 08:15 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-I-E-STT
08:15 - 09:00 : Postupová
Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT, Jun-II-E-STT
08:45 - 09:30 : Postupová
Jun-II-B-STT
09:30 - 10:15 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-E-LAT
09:45 - 10:30 : Postupová
Jun-I-C-LAT
10:15 - 11:00 : Postupová
Děti-I-E-KOMBI
10:45 - 11:30 : Postupová
Jun-II-D-LAT
11:00 - 11:45 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
11:15 - 12:00 : Postupová
Jun-II-E-LAT
11:30 - 12:15 : Postupová
Jun-II-C-LAT
12:00 - 12:45 : Postupová
Jun-II-B-LAT
13:00 - 13:45 : Postupová
Mládež-D-LAT
13:15 - 14:00 : Postupová
Mládež-B-LAT
13:30 - 14:15 : Postupová
Mládež-E-LAT, Mládež-C-LAT
15:00 - 15:45 : Postupová
Mládež-D-STT
15:15 - 16:00 : Postupová
Mládež-E-STT, Mládež-C-STT
15:30 - 16:15 : Postupová
Mládež-B-STT
16:30 - 17:15 : Postupová
Dospělí-B-STT
16:45 - 17:30 : Postupová
Dospělí-E-STT
17:00 - 17:45 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT
18:15 - 19:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT
18:30 - 19:15 : Postupová
Dospělí-C-LAT
18:45 - 19:30 : Postupová
Dospělí-B-LAT
19:00 - 19:45 : Postupová
Dospělí-E-LAT
19:15 - 20:00 : Postupová
Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-LAT
30.3.2023
VstupnéDěti do 12 let, senioři, ZTP - 100 Kč Dospělí - 200 Kč
CenyPro první 3 páry v každé kategorii. Ceny pro TL dle FŘ.
Úhrada nákladůPouze porotcům a odborným pracovníkum dle FŘ a pravidel ČSTS.
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilPavel Kojetín
Soutěž přísluší k divizi02 - Středočeská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 13600,00 Kč
zaplacená částka: 13600,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 5.2.2023 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.