Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeŘíčanský pohár 2024 - 47. ročník - neděle
Datum konání18.2.2024
Místo konáníŘíčany
Sportovní Hala
Škroupova 2024
25101 Říčany
sledujte Fb- Říčanský pohár a webové stránky
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT1.2.2024
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202404
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Vedoucí oblasti sportu - sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Fuego Říčany z.s, Město Říčany, Středočeská divize ČSTS
Smluvní partnerMgr. Jan Beránek
Odpovědný zástupce pořadateleBeránek Jan, Mgr. - Mirošovice
Tel. spojení na pořadatele603559476
E-mail pořadateleberanek.jan@centrum.cz
WWW pořadatelewww.ricanskypohar.cz
!Vedoucí soutěžeKojetín Pavel, Ing. - Praha 51612.2.2024
Hlavní sčitatelSiegel Leoš, Ing. - Slaný 1
!Další sčitateléKočárek Pavel, Ing. - Kladno 312.2.2024
Odborný dozorSkorkovská Markéta, Mgr. - Kladno 7
!PorotaBartoš Jaromír - Praha
Beránek Jan, Mgr. - Mirošovice
Čákorová Kateřina, Mgr. - Mratín
Činčura Jindřich, Ing. - Praha 8
Dlouhý Bohumil, Ing. - Bremen SRN
Domorád Vít - Bakov nad Jizerou
Feiferová Markéta, Bc. - Praha 58
Hojdan Lukáš, Bc. - Ostrava
Kliment Jan - Ostrava 30
Mücková Kristýna, Mgr. - Praha 4
Němeček Michal, Mgr. et Mgr. - Hradec Králové 2
Ondřej Daniel - Kladno 1
Poláček Marek - Kladno 1
Vild Pavel - Plzeň 18
Žáková Jaroslava - Domažlice 1
Fáber Juraj - Slovensko
Hölschke Michael - Německo
Chladný Marián - Slovensko
Slimáková Petra - Slovensko
Szewczyk Piotr - Polsko
Zamorska Monika - Polsko
15.2.2024
Hudební doprovodFuego Djs
Velikost parketu15x24 (eventuelně 2 parkety 15x12)
Termín pro přihlášení15.2.2024 21:59:59
!Startovné
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
1.2.2024
!Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:45 - porada poroty
08:00 - zahájení soutěží
Prezence:
07:15 - 07:40 : Postupová
Dospělí-C-STT, Dospělí-E-STT
07:15 - 07:50 : Postupová
Dospělí-A-STT
07:30 - 08:00 : Postupová
Dospělí-D-STT
07:35 - 08:05 : Postupová
Dospělí-B-STT
09:30 - 10:00 : Postupová
Mládež-E-STT, Mládež-C-STT
09:40 - 10:10 : Postupová
Mládež-D-STT, Mládež-B-STT
10:00 - 10:20 : Postupová
Mládež-A-STT
10:30 - 11:00 : Postupová
Dospělí-C-LAT
10:50 - 11:20 : Postupová
Dospělí-E-LAT
10:50 - 11:30 : Postupová
Dospělí-A-LAT
11:20 - 11:50 : Postupová
Dospělí-D-LAT
11:40 - 12:10 : Postupová
Dospělí-B-LAT
14:00 - 14:25 : Postupová
Mládež-E-LAT, Mládež-C-LAT
14:10 - 14:35 : Postupová
Mládež-D-LAT, Mládež-B-LAT
14:30 - 14:45 : Postupová
Mládež-A-LAT
14:50 - 15:20 : Postupová
Senioři-I-D-STT, Senioři-III-C-STT
15:10 - 15:30 : Postupová
Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT
15:30 - 16:00 : Postupová
Senioři-II-D-STT
15:50 - 16:10 : Postupová
Senioři-I-A-STT, Senioři-II-C-STT
16:15 - 16:30 : Postupová
Senioři-II-B-STT
16:20 - 16:45 : Postupová
Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-LAT
16:40 - 17:00 : Postupová
Senioři-I-D-LAT, Senioři-III-D-LAT
16:50 - 17:10 : Postupová
Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-C-LAT
17:15 - 17:45 : Postupová
Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-B-LAT
15.2.2024
VstupnéDěti (8-15), senioři, ZTP - 50 Kč, Dospělí - 200 Kč
CenyPro první 3 páry v každé kategorii
Úhrada nákladůPouze porotcům a odborným pracovníkum dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sděleníVeškeré bližší info na www.ricanskypohar.cz VSTUP NA TANEČNÍ PARKET POUZE S CHRÁNIČI PODPATKŮ. ÚPRAVA OBUVI VODOU JE ZAKAZÁNA, OLEJ JE POVOLEN (a bude k dispozici na připavených místech).
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilVedoucí oblasti sportu
Soutěž přísluší k divizi02 - Středočeská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 14000,00 Kč
zaplacená částka: 12400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 6.1.2024 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.