Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
!Název soutěže Velká cena jižní Moravy 20245.3.2024
Datum konání14.4.2024
!Místo konáníBRNO
Podolí
Podolí 470
66403 Podolí
Parkování je v přilehlých ulicích ZDARMA.
5.3.2024
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací112408
Soutěžní komisařDivize 11 - Robert Kazda - kazda@bkom.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)TK STARLET Brno z.s., TK MORAVIA STARLET Brno K2, JmD ČSTS
Smluvní partnerSoutěž je pořádána za podpory města Brna a Jihomoravského kraje.
Odpovědný zástupce pořadateleKazda Robert, Ing. - Brno 35
Kokotková-Buryanová Lucie, Mgr. - Moravské Knínice
Tel. spojení na pořadatele+420732754293
E-mail pořadatelestarlet@starlet-brno.cz
WWW pořadatelewww.starlet-brno.cz
Vedoucí soutěžeJanč Viktor, Mgr. - Sokolnice
Hlavní sčitatelHerodek Martin - Vyškov 1
!Další sčitateléBumbálek Vojtěch - Brno 34
Mamčař Rostislav, Bc. DiS. - Olomouc
10.4.2024
Odborný dozorSkotal Jaromír, Mgr. - Brno 35
!PorotaBuryanová Vlasta - Brno 16
Cekl Jaroslav - Olomouc 9
Drhová Klára, Ing. - Hvozdná
Eliáš Branislav, Mgr. - Kotešová
Felcman Radek, Ing. - Zlín 1
Greplová Starečková Alena, Ing. - Kroměříž 1
Hrbáčková Eliška - Zlín 1
Jančová Jana - Sokolnice
Kazda Robert, Ing. - Brno 35
Kokotková-Buryanová Lucie, Mgr. - Moravské Knínice
Kosmák Václav - Břeclav 2
Mucha Griščenko Jana - Ivančice
Ondráček Robin - Rajhrad
Skalický Pavel - Brno 36
Tománek Jonáš - Brno 20
Urbášek Michael - Brno
Voráč David - Zlín 11
Kučera Miroslav, Ing. - Slovensko
11.4.2024
Hudební doprovodReprodukovaná hudba TŠ Starlet
!Velikost parketu12x18 m, 12x18 m6.3.2024
Termín pro přihlášení11.4.2024 21:59:59
Startovné
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-III-E-STT, Senioři-III-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT
!Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:45 : Postupová
Jun-II-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-E-STT
08:00 - 09:30 : Postupová
Senioři-I-D-STT, Senioři-I-B-STT, Jun-II-E-STT
08:00 - 10:00 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-E-LAT
08:00 - 11:00 : Postupová
Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-B-LAT, Jun-II-E-LAT
08:00 - 12:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-B-LAT, Jun-I-E-LAT
08:00 - 13:00 : Postupová
Senioři-II-C-LAT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-LAT
08:00 - 14:00 : Postupová
Jun-I-D-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-B-STT, Jun-I-E-STT, Mládež-E-STT, Mládež-D-STT
08:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-C-STT, Dospělí-E-STT, Senioři-III-E-STT
08:00 - 17:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-LAT, Dospělí-E-LAT, Senioři-III-E-LAT
11.4.2024
Vstupné200 Kč / osoba; 100 Kč / do 15 let; zdarma / do 10 let
CenyPrvní tři místa: diplomy, medaile.
Úhrada nákladůNáklady spojené s účastí na soutěži si hradí každý soutěžící sám nebo ho hradí jeho vysílající organizace. Porotě a funkcionářům hradí organizátor soutěže náklady dle podmínek FŘ ČSTS.
!Ostatní sděleníDiváci musí mít na hale návleky (k dispozici na místě) nebo vlastní přezutí! Chrániče na podpatky pro dámy povinností. Pořadatel nezodpovídá za ztráty nebo odcizení odložených věcí.5.3.2024
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilRobert Kazda
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 16000,00 Kč
zaplacená částka: 16000,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 23.2.2024 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.