Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeO pohár města Rychnov nad Kněžnou
Datum konání25.5.2024
Místo konáníRychnov nad Kněžnou
Pelclovo divadlo
Panská 79
51601 Rychnov nad Kněžnou
soutěž je pořádána pod zaštitou místostarostky města Rychnov nad Kněžnou paní Mgr, Jany Drejslové
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací082404
Soutěžní komisařDivize 8 - Jan Vlášek - vlasekj@email.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Královéhradecká divize ČSTS; město Rychnov nad Kněžnou
Smluvní partnerMichael Petrů
Odpovědný zástupce pořadatelePetrů Michal - Rychnov nad Kněžnou
Tel. spojení na pořadatele739787290
!E-mail pořadatelemichalpetrurk@seznam.cz24.4.2024
!WWW pořadateletanecni-petru.cz24.4.2024
Vedoucí soutěžeMičjan Vlastimil - Pardubice 2
Hlavní sčitatelŠípek Ladislav - Přelouč
Další sčitateléRichter Karel, Dis. - Holice v Čechách
Odborný dozorVlášek Jan - Hradec Králové 6
PorotaDorina Tatiana - Liberec
Dvořáček Jan - Rychnovek
Chmel Filip - Jaroměř 1
Kasalová Marika, Bc. - Raspenava
Maslák Daniel - Chlumec nad Cidlinou
Mertlík Petr - Jičín 1
Mičjanová Ludmila - Pardubice 2
Novák Jaroslav, Ing. - Pardubice 2
Hudební doprovodDJ Donut
Velikost parketu12x16m
Termín pro přihlášení23.5.2024 21:59:59
Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT
Časový harmonogram08:00 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:25 - 08:45 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-E-LAT
09:20 - 09:45 : Postupová
Jun-II-E-LAT
09:30 - 10:00 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI
09:40 - 10:10 : Postupová
Jun-II-C-LAT
10:50 - 11:20 : Postupová
Děti-II-D-STT
11:10 - 11:30 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-E-STT
11:20 - 11:50 : Postupová
Děti-II-D-LAT
12:00 - 12:15 : Postupová
Jun-II-D-STT
12:00 - 12:30 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT
13:10 - 13:30 : Postupová
Jun-II-C-STT
13:45 - 14:15 : Postupová
Mládež-D-STT
13:50 - 14:20 : Postupová
Mládež-E-STT
14:00 - 14:25 : Postupová
Mládež-C-STT
15:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-C-STT, Dospělí-E-STT
15:30 - 16:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-B-STT, Mládež-B-STT
16:30 - 17:00 : Postupová
Mládež-E-LAT, Mládež-C-LAT
16:50 - 17:10 : Postupová
Mládež-D-LAT
17:00 - 17:20 : Postupová
Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-LAT, Mládež-B-LAT
17:30 - 18:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT
Vstupnéplné vstupné 150,-Kč; děti 6-14leta 65+ 80,-Kč
Cenypáry na 1. - 3.místě diplomy, medaile a věcné ceny
Úhrada nákladůporotě a funkcionářům dle FŘ ČSTS a dohody
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilJan Vlášek
Soutěž přísluší k divizi08 - Královehradecká divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 12000,00 Kč
zaplacená částka: 12000,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 23.3.2024 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.