Kalendář tuzemských soutěží

Období: od 2.10.2022 do 2.10.2022
Typ soutěže: <všechny>, disciplína: <všechny>
Věková kategorie: <všechny>, výkonostní třída: <všechny>
Oblast/divize: <všechny>
říjen 2022
2.10.2022
Změna
O perníkové srdce - 27. ročník , Pardubice
Datum zveřejnění: 6.9.2022 , datum vložení: 1.2.2022
Postupové soutěže: Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže: Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby): TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Samba, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT, TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Polka, TPV-Junioři I-SOLO-Jive, TPV-Jun-I-LAT, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-SYNC
Porota: Bank Karel - Ostrava 8
Dvořáková Marie, Mgr. - Praha 6
Felcman Radek, Ing. - Zlín 1
Grepl Pavel, Mgr. - Olomouc
Kecskeméti Daniel - Lučenec
Krtičková Jana - Hradec Králové 3
Mertlík Petr - Jičín 1
Mičjanová Ludmila - Pardubice 2
Musalová Jana, Ing., MSc. - Praha
Novák Jaroslav, Ing. - Pardubice 2
Pixa Jiří - Praha 86
Sluka Pavel - Praha
Sluková Elizaveta - Praha
Stano Tibor, Mgr. - Tábor 2
Ševčík Jiří - Praha 414
Termín pro přihl. do: 29.9.2022 21:59:59
Časový harmonogram:
08:00 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:40 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-Polka, TPV-Do 8 let-SOLO-Chacha, TPV-Do 8 let-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Waltz, TPV-Děti II-SOLO-Samba, TPV-Děti II-SOLO-Chacha, TPV-Děti II-SOLO-Polka, TPV-Děti II-SOLO-Jive
08:00 - 09:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti I-SOLO-Samba, TPV-Děti I-SOLO-Chacha, TPV-Děti I-SOLO-Polka, TPV-Děti I-SOLO-Jive, TPV-Junioři I-SOLO-LAT
08:00 - 09:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Junioři I-SOLO-Waltz, TPV-Junioři I-SOLO-Samba, TPV-Junioři I-SOLO-Chacha, TPV-Junioři I-SOLO-Rumba, TPV-Junioři I-SOLO-Polka, TPV-Junioři I-SOLO-Jive
09:30 - 10:15 : Postupová
Jun-II-D-STT
09:30 - 10:30 : Postupová
Jun-II-C-STT
09:30 - 11:00 : Postupová
Mládež-D-STT
09:30 - 11:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-I-SYNC
09:30 - 11:30 : Postupová
Jun-I-E-STT, Mládež-E-STT, Mládež-C-STT
09:30 - 11:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-I-LAT
09:30 - 12:15 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT
09:30 - 12:30 : Postupová
Mládež-B-STT
09:30 - 13:30 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-LAT, Mládež-E-LAT
09:30 - 14:00 : Pohárová
Do 21-B,A,M-LAT
09:30 - 15:00 : Postupová
Mládež-D-LAT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-LAT
09:30 - 15:15 : Pohárová
Dospělí-B,A,M-LAT
09:30 - 16:15 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-LAT
09:30 - 17:30 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT, Dospělí-E-STT