Seznam přihlášených na soutěž

29.1.2017   Mistrovství České republiky 2017 v tanečním sportu – standardní tance,   Hradec Králové

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 23.1.2017 23:59:59
Počet soutěžících párů: 203
Fyzický počet párů: 181
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 29
Felcman Matyáš Hejná Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Novák Martin Kasálková Julie TSC KUČERA DANCE TEAM
Petráš Jan Petrášová Veronika TK TREND OSTRAVA
Sokol Daniel Mužná Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Blažek Vojtěch Neradová Adéla Benešov u Prahy
Čadílek Adam Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Florian Daniel Vališová Natálie DSP Kometa Brno
Helmich Viktor Holá Helena TK DanceTime
Herman David Suszková Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hruška Štěpán Vejrostová Jolana TK OLYMP OLOMOUC
Jelínek Vojtěch Veselá Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kolák Albert Průšová Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Kuntoš Vilém Kábrtová Vendula MZ Dance Team
Mašek Štěpán Högerová Zuzana MZ Dance Team
Oswald Šimon Škardová Soňa TK MDK SOKOLOV, z.s.
Pecháček Petr Schönwälderová Nikol TK HENZÉLY-SWING
Schmiedkunz Petr Schneiderová Tereza TK MDK SOKOLOV, z.s.
Slepička Adam Klápová Jana MZ Dance Team
Směták Marek Látalová Valerie TK OLYMP OLOMOUC
Smolucha Vojtěch Javůrková Tereza MZ Dance Team
Sommer Christian Kluzová Klaudia TK MARENDI
Veverka Dominik Zymová Aneta TK OLYMP OLOMOUC
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Skokan Vít Láryšová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Červenák David Stoklasová Julie TK OLYMP OLOMOUC
Michálek Lukáš Osičková Hana KST Silueta Praha, z.s.
Smolucha Jakub Šubertová Rebecca COOL DANCE
Petřík Josef Malíková Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 42
Burant Jan Plachá Eliška MZ Dance Team
Doležal Radek Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Frydrych Lukáš Růžičková Zuzana TK KZMJ JIČÍN
Huslík David Holíková Vanesa iDance Studio, z.s.
Klápa Adam Krásová Aneta TK MAESTRO
Králíček Šimon Kosková Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Los Chovanec Oliver Klenková Jana iDance Studio, z.s.
Novák Petr Hrnčiríková Vendulka KAT ZBRASLAV
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Borůvka Daniel Borůvková Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Brož Jindřich Saňáková Nikola Šumperk 1
Černohorský Patrik Pomahačová Nela Praha 9
Dobruský Patrik Netolická Michaela COOL DANCE
Fried Martin Vaňáčová Johana TK SPARTA PRAHA
Hodný Dominik Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Hucek Martin Baranová Markéta TAPOS LITOMĚŘICE
Chlup Filip Ebringerová Sára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kapitán Filip Mrhálková Natálie iDance Studio, z.s.
Kočař Dušan Konečná Ela iDance Studio, z.s.
Kolář Lukáš Zikešová Emily KAT ZBRASLAV
Krátký Martin Arnoldová Barbora Praha 10
Kuča Josef Šeráková Daniela MZ Dance Team
Kvapil Tomáš Musilová Ellen Jinočany
Martínek Lukáš Duchková Beata TK SPARTA PRAHA
Pokhyl Maxym Jovandičová Eva Taneční klub Vavruška
Polák Vojtěch Bartůšková Lucie Tanec Kladno
Poremski Petr Homolová Vendula DANCE STUDIO OSTRAVA
Prokša Nikolas Prokšová Emma TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Přikryl František Parobková Samantha TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Slovák Daniel Linhová Kristýna KST Silueta Praha, z.s.
Straka Filip Němčeková Kristýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Tománek Jonáš Růžičková Lucie DSP Kometa Brno
Vala Tomáš Čiefová Simona TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Vengrynský Petr Vondřejcová Sára COOL DANCE
Víteček Matyáš Houžvičková Adéla KST Silueta Praha, z.s.
Vybíral Šimon Surmařová Veronika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Kováč Rudolf Naďová Dominika DSP Kometa Brno
Cimr Tomáš Nováková Veronika COOL DANCE
Munzar Tomáš Malá Nina MZ Dance Team
Munzar Tadeáš Kloudová Julie MZ Dance Team
Boldiš Tomáš Machačná Aneta TK TREND OSTRAVA
Huvar Jakub Marková Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Mládež-STT, přihlášeno párů: 23
Bakala Adam Valová Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Blín Matěj Bartošová Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Brožovský Jan Stehnová Eliška TK ASTRA PRAHA
Brück Jakub Riebauerová Anna DSP Kometa Brno
Farkašovský Samuel Suchardová Kateřina TK KZMJ JIČÍN
Gajdoš Viktor Rezková Julie Mladá Boleslav 1
Jalůvka Jiří Výduchová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jodl David Faltusová Klára TK KOŠKOVI Liberec
Krátký Daniel Janáková Klára TK CHVALETICE z.s.
Kummer Michal Řeháková Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Makovec Daniel Lánová Lucie MZ Dance Team
Metlický Jan Hrubá Veronika DSP Kometa Brno
Petry Sebastian Wangle Audrey TAPOS LITOMĚŘICE
Plachý Marek Šišková Hana Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Plšek Jan Lišková Veronika TAPOS LITOMĚŘICE
Přikryl Tomáš Los Chovancová Sanela iDance Studio, z.s.
Rambousek Richard Bulířová Veronika MZ Dance Team
Svoboda Matěj Kocmanová Sabina TK SPARTA PRAHA
Svoboda Matěj Petrikeeva Anastasia TK DanceTime
Šír Vilém Slouková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Tomšík Boleslav Horáková Eliška TK NIKÉ BRNO
Vojtěšek Daniel Trutnová Karolína DANZA BRNO
Weinhart Petr Rožánková Jana TK MDK SOKOLOV, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-21-STT, přihlášeno párů: 7
Gajdoš Viktor Rezková Julie Mladá Boleslav 1
Jalůvka Jiří Výduchová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Liška Petr Brizgalová Žaneta DSP Kometa Brno
Mestek Martin Starečková Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Pecha Roman Koldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Pleyer Štěpán Feiferová Markéta TK SPARTA PRAHA
Plšek Jan Lišková Veronika TAPOS LITOMĚŘICE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 42
Benýšek Martin Novotná Eva MZ Dance Team
Dostál Štěpán Nováková Michaela KST Silueta Praha, z.s.
Drha Michal Drhová Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Hýža Miroslav Feglová Dominika TK OLYMP OLOMOUC
Kejzar Jiří Kejzar Košková Barbora TK KOŠKOVI Liberec
Kohout Jan Krakowková Kateřina Brno 35
Musal Jan Musalová Jana COOL DANCE
Odstrčil David Bohak Tara DSP Kometa Brno
Paulíny Martin Čákorová Kateřina CAPAX... tanec na MAX
Přikryl Tomáš Los Chovancová Sanela iDance Studio, z.s.
Sidorin Vojtěch Bezpalcová Tereza KAT ZBRASLAV
Sliška Ondřej Slišková Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
Štumar Martin Kalinová Olga Bohutín
Babinec Jan Sedmáková Zuzana TK MORAVIA STARLET Brno
Baďura David Bsonková Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Bayerle Petr Šnajderová Barbora KAT ZBRASLAV
Čech Martin Čechová Kateřina FÉNIX LOUNY
Fábera Tomáš Sádková Michaela TK MAESTRO
Gajdoš Viktor Rezková Julie Mladá Boleslav 1
Hoření Luděk Skalická Silvie TK SPARTA PRAHA
Jalůvka Jiří Výduchová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Janák Matěj Krátká Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Janků Jakub Dobešová Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Kupčík Petr Otáhalová Eliška KST HLUČÍN
Kutálek Matěj Hrbáčková Eliška Infinity Dance Team
Liška Petr Brizgalová Žaneta DSP Kometa Brno
Mestek Martin Starečková Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Oliva Tomáš Kramecová Andrea DSP Kometa Brno
Ondráček Robin Skorkovská Markéta DSP Kometa Brno
Pecha Roman Koldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Piňos Ondřej Stepaková Tereza DSP Kometa Brno
Pleyer Štěpán Feiferová Markéta TK SPARTA PRAHA
Rada Tomáš Barešová Veronika DSP Kometa Brno
Richtár Jakub Petrušková Klára TSC KUČERA DANCE TEAM
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalský René Burešová Kamila Top Dance Prague Team
Skopal Jakub Rechová Zuzana DSP Kometa Brno
Stanke Karel Stanke Zuzana TK SPARTA PRAHA
Stupka Radim Jendrulková Tereza DSP Kometa Brno
Turek Tomáš Sidorinová Lucie KAT ZBRASLAV
Vika Martin Vojtíková Zdeňka Taneční škola Hes, z.s.
Zemlyakov Oleg Riederová Iva TK MAESTRO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Profesionálové-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-I-STT, přihlášeno párů: 28
Botík Richard Pokorná Alice TK MORAVIA STARLET Brno
Cekl Jaroslav Ceklová Dagmar KST QUICK OLOMOUC
Florian Petr Florianová Michaela DSP Kometa Brno
Hošek Vlastimil Pokorná Marcela Šumperk 1
Kostov Bogdan Miyashita Megumi KST Silueta Praha, z.s.
Liška Jiří Navrátilová Petrov Mirka TK SPARTA PRAHA
Sedlář Milan Grošupová Martina Taneční škola Hes, z.s.
Stano Tibor Stano Lucie TŠ START Tábor
Bárta Ladislav Bártová Eva TK MORAVIA STARLET Brno
Both Pavel Kuráňová Mária COOL DANCE
Hložek Roman Hložková Eva KST Swing Kroměříž
Jandejsek Milan Pavlová Jana TK SPARTA PRAHA
Kalina František Zmatlíková Lucie Taneční škola Hes, z.s.
Kitler Zdeněk Kitlerová Petra Dance Team Hradec Králové
Kolařík Martin Mlčková Eva Dance Studio Starlight, z.s.
Koula Miroslav Michelová Jana Dance Team Hradec Králové
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Míka Vladimír Kučerová Marie TK SPARTA PRAHA
Petřík Martin Horníčková Marie Infinity Dance Team
Povolný Lukáš Nováková Kateřina TK CHVALETICE z.s.
Přibyl Zdeněk Přibylová Lenka Taneční klub Stabil
Sidorin Vojtěch Bezpalcová Tereza KAT ZBRASLAV
Stržanovský Karel Biernátová Anna TK SPARTA PRAHA
Šimáček Ivo Bendová Kateřina KST Silueta Praha, z.s.
Štec Marek Štecová Monika KST Swing Kroměříž
Štolba Jaromír Štolbová Zuzana TANČÍRNA - KLADNO
Valíček Jiří Jandová Veronika Infinity Dance Team
Veselý Jiří Veselá Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-II-STT, přihlášeno párů: 16
Florian Petr Florianová Michaela DSP Kometa Brno
Hála Lubor Hálová Šárka TK SPARTA PRAHA
Hošek Vlastimil Pokorná Marcela Šumperk 1
Jandejsek Milan Pavlová Jana TK SPARTA PRAHA
Jelínek Martin Jelínková Iveta TK DanceTime
Koula Miroslav Michelová Jana Dance Team Hradec Králové
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Mlejnský Radomír Mlejnská Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mokříš Jan Mokříšová Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Peřestý Ladislav Peřestá Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Pipal Radek Pazderová Jana KST QUICK OLOMOUC
Pleyer Karel Pleyerová Radka TAPOS LITOMĚŘICE
Povolný Lukáš Nováková Kateřina TK CHVALETICE z.s.
Skalický Václav Skalická Iva KAT ZBRASLAV
Štec Marek Štecová Monika KST Swing Kroměříž
Štolba Jaromír Štolbová Zuzana TANČÍRNA - KLADNO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-III-STT, přihlášeno párů: 13
Cinybulk Jiří Krejčová Věra STK PRAHA
Čech Bohumil Čechová Pavla TANČÍRNA - KLADNO
Čech Jiří Čechová Zina Taneční klub Stabil
Guttek Ladislav Gutteková Jana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kacafírek Aleš Tlustá Eva TAPOS LITOMĚŘICE
Lerch Jiří Lerchová Miriam Viničné Šumice
Marx Tomáš Marxová Blanka TAK DANCE KROK
Mikulka Josef Mikulková Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Plšek Jiří Plšková Jana TAPOS LITOMĚŘICE
Prágr Milan Prágrová Ivana TANČÍRNA - KLADNO
Prkna Luděk Prknová Romana TS MORAVA Mikulov
Stehlík Josef Stehlíková Eva České Budějovice 1
Vymětal Jan Vymětalová Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-IV-STT, přihlášeno párů: 3
Cinybulk Jiří Krejčová Věra STK PRAHA
Čech Bohumil Čechová Pavla TANČÍRNA - KLADNO
Vymětal Jan Vymětalová Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.