Seznam přihlášených na soutěž

11.3.2017   Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2017,   Zlín

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 6.3.2017 23:59:59
Počet soutěžících párů: 128
Fyzický počet párů: 120
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Jun-I, přihlášeno párů: 32
Krůza Adam Sigmundová Hana TK ORION HODONÍN z.s.
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Čadílek Adam Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Červenák David Stoklasová Julie TK OLYMP OLOMOUC
Felcman Matyáš Hejná Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Vališová Natálie Dvectis - DSP Kometa Brno
Gajdoš Ondřej Pleskotová Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Grossmann Matyáš Křenová Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Helmich Viktor Holá Helena TK DanceTime
Herman David Suszková Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hruška Štěpán Vejrostová Jolana TK OLYMP OLOMOUC
Jelínek Vojtěch Veselá Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kolák Albert Průšová Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
Kolářík Petr Rumpíková Amálie Infinity Dance Team
Kopáček Marek Kopecká Laura MZ Dance Team
Kuntoš Vilém Kábrtová Vendula MZ Dance Team
Malčík Michal Stoklasová Klára KST Swing Kroměříž
Mašek Štěpán Högerová Zuzana MZ Dance Team
Michálek Lukáš Osičková Hana KST Silueta Praha, z.s.
Nehyba Matěj Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Novák Martin Kasálková Julie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Oswald Šimon Škardová Soňa TK MDK SOKOLOV, z.s.
Pecháček Petr Schönwälderová Nikol TK HENZÉLY-SWING
Petráš Jan Petrášová Veronika TK TREND OSTRAVA
Petřík Josef Malíková Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Přibyl Filip Němcová Veronika MZ Dance Team
Slepička Adam Klápová Jana MZ Dance Team
Směták Marek Látalová Valerie TK OLYMP OLOMOUC
Sokol Daniel Mužná Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Sommer Christian Kluzová Klaudia TK MARENDI
Stržínek Filip Knotová Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Veverka Dominik Zymová Aneta TK OLYMP OLOMOUC
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Jun-II, přihlášeno párů: 41
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Borůvka Daniel Borůvková Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Kuča Josef Šeráková Daniela KAT ZBRASLAV
Poremski Petr Homolová Vendula DANCE STUDIO OSTRAVA
Prokša Nikolas Prokšová Emma TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Straka Filip Němčeková Kristýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Boldiš Tomáš Machačná Aneta TK TREND OSTRAVA
Brož Jindřich Saňáková Nikola Šumperk 1
Burant Jan Plachá Eliška MZ Dance Team
Cimr Tomáš Nováková Veronika COOL DANCE
Černohorský Patrik Pomahačová Nela Praha 9
Dobruský Patrik Netolická Michaela COOL DANCE
Doležal Radek Kasalová Ela Dvectis - DSP Kometa Brno
Fried Martin Vaňáčová Johana TK SPARTA PRAHA
Frydrych Lukáš Růžičková Zuzana TK KZMJ JIČÍN
Hodný Dominik Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Huslík David Holíková Vanesa iDance Studio, z.s.
Huvar Jakub Marková Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
Chlup Filip Ebringerová Sára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Juhás Ladislav Bobková Barbora RM Dance
Kapitán Filip Mrhálková Natálie iDance Studio, z.s.
Klápa Adam Krásová Aneta TK MAESTRO
Kočař Dušan Konečná Ela iDance Studio, z.s.
Kolář Lukáš Zikešová Emily KAT ZBRASLAV
Králíček Šimon Kosková Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Krátký Martin Arnoldová Barbora Praha 10
Kvapil Tomáš Musilová Ellen Jinočany
Los Chovanec Oliver Klenková Jana iDance Studio, z.s.
Martínek Lukáš Duchková Beata TK SPARTA PRAHA
Mistr Rudolf Naďová Dominika Dvectis - DSP Kometa Brno
Munzar Tadeáš Kloudová Julie MZ Dance Team
Munzar Tomáš Malá Nina MZ Dance Team
Novák Petr Hrnčiríková Vendulka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Pallas Kryštof Hendrychová Hana Dance Factory Prague
Pokhyl Maxym Jovandičová Eva Taneční klub Vavruška
Prisiazhny Dmitry Folcová Nicole COOL DANCE
Slovák Daniel Linhová Kristýna KST Silueta Praha, z.s.
Tománek Jonáš Růžičková Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Vala Tomáš Čiefová Simona TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Vengrynský Petr Vondřejcová Sára COOL DANCE
Zaorálek Jakub Syrek Gabriela KST Swing Kroměříž
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Mládež, přihlášeno párů: 17
Jalůvka Jiří Výduchová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Adamec Matyáš Otáhalová Natálie Tanec Kladno
Brožovský Jan Stehnová Eliška TK ASTRA PRAHA
Brück Jakub Riebauerová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Gajdoš Viktor Rezková Julie Mladá Boleslav 1
Chmel Filip Filounková Petra TAK DANCE KROK z.s.
Jodl David Faltusová Klára TK KOŠKOVI Liberec
Kummer Michal Řeháková Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Metlický Jan Hrubá Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Plachý Marek Šišková Hana Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Rambousek Richard Bulířová Veronika MZ Dance Team
Rech Jakub Pažoutová Barbora iDance Studio, z.s.
Stříteský Vojtěch Kosmáková Šárka COOL DANCE
Svoboda Matěj Kocmanová Sabina TK SPARTA PRAHA
Svoboda Matěj Petrikeeva Anastasia TK DanceTime
Šír Vilém Slouková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Tomšík Boleslav Horáková Eliška TK NIKÉ BRNO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-21-10T, přihlášeno párů: 8
Jalůvka Jiří Výduchová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Adamec Matyáš Otáhalová Natálie Tanec Kladno
Gajdoš Viktor Rezková Julie Mladá Boleslav 1
Metlický Jan Hrubá Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Pecha Roman Koldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Pleyer Štěpán Feiferová Markéta TK SPARTA PRAHA
Šír Vilém Slouková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Vlach Karel Šlechtová Klára iDance Studio, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Dospělí, přihlášeno párů: 23
Čech Martin Čechová Kateřina FÉNIX LOUNY
Janák Matěj Krátká Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Kejzar Jiří Kejzar Košková Barbora MZ Dance Team
Kozub Michal Bogaczová Tereza TK MARENDI
Ludma Tomáš Kaucká Emanuela Dance Factory Prague
Musal Jan Musalová Jana COOL DANCE
Odstrčil David Bohak Tara Dvectis - DSP Kometa Brno
Paulíny Martin Čákorová Kateřina CAPAX... tanec na MAX
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Sliška Ondřej Slišková Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
Babinec Jan Sedmáková Zuzana TK MORAVIA STARLET Brno
Baďura David Bsonková Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Dostál Štěpán Nováková Michaela MZ Dance Team
Janků Jakub Dobešová Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Kecskeméti Daniel Fellinghauerová Barbora Tanec Kladno
Ondráček Robin Skorkovská Markéta Dvectis - DSP Kometa Brno
Pecha Roman Koldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Pleyer Štěpán Feiferová Markéta TK SPARTA PRAHA
Rada Tomáš Barešová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Richtár Jakub Petrušková Klára TK TREND OSTRAVA
Stupka Radim Jendrulková Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Vlach Karel Šlechtová Klára iDance Studio, z.s.
Zárybnický Jakub Cupalová Nicol Infinity Dance Team
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-I-10T, přihlášeno párů: 7
Mokříš Jan Mokříšová Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Povolný Lukáš Nováková Kateřina TK CHVALETICE z.s.
Stano Tibor Stano Lucie TŠ START Tábor
Varnuška Michal Varnušková Jana MZ Dance Team Plzeň
Všetička Roman Jalovecká Martina Infinity Dance Team
Florian Petr Florianová Michaela Dvectis - DSP Kometa Brno
Liška Jiří Navrátilová Petrov Mirka TK SPARTA PRAHA