Seznam přihlášených na soutěž

17.12.2017   Velká cena MZ Dance Team - 5.ročník,   Praha

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 14.12.2017 21:59:59
Počet soutěžících párů: 222
Fyzický počet párů: 90
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-E-KOMBI, přihlášeno párů: 7
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
KLEPÁČ Marek RAFFAY Valentina TK MAESTRO
KOUDELKA Josef MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
SOBOTKA Ondřej JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
ŠÁFR Jan PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠINTLER Martin ROTTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 20
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
AUINGER Alan KUBICOVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
DENK Adam KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
DOLEŽAL Adam LONA Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
KLEPÁČ Marek RAFFAY Valentina TK MAESTRO
KOUDELKA Josef MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
KRAJSKÝ Šimon Samuel BREJCHOVÁ Jana KST Swing Kroměříž
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
MISÍK Vít Josef MISÍKOVÁ Kristýna Tanec Kladno
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
NEZKUSIL David ZÍKOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
PALIČKA Vladimír KURZHOS Karina Taneční klub Vavruška
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
SOBOTKA Ondřej JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠÁFR Jan PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 12
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KRAJSKÝ Šimon Samuel BREJCHOVÁ Jana KST Swing Kroměříž
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
NGUYEN Manh Truong An CHADZIVASILIS Natalie TK ASTRA PRAHA
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI, z.s.
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 10
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
MISÍK Vít Josef MISÍKOVÁ Kristýna Tanec Kladno
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
NGUYEN Manh Truong An CHADZIVASILIS Natalie TK ASTRA PRAHA
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI, z.s.
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 8
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
HÁJEK Jakub ŠKULINOVÁ Aneta TK FIALKA - MKS SUŠICE
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
NGUYEN Manh Truong An CHADZIVASILIS Natalie TK ASTRA PRAHA
RAUŠ Jáchym BILOBRAMOVÁ Karolína TK ASTRA PRAHA
RÝVA Tomáš MADEROVÁ Claudia TK ASTRA PRAHA
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 8
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
HÁJEK Jakub ŠKULINOVÁ Aneta TK FIALKA - MKS SUŠICE
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KOPECKÝ Jakub NEUBAUEROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
NGUYEN Manh Truong An CHADZIVASILIS Natalie TK ASTRA PRAHA
RAUŠ Jáchym BILOBRAMOVÁ Karolína TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-D-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 1
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 1
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-STT, přihlášeno párů: 5
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
PLACHÝ Jan KOPÁČKOVÁ Anežka MZ Dance Team
SCHURMANN Filip ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA
SMOLUCHA Vojtěch JAVŮRKOVÁ Tereza TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-LAT, přihlášeno párů: 7
DUFEK Ondřej KÁROLYI Laura BOHEMIA DANCE CLUB
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
PLACHÝ Jan KOPÁČKOVÁ Anežka MZ Dance Team
SCHURMANN Filip ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA
SMOLUCHA Vojtěch JAVŮRKOVÁ Tereza TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 8
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
PLACHÝ Jan KOPÁČKOVÁ Anežka MZ Dance Team
POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SCHURMANN Filip ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA
SMOLUCHA Jakub ŠUBERTOVÁ Rebecca TK ASTRA PRAHA
SMOLUCHA Vojtěch JAVŮRKOVÁ Tereza TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 10
DUFEK Ondřej KÁROLYI Laura BOHEMIA DANCE CLUB
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
PLACHÝ Jan KOPÁČKOVÁ Anežka MZ Dance Team
POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
RADA Martin KRAJČIOVÁ Aneta COOL DANCE
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SCHURMANN Filip ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA
SMOLUCHA Vojtěch JAVŮRKOVÁ Tereza TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 2
MINAŘÍK Richard MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 6
BERGER Tomáš SIXTOVÁ Anežka COOL DANCE
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
HRONEK Vojtěch MAREŠOVÁ Anna TSK SALTA Benešov
MINAŘÍK Richard MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 8
BERGER Tomáš SIXTOVÁ Anežka COOL DANCE
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
HRONEK Vojtěch MAREŠOVÁ Anna TSK SALTA Benešov
POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SMOLUCHA Jakub ŠUBERTOVÁ Rebecca TK ASTRA PRAHA
ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 6
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
RADA Martin KRAJČIOVÁ Aneta COOL DANCE
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
RÝVA Tomáš MADEROVÁ Claudia TK ASTRA PRAHA
ŠMAKAL Ondřej FÍLOVÁ Kristina TK MAESTRO
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-SYNC (W,Ča,Ji), přihlášeno párů: 5
BENEDETTI Nicoletta Lucia ŠKRÁČKOVÁ Veronika TK ASTRA PRAHA
KADLECOVÁ Ema SINKULOVÁ Nikola MZ Dance Team Plzeň
KLÍMOVÁ Karolína CHURAVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
KLOKANOVÁ Natálie Roshko Andrea MZ Dance Team
VLČKOVÁ Viktorie JINDRÁKOVÁ Eliška TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-OST, přihlášeno párů: 11
AMELIE Antropius AMELIE Antropius -
DENKOVÁ Viktoria DENKOVÁ Viktoria MZ Dance Team Plzeň
GALKOVÁ Emma GALKOVÁ Emma -
CHURAVÁ Lucie CHURAVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
KADLECOVÁ Ema KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
KLÍMOVÁ Karolína KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
Kochanová Gabriela Kochanová Gabriela -
MAIVALDOVÁ Natálie MAIVALDOVÁ Natálie MZ Dance Team Plzeň
MARCIÁNOVÁ Klára MARCIÁNOVÁ Klára -
PTÁČKOVÁ Lída PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
VÁCLAVÍK Vanessa Valerie VÁCLAVÍK Vanessa Valerie -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-Waltz, přihlášeno párů: 6
ANELT Vojtěch KLÁSKOVÁ Hedvika FUEGO ŘÍČANY
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
KOUDELKA Josef MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
MALÝ Andreas TREJBALOVÁ Julie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠINTLER Martin ROTTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-Chacha, přihlášeno párů: 8
ANELT Vojtěch KLÁSKOVÁ Hedvika FUEGO ŘÍČANY
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
DIAZ Christian Antonio PETROVA Kristýna -
KOUDELKA Josef MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
MALÝ Andreas TREJBALOVÁ Julie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠÁFR Jan PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠINTLER Martin ROTTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-Jive, přihlášeno párů: 7
ANELT Vojtěch KLÁSKOVÁ Hedvika FUEGO ŘÍČANY
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
DIAZ Christian Antonio PETROVA Kristýna -
KOUDELKA Josef MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
MALÝ Andreas TREJBALOVÁ Julie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠINTLER Martin ROTTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-Waltz, přihlášeno párů: 11
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
ANELT Vojtěch KLÁSKOVÁ Hedvika FUEGO ŘÍČANY
AUINGER Alan KUBICOVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
David Ratnikov Kristýna Gutova -
DENK Adam KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
MALÝ Andreas TREJBALOVÁ Julie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ROUBÍK Jakub KRAUSOVÁ Šárka MZ Dance Team Plzeň
RYCHLÝ Marek PATEROVÁ Barbora TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-Chacha, přihlášeno párů: 12
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
ANELT Vojtěch KLÁSKOVÁ Hedvika FUEGO ŘÍČANY
AUINGER Alan KUBICOVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
David Ratnikov Kristýna Gutova -
DENK Adam KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
DIAZ Christian Antonio PETROVA Kristýna -
MALÝ Andreas TREJBALOVÁ Julie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ROUBÍK Jakub KRAUSOVÁ Šárka MZ Dance Team Plzeň
RYCHLÝ Marek PATEROVÁ Barbora TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-Jive, přihlášeno párů: 12
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
ANELT Vojtěch KLÁSKOVÁ Hedvika FUEGO ŘÍČANY
AUINGER Alan KUBICOVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
David Ratnikov Kristýna Gutova -
DENK Adam KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
DIAZ Christian Antonio PETROVA Kristýna -
MALÝ Andreas TREJBALOVÁ Julie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ROUBÍK Jakub KRAUSOVÁ Šárka MZ Dance Team Plzeň
RYCHLÝ Marek PATEROVÁ Barbora TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-SYNC (W,Ča,Ji), přihlášeno párů: 10
BENEDETTI Nicoletta Lucia ŠKRÁČKOVÁ Veronika TK ASTRA PRAHA
BEROUNSKÁ Eliška DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
KLOKANOVÁ Natálie Roshko Andrea MZ Dance Team
NEUBERGOVÁ Veronika NYTLOVÁ Karolína -
NOSKOVÁ Adéla VÁCLAVOVIČOVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ONDRÁŠKOVÁ Veronika Jerhotová Apolena Kst SILUETA PRAHA
PALIČKOVÁ Alexandra HRUŠKOVÁ Šarlota MZ Dance Team
SAIS Miriam ČURDOVÁ Karolína Kst SILUETA PRAHA
VLČKOVÁ Viktorie JINDRÁKOVÁ Eliška TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
VOPAŘILOVÁ Josefína JUNKOVÁ Eliška Taneční klub Vavruška
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-SYNC (W,Ča,Ji), přihlášeno párů: 8
BEROUNSKÁ Eliška DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
BILETSKA Ioanna HAMMEROVÁ Štěpánka Top Dance Prague Team
NEUBERGOVÁ Veronika NYTLOVÁ Karolína -
NOSKOVÁ Adéla VÁCLAVOVIČOVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ONDRÁŠKOVÁ Veronika Jerhotová Apolena Kst SILUETA PRAHA
PALIČKOVÁ Alexandra HRUŠKOVÁ Šarlota MZ Dance Team
SAIS Miriam ČURDOVÁ Karolína Kst SILUETA PRAHA
VOPAŘILOVÁ Josefína JUNKOVÁ Eliška Taneční klub Vavruška
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-OST, přihlášeno párů: 13
BENEDETTI Nicoletta Lucia BENEDETTI Nicoletta Lucia TK ASTRA PRAHA
DENKOVÁ Viktoria DENKOVÁ Viktoria MZ Dance Team Plzeň
CHURAVÁ Lucie CHURAVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
Jerhotová Apolena Jerhotová Apolena -
KADLECOVÁ Ema KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
KLÍMOVÁ Karolína KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
KOZÁKOVÁ Kristýna KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MAIVALDOVÁ Natálie MAIVALDOVÁ Natálie MZ Dance Team Plzeň
Nováková Ema Nováková Ema -
PATEROVÁ Barbora PATEROVÁ Barbora TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
PTÁČKOVÁ Lída PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
SAIS Miriam SAIS Miriam Kst SILUETA PRAHA
SINKULOVÁ Nikola SINKULOVÁ Nikola MZ Dance Team Plzeň