Seznam přihlášených na soutěž

25.3.2018   Velká cena města Kojetína 2018,   Kojetín

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 22.3.2018 21:59:59
Počet soutěžících párů: 329
Fyzický počet párů: 178
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-E-KOMBI, přihlášeno párů: 7
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
LEGERSKÝ Alexandr BACHÁNKOVÁ Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Tomáš VOJÁČKOVÁ Nikol TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Ruman Michal Mandincova Alisea Ella Faber Dance Team, Slovensko
SLOVÁČEK Erik VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA
ŠKROB Sebastien ČECHOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 16
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Tomáš VOJÁČKOVÁ Nikol TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PAŘÍZEK Patrik HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Ruman Michal Mandincova Alisea Ella Faber Dance Team, Slovensko
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA
ŠEGEDA Jiří ČÁSTEČKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ŠKROB Sebastien ČECHOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
WITOSZ Daniel ŠEGEDOVÁ Markéta A-KLUB HRANICE
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 12
HAVELKA Jakub BLAŽKOVÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KRAMNÝ Ondřej HAMERSKÁ Adriana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
POŠTULKA Hubert VOJTÁŠKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PŘIBYL Kryštof LOSOSOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
REŽŇÁK Matěj KOSMÁKOVÁ Anastázie TS MORAVA Mikulov
Ruman Michal Mandincova Alisea Ella Faber Dance Team, Slovensko
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 12
HAVELKA Jakub BLAŽKOVÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KRAMNÝ Ondřej HAMERSKÁ Adriana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
POŠTULKA Hubert VOJTÁŠKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PŘIBYL Kryštof LOSOSOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
REŽŇÁK Matěj KOSMÁKOVÁ Anastázie TS MORAVA Mikulov
Ruman Michal Mandincova Alisea Ella Faber Dance Team, Slovensko
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 11
HLOŽEK Hynek TÁBORSKÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
HOLEŇÁK František ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOPP Ondřej KUCHAŘOVÁ Eliška TK HENZÉLY-SWING
KRAMNÝ Ondřej HAMERSKÁ Adriana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Myśliwiec Hubert Korenko Polina ST ELITA Kraków, Polska
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC
OBASOGIE Patrik SURÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠČEPKA Matěj GERTNEROVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 11
HAVELKA Jakub BLAŽKOVÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HOLEŇÁK František ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOPP Ondřej KUCHAŘOVÁ Eliška TK HENZÉLY-SWING
KRAMNÝ Ondřej HAMERSKÁ Adriana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC
OBASOGIE Patrik SURÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 9
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
Mandinec  Elias Jackuliakova Anna Faber dance team , Slovakia
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
POLÁŠEK Adam NAĎOVÁ Dominika iDance Studio, z.s.
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Zieliński Igor Gałka Karolina ST ELITA, Kraków
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 9
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HLOŽEK Hynek TÁBORSKÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
HOLCNER Martin HOLCNEROVÁ Anna TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MEZIHORÁK Filip HORATIUSOVÁ Klaudie KST Swing Kroměříž
Myśliwiec Hubert Korenko Polina ST ELITA Kraków, Polska
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
ŠČEPKA Matěj GERTNEROVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Zieliński Igor Gałka Karolina ST ELITA, Kraków
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 10
HLOŽEK Hynek TÁBORSKÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KOPP Ondřej KUCHAŘOVÁ Eliška TK HENZÉLY-SWING
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
MALČÍK Petr KREJČÍŘOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
OBASOGIE Patrik SURÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Słomka Maciej Tabaszewska Nadia KS M-TEAM KRAKÓW, Polska
SÝKORA René KAJZAROVÁ Hana KST KD HLUČÍN
ŠČEPKA Matěj GERTNEROVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
VOJÁČEK Denis TURZÍKOVÁ Vanesa TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 9
BRANŽOVSKÝ Adam JANEBOVÁ Daniela DSP Kometa Vyškov
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KOPP Ondřej KUCHAŘOVÁ Eliška TK HENZÉLY-SWING
OBASOGIE Patrik SURÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Słomka Maciej Tabaszewska Nadia KS M-TEAM KRAKÓW, Polska
SÝKORA René KAJZAROVÁ Hana KST KD HLUČÍN
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ZBOŽÍNEK Jan VELICHOVÁ Helena-Regina TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 19
BEČICA Vojtěch MICHÁLKOVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
BRANŽOVSKÝ Adam JANEBOVÁ Daniela DSP Kometa Vyškov
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Buchta Tomaš Sviežená Lea TŠ Happy Dance Revúca, Slovensko
DUFKA Petr HORŇÁKOVÁ Barbora TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
JANČÍK David JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
MALINA Mikuláš MAREČKOVÁ Hana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mandinec  Elias Jackuliakova Anna Faber dance team , Slovakia
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
PATOČKA Richard TRUNDOVÁ Ludmila STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHÁČEK Petr STRAŠÁKOVÁ Natálie TK HENZÉLY-SWING
POLÁŠEK Adam NAĎOVÁ Dominika iDance Studio, z.s.
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
Vernársky Martin Macková Linda FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA, Slovensko
ZBOŽÍNEK Jan VELICHOVÁ Helena-Regina TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 20
BEČICA Vojtěch MICHÁLKOVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
BLIEK Dirk Gabriel CHÝLKOVÁ Markéta Taneční klub Antonio
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Buchta Tomaš Sviežená Lea TŠ Happy Dance Revúca, Slovensko
DUFKA Petr HORŇÁKOVÁ Barbora TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
HLOŽEK Hynek TÁBORSKÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
HOLCNER Martin HOLCNEROVÁ Anna TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
JANČÍK David JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
KUDLÁČEK Kristián CRHONKOVÁ Vendula LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
MALČÍK Petr KREJČÍŘOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
MALINA Mikuláš MAREČKOVÁ Hana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MEZIHORÁK Filip HORATIUSOVÁ Klaudie KST Swing Kroměříž
Oleksy Łukasz Włodarczyk Aleksandra KS M-TEAM KRAKÓW, POLSKA
PECHÁČEK Petr STRAŠÁKOVÁ Natálie TK HENZÉLY-SWING
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
ŠČEPKA Matěj GERTNEROVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Vernársky Martin Macková Linda FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA, Slovensko
WALEK Filip BALÁŽOVÁ Beáta Charlotte TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 10
ČADÍLEK Adam HOLÍKOVÁ Vanesa TK OLYMP OLOMOUC
ČERVENÁK David STOKLASOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
Chovan Michal Dudášová Rebeca FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA, SLOVAKIA
Jackuliak Erik Obertova  Timea Faber dance team , Slovakia
KAPITÁN Filip MRHÁLKOVÁ Natálie iDance Studio, z.s.
KOČAŘ Dušan RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PŘIKRYL František PAROBKOVÁ Samantha TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SMOLUCHA Jakub ŠUBERTOVÁ Rebecca TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 16
ČADÍLEK Adam HOLÍKOVÁ Vanesa TK OLYMP OLOMOUC
ČERVENÁK David STOKLASOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
Golian Ondrej Vozárová Tereza FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA, Slovensko
Chovan Michal Dudášová Rebeca FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA, SLOVAKIA
Jackuliak Erik Obertova  Timea Faber dance team , Slovakia
KAPITÁN Filip MRHÁLKOVÁ Natálie iDance Studio, z.s.
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
KUDLÁČ Matěj GRÉGROVÁ Kristýna Taneční klub Antonio
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
Mandinec  Elias Jackuliakova Anna Faber dance team , Slovakia
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
MYLEK Dominik BAJGAROVÁ Michaela TK TREND OSTRAVA
PATOČKA Richard TRUNDOVÁ Ludmila STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SKULINA Stanislav KLUZOVÁ Klára TK HAPPY DANCE
SMOLUCHA Jakub ŠUBERTOVÁ Rebecca TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 1
PISULA David PANARESE Angelina TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 1
HRUBÝ Jakub NOVÁKOVÁ Markéta Taneční klub FOKUS Nový Jičín
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 8
Mizia-Ossoliński Bartosz Więckowska Maja Professional Dance Sport, Polska
BENÁK Martin PEROUTKOVÁ Dominika TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
BOHDÁLEK Tomáš KŘÍŽOVÁ Veronika STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MIKYSKA Jan BAUMOVÁ Barbora KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela TAK DANCE KROK z.s.
SVÍTIL Jan SOKOLOVÁ Alžběta KST QUICK OLOMOUC
Szymański Szymon Kopeć Daria Styl, Polska
Zaręba Jakub Kopaczewska Maura Styl, Polska
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 13
Mizia-Ossoliński Bartosz Więckowska Maja Professional Dance Sport, Polska
Bielik Martin Kotvasová Lucia Interklub Bratislava, Slovensko
Dorušinec Marián Szekeresová Paulína MS Dance Trenčín, Slovenská republika
HRANICKÝ Filip MATUŠOVÁ Tereza TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Koyš Jozef Porubanová Kristína MS Dance Trenčín, Slovakia
MIKYSKA Jan BAUMOVÁ Barbora KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
MINAŘÍK Vít SLEZÁKOVÁ Petra A-KLUB HRANICE
PISULA David PANARESE Angelina TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela TAK DANCE KROK z.s.
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
Szymański Szymon Kopeć Daria Styl, Polska
Zaręba Jakub Kopaczewska Maura Styl, Polska
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 12
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
BUZÁŠ Marek PETLACHOVÁ Nikola KST Swing Kroměříž
Čech Michal Gubíková Natália ŠK PKO JAGERMAJSTER, Slovensko
HANDL Adam ONDŘEJOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
JEŘÁBEK Jakub JEŘÁBKOVÁ Petra TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Klimek Wojciech Jałocha Wiktoria KS M-TEAM KRAKOW, Polska
Koyš Jozef Porubanová Kristína MS Dance Trenčín, Slovakia
KUBÁT Josef NAVRÁTILOVÁ Veronika Infinity Dance Team
LICHNOVSKÝ Tomáš KUCHTOVÁ Natálie KST KD HLUČÍN
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
Tarasiuk Mateusz Lewicka Patrycja Professional Dance Sport, Polska
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 13
BUZÁŠ Marek PETLACHOVÁ Nikola KST Swing Kroměříž
GÁBA Ondřej MORAVCOVÁ Eliška Taneční a sportovní klub Opava
HANDL Adam ONDŘEJOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
LICHNOVSKÝ Tomáš KUCHTOVÁ Natálie KST KD HLUČÍN
MAJTYKA Jakub GALUSZKOVÁ Zuzana TK MARENDI
MOGILNIKOV Evgenii BORTLOVÁ Pavlína Infinity Dance Team
MRÁZEK Viktor VYKYDALOVÁ Veronika TK MAESTRO
PIASTEK Jakub SITAROVÁ Julie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POPOVSKÝ Ondřej ČOMOVÁ Barbora TS MORAVA Mikulov
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
SVÍTIL Jan SOKOLOVÁ Alžběta KST QUICK OLOMOUC
ŠEVČÍK Jiří MATÝSKOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
VALA Radek PIETROVÁ Julia TK MARENDI
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 15
Gzowski Dominik Hanusková Katarína Interklub Bratislava, Slovensko
HNILICA Tomáš PATÁKOVÁ Michaela Dance Studio Starlight, z.s.
Klič Marek Šalatová Adela TK Grácia Michalovce, Slovensko
KOREC Tomáš LADÝŘOVÁ Karolína TK SPARTA PRAHA
KUMMER Michal ŘEHÁKOVÁ Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
MRÁZEK Viktor VYKYDALOVÁ Veronika TK MAESTRO
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
PROKŠA Nikolas PROKŠOVÁ Emma TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
RECH Jakub ZGODOVÁ Natálie iDance Studio, z.s.
ROHÁNEK Tomáš KOTOULOVÁ Helena STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Sianta Richard Miháliková Katarína TK SWING Trnava, Slovensko
TOMÁŠEK Martin MAZUCHOVÁ Wanda Taneční škola Hes, o.s.
ZAORÁLEK Jakub KOLMANOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 19
BOHDÁLEK Tomáš KŘÍŽOVÁ Veronika STARLET BRNO TK OREL TELNICE
DUBEC Stanislav DOLEŽALOVÁ Dorota Taneční klub BONSTEP
HNILICA Tomáš PATÁKOVÁ Michaela Dance Studio Starlight, z.s.
Kassai Tamas Gazdíková Adéla Interklub Bratislava, Slovenská Republika
KIRNIG Tomáš KONEČNÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Klič Marek Šalatová Adela TK Grácia Michalovce, Slovensko
KUMMER Michal ŘEHÁKOVÁ Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Majkut Paweł Lopushynska Iryna Styl, Polska
Markuss Roman Markussová Gabriela FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA, Slovensko
MATÝSEK Martin ŠÍROVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
OPICHAL Tomáš MAŇÁSKOVÁ Monika KST QUICK OLOMOUC
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
PELIKÁN Tomáš KRÁKOROVÁ Michaela Infinity Dance Team
PROKŠA Nikolas PROKŠOVÁ Emma TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
Tarasiuk Mateusz Lewicka Patrycja Professional Dance Sport, Polska
VILÁŠEK Jan PASKEROVÁ Viktorie TK TREND OSTRAVA
WOZAR Filip ZAORALOVÁ Denisa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZAORÁLEK Jakub KOLMANOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-I-STT, přihlášeno párů: 12
BLAŽEK Libor ŽELEZNÁ Dana TK CHVALETICE z.s.
DEYL Zbyněk DEYLOVÁ Martina MZ Dance Team
HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
KITLER Zdeněk KITLEROVÁ Petra Dance Team Hradec Králové
KOULA Miroslav MICHELOVÁ Jana Dance Team Hradec Králové
PETŘÍK Martin HORNÍČKOVÁ Marie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PIPAL Radek PAZDEROVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
STRŽANOVSKÝ Karel BIERNÁTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
VALÍČEK Jiří JANDOVÁ Veronika Infinity Dance Team
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-I-LAT, přihlášeno párů: 5
BERÁNEK Jan BERÁNKOVÁ Pavla FUEGO ŘÍČANY
DEYL Zbyněk DEYLOVÁ Martina MZ Dance Team
KUKAŇ Josef KUKAŇ Barbora Tanec Kladno
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
HÁJEK Bohdan ČAPKOVÁ Michaela TK ORION HODONÍN z.s.
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-II-STT, přihlášeno párů: 12
BLAŽEK Libor ŽELEZNÁ Dana TK CHVALETICE z.s.
FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
JANDEJSEK Milan PAVLOVÁ Jana TK SPARTA PRAHA
KOULA Miroslav MICHELOVÁ Jana Dance Team Hradec Králové
PIPAL Radek PAZDEROVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
HLOŽEK Roman HLOŽKOVÁ Eva KST Swing Kroměříž
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
Orlický Marián Orlická Luba Interklub Bratislava, SR
SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-II-LAT, přihlášeno párů: 4
FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Orlický Marián Orlická Luba Interklub Bratislava, SR
SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-III-STT, přihlášeno párů: 10
PEŘESTÝ Ladislav PEŘESTÁ Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PRKNA Luděk PRKNOVÁ Romana TS MORAVA Mikulov
SCHWAN Jaroslav SCHWANOVÁ Helena KST KD HLUČÍN
CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
KULHAVÝ František KULHAVÁ Ladislava TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
LERCH Jiří LERCHOVÁ Miriam Viničné Šumice
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
MIKULKA Josef MIKULKOVÁ Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
SLÁMA Pavel TRÁGEOVÁ Jarmila Taneční klub Stabil
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-IV-STT, přihlášeno párů: 2
SCHWAN Jaroslav SCHWANOVÁ Helena KST KD HLUČÍN
CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 6
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
HOŠEK Dominik PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
LEGERSKÝ Alexandr BACHÁNKOVÁ Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PINCEL Adrian ROCHALLYI Ruby TS MORAVA Mikulov
SLOVÁČEK Erik VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 15
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
HOŠEK Dominik PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MIKULÁŠ Vratko ZIMOVÁ Bára TS MORAVA Mikulov
PINCEL Adrian ROCHALLYI Ruby TS MORAVA Mikulov
ŠEGEDA Jiří ČÁSTEČKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
WITOSZ Daniel ŠEGEDOVÁ Markéta A-KLUB HRANICE
ZLÁMAL Milan KOLMANOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 10
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MIKULÁŠ Vratko ZIMOVÁ Bára TS MORAVA Mikulov
PASCARELLA Tom SOZANSKÁ Natália KST Swing Kroměříž
ŠEGEDA Jiří ČÁSTEČKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
WITOSZ Daniel ŠEGEDOVÁ Markéta A-KLUB HRANICE
ZLÁMAL Milan KOLMANOVÁ Julie KST Swing Kroměříž