Seznam přihlášených na soutěž

15.12.2018   CRYSTAL CUP 2018, SUPER TANEČNÍ LIGA DOSPĚLÝCH,   Ostrava

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 13.12.2018 21:59:59
Počet soutěžících párů: 177
Fyzický počet párů: 124
Taneční liga v kategorii SuperTL-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 34
BABINEC Jan SEDMÁKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BUSHUEV Timofey HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
FÁBERA Tomáš SOROKOLIT Yulia TK MAESTRO
FRIDRICH Miroslav FRIDRICHOVÁ Hedvika DANCE STUDIO OSTRAVA
GREPL Pavel DOBEŠOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Grzesiak Jakub Kurleto Izabella ST ELITA, Kraków
HNILICA Tomáš PATÁKOVÁ Michaela Dance Studio Starlight, z.s.
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JANÁK Matěj KRÁTKÁ Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
JEŘÁBEK Jakub JEŘÁBKOVÁ Petra TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KLADRUBSKÝ Michal BŘEZINOVÁ Helena STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
KUPČÍK Jan RULÍŠKOVÁ Pavla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUTÁLEK Matěj BUBENÍČKOVÁ Michaela Infinity Dance Team
MATĚJKA Robin CUPALOVÁ Nicol Infinity Dance Team
MESTEK Martin STAREČKOVÁ Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
MRÁZEK Viktor VYKYDALOVÁ Veronika TK MAESTRO
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana MZ Dance Team
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
PIŇOS Ondřej STEPAKOVÁ Tereza Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
PŘIKRYL Tomáš LOS CHOVANCOVÁ Sanela iDance Studio, z.s.
RADA Tomáš HORÁKOVÁ Eliška Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
VIKA Martin VOJTÍKOVÁ Zdeňka Taneční škola Hes, o.s.
VLACH Karel NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
WOZAR Filip ZAORALOVÁ Denisa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEMLYAKOV Oleg RIEDEROVÁ Iva TK MAESTRO
ZUJEVS Dmitrijs KOUŘILOVÁ Aneta TK OLYMP OLOMOUC
ŽALOUDEK Michal LÍPOVÁ Daria TK MAESTRO
Taneční liga v kategorii SuperTL-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 51
AGNORELLI Milo NIEDOBOVÁ Katarzyna TK ELÁN TŘINEC z.s.
BABINEC Jan SEDMÁKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BOLDIŠ Tomáš GLISTOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
BRAŠ Daniel HRNČIRÍKOVÁ Vendulka TK TREND OSTRAVA
BUSHUEV Timofey HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
FÁBERA Tomáš SOROKOLIT Yulia TK MAESTRO
FIŠAR Tomáš MÜLLEROVÁ Markéta Tanec Kladno
FORMAN Filip NOVÁČKOVÁ Natálie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
FRIDRICH Tomáš JORDANOVOVÁ Veronika iDance Studio, z.s.
FRLIČKA Paul KARLÍČKOVÁ Aneta STK PRAHA
GÁL Tomáš KARÁSKOVÁ Sabina iDance Studio, z.s.
HAVEL Adam ŠREJMOVÁ Adriana Taneční klub Vavruška
HNILICA Tomáš PATÁKOVÁ Michaela Dance Studio Starlight, z.s.
HOLÝ Tomáš TOMEŠOVÁ Charlotte TK MAESTRO
HRANICKÝ Filip MATUŠOVÁ Tereza TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team
JAKUBEC Tomáš KVASNIČKOVÁ Linda Infinity Dance Team
JUŘENÍK Tomáš MATÝSKOVÁ Adriana iDance Studio, z.s.
KALIST Alexander KOUŘILOVÁ Karolína TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KALOUS Tomáš NOVÁKOVÁ Barbora Praha 4
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KIRNIG Tomáš KONEČNÁ Klára iDance Studio, z.s.
KIRŠNER Mario GOLOMBOVÁ Adéla iDance Studio, z.s.
KLADRUBSKÝ Michal BŘEZINOVÁ Helena STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
KOZEL Lubomír SIROČÁKOVÁ Adéla iDance Studio, z.s.
KYPÚS Marek TIETZOVÁ SKLENÁŘOVÁ Jaroslava TK TREND OSTRAVA
MASARYK Václav CHOVANČÍKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
MASLÁK Daniel SLEZÁKOVÁ Janka COOL DANCE
MATĚJKA Robin CUPALOVÁ Nicol Infinity Dance Team
MATÝSEK Martin ŠÍROVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
MICHŇA Marián VESELÁ Karolína TK TREND OSTRAVA
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana MZ Dance Team
NEVRLA Luboš KAŠTOVSKÁ Jana TK TREND OSTRAVA
OPICHAL Tomáš MAŇÁSKOVÁ Monika KST QUICK OLOMOUC
PAŘÍK Vilém ŠIGUTOVÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
POLÁČEK Marek NOVÁKOVÁ Elena TK ADMIRA
RADA Tomáš HORÁKOVÁ Eliška Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RICHTÁR Jakub KASZUBOVÁ Viktorie iDance Studio, z.s.
SEKERA Jan Carlos FILOUNKOVÁ Petra MZ Dance Team Plzeň
SUTU George Eduard FLOROVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
SVOBODA Štěpán DUFKOVÁ Veronika STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
ŠIRC Jakub NECHAYEVA Mariya TK MAESTRO
TOJNAR Martin JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT Pardubice, z.s.
VIKA Martin VOJTÍKOVÁ Zdeňka Taneční škola Hes, o.s.
VILÁŠEK Jan DUŠKOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA
VLACH Karel NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
WOZAR Filip ZAORALOVÁ Denisa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 13
Čumpelík Adam Tkačíková Natálie -
DÁVIDEK Sebastian ŠTEFKOVÁ Barbora KST KD HLUČÍN
GORGOL Filip ŠNYTOVÁ Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Hrčka Tomáš Šímová Tereza -
Hudeczek Filip Tvrdá Marie -
JULINA Bruno PRÁŠKOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN
Mareš Daniel Voitle Vanesa -
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
Palla Viktor Škovranová Klaudie -
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN
ŠARMAN Josef BUJNOCHOVÁ Sabina TK TREND OSTRAVA
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
Thomas Vojtěch LISNÍKOVÁ Tereza -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 19
Čumpelík Adam Tkačíková Natálie -
DÁVIDEK Sebastian ŠTEFKOVÁ Barbora KST KD HLUČÍN
GORGOL Filip ŠNYTOVÁ Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Hrčka Tomáš Šímová Tereza -
Hudeczek Filip Tvrdá Marie -
JONKE Filip KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
JULINA Bruno PRÁŠKOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN
Mareš Daniel Voitle Vanesa -
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
Palla Viktor Škovranová Klaudie -
Pinkas Ondřej ŠPLÍCHALOVÁ Monika -
RYCKA Michal REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
Supomo Matthias LIŠANÍKOVÁ Tereza -
ŠARMAN Josef BUJNOCHOVÁ Sabina TK TREND OSTRAVA
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
Thomas Vojtěch LISNÍKOVÁ Tereza -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), přihlášeno párů: 4
DOSTÁL František VÁCLAVKOVÁ Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JONKE Filip KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
RYCKA Michal REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Dospělí-STT (W,V,Q), přihlášeno párů: 3
HLADÍK Vladimír SLÍVOVÁ Natálie -
MATULÍK Michal HRBÁČOVÁ Daniela TK SPARTA PRAHA
TESAŘ Vojtěch HAVLASOVÁ Lucie iDance Studio, z.s.
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), přihlášeno párů: 6
ČEČOTKA Ondřej SIKORA Agnieszka TK HAPPY DANCE
DOSTÁL František VÁCLAVKOVÁ Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JONKE Filip KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
RYCKA Michal REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), přihlášeno párů: 1
ČEČOTKA Ondřej SIKORA Agnieszka TK HAPPY DANCE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ji), přihlášeno párů: 7
BIK Lukáš Ustupská Michaela iDance Studio, z.s.
BOLEK Richard TURKOVÁ Kristýna LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HLADÍK Vladimír Drahoňovská Barbora -
Hořčica Martin Plašovská Barbora -
MATULÍK Michal HRBÁČOVÁ Daniela TK SPARTA PRAHA
ŠPAŇÜR Denis ZÁŠKOLNÁ Mariana -
TESAŘ Vojtěch HAVLASOVÁ Lucie iDance Studio, z.s.
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-OST, přihlášeno párů: 18
Andrlová Karolína Andrlová Karolína -
Baracskai Marie Baracskai Marie -
Čechová Elen Čechová Elen -
Dittrichová Renáta Dittrichová Renáta -
KABUĎOVÁ Nikol KABUĎOVÁ Nikol -
Petrušková Hana Petrušková Hana -
Piro Talia Margalit Piro Talia Margalit -
PODGORNÁ Eliška PODGORNÁ Eliška TK TREND OSTRAVA
Pokorná Sofie Pokorná Sofie -
RAJNOHOVÁ Lucie RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Ručková Anna Ručková Anna -
Ručková Natálie Ručková Natálie -
ŠTĚPÁNKOVÁ Anna ŠTĚPÁNKOVÁ Anna -
THEIMEROVÁ Eliška THEIMEROVÁ Eliška iDance Studio, z.s.
TOMICZKOVÁ Adéla TOMICZKOVÁ Adéla TK ELÁN TŘINEC z.s.
Tomíšková Karolína Tomíšková Karolína -
VÍCHOVÁ Kateřina VÍCHOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA
ZEMANOVÁ Tereza ZEMANOVÁ Tereza -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-OST, přihlášeno párů: 21
Andrlová Karolína Andrlová Karolína -
Baracskai Marie Baracskai Marie -
Čechová Elen Čechová Elen -
JONKOVÁ Lucie JONKOVÁ Lucie KST KD HLUČÍN
KLIMŠOVÁ Anna KLIMŠOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
KOLÁŘOVÁ Miriam KOLÁŘOVÁ Miriam -
LEKAČOVÁ Anna LEKAČOVÁ Anna -
LIŠANÍKOVÁ Adéla LIŠANÍKOVÁ Adéla DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Petrušková Hana Petrušková Hana -
Piro Talia Margalit Piro Talia Margalit -
PODGORNÁ Eliška PODGORNÁ Eliška TK TREND OSTRAVA
Přikrylová Alžběta Přikrylová Alžběta -
RAJNOHOVÁ Lucie RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Ručková Anna Ručková Anna -
SLEZÁKOVÁ Marie SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
ŠMIŘÁKOVÁ Tereza ŠMIŘÁKOVÁ Tereza -
ŠTĚPÁNKOVÁ Anna ŠTĚPÁNKOVÁ Anna -
TOMICZKOVÁ Adéla TOMICZKOVÁ Adéla TK ELÁN TŘINEC z.s.
VÍCHOVÁ Kateřina VÍCHOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA
VOKALOVÁ Bára VOKALOVÁ Bára TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ZEMANOVÁ Tereza ZEMANOVÁ Tereza -