Seznam přihlášených na soutěž

8.12.2019   COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 4. ročník,   Bakov nad Jizerou

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 5.12.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 214
Fyzický počet párů: 106
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 6
HACKL Tomáš STINKOVÁ Nikola COOL DANCE
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
JAKUBEC Daniel JAKUBCOVÁ Monika COOL DANCE
SMUTNÝ Michal SMUTNÁ Barbora COOL DANCE
ŠINTLER Martin MAZYLKINOVÁ Andrea TK SPARTA PRAHA
VONDRÁČEK Marek MASARYKOVÁ Michaela COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 5
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
KRÁL Šimon PFEIFEROVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
MARCÍN Zbyněk HOUSEROVÁ Alžběta COOL DANCE
SMUTNÝ Michal SMUTNÁ Barbora COOL DANCE
ŠEDIVEC Kryštof JAKUBCOVÁ Leona COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 6
DRAHORÁD Jakub PÁCALOVÁ Gabriela TK CrossDance Kolín
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
KRÁL Šimon PFEIFEROVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
MARCÍN Zbyněk HOUSEROVÁ Alžběta COOL DANCE
SMUTNÝ Michal SMUTNÁ Barbora COOL DANCE
ŠEDIVEC Kryštof JAKUBCOVÁ Leona COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 4
BRTEK Nicolas JIROUŠKOVÁ Kristýna TK MAESTRO
KRÁL Šimon PFEIFEROVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MARCÍN Zbyněk HOUSEROVÁ Alžběta COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 4
DRAHORÁD Jakub PÁCALOVÁ Gabriela TK CrossDance Kolín
KRÁL Šimon PFEIFEROVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
MARCÍN Zbyněk HOUSEROVÁ Alžběta COOL DANCE
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 7
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
KABELKA Tomáš NEUWIRTHOVÁ Kristina TK KZMJ JIČÍN
LEMBERK Lukáš MADEROVÁ Tereza TK KZMJ JIČÍN
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
ŠPÁDA Filip JONÁŠOVÁ Natálie Kosmonosy
TVAROHA Vojtěch KUBÍNOVÁ Adéla COOL DANCE
ZÍTKA Aleš BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 11
BÁRTA Jiří SLUKOVÁ Kristýna STK PRAHA
KABELKA Tomáš NEUWIRTHOVÁ Kristina TK KZMJ JIČÍN
KALINA Matěj LANIAKOVÁ Miriam TJ Sokol Lysá nad Labem
KODUA Luka PELTANOVÁ Anna FUEGO ŘÍČANY
LEMBERK Lukáš MADEROVÁ Tereza TK KZMJ JIČÍN
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
ŠEMBERA Martin ADÁMKOVÁ Kateřina COOL DANCE
ŠPÁDA Filip JONÁŠOVÁ Natálie Kosmonosy
TVAROHA Vojtěch KUBÍNOVÁ Adéla COOL DANCE
VÉLE Daniel KORYCHOVÁ Adéla COOL DANCE
ZÍTKA Aleš BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 8
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
Cybul Marcel Nowacka Kinga PM Lubin, Poland
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
Grobelny Bartosz Kwoka Zofia Perfect Dance Wrocław, Polska
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 12
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
Cybul Marcel Nowacka Kinga PM Lubin, Poland
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
Grobelny Bartosz Kwoka Zofia Perfect Dance Wrocław, Polska
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 7
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 3
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 10
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
Cybul Marcel Nowacka Kinga PM Lubin, Poland
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
DAWIDOWICZ Ireneusz TROJAK Marta KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
HUDEC Daniel HOUSEROVÁ Ema COOL DANCE
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 17
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
Cybul Marcel Nowacka Kinga PM Lubin, Poland
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
DAWIDOWICZ Ireneusz TROJAK Marta KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
HUDEC Daniel HOUSEROVÁ Ema COOL DANCE
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
NGUYEN Manh Truong An DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s.
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 12
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TJ Sokol Lysá nad Labem
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO
NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
SKRBEK Jáchym JEZDINSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s.
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
Wojciszewski Wiktor Adamska Martyna Magic, Zielona Góra
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 10
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
Wojciszewski Wiktor Adamska Martyna Magic, Zielona Góra
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 12
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s.
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
HORÁK Filip PLNÁ Karolína MZ Dance Team
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 9
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s.
BRTEK Nicolas JIROUŠKOVÁ Kristýna TK MAESTRO
Brzozowski Grzegorz Moszczyńska Kornelia Magic , Zielona Góra
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 8
FEDOROV Michal HUSÁKOVÁ Soňa TK SPORT AGENCY PRAHA
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana Taneční škola Hes, o.s.
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE
KRIVOŠEJ Jan ŠINDELÁŘOVÁ Alice STK PRAHA
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA
VÉLE Daniel KORYCHOVÁ Adéla COOL DANCE
ŻUKOWSKI Krzysztof CHUDZIŃSKA Wiktoria KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 1
ŻUKOWSKI Krzysztof CHUDZIŃSKA Wiktoria KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 5
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
ZLATNÍK Filip JANÁKOVÁ Klára CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 9
BYRTUS Michal CUSACKOVÁ Kate TK ADMIRA
Jakubiak Bartosz Kowalczuk Dorota PM Lubin, Poland
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
VYDRA Michael BARANOVÁ Marie TAPOS LITOMĚŘICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 9
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE
Jakubiak Bartosz Kowalczuk Dorota PM Lubin, Poland
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
MASLÁK Daniel SLEZÁKOVÁ Janka COOL DANCE
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
PLÁŠIL Jiří KRATOCHVÍLOVÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
VIMBERG Vladimír NOSKOVÁ Marie TK DanceTime
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 8
BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
BERGER Petr KNOBOVÁ Michaela COOL DANCE
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE
Dyrda Grzegorz Gatner Natalia Szkoła Tańca Astra, Polska
HAVLÍČEK Adam RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 13
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s.
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
HORÁK Filip PLNÁ Karolína MZ Dance Team
Jakubiak Bartosz Kowalczuk Dorota PM Lubin, Poland
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 11
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s.
BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 7
EDER Nikolas SCHOŘOVÁ Zuzana COOL DANCE
HACKL Tomáš STINKOVÁ Nikola COOL DANCE
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
JAKUBEC Daniel JAKUBCOVÁ Monika COOL DANCE
JAKUBEC Lukáš VAŇÁČOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
SMUTNÝ Michal SMUTNÁ Barbora COOL DANCE
VONDRÁČEK Marek MASARYKOVÁ Michaela COOL DANCE