Seznam přihlášených na soutěž

30.3.2019   Mistrovství ČR - kombinace 10 tanců 2019,   Roudnice nad Labem

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 25.3.2019 23:59:59
Počet soutěžících párů: 134
Fyzický počet párů: 117
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Jun-I, přihlášeno párů: 28
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA
TULACH Antonín PŘIBYLOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
AKIMOV Maksim HUŤKOVÁ Darina TK TREND OSTRAVA
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
BORTLÍK Šimon DOLEŽALOVÁ Sára MZ Dance Team
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
DUDASH Erik KUBÍNOVÁ Kamila DSP Kometa Vyškov
HRABOVSKÝ Michal DOSTÁLOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA
KAPITÁN Dominik KRYŠTOFOVÁ Lucie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KRAJSKÝ Šimon Samuel STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
MIHÓK David PTÁČKOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
PLACHÝ Jan KOPÁČKOVÁ Anežka MZ Dance Team
ŠČEPKA Matěj GERTNEROVÁ Kristýna KST Swing Kroměříž
TOMŠÍK Radim MINAŘÍKOVÁ Adriana TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Jun-II, přihlášeno párů: 34
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s.
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FLORIAN Daniel KASALOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
HORÁK Filip PLNÁ Karolína Karlovy Vary 1
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SLEPIČKA Adam KLÁPOVÁ Jana MZ Dance Team
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
BLÁHA Petr MADEROVÁ Claudia MZ Dance Team
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
KOPÁČEK Marek HRUBÁ Zuzana MZ Dance Team
KRAJČA Kryštof FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
LASÍK Adam RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA
MICHÁLEK Lukáš OSIČKOVÁ Hana Kst SILUETA PRAHA
OSWALD Šimon ŠKARDOVÁ Soňa TK MDK SOKOLOV, z.s.
PEJSAR Tomáš JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
POLÁŠEK Adam NAĎOVÁ Dominika iDance Studio, z.s.
PŘIBYL Filip KOPECKÁ Laura COOL DANCE
SVĚNTÝ Mikuláš PROCHÁZKOVÁ Julia TK OLYMP OLOMOUC
TARABA Patrik PLISCHKEOVÁ Valentýna COOL DANCE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Mládež, přihlášeno párů: 30
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
BRÜCK Jakub MAKARENKO Marina Dvectis - DSP KOMETA BRNO
DOBRUSKÝ Patrik NOVÁKOVÁ Veronika COOL DANCE
DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA
HUCEK Martin KAMYSHEVA Anna TAPOS LITOMĚŘICE
HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
JUHÁS Ladislav ARNOLDOVÁ Barbora MZ Dance Team
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA
MUNZAR Tomáš MOTTLOVÁ Eliška MZ Dance Team
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
SKALICKÝ Pavel HOLÍKOVÁ Vanesa Infinity Dance Team
TOMÁNEK Jonáš KOSMÁKOVÁ Šárka Dvectis - DSP KOMETA BRNO
VENGRYNSKÝ Petr STEHNOVÁ Eliška COOL DANCE
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
GAJDOŠ Ondřej RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK KOŠKOVI, z.s.
KOČAŘ Dušan RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
KRÁLÍČEK Šimon KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KUMMER Michal ŘEHÁKOVÁ Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KVAPIL Tomáš MUSILOVÁ Ellen Jinočany
LOS CHOVANEC Oliver ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
MISTR Rudolf INDRÁČKOVÁ Monika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SLOVÁK Daniel LINHOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
STŘÍTESKÝ Vojtěch NETOLICKÁ Michaela COOL DANCE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-21-10T, přihlášeno párů: 17
CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
MAKOVEC Daniel BOROVKOVÁ Michaela MZ Dance Team
MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA
METLICKÝ Jan KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
SKALICKÝ Pavel HOLÍKOVÁ Vanesa Infinity Dance Team
ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
BUSHUEV Timofey HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
KUMMER Michal ŘEHÁKOVÁ Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
MISTR Rudolf INDRÁČKOVÁ Monika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SLOVÁK Daniel LINHOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
STŘÍTESKÝ Vojtěch NETOLICKÁ Michaela COOL DANCE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Dospělí, přihlášeno párů: 25
BABINEC Jan SEDMÁKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina FÉNIX LOUNY
DOSTÁL Štěpán ŠIMÁČKOVÁ Tereza MZ Dance Team
FÁBERA Tomáš SOROKOLIT Yulia TK MAESTRO
HNILICA Tomáš PATÁKOVÁ Michaela Dance Studio Starlight, z.s.
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Praha 7
MAKOVEC Daniel BOROVKOVÁ Michaela MZ Dance Team
MATĚJKA Robin CUPALOVÁ Nicol TK ADMIRA
METLICKÝ Jan KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana MZ Dance Team
ODSTRČIL David BOHAK Tara Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ONDRÁČEK Robin JENDRULKOVÁ Tereza Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
VIKA Martin VOJTÍKOVÁ Zdeňka Taneční škola Hes, o.s.
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
BUSHUEV Timofey HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
VLACH Karel NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
WOZAR Filip ZAORALOVÁ Denisa STARLET BRNO TK OREL TELNICE