Seznam přihlášených na soutěž

18.5.2019   OPEN Planá nad Lužnicí 20. ročník,   Planá nad Lužnicí

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 16.5.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 139
Fyzický počet párů: 55
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 3
Bychl Ondřej Pikousová Jitka TSK SALTA Benešov
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Bychl Ondřej Pikousová Jitka TSK SALTA Benešov
Charvát Michal Dalekorejová Barbora Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 6
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Bychl Ondřej Pikousová Jitka TSK SALTA Benešov
Mošnička Michal Rajglová Valentina TSK SALTA Benešov
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Bychl Ondřej Pikousová Jitka TSK SALTA Benešov
Charvát Michal Dalekorejová Barbora Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Mošnička Michal Rajglová Valentina TSK SALTA Benešov
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 3
Hrazánek Ondřej Jelínková Jasmina Jistebnice
Charvát Michal Dalekorejová Barbora Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 4
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Mošnička Michal Rajglová Valentina TSK SALTA Benešov
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Mošnička Michal Rajglová Valentina TSK SALTA Benešov
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 1
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 6
Blažek Vojtěch Neradová Adéla TSK SALTA Benešov
Čadílek Adam Blokešová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Krajča Kryštof Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Polášek Adam Naďová Dominika iDance Studio, z.s.
Spáčil Jan Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 5
Čadílek Adam Blokešová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Horák Filip Plná Karolína Infinity Dance Team
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Polášek Adam Naďová Dominika iDance Studio, z.s.
Spáčil Jan Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 4
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Pardubský Vojtěch Abrahámová Anna TK DanceTime
Soucha Ladislav Pekarovičová Jitka TŠ START Tábor
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 9
Bouzek Jakub Burianová Anežka Infinity Dance Team
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Hrdinka Tomáš Janderová Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Koutek Adam Rýcová Hana Tanec Kladno
Mikeštík Martin Volešová Ema Praha 81
Peer Adam Prostějovská Eliška TK ASTRA PRAHA
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Tesařík Jan Formánková Markéta FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 8
Drbohlav Patrik Krausová Lucie TK KZMJ JIČÍN
Hájek Lukáš Daňsová Monika KAT ZBRASLAV
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Hrdinka Tomáš Janderová Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Kraus Kamil Šilhánová Lucie Taneční klub Vavruška
Peer Adam Prostějovská Eliška TK ASTRA PRAHA
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Váňa Zdeněk Slámová Michaela Taneční klub Vavruška
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 3
Havel Jiří Havlová Eliška Křemže
Kraus Kamil Šilhánová Lucie Taneční klub Vavruška
Plzenský Adam Hálová Barbora FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 1
Balcárek Tomáš Marešová Martina TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 7
Florian Jakub Hegrová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Kostrytsia Ustym Němcová Veronika Top Dance Prague Team
Liebzeit Lukáš Ondruchová Anna STK PRAHA
Pitra Zbyněk Donátová Kamila FUEGO ŘÍČANY
Provazník Daniel Florianová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Sznapka Henryk Toman Daria TK MARENDI
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 4
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Pardubský Vojtěch Abrahámová Anna TK DanceTime
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Koutek Adam Rýcová Hana Tanec Kladno
Mikeštík Martin Volešová Ema Praha 81
Peer Adam Prostějovská Eliška TK ASTRA PRAHA
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Tesařík Jan Formánková Markéta FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 6
Drbohlav Patrik Krausová Lucie TK KZMJ JIČÍN
Hájek Lukáš Daňsová Monika KAT ZBRASLAV
Havel Jiří Havlová Eliška Křemže
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Peer Adam Prostějovská Eliška TK ASTRA PRAHA
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 3
Havel Jiří Havlová Eliška Křemže
Krajča Kryštof Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Plzenský Adam Hálová Barbora FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 7
Balcárek Tomáš Marešová Martina TK SPARTA PRAHA
Blažek Vojtěch Neradová Adéla TSK SALTA Benešov
Čadílek Adam Blokešová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Krajča Kryštof Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Polášek Adam Naďová Dominika iDance Studio, z.s.
Spáčil Jan Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 9
Čadílek Adam Blokešová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Horák Filip Plná Karolína Infinity Dance Team
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Kostrytsia Ustym Němcová Veronika Top Dance Prague Team
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Polášek Adam Naďová Dominika iDance Studio, z.s.
Provazník Daniel Florianová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Spáčil Jan Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Sznapka Henryk Toman Daria TK MARENDI
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 3
Procházka Radim Kolářová Rozálie -
Sedláček Ondřej Stano Veronika -
Soukup Jiří Burešová Viktorie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 6
Klicman Lukáš Rybáková Josefína -
Procházka Radim Kolářová Rozálie -
Prokůpek Filip Pajdová Valentina TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Sedláček Ondřej Stano Veronika -
Soukup Jiří Burešová Viktorie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Vondrášek Jan Svobodová Beáta -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), přihlášeno párů: 3
Knotek Roman Novotná Tereza -
Prokůpek Filip Pajdová Valentina TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Vondrášek Jan Svobodová Beáta -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), přihlášeno párů: 3
Ivanov Richard Lidová Victoria -
Knotek Roman Novotná Tereza -
Křišťál Ondřej Vašková Barbora -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji), přihlášeno párů: 3
Knotek Roman Novotná Tereza -
Vondrášek Jan Svobodová Beáta -
Zouhar Kryštof Gergelyová Ema -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), přihlášeno párů: 7
Holexa Lukáš Žofková Agáta COOL DANCE
Ivanov Richard Lidová Victoria -
Karvánek Oto Luštincová Tereza -
Knotek Roman Novotná Tereza -
Křišťál Ondřej Vašková Barbora -
Mistura Jan Pešičková Veronika -
Zouhar Kryštof Gergelyová Ema -