Seznam přihlášených na soutěž

19.5.2019   OPEN Planá nad Lužnicí 20. ročník,   Planá nad Lužnicí

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 16.5.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 159
Fyzický počet párů: 66
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 3
Anelt Vojtěch Hrušková Šarlota TK SPARTA PRAHA
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Charvát Michal Dalekorejová Barbora Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 5
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Anelt Vojtěch Hrušková Šarlota TK SPARTA PRAHA
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 6
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Charvát Michal Dalekorejová Barbora Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 4
Hrazánek Ondřej Jelínková Jasmina Jistebnice
Charvát Michal Dalekorejová Barbora Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Chytil Martin Ptáčková Kateřina COOL DANCE
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 3
Anelt Vojtěch Hrušková Šarlota TK SPARTA PRAHA
Hrazánek Ondřej Jelínková Jasmina Jistebnice
Chytil Martin Ptáčková Kateřina COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 6
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Čermák Tomáš Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Javorský Martin Havránková Zuzana Sušice 1
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
Andreas Matyáš Koudelková Adéla TŠ START Tábor
Javorský Martin Havránková Zuzana Sušice 1
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Skalka Daniel Lojdová Viktorie TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 2
Chytil Martin Ptáčková Kateřina COOL DANCE
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 4
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Chytil Martin Ptáčková Kateřina COOL DANCE
Jašek Matouš Čupková Laura TK SPARTA PRAHA
Krajča Kryštof Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 5
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Král Filip Doležalová Barbora TKG HLINSKO
Pardubský Vojtěch Abrahámová Anna TK DanceTime
Pisula David Smiešková Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 9
Bouzek Jakub Burianová Anežka Infinity Dance Team
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Horák Martin Klasová Kristýna TKG HLINSKO
Hrdinka Tomáš Janderová Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Melnychuk Dmytro Kašparová Marie Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Mikeštík Martin Volešová Ema Praha 81
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Tesařík Jan Formánková Markéta FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 10
Drbohlav Patrik Krausová Lucie TK KZMJ JIČÍN
Hájek Lukáš Daňsová Monika KAT ZBRASLAV
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Hrdinka Tomáš Janderová Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Hronek Vojtěch Marešová Anna TSK SALTA Benešov
Machovec Jan Krajčiová Aneta CAPAX... tanec na MAX
Pučil Petr Velacková Natálie Český Krumlov 1
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Thein Filip Valíková Klára FUEGO ŘÍČANY
Zeman Zdeněk Nezvedová Emma CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 6
Blažek Pavel Dosoudilová Veronika TSK SALTA Benešov
Havel Jiří Havlová Eliška Křemže
Hronek Vojtěch Marešová Anna TSK SALTA Benešov
Machovec Jan Krajčiová Aneta CAPAX... tanec na MAX
Plzenský Adam Hálová Barbora FUEGO ŘÍČANY
Rezek Ondřej Jelínková Jitka JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 8
Balcárek Tomáš Marešová Martina TK SPARTA PRAHA
Blažek Pavel Dosoudilová Veronika TSK SALTA Benešov
Duda Daniel Szekeresová Paulína SUN DANCE ACADEMY Bratislava, Slovensko
Horák Martin Klasová Kristýna TKG HLINSKO
Hošek Matyáš Moravová Eliška KAT ZBRASLAV
Mareš Vojtěch Bártová Anna COOL DANCE
Šmakal Ondřej Trejbalová Eliška TK MAESTRO
Zitko Jan Meruňková Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 10
Brtek Jaroslav Mahenová Barbora TK MAESTRO
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Löfler Marek Houžvičková Adéla TK MAESTRO
Mareš Vojtěch Bártová Anna COOL DANCE
Pisula David Smiešková Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Pitra Zbyněk Donátová Kamila FUEGO ŘÍČANY
Sznapka Henryk Toman Daria TK MARENDI
Šmakal Ondřej Trejbalová Eliška TK MAESTRO
Thein Filip Majidová Joana FUEGO ŘÍČANY
Zeman Zdeněk Nezvedová Emma CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 4
Nováček Karel Nováčková Lenka Mladá Vožice
Pytela Ondřej Pytelová Markéta Kralupy nad Vltavou
Schorge Walter Hanáková Martina Taneční škola Standardklub Praha
Soucha Ladislav Pekarovičová Jitka TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Müller Jakub Malá Jitka Olomouc 9
Nováček Karel Nováčková Lenka Mladá Vožice
Pytela Ondřej Pytelová Markéta Kralupy nad Vltavou
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 6
Blumensath Achim Herodková Milena Taneční klub Stabil
Nováček Karel Nováčková Lenka Mladá Vožice
Puč Lukáš Kučová Věra KAT ZBRASLAV
Schorge Walter Hanáková Martina Taneční škola Standardklub Praha
Soucha Ladislav Pekarovičová Jitka TŠ START Tábor
Štrosser Ivan Štrosserová Gabriela Taneční klub Vavruška
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-LAT, přihlášeno párů: 4
Janda Pavel Víšková Zdeňka BENE DANCE ART TEAM
Nováček Karel Nováčková Lenka Mladá Vožice
Pánek Petr Pánková Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
Štrosser Ivan Štrosserová Gabriela Taneční klub Vavruška
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-B-STT, přihlášeno párů: 2
Halaška Stanislav Halašková Vladimíra TŠ START Tábor
Pánek Petr Pánková Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-B-LAT, přihlášeno párů: 2
Blažek Martin Volejníková Jana TK TREND OSTRAVA
Halaška Stanislav Halašková Vladimíra TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 8
Čermák Tomáš Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Javorský Martin Havránková Zuzana Sušice 1
Král Filip Doležalová Barbora TKG HLINSKO
Pardubský Vojtěch Abrahámová Anna TK DanceTime
Šrot Jiří Moravová Adéla ŠaR dance Jihlava
Šrot Pavel Pintnerová Markéta Volyně
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 9
Hemza Martin Červenková Agáta Sportovní taneční klub 6dance
Javorský Martin Havránková Zuzana Sušice 1
Mikeštík Martin Volešová Ema Praha 81
Pöndl Patrik Morkusová Michaela ŠaR dance Jihlava
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Šrot Jiří Moravová Adéla ŠaR dance Jihlava
Šrot Pavel Pintnerová Markéta Volyně
Šulista Kristián Petr Strnadová Andrea Hrdějovice
Tesařík Jan Formánková Markéta FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 9
Drbohlav Patrik Krausová Lucie TK KZMJ JIČÍN
Hájek Lukáš Daňsová Monika KAT ZBRASLAV
Havel Jiří Havlová Eliška Křemže
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Hronek Vojtěch Marešová Anna TSK SALTA Benešov
Machovec Jan Krajčiová Aneta CAPAX... tanec na MAX
Pučil Petr Velacková Natálie Český Krumlov 1
Rybníček Jakub Rybníčková Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Skuda Jan Luskačová Klára DANZA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 10
Blažek Pavel Dosoudilová Veronika TSK SALTA Benešov
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Havel Jiří Havlová Eliška Křemže
Hronek Vojtěch Marešová Anna TSK SALTA Benešov
Jašek Matouš Čupková Laura TK SPARTA PRAHA
Krajča Kryštof Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Machovec Jan Krajčiová Aneta CAPAX... tanec na MAX
Plzenský Adam Hálová Barbora FUEGO ŘÍČANY
Pučil Petr Velacková Natálie Český Krumlov 1
Skuda Jan Luskačová Klára DANZA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 8
Balcárek Tomáš Marešová Martina TK SPARTA PRAHA
Blažek Pavel Dosoudilová Veronika TSK SALTA Benešov
Čadílek Adam Blokešová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Duda Daniel Szekeresová Paulína SUN DANCE ACADEMY Bratislava, Slovensko
Hošek Matyáš Moravová Eliška KAT ZBRASLAV
Krajča Kryštof Fialová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Mareš Vojtěch Bártová Anna COOL DANCE
Šmakal Ondřej Trejbalová Eliška TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 5
Čadílek Adam Blokešová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Hošek Jan Červená Aneta TŠ START Tábor
Mareš Vojtěch Bártová Anna COOL DANCE
Sznapka Henryk Toman Daria TK MARENDI
Šmakal Ondřej Trejbalová Eliška TK MAESTRO