Seznam přihlášených na soutěž

19.1.2019   CENA HANKOVA DOMU 5. ročník,   Dvůr Králové nad Labem

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 17.1.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 291
Fyzický počet párů: 137
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 2
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
NĚMEC Nikolas DOČKALOVÁ Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 3
KRAMEŠ Michael ŠKVÁROVÁ Marie BENE DANCE ART TEAM
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
NĚMEC Nikolas DOČKALOVÁ Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 6
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa CTS PERFECT Pardubice, z.s.
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka JISKRA RASPENAVA, z.s.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
NOVÁK Patrik VLÁŠKOVÁ Viktorie TAK DANCE KROK z.s.
ŠIŠKA Peter SPIŠIAKOVÁ Aneta Dance club Čadca, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 10
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa CTS PERFECT Pardubice, z.s.
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka JISKRA RASPENAVA, z.s.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
NOVÁK Patrik VLÁŠKOVÁ Viktorie TAK DANCE KROK z.s.
PFEIFER Adam PERKNEROVÁ Anna TK KZMJ JIČÍN
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI Liberec
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM
ŠIŠKA Peter SPIŠIAKOVÁ Aneta Dance club Čadca, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 9
BREJCHA Jan BREJCHOVÁ Gabriela Liberec 5
Browarski Jan Dynkiewicz Sara KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
REZEK Ondřej VRŠANSKÁ Viktorie JN DANCE PARDUBICE
ŠEBESTA Petr SYNKOVÁ Veronika Kralupy nad Vltavou 1
TOBIÁŠ Radek DAŘBUJANOVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
VARGIC Mikuláš VARGIC Jana Dvectis - DSP Kometa Brno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 11
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team
Browarski Jan Dynkiewicz Sara KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
KALINA Matěj LANIAKOVÁ Miriam TJ Sokol Lysá nad Labem
MELNYCHUK Dmytro KAŠPAROVÁ Marie Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
RYCHTA Matěj KOBROVÁ Jana FUEGO ŘÍČANY
ŠINDELÁŘ Vojtěch BERANOVÁ Barbora Taneční klub Vavruška
ŠPAČEK Jan HEJNOVÁ Renata Tanec Kladno
TOBIÁŠ Radek DAŘBUJANOVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
VALÍČEK Viktor VLÁČILOVÁ Renata Brno - Nový Lískovec
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-STT, přihlášeno párů: 6
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva TK MORAVIA STARLET Brno
HOUŠTĚK Jan VALENTOVÁ Hana TK KZMJ JIČÍN
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín
ŠEBESTA Petr SYNKOVÁ Veronika Kralupy nad Vltavou 1
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše Rybniště
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-LAT, přihlášeno párů: 6
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva TK MORAVIA STARLET Brno
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín
ŠPAČEK Jan HEJNOVÁ Renata Tanec Kladno
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše Rybniště
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-STT, přihlášeno párů: 4
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva TK MORAVIA STARLET Brno
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše Rybniště
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-LAT, přihlášeno párů: 6
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva TK MORAVIA STARLET Brno
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín
ŠPAČEK Jan HEJNOVÁ Renata Tanec Kladno
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše Rybniště
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 4
CZECH Patryk HOMENDA Emilia KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
PFEIFER Adam PERKNEROVÁ Anna TK KZMJ JIČÍN
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 2
CZECH Patryk HOMENDA Emilia KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 7
ČERMÁK Matěj JEZDINSKÁ Karolína TJ Sokol Lysá nad Labem
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie JN DANCE PARDUBICE
DUŠEK Jan KITLEROVÁ Petra Taneční klub BONSTEP
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI Liberec
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ZADUBAN Lukáš LESÁKOVÁ Veronika TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 11
ČERMÁK Matěj JEZDINSKÁ Karolína TJ Sokol Lysá nad Labem
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie JN DANCE PARDUBICE
DUŠEK Jan KITLEROVÁ Petra Taneční klub BONSTEP
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI Liberec
PAVEL Samuel KUBEJOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
PEJSAR Tomáš JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI Liberec
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
TARABA Patrik PLISCHKEOVÁ Valentýna COOL DANCE
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
ZADUBAN Lukáš LESÁKOVÁ Veronika TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 2
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
PEJSAR Tomáš JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 17
Bôžik Štefan Prochyrová Samanta TŠK JUNILEV Levice, Slovensko
DRBOHLAV Patrik KRAUSOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
HYSEK Šimon TŘASÁKOVÁ Ladislava TAK DANCE KROK z.s.
JURÁK Jakub MURČOVÁ Tamara Dance club Čadca, Slovensko
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
KŇÁKAL Jiří DAVÍDKOVÁ Sofie TAK DANCE KROK z.s.
KUNEŠ Jan NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MOONITZ Tobi ŠULCOVÁ Ivana TK KOŠKOVI Liberec
PALÁT Tomáš KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
PETRŮ Michal ŠKARDOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
RAUŠ Jáchym PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
THEIN Filip VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
VALÍČEK Viktor VLÁČILOVÁ Renata Brno - Nový Lískovec
VAŠÁTKO Martin CHMELÍKOVÁ Markéta Taneční klub BONSTEP
ZEMAN Zdeněk NEZVEDOVÁ Emma CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 12
Bôžik Štefan Prochyrová Samanta TŠK JUNILEV Levice, Slovensko
BROŽ Petr PAZDERKOVÁ Ester Havlíčkův Brod 1
HYSEK Šimon TŘASÁKOVÁ Ladislava TAK DANCE KROK z.s.
CHOUTEK František PEŠTOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
JURÁK Jakub MURČOVÁ Tamara Dance club Čadca, Slovensko
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KRÁL Daniel BENEŠOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
KUNEŠ Jan NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MEISNER Dominik FAJFROVÁ Adéla BENE DANCE ART TEAM
PALÁT Tomáš KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PLZENSKÝ Adam HÁLOVÁ Barbora FUEGO ŘÍČANY
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 12
Bełzak Marek Nowińska Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
BERGER Tomáš ZAVADILOVÁ Nikola COOL DANCE
HAVEL Adam ŠREJMOVÁ Adriana MZ Dance Team
JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
KRÁL Daniel BENEŠOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
KUBA Ondřej JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT Pardubice, z.s.
KUBEČEK Martin TICHÁČKOVÁ Michaela TAK DANCE KROK z.s.
Kulski Jdrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, POLAND
MATOUŠEK Oldřich HALAMKOVÁ Daniela TK SPARTA PRAHA
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI Liberec
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ZHOUF Daniel VANÍČKOVÁ Simona CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 15
Bełzak Marek Nowińska Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
BERGER Tomáš ZAVADILOVÁ Nikola COOL DANCE
FRANĚK Josef HOLÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
Grzegorz  Dyrda Natalia Gatner Szkoła Tańca Astra , Oświęcim Polska
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KŇÁKAL Jiří DAVÍDKOVÁ Sofie TAK DANCE KROK z.s.
KUBEČEK Martin TICHÁČKOVÁ Michaela TAK DANCE KROK z.s.
Kulski Jdrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, POLAND
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
MUK David VALÍKOVÁ Klára BENE DANCE ART TEAM
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI Liberec
SOUČEK Jan JUŠKOVÁ Ivana TAK DANCE KROK z.s.
TOMSA Matěj LENDVAIOVÁ Kateřina BOHEMIA DANCE CLUB
VAŠÁTKO Martin CHMELÍKOVÁ Markéta Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 17
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TK SPARTA PRAHA
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
DOHNAL Filip CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT Pardubice, z.s.
DOLEŽAL Ondřej Jan HLAVÁČKOVÁ Natálie Taneční klub BONSTEP
DRAHÝ Cyril KLAPKOVÁ Aneta Taneční škola Hes, o.s.
HUCEK Martin KAMYSHEVA Anna TAPOS LITOMĚŘICE
CHOUTEK František PEŠTOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára MZ Dance Team
JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina TK MAESTRO
JINDRA Tomáš JINDROVÁ Renata TK DanceExpert
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KOVAČIČ Michal BŘEZINOVÁ Adéla KAT ZBRASLAV
SOUČEK Jan JUŠKOVÁ Ivana TAK DANCE KROK z.s.
TOJNAR Martin VEREŠOVÁ Nikola CTS PERFECT Pardubice, z.s.
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI Liberec
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana KST Silueta Praha, z.s.
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 17
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TK SPARTA PRAHA
FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára MZ Dance Team
JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina TK MAESTRO
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PITRA Zbyněk DONÁTOVÁ Kamila FUEGO ŘÍČANY
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela JN DANCE PARDUBICE
ŠŤASTNÝ Josef HAJZNEROVÁ Aneta Tanec Kladno
ŠUSTEK Jiří PÁNKOVÁ Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠUSTEK Michal PITRUNOVÁ Zuzana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
TLUSTÝ Petr KULHÁNKOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
ZEMEN Tomáš SLANINÁKOVÁ Barbora JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-B-STT, přihlášeno párů: 9
DURDOVIČ Jan BEDRNÍČKOVÁ Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
HYNEK Tomáš HYNKOVÁ Šárka Taneční klub Vavruška
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
PACH Vladimír GANIMEDOVA Antonina TK MORAVIA STARLET Brno
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
PLEVA Zdeněk KACAFÍRKOVÁ Romana Česká Lípa 1
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-LAT, přihlášeno párů: 5
MAREK Milan DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín
PLEVA Zdeněk KACAFÍRKOVÁ Romana Česká Lípa 1
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-B-STT, přihlášeno párů: 10
BENÝŠEK Bohuslav BENÝŠKOVÁ Lenka MZ Dance Team
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
HYNEK Tomáš HYNKOVÁ Šárka Taneční klub Vavruška
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
PLEVA Zdeněk KACAFÍRKOVÁ Romana Česká Lípa 1
PRÁGR Milan PRÁGROVÁ Ivana TANČÍRNA - KLADNO
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN
TÁBORSKÝ Michal KŘÍŽOVÁ Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-B-STT, přihlášeno párů: 5
BENÝŠEK Bohuslav BENÝŠKOVÁ Lenka MZ Dance Team
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
PLEVA Zdeněk KACAFÍRKOVÁ Romana Česká Lípa 1
PRÁGR Milan PRÁGROVÁ Ivana TANČÍRNA - KLADNO
TÁBORSKÝ Michal KŘÍŽOVÁ Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Pohárová soutěž v kategorii Dospělí-B,A,M-STT, přihlášeno párů: 7
FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
KUČA Josef ŠERÁKOVÁ Daniela KAT ZBRASLAV
SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
Savov Boris Sivá Emma TK Grácia Michalovce, Slovensko
VILD Jan EPSTEINOVÁ Sofie KST Silueta Praha, z.s.
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Pohárová soutěž v kategorii Dospělí-B,A,M-LAT, přihlášeno párů: 5
HAVEL Adam ŠREJMOVÁ Adriana MZ Dance Team
CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
KALOUS Tomáš NOVÁKOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
Savov Boris Sivá Emma TK Grácia Michalovce, Slovensko
TOJNAR Martin JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 11
DRBOHLAV Patrik KRAUSOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
JURÁK Jakub MURČOVÁ Tamara Dance club Čadca, Slovensko
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
KŇÁKAL Jiří DAVÍDKOVÁ Sofie TAK DANCE KROK z.s.
KUNEŠ Jan NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
MOONITZ Tobi ŠULCOVÁ Ivana TK KOŠKOVI Liberec
PALÁT Tomáš KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PETRŮ Michal ŠKARDOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI Liberec
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 8
BROŽ Petr PAZDERKOVÁ Ester Havlíčkův Brod 1
JURÁK Jakub MURČOVÁ Tamara Dance club Čadca, Slovensko
KUNEŠ Jan NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MEISNER Dominik FAJFROVÁ Adéla BENE DANCE ART TEAM
PALÁT Tomáš KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 12
Bełzak Marek Nowińska Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
BERGER Tomáš ZAVADILOVÁ Nikola COOL DANCE
ČERMÁK Matěj JEZDINSKÁ Karolína TJ Sokol Lysá nad Labem
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie JN DANCE PARDUBICE
DUŠEK Jan KITLEROVÁ Petra Taneční klub BONSTEP
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI Liberec
Kulski Jdrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, POLAND
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela JN DANCE PARDUBICE
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ZADUBAN Lukáš LESÁKOVÁ Veronika TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 14
Bełzak Marek Nowińska Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
BERGER Tomáš ZAVADILOVÁ Nikola COOL DANCE
ČERMÁK Matěj JEZDINSKÁ Karolína TJ Sokol Lysá nad Labem
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie JN DANCE PARDUBICE
DUŠEK Jan KITLEROVÁ Petra Taneční klub BONSTEP
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
KŇÁKAL Jiří DAVÍDKOVÁ Sofie TAK DANCE KROK z.s.
Kulski Jdrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, POLAND
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka RM Dance
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
TARABA Patrik PLISCHKEOVÁ Valentýna COOL DANCE
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
ZADUBAN Lukáš LESÁKOVÁ Veronika TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 11
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TK SPARTA PRAHA
BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
HUCEK Martin KAMYSHEVA Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina TK MAESTRO
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka RM Dance
PEJSAR Tomáš JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI Liberec
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI Liberec
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana KST Silueta Praha, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 15
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TK SPARTA PRAHA
BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina TK MAESTRO
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra TK OLYMP OLOMOUC
MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela JN DANCE PARDUBICE
ŠUSTEK Jiří PÁNKOVÁ Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠUSTEK Michal PITRUNOVÁ Zuzana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI Liberec
VILD Jan EPSTEINOVÁ Sofie KST Silueta Praha, z.s.
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana KST Silueta Praha, z.s.
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
ZEMEN Tomáš SLANINÁKOVÁ Barbora JN DANCE PARDUBICE