Seznam přihlášených na soutěž

2.11.2019   50. Mezinárodní taneční festival 2019 - Mistrovství ČR Senioři, Showdance a Formace,   Ústí nad Labem

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 29.10.2019 23:59:59
Počet soutěžících párů: 62
Fyzický počet párů: 58
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Showdance-STT, přihlášeno párů: 3
BENÝŠEK Martin MAŇÁSKOVÁ Martina MZ Dance Team
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta Dance Studio Starlight, z.s.
DOMORÁD Vít TEJCOVÁ Simona COOL DANCE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Showdance-LAT, přihlášeno párů: 4
DOSTÁL Štěpán ŠIMÁČKOVÁ Tereza MZ Dance Team
HÁJEK Jiří KOUTNÁ Karolina Dance Studio Starlight, z.s.
MATĚJKA Robin CUPALOVÁ Nicol Infinity Dance Team
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana MZ Dance Team
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-I-STT, přihlášeno párů: 24
BAYERLE Petr ŠNAJDEROVÁ Barbora KAT ZBRASLAV
BELO Lukáš ŠERÁKOVÁ Lenka KAT ZBRASLAV
BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
DEYL Zbyněk DEYLOVÁ Martina MZ Dance Team
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KITLER Zdeněk KITLEROVÁ Petra Dance Team Hradec Králové
KLEMPÍŘ Martin VÍTKOVÁ Romana Infinity Dance Team
KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s.
KOSTOV Bogdan MIYASHITA Megumi Kst SILUETA PRAHA
KRAJČA Zbyněk ZAPLETALOVÁ Marika TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
MÍKA Vladimír KUČEROVÁ Marie TK SPARTA PRAHA
NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
PETŘÍK Martin HORNÍČKOVÁ Marie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SEDLÁŘ Milan GROŠUPOVÁ Martina Taneční škola Hes, o.s.
SKALICKÝ Václav SKALICKÁ Iva KAT ZBRASLAV
STANKE Karel STANKE Zuzana TK SPARTA PRAHA
STANO Tibor STANO Lucie TŠ ATAK TÁBOR
STRŽANOVSKÝ Karel BIERNÁTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
TLAPÁK Daniel HUDÍKOVÁ Edita MZ Dance Team
VALÍČEK Jiří JANDOVÁ Veronika Infinity Dance Team
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-II-STT, přihlášeno párů: 26
BLAŽEK Libor ŽELEZNÁ Dana TK CHVALETICE z.s.
BOTÍK Richard POKORNÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
COMPEL Daniel OHARKOVÁ Milena FBT COLOR DANCE TEAM
DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JANDEJSEK Milan PAVLOVÁ Jana TK SPARTA PRAHA
JANEČEK Orest MILÁ Lenka Dance Team Hradec Králové
KOČÍ Roman KŮSTKOVÁ Irena TK SPARTA PRAHA
KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s.
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
MAREŠKA Miloslav MAREŠKOVÁ Lenka KAT ZBRASLAV
MÍKA Vladimír KUČEROVÁ Marie TK SPARTA PRAHA
MOKŘÍŠ Jan MOKŘÍŠOVÁ Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
PLEYER Karel PLEYEROVÁ Radka TAPOS LITOMĚŘICE
POVOLNÝ Lukáš NOVÁKOVÁ Kateřina TK CHVALETICE z.s.
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
SKALICKÝ Václav SKALICKÁ Iva KAT ZBRASLAV
ŠIMÁČEK Ivo BENDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
ŠTEC Marek ŠTECOVÁ Monika KST Swing Kroměříž
VRÁNA Jiří VRÁNOVÁ Jaromíra TANČÍRNA - KLADNO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-III-LAT, přihlášeno párů: 5
KACAFÍREK Aleš SUCHANOVÁ Eva TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
KAPLÁN Peter KAPLÁNOVÁ Eva TK ASTRA PRAHA
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
TESAŘÍK Zdeněk TESAŘÍKOVÁ Dagmar KST Swing Kroměříž