Seznam přihlášených na soutěž

28.10.2019   Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou,   Mladá Boleslav

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 26.10.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 270
Fyzický počet párů: 169
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 14
Bortlík Martin Volešová Eliška STK PRAHA
Buroň Daniel Pavlisková Šárka Ostrava 10
Diviš Jakub Černá Barbora TK MAESTRO
Herman Matyáš Sojková Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Macela Matěj Demková Zuzana CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Pečenka Jakub Klikarová Kateřina Mladá Boleslav 1
Pešek Dominik Křivská Adéla DANZA BRNO
Štecha Lubomír Kerplová Veronika Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Tobiáš Radek Dařbujanová Eliška TK KZMJ JIČÍN
Tvaroha Vojtěch Kubínová Adéla COOL DANCE
Vítek Jan Kmoníčková Pavla CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Vladarz Tom Černá Barbora FUEGO ŘÍČANY
Vrba Jindřich Uriková Tereza TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Werbitzký Vojtěch Kutějová Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 16
Bortlík Martin Volešová Eliška STK PRAHA
Herman Matyáš Sojková Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Horák Jan Pecháčková Veronika Taneční škola Hes, z.s.
Klášterka Jan Mazuchová Wanda Taneční škola Hes, z.s.
Macela Matěj Demková Zuzana CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Malina Marek Jarošová Magdaléna PAUL DANCE
Pečenka Jakub Klikarová Kateřina Mladá Boleslav 1
Pešek Dominik Křivská Adéla DANZA BRNO
Profota Jakub Müllerová Tereza FUEGO ŘÍČANY
Štecha Lubomír Kerplová Veronika Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Tobiáš Radek Dařbujanová Eliška TK KZMJ JIČÍN
Tvaroha Vojtěch Kubínová Adéla COOL DANCE
Véle Daniel Korychová Adéla COOL DANCE
Vítek Jan Kmoníčková Pavla CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Vrba Jindřich Uriková Tereza TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Werbitzký Vojtěch Kutějová Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 6
Dušek Jan Hartigová Anna Marie TK MAESTRO
Hadrovský Filip Jančevská Stefanie Smartdance
Král Šimon Kubíková Julie STK PRAHA
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Ratnikov David Hendrychová Sára TK ASTRA PRAHA
Šulc Filip Plesarová Eliška COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 5
Břečka Albert Lacinová Rozálie Kolín 2
Dušek Jan Hartigová Anna Marie TK MAESTRO
Hadrovský Filip Jančevská Stefanie Smartdance
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Ratnikov David Hendrychová Sára TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 7
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Hadrovský Filip Jančevská Stefanie Smartdance
Jakubes Šimon Jůzová Anežka TK MAESTRO
Král Šimon Kubíková Julie STK PRAHA
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Šulc Filip Plesarová Eliška COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 7
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Hadrovský Filip Jančevská Stefanie Smartdance
Jakubes Šimon Jůzová Anežka TK MAESTRO
Kroupa Filip Zápotocká Barbora TJ Sokol Lysá nad Labem
Nešuta Martin Venclová Veronika Tanec Kladno
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 11
Černý Jan Písková Lucie Taneční škola Hes, z.s.
Havelka Jan Špinarová Veronika TK KZMJ JIČÍN
Hejdušek Jan Lišková Barbora Infinity Dance Team
Horák Jan Jiránková Zuzana Taneční škola Hes, z.s.
Imramovský Oliver Marešková Viktorie KAT ZBRASLAV
Kovařík Martin Adamová Diana COOL DANCE
Krivošej Jan Šindelářová Alice KAT ZBRASLAV
Kuneš Jan Kunová Ema STK PRAHA
Solil Jan Vostrovská Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Véle Daniel Korychová Adéla COOL DANCE
Vojtíšek Martin Polášková Rozálie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 10
Buroň Daniel Pavlisková Šárka Ostrava 10
Černý Jan Písková Lucie Taneční škola Hes, z.s.
Dobřichovský Tomáš Větrovcová Eliška Tanec Kladno
Dvořák Filip Plzenská Alžběta FUEGO ŘÍČANY
Frýba David Jeřábková Jana Tanec Kladno
Materna Tomáš Mühlová Evelína STK PRAHA
Muk Filip Profotová Martina FUEGO ŘÍČANY
Solil Jan Vostrovská Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Svoboda Ondřej Adamusová Markéta FUEGO ŘÍČANY
Vojtíšek Martin Polášková Rozálie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 6
Cocerjenco Calin Jelínková Leontina KAT ZBRASLAV
Janata Martin Kavalírová Michaela TK KOŠKOVI Liberec
Jirásek Martin Kitlerová Petra KAT ZBRASLAV
Kuba Ondřej Jozífová Kateřina CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Kudroň Jakub Štaffová Jana Taneční škola Hes, z.s.
Thein Filip Valíková Klára FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 9
Hájek Lukáš Daňsová Monika KAT ZBRASLAV
Kavka Viktor Čechová Pavlína TK KZMJ JIČÍN
Kočí Michal Čablíková Marta TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
Kolařík Filip Prostějovská Lada TK ASTRA PRAHA
Kovařík Martin Adamová Diana COOL DANCE
Kuneš Jan Kunová Ema STK PRAHA
Landovský Jakub Landovská Adéla KST Silueta Praha, z.s.
Müller Dominik Činčurová Adeline TK KOŠKOVI Liberec
Vydra Michael Baranová Marie TAPOS LITOMĚŘICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 17
Berger Tomáš Nezvedová Emma COOL DANCE
Dohnal Filip Chalupská Zuzana CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Drbohlav Patrik Krausová Lucie TK KZMJ JIČÍN
Hájek Lukáš Daňsová Monika KAT ZBRASLAV
Havíř Jan Mahenová Barbora TK MAESTRO
Jindra Tomáš Jindrová Renata TK DanceExpert
Kočí Michal Čablíková Marta TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
Kolařík Filip Prostějovská Lada TK ASTRA PRAHA
Mareš Vojtěch Bártová Anna COOL DANCE
Müller Dominik Činčurová Adeline TK KOŠKOVI Liberec
Nemec Erik Boháčiková Sabina PegaFun Dance Group Martin, Slovensko
Nguyen Duc Anh Mittagová Barbora Infinity Dance Team
Plášil Jiří Kratochvílová Lucie TK KOŠKOVI Liberec
Pluháček Tomáš Drekslerová Andrea Taneční škola Hes, z.s.
Procházka Adam Zemanová Eliška Taneční klub BONSTEP
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Vimberg Vladimír Nosková Marie TK DanceTime
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 26
Bejr Michael Procházková Sofie COOL DANCE
Bortlík Adam Brožková Eva DSP Kometa Brno
Brtek Jaroslav Mahenová Barbora TK MAESTRO
Havlíček Adam Ryšavá Tereza CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Holý Jakub Navrátilíková Kateřina STK PRAHA
Janata Martin Kavalírová Michaela TK KOŠKOVI Liberec
Jehlička Viktor Jehličková Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
Jelínek David Jancáková Bára MZ Dance Team
Konečný Josef Švejdová Michaela Taneční klub Vavruška
Kopecký Jakub Nová Marie JN DANCE PARDUBICE
Krivošej Jan Mrázová Lucie KAT ZBRASLAV
Kučera Vít Neuwirthová Ludmila Taneční klub BONSTEP
Liebzeit Lukáš Ondruchová Anna STK PRAHA
Maček Petr Šimůnková Kateřina Taneční klub BONSTEP
Mareš Vojtěch Bártová Anna COOL DANCE
Nemec Erik Boháčiková Sabina PegaFun Dance Group Martin, Slovensko
Pisula David Smiešková Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Plzenský Adam Hálová Barbora FUEGO ŘÍČANY
Rezek Ondřej Jelínková Jitka JN DANCE PARDUBICE
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Süsmilich Filip Sasková Šárka FUEGO ŘÍČANY
Thein Filip Majidová Joana FUEGO ŘÍČANY
Tlustý Petr Valíková Klára Taneční škola Hes, z.s.
Válek Lukáš Smejkalová Kateřina Taneční klub BONSTEP
Zeman Zdeněk Chvasteková Štěpánka CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Zvolánek Petr Černíková Martina CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 31
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Balcárek Tomáš Marešová Martina TK SPARTA PRAHA
Bejr Michael Procházková Sofie COOL DANCE
Bortlík Adam Brožková Eva DSP Kometa Brno
Bříza Lukáš Krejčí Veronika STK PRAHA
Dobruský Patrik Nováková Veronika MZ Dance Team
Florian Jakub Hegrová Veronika DSP Kometa Brno
Holý Jakub Navrátilíková Kateřina STK PRAHA
Hošek Matyáš Moravová Eliška KAT ZBRASLAV
Hucek Martin Kamysheva Anna TAPOS LITOMĚŘICE
Jakubčík Adam Švábenická Michaela MZ Dance Team
Jelínek David Jancáková Bára MZ Dance Team
Juhás Ladislav Arnoldová Barbora RM Dance
Košek Jan Drahoňovská Barbora TK KOŠKOVI Liberec
Kuča Josef Šeráková Daniela KAT ZBRASLAV
Kučera Jakub Jan Merklová Monika TK MAESTRO
Landovský Jakub Landovská Adéla KST Silueta Praha, z.s.
Najman Antonín Houbová Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Polák Vojtěch Skalická Silvie Tanec Kladno
Roháček Vít Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Svoboda Matěj Petlachová Nikola TK SPARTA PRAHA
Šimko Andrej Šmrhová Marcela TK SPARTA PRAHA
Vítek Lukáš Trutnová Karolína Infinity Dance Team
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Vojtík Michal Holá Helena STK PRAHA
Vydra Michael Baranová Marie TAPOS LITOMĚŘICE
Vyhňák Antonín Vyhňáková Jana KAT ZBRASLAV
Zeman Jan Jurášková Kateřina TK MAESTRO
Zeman Jaroslav Adamcová Aneta Taneční klub Stabil
Zieris Otakar Nešetřilová Zuzana JN DANCE PARDUBICE
Zitko Jan Meruňková Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 30
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Balcárek Tomáš Marešová Martina TK SPARTA PRAHA
Dohnal Filip Chalupská Zuzana CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Fišar Tomáš Müllerová Markéta Tanec Kladno
Florian Jakub Hegrová Veronika DSP Kometa Brno
Havel Adam Cihlářová Anna MZ Dance Team
Hranický Filip Matušová Tereza TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Košek Jan Drahoňovská Barbora TK KOŠKOVI Liberec
Kubát Václav Trübenekrová Anna Taneční škola Hes, z.s.
Kučera Jakub Jan Merklová Monika TK MAESTRO
Mejvald Michal Zuzánková Michaela PAUL DANCE
Nekl Ondřej Nezvedová Aneta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Oliva Tomáš Semelová Lucie DSP Kometa Brno
Páral Josef Malinovská Klára TJ Sokol Lysá nad Labem
Piastek Jakub Sitarová Julie DSP Kometa Brno
Polák Vojtěch Skalická Silvie Tanec Kladno
Roháček Vít Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Rubáš Štěpán Černá Simona TK SPARTA PRAHA
Svoboda Matěj Petlachová Nikola TK SPARTA PRAHA
Synek Martin Šrejmová Adriana STK PRAHA
Šťastný Josef Hajznerová Aneta Tanec Kladno
Šulc Stanislav Epsteinová Sofie STK PRAHA
Valčuha David Čapková Michaela STK PRAHA
Veselý Jan Vrátilová Karolína Taneční klub BONSTEP
Vítek Lukáš Trutnová Karolína Infinity Dance Team
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Werthaim Jan Konszká Barbora TAPOS LITOMĚŘICE
Zeman Jan Jurášková Kateřina TK MAESTRO
Zemen Tomáš Slanináková Barbora JN DANCE PARDUBICE
Zhouf Daniel Váňová Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Taneční liga v kategorii TL-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 35
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Benýšek Martin Benýšková Martina MZ Dance Team
Domorád Vít Tejcová Simona COOL DANCE
Florian Jakub Hegrová Veronika DSP Kometa Brno
Holý Jakub Navrátilíková Kateřina STK PRAHA
Janák Matěj Krátká Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Jelínek David Jancáková Bára MZ Dance Team
Jodl David Burešová Kamila TK KOŠKOVI Liberec
Kladrubský Michal Březinová Helena TK MORAVIA STARLET Brno
Košek Jan Drahoňovská Barbora TK KOŠKOVI Liberec
Kučera Jakub Jan Merklová Monika TK MAESTRO
Makovec Daniel Borovková Michaela MZ Dance Team
Martínek Lukáš Duchková Beata TK SPARTA PRAHA
Maslák Daniel Slezáková Janka COOL DANCE
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Oliva Tomáš Semelová Lucie DSP Kometa Brno
Pecha Roman Banková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Pleyer Štěpán Petrušková Klára DSP Kometa Brno
Procházka Adam Zemanová Eliška Taneční klub BONSTEP
Rada Tomáš Horáková Eliška DSP Kometa Brno
Rambousek Richard Bulířová Veronika MZ Dance Team
Roháček Vít Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Svoboda Matěj Kozar Alina TK DanceTime
Svoboda Matěj Petlachová Nikola TK SPARTA PRAHA
Šimko Andrej Šmrhová Marcela TK SPARTA PRAHA
Šír Vilém Šišková Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
Vítek Lukáš Trutnová Karolína Infinity Dance Team
Vlach Karel Němcová Barbora iDance Studio, z.s.
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Vojtěšek Daniel Jedličková Lenka DANZA BRNO
Vojtík Michal Holá Helena STK PRAHA
Zárybnický Jakub Bohatová Nicole Infinity Dance Team
Zitko Jan Meruňková Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii TL-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 40
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Dobruský Patrik Nováková Veronika MZ Dance Team
Florian Jakub Hegrová Veronika DSP Kometa Brno
Forman Filip Nováčková Natálie MZ Dance Team
Gál Tomáš Karásková Sabina iDance Studio, z.s.
Havel Adam Cihlářová Anna MZ Dance Team
Jakubec Tomáš Kvasničková Linda Infinity Dance Team
Jehlička Viktor Jehličková Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
Juřeník Tomáš Matýsková Adriana iDance Studio, z.s.
Klíma Daniel Pšeničková Radka STK PRAHA
Košek Jan Drahoňovská Barbora TK KOŠKOVI Liberec
Kozel Lubomír Siročáková Adéla iDance Studio, z.s.
Kučera Jakub Jan Merklová Monika TK MAESTRO
Liebzeit Lukáš Ondruchová Anna STK PRAHA
Makovec Daniel Borovková Michaela MZ Dance Team
Mandlík Pavel Johannesová Sarah TK MARENDI
Maslák Daniel Slezáková Janka COOL DANCE
Oliva Tomáš Semelová Lucie DSP Kometa Brno
Opichal Tomáš Maňásková Monika KST QUICK OLOMOUC
Pecha Roman Banková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Piastek Jakub Sitarová Julie DSP Kometa Brno
Pisula David Smiešková Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Poláček Marek Nováková Elena TK ADMIRA
Polák Vojtěch Skalická Silvie Tanec Kladno
Roháček Vít Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Rubáš Štěpán Černá Simona TK SPARTA PRAHA
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Synek Martin Šrejmová Adriana STK PRAHA
Šír Vilém Šišková Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
Veselý Jan Vrátilová Karolína Taneční klub BONSTEP
Vítek Lukáš Trutnová Karolína Infinity Dance Team
Vlach Karel Němcová Barbora iDance Studio, z.s.
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Zárybnický Jakub Bohatová Nicole Infinity Dance Team
Zhouf Daniel Váňová Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Žoudlík Václav Letošníková Lenka COOL DANCE
Hejhal Martin Langerová Nikola STK PRAHA
Rada Tomáš Horáková Eliška DSP Kometa Brno
Martínek Lukáš Duchková Beata TK SPARTA PRAHA
Skalský René Feiferová Markéta Top Dance Prague Team