Seznam přihlášených na soutěž

15.12.2019   Vánoční vločka,   BRNO

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 12.12.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 167
Fyzický počet párů: 64
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 10
BÁRTEK Erik BÁRTKOVÁ Valerie TK NIKÉ BRNO
BLATNÝ Daniel TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MATOUŠEK Michael BALCAROVÁ Eliška DANZA BRNO
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
QUINTERO Adam NOVOHRADSKÁ Sofie TK NIKÉ BRNO
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 6
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 6
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JANČA Vojtěch BAKIČOVÁ Magdaléna TK CLASSIC při SVČ Hodonín
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 2
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 3
JANČA Vojtěch BAKIČOVÁ Magdaléna TK CLASSIC při SVČ Hodonín
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-STT, přihlášeno párů: 4
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SOJKA Robert SOJKOVÁ ŠAMALOVÁ Michaela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-LAT, přihlášeno párů: 2
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
SOJKA Robert SOJKOVÁ ŠAMALOVÁ Michaela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 4
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
BROŽEK Adam MANDZJUKOVÁ Mercedes Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 6
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
BROŽEK Adam MANDZJUKOVÁ Mercedes Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Mikula Maxim Hermanovská Nikolka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-STT, přihlášeno párů: 6
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
Kasa  Oliver Polláková Viktória KST PETAN Pezinok , Slovensko
Mikula Maxim Hermanovská Nikolka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 7
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
BROŽEK Adam MANDZJUKOVÁ Mercedes Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 11
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
BROŽEK Adam MANDZJUKOVÁ Mercedes Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
Cimprich Arthur Bučová Karolina KLIMO DANCE STUDIO Bratislava, Slovensko
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
Mikula Maxim Hermanovská Nikolka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-LAT, přihlášeno párů: 5
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
HANIC Peter ONDRÁŠIKOVÁ Sofia Mia TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Kasa  Oliver Polláková Viktória KST PETAN Pezinok , Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 12
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Dobrotka Igor Butorová Vanessa KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská Republika
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Kasa  Oliver Polláková Viktória KST PETAN Pezinok , Slovensko
Melničák Šimon Valent Timea KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
Mikula Maxim Hermanovská Nikolka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 9
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
HANIC Peter ONDRÁŠIKOVÁ Sofia Mia TK CLASSIC při SVČ Hodonín
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Kasa  Oliver Polláková Viktória KST PETAN Pezinok , Slovensko
Melničák Šimon Valent Timea KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 6
Baka Artur Pilhovičová Lea TŠ Keller Nové Zámky , Slovenská republika
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
Janek Adam Šimon Čečetka Bianca Sun Dance Bratislava, Slovenská Republika
Kaleta Tomáš Dugasová Diana KLIMO DANCE STUDIO Bratislava, Slovensko
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 6
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
Cimprich Arthur Bučová Karolina KLIMO DANCE STUDIO Bratislava, Slovensko
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Janek Adam Šimon Čečetka Bianca Sun Dance Bratislava, Slovenská Republika
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 8
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Dobrotka Igor Butorová Vanessa KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská Republika
Imamovič Alen Juríková Romana Dance Studio DIAMOND Bratislava, Slovenská republika
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Melničák Šimon Valent Timea KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 7
Baka Artur Pilhovičová Lea TŠ Keller Nové Zámky , Slovenská republika
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Imamovič Alen Juríková Romana Dance Studio DIAMOND Bratislava, Slovenská republika
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Kaleta Tomáš Dugasová Diana KLIMO DANCE STUDIO Bratislava, Slovensko
Melničák Šimon Valent Timea KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 4
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
STEJSKAL Pavel STEJSKALOVÁ Barbora STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 2
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 3
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
ČERNÝ Jiří HEINZOVÁ Eva Taneční klub Stabil
NOVÁK Martin NOVÁKOVÁ Jitka A-KLUB HRANICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 8
BÁRTEK Erik BÁRTKOVÁ Valerie TK NIKÉ BRNO
BLATNÝ Daniel TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČAPOV Adam FARAH Nadine STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MATOUŠEK Michael BALCAROVÁ Eliška DANZA BRNO
PETR Lukáš PETROVÁ Lea DANZA BRNO
Pištelák Samuel Knotková Alžbeta TK Grande Malacky, Slovensko
QUINTERO Adam NOVOHRADSKÁ Sofie TK NIKÉ BRNO
Švehla Nikolas Sélešová Rebeka TK Grande Malacky, Slovensko
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), přihlášeno párů: 6
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RYZÍ Michal RYZÍ Marie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Urban Dalibor Burgerová Nikola -
ZOUNEK Štěpán ZAUŠKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q), přihlášeno párů: 10
Cigánek Dušan Cigáneková Jana TK Grande Malacky, Slovensko
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KASSAI Zoltán KASSAI Angelika Interklub, Slovensko
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Rečný Milan Rečná Renáta TK Grande Malacky, Slovensko
RYZÍ Michal RYZÍ Marie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SOJKA Robert SOJKOVÁ ŠAMALOVÁ Michaela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Valigurský Martin Valigurská Jana TK Grande Malacky, Slovensko
ZOUNEK Štěpán ZAUŠKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), přihlášeno párů: 6
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RYZÍ Michal RYZÍ Marie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Urban Dalibor Burgerová Nikola -
ZOUNEK Štěpán ZAUŠKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), přihlášeno párů: 8
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KASSAI Zoltán KASSAI Angelika Interklub, Slovensko
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RYZÍ Michal RYZÍ Marie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SOJKA Robert SOJKOVÁ ŠAMALOVÁ Michaela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Valigurský Martin Valigurská Jana TK Grande Malacky, Slovensko
ZOUNEK Štěpán ZAUŠKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE