Seznam přihlášených na soutěž

12.1.2020   Velká cena města Brna - postupová soutěž třídy A,   BRNO

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 9.1.2020 21:59:59
Počet soutěžících párů: 194
Fyzický počet párů: 99
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 3
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 4
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 3
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 3
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 4
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 5
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 2
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 9
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
Jackuliak Erik Obertova  Timea Faber dance team , Slovakia
Kovács Patrik Fischerová Ema Dance Passion Bratislava, Slovensko
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHÁČEK Petr MAVREVOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
VALÍČEK Viktor KULÍŠKOVÁ Renata Taneční klub Eso
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 15
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta KST Swing Kroměříž
HAVLÍČEK Adam RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
Jackuliak Erik Obertova  Timea Faber dance team , Slovakia
JESIONKA Vojtěch JESIONKOVÁ Eliška Taneční a sportovní klub Opava
KASALICKÝ Tomáš AUGUSTINOVÁ Anežka STK PRAHA
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
Kovács Patrik Fischerová Ema Dance Passion Bratislava, Slovensko
Králik Gregor Belavá Pavlína TK Welcome Trnava, Slovensko
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHÁČEK Petr MAVREVOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 14
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta KST Swing Kroměříž
DRÁBEK Antonín KLOUČKOVÁ Julie Taneční škola Hes, o.s.
FORMÁNEK David KONEČNÁ Anna Infinity Dance Team
NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
VOJTĚŠEK Daniel JEDLIČKOVÁ Lenka DANZA BRNO
ZEMAN Jaroslav ADAMCOVÁ Aneta Taneční klub Stabil
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 12
GREPL Pavel DOBEŠOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Chovan Michal Dudášová Rebeca FÁBER DANCE TEAM, SLOVAKIA
KIRNIG Tomáš KONEČNÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
OLIVA Tomáš SEMELOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SZNAPKA Henryk TOMAN Daria TK MARENDI
TUREČEK Vojtěch GOTTVALDOVÁ Kristýna Infinity Dance Team
VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
VESELÝ Jan VRÁTILOVÁ Karolína Taneční klub BONSTEP
VILÁŠEK Jan SAŇÁKOVÁ Nikola TK OLYMP OLOMOUC
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 12
BLUMENSATH Achim HERODKOVÁ Milena Taneční klub Stabil
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
KNOB Josef MEZIHORÁKOVÁ Hana KAT ZBRASLAV
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
NOVÁK Martin NOVÁKOVÁ Jitka A-KLUB HRANICE
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
Üvegeš Marcel Üvegeš Henrieta TK Sambed Rožňava, Slovensko
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEZULÁK Tomáš ZEZULÁKOVÁ Věra TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-LAT, přihlášeno párů: 6
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
Üvegeš Marcel Üvegeš Henrieta TK Sambed Rožňava, Slovensko
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEZULÁK Tomáš ZEZULÁKOVÁ Věra TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-B-STT, přihlášeno párů: 6
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
BOHÁČ Jakub PAULŮ Radka PAUL DANCE
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
POTUŽÁK Petr HLADÍKOVÁ Martina Loket
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-B-LAT, přihlášeno párů: 4
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-STT, přihlášeno párů: 14
BLUMENSATH Achim HERODKOVÁ Milena Taneční klub Stabil
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
NOVÁK Martin NOVÁKOVÁ Jitka A-KLUB HRANICE
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PRAŽÁK Jaroslav LOVECKÁ Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠTĚRBA Jan ŠTĚRBOVÁ Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEZULÁK Tomáš ZEZULÁKOVÁ Věra TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-LAT, přihlášeno párů: 7
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
ZEZULÁK Tomáš ZEZULÁKOVÁ Věra TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-B-STT, přihlášeno párů: 6
DOUDA Petr BÍLÁ Petra Altadance Sport
JUST Pavel NĚMEČKOVÁ Jaroslava Ivančice
LESÁK Stanislav LESÁKOVÁ Alžběta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight, z.s.
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-B-LAT, přihlášeno párů: 6
DOUDA Petr BÍLÁ Petra Altadance Sport
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
LESÁK Stanislav LESÁKOVÁ Alžběta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-C-STT, přihlášeno párů: 5
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PRAŽÁK Jaroslav LOVECKÁ Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠTĚRBA Jan ŠTĚRBOVÁ Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Zajíček Milan Zajíčková Marcela Dance Passion Bratislava, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-C-LAT, přihlášeno párů: 4
ČERMÁK Vladimír ČERMÁKOVÁ Jitka Infinity Dance Team
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALEČKO Petr VALEČKOVÁ Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-B-STT, přihlášeno párů: 4
JUST Pavel NĚMEČKOVÁ Jaroslava Ivančice
LESÁK Stanislav LESÁKOVÁ Alžběta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight, z.s.
VALEČKO Petr VALEČKOVÁ Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-B-LAT, přihlášeno párů: 3
LESÁK Stanislav LESÁKOVÁ Alžběta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
MATOUŠEK Jan MATOUŠKOVÁ Věra TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 5
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jackuliak Erik Obertova  Timea Faber dance team , Slovakia
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHÁČEK Petr MAVREVOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 8
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
Jackuliak Erik Obertova  Timea Faber dance team , Slovakia
ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHÁČEK Petr MAVREVOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-STT, přihlášeno párů: 5
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-LAT, přihlášeno párů: 5
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Chovan Michal Dudášová Rebeca FÁBER DANCE TEAM, SLOVAKIA
NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
SZNAPKA Henryk TOMAN Daria TK MARENDI
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), přihlášeno párů: 7
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KEPRT David KEPRTOVÁ Zdeňka STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Staněk Martin Jará Ditta -
TOUFAR Pavel BENEŠOVÁ Iva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), přihlášeno párů: 8
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KEPRT David KEPRTOVÁ Zdeňka STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Staněk Martin Jará Ditta -
TOUFAR Pavel BENEŠOVÁ Iva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VLAHOVIČ Martin KŘIVÁNKOVÁ Sandra Taneční klub Stabil