Seznam přihlášených na soutěž

11.10.2020   O perníkovou pantofli - 53.ročník,   Pardubice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 8.10.2020 21:59:59
Počet soutěžících párů: 38
Fyzický počet párů: 18
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 3
ŘÁDEK Štěpán MŇUKOVÁ Michaela Brandýs nad L.-Stará Boleslav
VOLF Martin DOLEŽALOVÁ Monika CTS PERFECT PARDUBICE
VOPIČKA Tomáš HOUDKOVÁ Lucie TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 6
BERKUS Petr HRUŠTINCOVÁ Leona TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
HRÁČEK Ondřej JEČMÉNKOVÁ Vendula LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
ŘÁDEK Štěpán MŇUKOVÁ Michaela Brandýs nad L.-Stará Boleslav
VOLF Martin DOLEŽALOVÁ Monika CTS PERFECT PARDUBICE
VOPIČKA Tomáš HOUDKOVÁ Lucie TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 1
ZIMA Jakub SOCHOROVÁ Eliška JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 2
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
ZIMA Jakub SOCHOROVÁ Eliška JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 3
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
MAZÁČ Filip DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 2
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
MAZÁČ Filip DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 1
ZIMA Jakub SOCHOROVÁ Eliška JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 2
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
ZIMA Jakub SOCHOROVÁ Eliška JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 1
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 2
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
RYBA Matěj BEZDÍČKOVÁ Aneta JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 3
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
LÖFLER Marek HOUŽVIČKOVÁ Adéla TK MAESTRO
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 3
FOLPRECHT Miroslav ANELTOVÁ Anna Marie TK KZMJ JIČÍN
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
ZYM Petr SVOBODOVÁ Anna LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 2
FOLPRECHT Miroslav ANELTOVÁ Anna Marie TK KZMJ JIČÍN
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 1
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-STT, přihlášeno párů: 3
MALIŠ Ivo SVOBODOVÁ Karolína Klub sportovního tance Jesenicka
RYBA Matěj BEZDÍČKOVÁ Aneta JN DANCE PARDUBICE
VOLF Martin DOLEŽALOVÁ Monika CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-LAT, přihlášeno párů: 3
HRÁČEK Ondřej JEČMÉNKOVÁ Vendula LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
MALIŠ Ivo SVOBODOVÁ Karolína Klub sportovního tance Jesenicka
VOLF Martin DOLEŽALOVÁ Monika CTS PERFECT PARDUBICE