Seznam přihlášených na soutěž

30.10.2021   Podzimní cena města Vyškova 2021,   Vyškov

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 28.10.2021 21:59:59
Počet soutěžících párů: 251
Fyzický počet párů: 102
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-E-KOMBI, přihlášeno párů: 6
Brauner Šimon Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno K2
Čapov Jan Bazalová Tereza TK MORAVIA STARLET Brno
Kučírka Matěj Kubínová Sabina DSP Kometa Vyškov
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Štros David Kubánková Anna Taneční klub Stabil
Zahrádka Felix Částková Vendula Taneční klub Stabil
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 4
Elgner Patrik Debre Ella KST QUICK OLOMOUC
Horák Mikuláš Tabery Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Pospíšil Vojtěch Cochlarová Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 6
Elgner Patrik Debre Ella KST QUICK OLOMOUC
Hrivňák Tobiáš Theimerová Eliška iDance Studio, z.s.
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Kratochvíl Václav Mikulová Adéla TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Křivánek Vít Vlahovičová Nela Taneční klub Stabil
Pospíšil Vojtěch Cochlarová Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 9
Baďura Matyáš Bílková Kristina Taneční klub Antonio
Elgner Patrik Debre Ella KST QUICK OLOMOUC
Hrivňák Tobiáš Theimerová Eliška iDance Studio, z.s.
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Kratochvíl Václav Mikulová Adéla TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Křivánek Vít Vlahovičová Nela Taneční klub Stabil
Pakosta František Pospíšilová Tereza DSP Kometa Vyškov
Pospíšil Vojtěch Cochlarová Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 7
Honěk Ondřej Glatzová Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Hýža Vladimír Jurásková Karolína Taneční škola Batukáda
Kratochvíl Václav Mikulová Adéla TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Lorenz Alexej Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Zezula Ondřej Hlaváčová Elen Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 13
Baďura Matyáš Bílková Kristina Taneční klub Antonio
Honěk Ondřej Glatzová Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hrivňák Tobiáš Theimerová Eliška iDance Studio, z.s.
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Hýža Vladimír Jurásková Karolína Taneční škola Batukáda
Kočař Jan Honová Izabela TK OLYMP OLOMOUC
Kratochvíl Václav Mikulová Adéla TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Kučírka Filip Mikulášková Hana DSP Kometa Vyškov
Lipina Viktor Buschová Zuzana iDance Studio, z.s.
Lorenz Alexej Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Pakosta František Pospíšilová Tereza DSP Kometa Vyškov
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 15
Brabec Tomáš Strnadová Kateřina TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Heš Michal Slovenčíková Sára Dance Studio Starlight, z.s.
Hlačík Tomáš Zichová Anežka Infinity Dance Team
Kaleta Robert Matušková Svatava Infinity Dance Team
Kletzander Lukáš Špičková Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Matura Zdeněk Knopfová Ondřejka Infinity Dance Team
Ohanka Ondřej Krakovská Žaneta Dance Studio Starlight, z.s.
Skiba Petr Skibová Naďa DANCE STUDIO OSTRAVA
Staněk Martin Jará Ditta TK MORAVIA STARLET Brno
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Szymeczek Ondřej Bystřická Markéta TK ELÁN TŘINEC z.s.
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina Klub sportovního tance Jesenicka
Vlahovič Martin Křivánková Sandra Taneční klub Stabil
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 11
Brabec Tomáš Strnadová Kateřina TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Feranec Adam Václavíková Melánie iDance Studio, z.s.
Heš Michal Slovenčíková Sára Dance Studio Starlight, z.s.
Hlačík Tomáš Zichová Anežka Infinity Dance Team
Kletzander Lukáš Špičková Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Matura Zdeněk Knopfová Ondřejka Infinity Dance Team
Ohanka Ondřej Krakovská Žaneta Dance Studio Starlight, z.s.
Staněk Martin Jará Ditta TK MORAVIA STARLET Brno
Vlahovič Martin Křivánková Sandra Taneční klub Stabil
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 4
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara Klub sportovního tance Jesenicka
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Zárybnický Šimon Nguyen Quynh Nhu (Katy) TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
Kasal David Odstrčilová Sára Dvectis - DSP Kometa Brno
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara Klub sportovního tance Jesenicka
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Zárybnický Šimon Nguyen Quynh Nhu (Katy) TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 8
Brožek Adam Šimlová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Čapov Adam Farah Nadine TK MORAVIA STARLET Brno
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Šedovič Adam Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara Klub sportovního tance Jesenicka
Zárybnický Šimon Nguyen Quynh Nhu (Katy) TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 12
Bazala Vojtěch Volková Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Brožek Adam Šimlová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Čapov Adam Farah Nadine TK MORAVIA STARLET Brno
Kalina Matěj Kalinová Eliška KST QUICK OLOMOUC
Kasal David Odstrčilová Sára Dvectis - DSP Kometa Brno
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Kubica Jiří Kubicová Tereza KST Swing Kroměříž
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara Klub sportovního tance Jesenicka
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Vydařilý Miroslav Vydařilá Tereza KST Swing Kroměříž
Zárybnický Šimon Nguyen Quynh Nhu (Katy) TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 7
Bazala Vojtěch Volková Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Fiala Václav Chelíková Barbora DSP Kometa Vyškov
Kupec Lukáš Foltýnová Alexandra Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 7
Fiala Václav Chelíková Barbora DSP Kometa Vyškov
Kupec Lukáš Foltýnová Alexandra Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Šedovič Adam Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 9
Brožek Adam Šimlová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Dostál František Václavková Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Jekl Lukáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kapounek Lukáš Králová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Kočař Jan Honová Izabela TK OLYMP OLOMOUC
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Šedovič Adam Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 13
Bazala Vojtěch Volková Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Brožek Adam Šimlová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Dostál František Václavková Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Ďuriš František Kopuletá Karolína DSP Kometa Vyškov
Florian Jáchym Kramplová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Jekl Lukáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kalina Matěj Kalinová Eliška KST QUICK OLOMOUC
Kapounek Lukáš Králová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Kubica Jiří Kubicová Tereza KST Swing Kroměříž
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Vydařilý Miroslav Vydařilá Tereza KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 7
Bazala Vojtěch Volková Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Brychta Vojtěch Čechová Adéla DANZA BRNO
Fiala Václav Chelíková Barbora DSP Kometa Vyškov
Florian Jáchym Kramplová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 5
Fiala Václav Chelíková Barbora DSP Kometa Vyškov
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Šedovič Adam Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Tofel Jakub Rajnohová Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Zezula Ondřej Hlaváčová Elen Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 2
Pavelka Samuel Ondřej Patočková Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Walletzký Leonard Kubínová Kamila DSP Kometa Vyškov
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 3
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Pavelka Samuel Ondřej Patočková Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Walletzký Leonard Kubínová Kamila DSP Kometa Vyškov
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 4
Kodytek Pavel Bodzás Alexandra TK TREND OSTRAVA
Lares Vojtěch Hromadová Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Rada Lukáš Šarochová Gréta Taneční škola Batukáda
Werbitzký Vojtěch Kutějová Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Hejdušek Jan Lišková Barbora Infinity Dance Team
Rada Lukáš Šarochová Gréta Taneční škola Batukáda
Rulíšek Jiří Opletalová Petra Infinity Dance Team
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Škarpa Tomáš Škarpová Nikola TK HENZÉLY-SWING
Vojtíšek Martin Kábelová Karolína CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Werbitzký Vojtěch Kutějová Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 3
Hroch Vít Churavá Nela KST QUICK OLOMOUC
Pala Aleš Podivínská Eva TK OLYMP OLOMOUC
Škarpa Tomáš Škarpová Nikola TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 5
Borek Zdenek Patócsová Viktorie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Kvašňovský Šimon Capková Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
Lares Vojtěch Hromadová Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Mikulášek Tomáš Musilová Magdaléna DANZA BRNO
Zatloukal Pavel Zatloukalová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 6
Březina Jan Masaryková Denisa Dvectis - DSP Kometa Brno
Hájek Jiří Dostálová Markéta Dance Studio Starlight, z.s.
Lichnovský Tomáš Křižáková Viktorie KST HLUČÍN
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Mikulášek Tomáš Musilová Magdaléna DANZA BRNO
Soukal Tomáš Šurková Alice TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 10
Březina Jan Masaryková Denisa Dvectis - DSP Kometa Brno
Holčapek Daniel Grabovská Kateřina iDance Studio, z.s.
Jesionka Vojtěch Jesionková Eliška Taneční a sportovní klub Opava
Lichnovský Tomáš Křižáková Viktorie KST HLUČÍN
Lipowski Robin Wrublová Eliška TK HAPPY DANCE
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Smetana Martin Hájková Kateřina DSP Kometa Vyškov
Sommer Christian Klimšová Anna TK MARENDI
Širák Ľudovít Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
Tibitanzl Šimon Münsterová Zuzana Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 6
Ďuriš František Kopuletá Karolína DSP Kometa Vyškov
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Kapounek Lukáš Králová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Kočař Jan Honová Izabela TK OLYMP OLOMOUC
Kučera Šimon Tiefenbachová Eliška Terezie KST QUICK OLOMOUC
Rada Lukáš Šarochová Gréta Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Dostál František Václavková Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Ďuriš František Kopuletá Karolína DSP Kometa Vyškov
Florian Jáchym Kramplová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Kapounek Lukáš Králová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Rada Lukáš Šarochová Gréta Taneční škola Batukáda
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Škarpa Tomáš Škarpová Nikola TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 5
Brychta Vojtěch Čechová Adéla DANZA BRNO
Florian Jáchym Kramplová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Hroch Vít Churavá Nela KST QUICK OLOMOUC
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Škarpa Tomáš Škarpová Nikola TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 6
Borek Zdenek Patócsová Viktorie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Kučera Šimon Tiefenbachová Eliška Terezie KST QUICK OLOMOUC
Kvašňovský Šimon Capková Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
Mikulášek Tomáš Musilová Magdaléna DANZA BRNO
Tofel Jakub Rajnohová Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Zezula Ondřej Hlaváčová Elen Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 5
Březina Jan Masaryková Denisa Dvectis - DSP Kometa Brno
Mikulášek Tomáš Musilová Magdaléna DANZA BRNO
Pavelka Samuel Ondřej Patočková Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Svěntý Mikuláš Skalková Anna TK SPARTA PRAHA
Walletzký Leonard Kubínová Kamila DSP Kometa Vyškov
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 9
Březina Jan Masaryková Denisa Dvectis - DSP Kometa Brno
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Holčapek Daniel Grabovská Kateřina iDance Studio, z.s.
Lipowski Robin Wrublová Eliška TK HAPPY DANCE
Pavelka Samuel Ondřej Patočková Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Sommer Christian Klimšová Anna TK MARENDI
Svěntý Mikuláš Skalková Anna TK SPARTA PRAHA
Tibitanzl Šimon Münsterová Zuzana Taneční škola Batukáda
Walletzký Leonard Kubínová Kamila DSP Kometa Vyškov
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 7
Brauner Šimon Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno K2
Čapov Jan Bazalová Tereza TK MORAVIA STARLET Brno
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Kučírka Matěj Kubínová Sabina DSP Kometa Vyškov
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Štros David Kubánková Anna Taneční klub Stabil
Zahrádka Felix Částková Vendula Taneční klub Stabil
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 9
Brauner Šimon Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno K2
Čapov Jan Bazalová Tereza TK MORAVIA STARLET Brno
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Horák Mikuláš Tabery Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Kučírka Matěj Kubínová Sabina DSP Kometa Vyškov
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Štros David Kubánková Anna Taneční klub Stabil
Štros Jan Kubánková Veronika -
Zahrádka Felix Částková Vendula Taneční klub Stabil
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), přihlášeno párů: 6
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Křivánek Vít Vlahovičová Nela Taneční klub Stabil
Kučírka Filip Mikulášková Hana DSP Kometa Vyškov
Lorenz Alexej Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Pakosta František Pospíšilová Tereza DSP Kometa Vyškov
Vlček Denis Volková Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 2
Křivánek Vít Vlahovičová Nela Taneční klub Stabil
Vlček Denis Volková Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.