Seznam přihlášených na soutěž

28.10.2021   Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou - COOL DANCE,   Mladá Boleslav

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 26.10.2021 21:59:59
Počet soutěžících párů: 223
Fyzický počet párů: 138
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 8
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Charvát Michal Charvátová Lucie DANCE TEAM FF
Kazda David Huťková Darina TK MORAVIA STARLET Brno
Mazáč Filip Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Hugo Ondrášiková Sofia Mia TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-I-LAT, přihlášeno párů: 10
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Charvát Michal Charvátová Lucie DANCE TEAM FF
Kazda David Huťková Darina TK MORAVIA STARLET Brno
Mazáč Filip Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Rycka Michal Lišaníková Tereza Ostrava 2
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Hugo Ondrášiková Sofia Mia TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 23
Bednář Petr Rabihová Nicol Infinity Dance Team
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Gregoriades Fabian Kuzmenkova Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Grossmann Matyáš Ondrušová Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Horák Hynek Menšíková Adéla DSP Kometa Brno
Hrazánek Ondřej Jelínková Jasmina TK MAESTRO
Hrtoň Vojtěch Tománková Nela DSP Kometa Brno
Charvát Michal Charvátová Lucie DANCE TEAM FF
Kazda David Huťková Darina TK MORAVIA STARLET Brno
Krása Tadeáš Zhydovska Anastasia TK SPARTA PRAHA
Marek Vojtěch Doležalová Sára TK SPARTA PRAHA
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Pařízek Patrik Ptáčková Julie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Pavelka Samuel Ondřej Patočková Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Šerák Martin Řehořová Kamila KAT ZBRASLAV
Šoba Jakub Michal Šobová Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
Šulc Filip Svobodová Andrea COOL DANCE
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Volf Richard Dostálová Veronika TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-II-LAT, přihlášeno párů: 27
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Bednář Petr Rabihová Nicol Infinity Dance Team
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Gregoriades Fabian Kuzmenkova Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Grossmann Matyáš Ondrušová Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Horák Hynek Menšíková Adéla DSP Kometa Brno
Hrazánek Ondřej Jelínková Jasmina TK MAESTRO
Hrtoň Vojtěch Tománková Nela DSP Kometa Brno
Charvát Michal Charvátová Lucie DANCE TEAM FF
Julínek Ivo Vičanová Kristína KST Swing Kroměříž
Kazda David Huťková Darina TK MORAVIA STARLET Brno
Marek Vojtěch Doležalová Sára TK SPARTA PRAHA
Máša Denis Kopáčková Anežka COOL DANCE
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Mlčák Maxim Vacková Adina KST Silueta Praha, z.s.
Novák Dominik Mašková Alice TK TREND OSTRAVA
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Ottner Tobias Prokopová Barbora TK TREND OSTRAVA
Pařízek Patrik Ptáčková Julie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Pavelka Samuel Ondřej Patočková Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Rycka Michal Lišaníková Tereza Ostrava 2
Stano Jan Skalková Zuzana TŠ START Tábor
Šedovič Adam Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Šoba Jakub Michal Šobová Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Volf Richard Dostálová Veronika TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii SuperTL-Mládeže-STT, přihlášeno párů: 27
Bednář Petr Rabihová Nicol Infinity Dance Team
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Donát Matěj Dobruská Silvie JN DANCE PARDUBICE
Felcman Matyáš Blokešová Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Císařová Karolína DSP Kometa Brno
Kačerovský Vojtěch Brychcínová Klára TK SPARTA PRAHA
Krása Tadeáš Zhydovska Anastasia TK SPARTA PRAHA
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Marek Vojtěch Doležalová Sára TK SPARTA PRAHA
Michálek Lukáš Kopecká Laura KST Silueta Praha, z.s.
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Pavlíček Viktor Kasalová Linda DSP Kometa Brno
Pejsar Tomáš Plischkeová Valentýna TK KOŠKOVI Liberec
Petřík Josef Malíková Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Polášek Adam Horňáková Barbora iDance Studio, z.s.
Procházka Adam Zemanová Eliška Taneční klub BONSTEP
Schurmann Filip Futerová Eleni TK KOŠKOVI Liberec
Slepička Adam Havlová Klára MZ Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Spáčil Jan Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Višnovský Adam Čechtická Lucie TK KOŠKOVI Liberec
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Zavodnov Daniil Vávrová Kristýna TK SPARTA PRAHA
Zieris Otakar Nešetřilová Zuzana JN DANCE PARDUBICE
Taneční liga v kategorii SuperTL-Mládeže-LAT, přihlášeno párů: 35
Bednář Petr Rabihová Nicol Infinity Dance Team
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Brtek Nicolas Jiroušková Kristýna TK MAESTRO
Donát Matěj Dobruská Silvie JN DANCE PARDUBICE
Felcman Matyáš Blokešová Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Císařová Karolína DSP Kometa Brno
Kolářík Petr Kunčáková Sára Infinity Dance Team
Kudláč Matěj Pisulová Karolína iDance Studio, z.s.
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Marek Vojtěch Doležalová Sára TK SPARTA PRAHA
Maschke Martin Pavlíčková Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Máša Denis Kopáčková Anežka COOL DANCE
Michálek Lukáš Kopecká Laura KST Silueta Praha, z.s.
Mylek Dominik Šimíková Klára TK TREND OSTRAVA
Novotný Jakub Fílová Kristina COOL DANCE
Novotný Lukáš Prokůpková Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Ondruš David Samsonková Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Osička Tobias Gertnerová Kristýna TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Pavlíček Viktor Kasalová Linda DSP Kometa Brno
Pejsar Tomáš Plischkeová Valentýna TK KOŠKOVI Liberec
Petřík Josef Malíková Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Pochylý Dominik Podgorná Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Polášek Adam Horňáková Barbora iDance Studio, z.s.
Schurmann Filip Futerová Eleni TK KOŠKOVI Liberec
Slepička Adam Havlová Klára MZ Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Spáčil Jan Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Sýkora Kryštof Heralová Karolína COOL DANCE
Višnovský Adam Čechtická Lucie TK KOŠKOVI Liberec
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Vokurka Ondřej Hřebíčková Eliška COOL DANCE
Vurbs Jakub Hořavová Zuzana FÉNIX LOUNY
Zavodnov Daniil Vávrová Kristýna TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii SuperTL-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 47
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Bejr Michael Procházková Sofie COOL DANCE
Berger Tomáš Kubínová Adéla COOL DANCE
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Dobruský Patrik Nováková Veronika MZ Dance Team
Doležal Radek Folcová Nicole DSP Kometa Brno
Domorád Vít Tejcová Simona COOL DANCE
Dvořák Pavel Čalounová Markéta TK KOŠKOVI Liberec
Fried Martin Krásová Aneta TK SPARTA PRAHA
Havíř Jan Mahenová Barbora TK MAESTRO
Helmich Viktor Drekslerová Mariana TK DanceTime
Huvar Jakub Marková Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
Jehlička Viktor Jehličková Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
Jelínek David Nováková Barbora MZ Dance Team
Jelínek Matyáš Jelínková Leontina TK MAESTRO
Kecskeméti Daniel Šišková Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
Kladrubský Michal Březinová Helena TK MORAVIA STARLET Brno
Kočař Dušan Němcová Barbora iDance Studio, z.s.
Kolář Lukáš Moravová Eliška KAT ZBRASLAV
Konečný Jan Kolářová Natálie Taneční klub Vavruška
Kutálek Matěj Bubeníčková Michaela Infinity Dance Team
Los Chovanec Oliver Plachá Eliška iDance Studio, z.s.
Ludma Tomáš Kaucká Emanuela Dance Factory Prague
Martínek Lukáš Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Maslák Daniel Netolická Michaela COOL DANCE
Mestek Martin Starečková Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Minarovič Jakub Kozlovská Tereza Infinity Dance Team
Novák Petr Kosková Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Pallas Kryštof Hendrychová Hana Dance Factory Prague
Pardubský Vojtěch Galašová Zuzana TK DanceTime
Pecha Roman Banková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Pejsar Tomáš Plischkeová Valentýna TK KOŠKOVI Liberec
Pěnkava Robert Hrubá Veronika MZ Dance Team
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika TK MAESTRO
Polák Vojtěch Skalická Silvie Tanec Kladno
Procházka Adam Zemanová Eliška Taneční klub BONSTEP
Přikryl Tomáš Los Chovancová Sanela iDance Studio, z.s.
Rambousek Richard Švábenická Michaela MZ Dance Team
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Šimko Andrej Šmrhová Marcela TK SPARTA PRAHA
Vávra Jakub Lorańczyk Laura COOL DANCE
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Zárybnický Jakub Hegrová Veronika Infinity Dance Team
Zieris Otakar Nešetřilová Zuzana JN DANCE PARDUBICE
Taneční liga v kategorii SuperTL-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 46
Adamec Matyáš Riebauerová Anna Tanec Kladno
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Bejr Michael Procházková Sofie COOL DANCE
Boldiš Tomáš Bierošová Adriana TK TREND OSTRAVA
Dobruský Patrik Nováková Veronika MZ Dance Team
Doležal Radek Folcová Nicole DSP Kometa Brno
Forman Filip Nováčková Natálie MZ Dance Team
Fridrich Tomáš Lazecká Veronika iDance Studio, z.s.
Fried Martin Krásová Aneta TK SPARTA PRAHA
Gál Tomáš Karásková Sabina iDance Studio, z.s.
Havlíček Adam Ryšavá Tereza CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Hlaváč Marian Maturová Tereza MZ Dance Team
Hlawiczka Martin Mužná Kristýna TK MARENDI
Holaza Šimon Kirnigová Jana iDance Studio, z.s.
Hradecký Milan Čapková Michaela TAK DANCE KROK z.s.
Huvar Jakub Marková Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
Jakubec Tomáš Kvasničková Linda Infinity Dance Team
Jelínek David Nováková Barbora MZ Dance Team
Kirnig Tomáš Konečná Klára iDance Studio, z.s.
Kiršner Mario Golombová Adéla iDance Studio, z.s.
Klíma Daniel Pšeničková Radka STK PRAHA
Kozel Lubomír Siročáková Adéla iDance Studio, z.s.
Krejčík Vít Mrázková Dominika Taneční škola Hes, z.s.
Lasík Adam Kalendová Lenka BOHEMIA DANCE CLUB
Ludma Tomáš Kaucká Emanuela Dance Factory Prague
Martínek Lukáš Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Mikhalev Mikhail Hof Sandra MZ Dance Team
Minarovič Jakub Kozlovská Tereza Infinity Dance Team
Novák Petr Kosková Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Opichal Tomáš Maňásková Monika KST QUICK OLOMOUC
Pallas Kryštof Hendrychová Hana Dance Factory Prague
Pecha Roman Banková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Pěnkava Robert Hrubá Veronika MZ Dance Team
Pisula David Slezáková Marie TK TREND OSTRAVA
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika TK MAESTRO
Polák Vojtěch Skalická Silvie Tanec Kladno
Richtár Jakub Kaszubová Viktorie TK TREND OSTRAVA
Shakhmatov Vitalii Matýsková Adriana iDance Studio, z.s.
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Sutu George Eduard Kučerová Tereza TK TREND OSTRAVA
Šťastný Josef Kollerová Kristýna Tanec Kladno
Vysloužil Radim Slouková Anna Roštín
Zárybnický Jakub Hegrová Veronika Infinity Dance Team