Seznam přihlášených na soutěž

10.10.2020   Fuego Cup 2020 - postupové soutěže,   Říčany

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 8.10.2020 21:59:59
Počet soutěžících párů: 35
Fyzický počet párů: 18
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 1
PFEIFER Adam ŠEDOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 1
PFEIFER Adam ŠEDOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 2
ŘÁDEK Štěpán MŇUKOVÁ Michaela Brandýs nad L.-Stará Boleslav
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 2
BLECHA Ondřej BALEJOVÁ Erika Top Dance Prague Team
ŘÁDEK Štěpán MŇUKOVÁ Michaela Brandýs nad L.-Stará Boleslav
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 4
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
MAZÁČ Filip DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 4
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
MAZÁČ Filip DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 2
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 2
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 1
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 1
HORÁK Jan POUROVÁ Markéta Taneční škola Hes, o.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 2
HORÁK Jan POUROVÁ Markéta Taneční škola Hes, o.s.
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 2
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 3
HOLÍK Tomáš ŠUBERTOVÁ Rebecca FUEGO ŘÍČANY
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 1
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-STT, přihlášeno párů: 3
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-LAT, přihlášeno párů: 4
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
HORÁK Filip HRUBÁ Zuzana MZ Dance Team
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.