Seznam přihlášených na soutěž

20.3.2021   Českomoravský pohár,   Plzeň

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 18.3.2021 21:59:59
Počet soutěžících párů: 122
Fyzický počet párů: 63
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 7
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Gregoriades Fabian Kuzmenkova Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Horák Hynek Menšíková Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dvectis - DSP Kometa Brno
Kazda David Ptáčková Julie TK MORAVIA STARLET Brno
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-I-LAT, přihlášeno párů: 6
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Gregoriades Fabian Kuzmenkova Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Horák Hynek Menšíková Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dvectis - DSP Kometa Brno
Kazda David Ptáčková Julie TK MORAVIA STARLET Brno
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 9
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Bureš David Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Horák Hynek Menšíková Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
Hrtoň Vojtěch Vališová Viktorie Dvectis - DSP Kometa Brno
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dvectis - DSP Kometa Brno
Kazda David Ptáčková Julie TK MORAVIA STARLET Brno
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Smolucha Vojtěch Zhydovska Anastasia MZ Dance Team
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-II-LAT, přihlášeno párů: 7
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Bureš David Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Horák Hynek Menšíková Adéla Dvectis - DSP Kometa Brno
Hrtoň Vojtěch Vališová Viktorie Dvectis - DSP Kometa Brno
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dvectis - DSP Kometa Brno
Kazda David Ptáčková Julie TK MORAVIA STARLET Brno
Smolucha Vojtěch Zhydovska Anastasia MZ Dance Team
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Mládež-STT, přihlášeno párů: 16
Bortlík Adam Brožková Eva Dvectis - DSP Kometa Brno
Březina Jan Masaryková Denisa Dvectis - DSP Kometa Brno
Bureš David Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Florian Daniel Císařová Karolína Dvectis - DSP Kometa Brno
Horák Filip Hrubá Zuzana Infinity Dance Team
Hruška Štěpán Špičáková Bára TK OLYMP OLOMOUC
Kočař Dušan Němcová Barbora iDance Studio, z.s.
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Slepička Adam Havlová Klára MZ Dance Team
Smolucha Vojtěch Zhydovska Anastasia MZ Dance Team
Tománek Jonáš Kosmáková Šárka Dvectis - DSP Kometa Brno
Veverka Dominik Kasálková Julie TK OLYMP OLOMOUC
Vild Jan Musilová Ellen KST Silueta Praha, z.s.
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Zaduban Lukáš Kazdová Karolína TK MORAVIA STARLET Brno
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Mládež-LAT, přihlášeno párů: 16
Bortlík Adam Brožková Eva Dvectis - DSP Kometa Brno
Březina Jan Masaryková Denisa Dvectis - DSP Kometa Brno
Bureš David Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Florian Daniel Císařová Karolína Dvectis - DSP Kometa Brno
Horák Filip Hrubá Zuzana Infinity Dance Team
Hruška Štěpán Špičáková Bára TK OLYMP OLOMOUC
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Los Chovanec Oliver Plachá Eliška iDance Studio, z.s.
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Smolucha Vojtěch Zhydovska Anastasia MZ Dance Team
Šustek Michal Čečotková Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Tománek Jonáš Kosmáková Šárka Dvectis - DSP Kometa Brno
Veverka Dominik Kasálková Julie TK OLYMP OLOMOUC
Vild Jan Musilová Ellen KST Silueta Praha, z.s.
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Zaduban Lukáš Kazdová Karolína TK MORAVIA STARLET Brno
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 25
Benýšek Martin Benýšková Martina MZ Dance Team
Bortlík Adam Brožková Eva Dvectis - DSP Kometa Brno
Brück Jakub Makarenko Marina Dvectis - DSP Kometa Brno
Burant Jan Faltusová Klára MZ Dance Team
Bushuev Timofey Nováková Barbora MZ Dance Team
Cocerjenco Calin Jelínková Leontina TK SPARTA PRAHA
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Doležal Radek Folcová Nicole Dvectis - DSP Kometa Brno
Fridrich Miroslav Svrčinová Kristýna DANCE STUDIO OSTRAVA
Hruška Štěpán Špičáková Bára TK OLYMP OLOMOUC
Chmel Filip Dunajová Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
Jalůvka Jiří Výduchová Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jurča Daniel Scherfelová Emília DANCE STUDIO OSTRAVA
Kočař Dušan Němcová Barbora iDance Studio, z.s.
Košek Jan Vostrovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Los Chovanec Oliver Plachá Eliška iDance Studio, z.s.
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Odstrčil David Bohak Tara Dvectis - DSP Kometa Brno
Pecha Roman Banková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Pěnkava Robert Hrubá Veronika MZ Dance Team
Provazník Daniel Šubová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Přikryl Tomáš Los Chovancová Sanela iDance Studio, z.s.
Tománek Jonáš Kosmáková Šárka Dvectis - DSP Kometa Brno
Vild Jan Musilová Ellen KST Silueta Praha, z.s.
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 30
Bortlík Adam Brožková Eva Dvectis - DSP Kometa Brno
Brück Jakub Makarenko Marina Dvectis - DSP Kometa Brno
Burant Jan Faltusová Klára MZ Dance Team
Bushuev Timofey Nováková Barbora MZ Dance Team
Cocerjenco Calin Jelínková Leontina TK SPARTA PRAHA
Doležal Radek Folcová Nicole Dvectis - DSP Kometa Brno
Gál Tomáš Karásková Sabina iDance Studio, z.s.
Havel Adam Cihlářová Anna MZ Dance Team
Hejhal Martin Langerová Nikola STK PRAHA
Hlaváč Marian Maturová Tereza MZ Dance Team
Holaza Šimon Kirnigová Jana iDance Studio, z.s.
Holý Tomáš Sorokolit Yulia TK MAESTRO
Hruška Štěpán Špičáková Bára TK OLYMP OLOMOUC
Chmel Filip Dunajová Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
Juřeník Tomáš Matýsková Adriana iDance Studio, z.s.
Kirnig Tomáš Konečná Klára iDance Studio, z.s.
Kiršner Mario Golombová Adéla iDance Studio, z.s.
Košek Jan Vostrovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Kozel Lubomír Siročáková Adéla iDance Studio, z.s.
Mašek Štěpán Svojtková Tereza MZ Dance Team
Mikhalev Mikhail Hof Sandra MZ Dance Team
Otáhal Petr Körnerová Marie iDance Studio, z.s.
Pařík Vilém Šigutová Jana TK MORAVIA STARLET Brno
Pecha Roman Banková Anna TK OLYMP OLOMOUC
Pěnkava Robert Hrubá Veronika MZ Dance Team
Provazník Daniel Šubová Anna Dvectis - DSP Kometa Brno
Sutu George Eduard Kučerová Tereza TK TREND OSTRAVA
Šulc Stanislav Privalova Anna MZ Dance Team
Šustek Michal Čečotková Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Senioři-STT, přihlášeno párů: 5
Benýšek Bohuslav Benýšková Lenka MZ Dance Team
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Deyl Zbyněk Deylová Martina MZ Dance Team
Křelina Petr Stádníková Jolana MZ Dance Team
Stržanovský Karel Biernátová Anna TK SPARTA PRAHA
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Senioři-LAT, přihlášeno párů: 1
Deyl Zbyněk Deylová Martina MZ Dance Team