Seznam přihlášených na soutěž

10.4.2021   Českomoravský pohár,   Bílovec

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 8.4.2021 21:59:59
Počet soutěžících párů: 132
Fyzický počet párů: 70
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 15
BROŽEK Adam MACKOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
HORÁK Hynek MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
JURÁŠEK Michal JURÁŠEKOVÁ Katarína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAŘÍZEK Patrik MATÝSKOVÁ Apolena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-I-LAT, přihlášeno párů: 14
BROŽEK Adam MACKOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
HORÁK Hynek MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
JURÁŠEK Michal JURÁŠEKOVÁ Katarína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAŘÍZEK Patrik MATÝSKOVÁ Apolena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 18
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
HORÁK Hynek MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
JURÁŠEK Michal JURÁŠEKOVÁ Katarína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MALČÍK Michal STRAŠÁKOVÁ Natálie KST Swing Kroměříž
MIKULÁŠ Vratko KOSMÁKOVÁ Anastázie TS MORAVA Mikulov
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAŘÍZEK Patrik MATÝSKOVÁ Apolena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia MZ Dance Team
TSEPELEV Maxim MINAŘÍKOVÁ Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Jun-II-LAT, přihlášeno párů: 16
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
HORÁK Hynek MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HRABOVSKÝ Michal JELÍNKOVÁ Karolína TK TREND OSTRAVA
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
JURÁŠEK Michal JURÁŠEKOVÁ Katarína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MALČÍK Michal STRAŠÁKOVÁ Natálie KST Swing Kroměříž
MIKULÁŠ Vratko KOSMÁKOVÁ Anastázie TS MORAVA Mikulov
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
NOVÁK Dominik MAŠKOVÁ Alice TK TREND OSTRAVA
PAVEL Samuel BRÜCKOVÁ Timea TAK DANCE KROK z.s.
PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia MZ Dance Team
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Mládež-STT, přihlášeno párů: 17
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
FELCMAN Matyáš BLOKEŠOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FLORIAN Daniel CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HORÁK Filip HRUBÁ Zuzana MZ Dance Team
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
KOČAŘ Dušan NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
KUNTOŠ Vilém KLÁPOVÁ Jana MZ Dance Team
LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
POLÁŠEK Adam HORŇÁKOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
SLEPIČKA Adam HAVLOVÁ Klára MZ Dance Team
SVĚNTÝ Mikuláš SKALKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
TSEPELEV Maxim MINAŘÍKOVÁ Adriana TK OLYMP OLOMOUC
VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen MZ Dance Team
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Mládež-LAT, přihlášeno párů: 18
BEČICA Vojtěch LUSKAČOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
FELCMAN Matyáš BLOKEŠOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FLORIAN Daniel CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HORÁK Filip HRUBÁ Zuzana MZ Dance Team
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
KUCHAŘ Alexandr SUSZKOVÁ Eliška TK TREND OSTRAVA
KUNTOŠ Vilém KLÁPOVÁ Jana MZ Dance Team
POLÁŠEK Adam HORŇÁKOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
PRÁGR Adam BIEROŠOVÁ Adriana TK TREND OSTRAVA
SLEPIČKA Adam HAVLOVÁ Klára MZ Dance Team
SVĚNTÝ Mikuláš SKALKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
ŠUSTEK Michal ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen MZ Dance Team
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 13
FRIDRICH Miroslav POŘÍZKOVÁ Kristýna DANCE STUDIO OSTRAVA
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
JURČA Daniel SCHERFELOVÁ Emília DANCE STUDIO OSTRAVA
KOČAŘ Dušan NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
METLICKÝ Jan KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ODSTRČIL David BOHAK Tara Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
PROVAZNÍK Daniel ŠUBOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIKRYL Tomáš LOS CHOVANCOVÁ Sanela iDance Studio, z.s.
VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 19
BEČICA Vojtěch LUSKAČOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
HAVEL Adam CIHLÁŘOVÁ Anna TK MAESTRO
HLAVÁČ Marian MATUROVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
METLICKÝ Jan KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MICHŇA Marián VESELÁ Karolína TK TREND OSTRAVA
MIKHALEV Mikhail HOF Sandra MZ Dance Team
PAŘÍK Vilém ŠIGUTOVÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
PIASTEK Jakub SITAROVÁ Julie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PROVAZNÍK Daniel ŠUBOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RICHTÁR Jakub KASZUBOVÁ Viktorie iDance Studio, z.s.
SUTU George Eduard FLOROVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
ŠULC Stanislav PRIVALOVA Anna MZ Dance Team
ŠUSTEK Michal ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
TOMÁNEK Jonáš KOSMÁKOVÁ Šárka Dvectis - DSP KOMETA BRNO
VYSLOUŽIL Radim SLOUKOVÁ Anna DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Senioři-STT, přihlášeno párů: 2
KIESEL Petr POKORNÁ Alice Dvectis - DSP KOMETA BRNO
STRŽANOVSKÝ Karel BIERNÁTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
Pohárová soutěž v kategorii Semi-profi-Senioři-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -