Seznam přihlášených na soutěž

9.12.2023   Vánoční cena COOL DANCE,   Jesenice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 7.12.2023 21:59:59
Počet soutěžících párů: 347
Fyzický počet párů: 142
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 11
Horek Max Vlková Tereza KAT ZBRASLAV
Jančevskyj Artur Tumová Liliana TK KOŠKOVI Liberec
Kaifáš Viktor Strnadová Nela KAT ZBRASLAV
Kharchenko Kyrylo Vaštíková Rozálie TŠ StormDance
Pacovský Patrik Čadová Kristýna TK ADMIRA
Ravonjison Marek Poláková Dijana JN DANCE PARDUBICE
Rohel Mikuláš Antošová Kristýna MZ Dance Team Střední Čechy
Siscanu Bogdan Korolenko Alisa TK SPARTA PRAHA
Vaškovský Tomáš Klareová Aneta TK KOŠKOVI Liberec
Vrábel Tadeáš Šmerdová Laura TJ Sokol Lysá nad Labem
Zverec Jakub Žďánská Eliška COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 9
Jančevskyj Artur Tumová Liliana TK KOŠKOVI Liberec
Kaifáš David Wrlíková Eliška KAT ZBRASLAV
Kaifáš Viktor Strnadová Nela KAT ZBRASLAV
Kharchenko Kyrylo Vaštíková Rozálie TŠ StormDance
Kučera Daniel Kalabišková Adriana FÉNIX LOUNY
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Ravonjison Marek Poláková Dijana JN DANCE PARDUBICE
Rohel Mikuláš Antošová Kristýna MZ Dance Team Střední Čechy
Vrábel Tadeáš Šmerdová Laura TJ Sokol Lysá nad Labem
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 9
Jančevskyj Artur Tumová Liliana TK KOŠKOVI Liberec
Kaifáš Viktor Strnadová Nela KAT ZBRASLAV
Kehler Damián Labudová Viola Dorina dance
Kučera Daniel Kalabišková Adriana FÉNIX LOUNY
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Pacovský Patrik Čadová Kristýna TK ADMIRA
Pecina Michal Pecinová Amália FUEGO ŘÍČANY
Rohel Mikuláš Antošová Kristýna MZ Dance Team Střední Čechy
Vrábel Tadeáš Šmerdová Laura TJ Sokol Lysá nad Labem
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 5
Brouček Vítek Svobodová Hana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Jakubec Daniel Barešová Evelína COOL DANCE
Kaifáš David Wrlíková Eliška KAT ZBRASLAV
Kučera Daniel Kalabišková Adriana FÉNIX LOUNY
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 7
Brouček Vítek Svobodová Hana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Diviš Jakub Jan Krivdová Beata TŠ StormDance
Jakubec Daniel Barešová Evelína COOL DANCE
Kehler Damián Labudová Viola Dorina dance
Kučera Daniel Kalabišková Adriana FÉNIX LOUNY
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Pecina Michal Pecinová Amália FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 9
Babák Jiří Zoubková Martina Taneční škola Hes, z.s.
Bartoň David Kudrnová Victorie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Edwards David Andrew Dvořáková Klára TK ADMIRA
Fukal Tobias Křížová Lucie KST Silueta Praha, z.s.
Hron Vojtěch Jakubcová Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem
Korcina Hugo Turnovská Martina Taneční klub BONSTEP
Míchal Adam Beranová Jana Taneční klub FIS
Pilař Jakub Koubková Terezie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Provazník Pavel Provazníková Aneta JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 9
Edwards David Andrew Dvořáková Klára TK ADMIRA
Fukal Tobias Křížová Lucie KST Silueta Praha, z.s.
Fuxa Radan Letošníková Kateřina TK MAESTRO
Joukl Robert Jarošová Gabriela Tanec Kladno
Míchal Adam Beranová Jana Taneční klub FIS
Pilař Jakub Koubková Terezie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Pomezný Matěj Nehreba Anastasiia Taneční klub BONSTEP
Radoš Ondřej Gregušková Klára Nová Víska u Rokle ČP.26
Šťastný Radek Frolíková Soňa TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 5
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Doubek Denis Stinková Adina COOL DANCE
Iveges Emilian Javůrková Eliška TK SPARTA PRAHA
Kubišta Jakub Topolenko Yeseniia CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Doubek Denis Stinková Adina COOL DANCE
Iveges Emilian Javůrková Eliška TK SPARTA PRAHA
Kubišta Jakub Topolenko Yeseniia CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 10
Doubek Denis Stinková Adina COOL DANCE
Iveges Emilian Javůrková Eliška TK SPARTA PRAHA
Ježek Václav Kuklová Eliška TK SPARTA PRAHA
Kehler Damián Labudová Viola Dorina dance
Kubišta Jakub Topolenko Yeseniia CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Prošvic Josef Kostlánová Barbora Taneční klub BONSTEP
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Vaňura Cyril Ševčíková Kateřina Top Dance Prague Team
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 9
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Iveges Emilian Javůrková Eliška TK SPARTA PRAHA
Ježek Václav Kuklová Eliška TK SPARTA PRAHA
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Pacovský Daniel Bohush Arina Bella Danza Děčín
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 7
Beneš Kryštof Schmid Laura TK ASTRA PRAHA
Doubek Daniel Doubková Dina COOL DANCE
Hálek Tobiáš Zemínová Adéla COOL DANCE
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 6
Doubek Daniel Doubková Dina COOL DANCE
Kalina Jakub Mocková Beáta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Prošvic Josef Kostlánová Barbora Taneční klub BONSTEP
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Smrček Václav Siedloková Mariana Top Dance Prague Team
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 15
Gruss Martin Kollárová Karolína TK SPARTA PRAHA
Ježek Václav Kuklová Eliška TK SPARTA PRAHA
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Kehler Damián Labudová Viola Dorina dance
Kehler Yanik Houserová Alžběta Dorina dance
Kubík Ondřej Černá Klára KAT ZBRASLAV
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Seethaler Adam Alen Beránková Eliška TŠ StormDance
Semerád Tomáš Němcová Laura CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Stromko Matěj Baliková Tereza Top Dance Prague Team
Šáfr Jan Rachynska Marharyta TJ Sokol Lysá nad Labem
Šilha Jiří Šilhová Anna MZ Dance Team Střední Čechy
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Vaňura Cyril Ševčíková Kateřina Top Dance Prague Team
Wulf William Doddová Kavita TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 10
Ježek Václav Kuklová Eliška TK SPARTA PRAHA
Kehler Yanik Houserová Alžběta Dorina dance
Kubík Ondřej Černá Klára KAT ZBRASLAV
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Pacovský Daniel Bohush Arina Bella Danza Děčín
Šilha Jiří Šilhová Anna MZ Dance Team Střední Čechy
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Wulf William Doddová Kavita TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 9
Beneš Adam Navrátilová Alžběta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Beneš Kryštof Schmid Laura TK ASTRA PRAHA
Doubek Daniel Doubková Dina COOL DANCE
Hálek Tobiáš Zemínová Adéla COOL DANCE
Liška Hynek Tröster Amelia Top Dance Prague Team
Pačesný Eliáš Janoušková Hana COOL DANCE
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 12
Beneš Adam Navrátilová Alžběta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Doubek Daniel Doubková Dina COOL DANCE
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Kalina Jakub Mocková Beáta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Nechyba Jan Ziková Aneta TK ADMIRA
Pačesný Eliáš Janoušková Hana COOL DANCE
Prošvic Josef Kostlánová Barbora Taneční klub BONSTEP
Semerád Tomáš Němcová Laura CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Smrček Václav Siedloková Mariana Top Dance Prague Team
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Stromko Matěj Baliková Tereza Top Dance Prague Team
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 7
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bejbl Filip Sholyak Kateryna TJ Sokol Lysá nad Labem
Holba Vítek Fránková Adéla TK SPARTA PRAHA
Kalina Jakub Mocková Beáta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Račák Matyáš Vraná Viktorie COOL DANCE
Smrček Václav Siedloková Mariana Top Dance Prague Team
Stano Jan Šulistová Doriana Anna TŠ START Tábor
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 11
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bejbl Filip Sholyak Kateryna TJ Sokol Lysá nad Labem
Gruss Martin Kollárová Karolína TK SPARTA PRAHA
Holba Vítek Fránková Adéla TK SPARTA PRAHA
Charvát Michal Charvátová Lucie DANCE TEAM FF
Liška Hynek Tröster Amelia Top Dance Prague Team
Mazáč Filip Březková Josefína TK SPARTA PRAHA
Račák Matyáš Vraná Viktorie COOL DANCE
Říha Matyáš Pixová Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem
Stano Jan Šulistová Doriana Anna TŠ START Tábor
Šáfr Jan Rachynska Marharyta TJ Sokol Lysá nad Labem
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 6
Blecha Ondřej Česenková Karolína Top Dance Prague Team
Fridrich Petr Rybníčková Martina Taneční škola Standardklub Praha
Müller Adam Zemanová Klára TK SPARTA PRAHA
Novotný Lukáš Bednaříková Veronika TK ASTRA PRAHA
Šťastný Radek Frolíková Soňa TK SPARTA PRAHA
Voda Lukáš KOPEČNÁ TEREZA TKG HLINSKO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 10
Bartoň David Kudrnová Victorie CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Blecha Ondřej Česenková Karolína Top Dance Prague Team
JANČÁREK JAKUB HROMÁDKOVÁ ELIŠKA TKG HLINSKO
Najman Jakub Říhová Monika TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
Novotný Lukáš Bednaříková Veronika TK ASTRA PRAHA
Peťovský Roman Vilímová Adéla STK PRAHA
Provazník Pavel Provazníková Aneta JN DANCE PARDUBICE
Šembera Martin Mužíková Adéla COOL DANCE
Špringl Adam Vašková Eliška Taneční klub FIS
Valach Jakub Hummelová Karolína TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 10
Brádka Michal Kutzendörferová Anna TK SPARTA PRAHA
Brejcha Jan Brejchová Gabriela Taneční klub Stabil
Husák Michael Vlachynská Anna COOL DANCE
JANČÁREK JAKUB HROMÁDKOVÁ ELIŠKA TKG HLINSKO
Palán Marek Burianová Hana Smartdance
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Špringl Adam Vašková Eliška Taneční klub FIS
Vaněk Tomáš Krejčová Petra TK SPARTA PRAHA
Vokurka Ondřej Hřebíčková Eliška COOL DANCE
Zemanec Petr Kubíková Ivana Taneční klub FIS
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 7
Brádka Michal Kutzendörferová Anna TK SPARTA PRAHA
Dvořák Pavel Čalounová Markéta TK KOŠKOVI Liberec
FĄFARA  Marcel TROJAK Marta Karkonosze Jelenia Góra , Polska
Vaněk Tomáš Krejčová Petra TK SPARTA PRAHA
Voda Lukáš KOPEČNÁ TEREZA TKG HLINSKO
Vojta Martin Eder Adriana Taneční klub FIS
Zemanec Petr Kubíková Ivana Taneční klub FIS
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 6
Byrtus Michal Cusacková Kate TK ADMIRA
Couf František Pilchová Eliška TK SPARTA PRAHA
Mládek Matyáš Cízlerová Štěpánka TK MDK SOKOLOV, z.s.
Müller Dominik Plechatá Klára TK KOŠKOVI Liberec
Suchánek Ondřej Hanzlíková Karolína Chomutov 1
Šíma Patrik Šteidlová Kristýna TK ADMIRA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 15
Balán Martin Tučková Karolína BENE DANCE ART TEAM
Burian Jan Třísková Nikola Infinity Dance Team
Cocerjenco Cālin Vrančíková Lucie TK SPARTA PRAHA
Heger Petr Prostějovská Lada Taneční klub Vavruška
Kajnar Max Skalická Karolína Tanec Kladno
Mládek Matyáš Cízlerová Štěpánka TK MDK SOKOLOV, z.s.
Müller Adam Zemanová Klára TK SPARTA PRAHA
Pardubský Vojtěch Galašová Zuzana TK DanceTime
Ristić Aleksandar Lukovská Tereza TK SPARTA PRAHA
Routa Ondřej Lona Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
Schrödl Marek Váchalová Eva MZ Dance Team Plzeň
Sova Artem Mužíková Michaela TK SPARTA PRAHA
Suchánek Ondřej Hanzlíková Karolína Chomutov 1
Šíma Patrik Šteidlová Kristýna TK ADMIRA
Zábranský Vít Zábranská Karolína TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 18
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Dvořák Pavel Čalounová Markéta TK KOŠKOVI Liberec
Hryhoriev Vadym Severinová Anna TK MAESTRO
Jarolímek Viktor Jarolímková Veronika Taneční škola Hes, z.s.
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jíša David Jakimičová Valerie TK SPARTA PRAHA
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Mikuláš Šimon Kazdová Karolína TS MORAVA Mikulov
Nemec Erik Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Nešuta Petr Přibylová Barbora Tanec Kladno
Pardubský Vojtěch Galašová Zuzana TK DanceTime
Požár Jaroslav Kuncová Simona TK ADMIRA
Routa Ondřej Lona Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
Spáčil Jan Kuntošová Linda MZ Dance Team
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Váňa Jakub Janoušková Šárka COOL DANCE
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Zuska Pavel Janderová Kateřina Taneční škola Hes, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 16
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jirčík Petr Bártová Anna COOL DANCE
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Kopecký Jakub Hajznerová Aneta JN DANCE PARDUBICE
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kuntoš Vilém Vildová Kateřina MZ Dance Team
Müller Dominik Plechatá Klára TK KOŠKOVI Liberec
Müller Tomáš Šulcová Adriana COOL DANCE
Nemec Erik Abrahámová Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Smolucha Jakub Kopecká Laura COOL DANCE
Spáčil Jan Kuntošová Linda MZ Dance Team
Sýkora Kryštof Bulířová Anna COOL DANCE
Váňa Jakub Janoušková Šárka COOL DANCE
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Vokurka Ondřej Hřebíčková Eliška COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-STT, přihlášeno párů: 5
Brouček Vítek Svobodová Hana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Edwards David Andrew Dvořáková Klára TK ADMIRA
Fukal Tobias Křížová Lucie KST Silueta Praha, z.s.
Hron Vojtěch Jakubcová Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem
Korcina Hugo Turnovská Martina Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-LAT, přihlášeno párů: 6
Edwards David Andrew Dvořáková Klára TK ADMIRA
Fukal Tobias Křížová Lucie KST Silueta Praha, z.s.
Fuxa Radan Letošníková Kateřina TK MAESTRO
Pomezný Matěj Nehreba Anastasiia Taneční klub BONSTEP
Radoš Ondřej Gregušková Klára Nová Víska u Rokle ČP.26
Šťastný Radek Frolíková Soňa TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 14
Gruss Martin Kollárová Karolína TK SPARTA PRAHA
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Kehler Yanik Houserová Alžběta Dorina dance
Kubík Ondřej Černá Klára KAT ZBRASLAV
Müller Adam Zemanová Klára TK SPARTA PRAHA
Müller Tomáš Šulcová Adriana COOL DANCE
Novotný Lukáš Bednaříková Veronika TK ASTRA PRAHA
Seethaler Adam Alen Beránková Eliška TŠ StormDance
Semerád Tomáš Němcová Laura CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Stromko Matěj Baliková Tereza Top Dance Prague Team
Šáfr Jan Rachynska Marharyta TJ Sokol Lysá nad Labem
Šilha Jiří Šilhová Anna MZ Dance Team Střední Čechy
Šťastný Radek Frolíková Soňa TK SPARTA PRAHA
Wulf William Doddová Kavita TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 10
JANČÁREK JAKUB HROMÁDKOVÁ ELIŠKA TKG HLINSKO
Kehler Yanik Houserová Alžběta Dorina dance
Kubík Ondřej Černá Klára KAT ZBRASLAV
Najman Jakub Říhová Monika TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
Novotný Lukáš Bednaříková Veronika TK ASTRA PRAHA
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Šilha Jiří Šilhová Anna MZ Dance Team Střední Čechy
Špringl Adam Vašková Eliška Taneční klub FIS
Valach Jakub Hummelová Karolína TK MAESTRO
Wulf William Doddová Kavita TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 8
Beneš Adam Navrátilová Alžběta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Husák Michael Vlachynská Anna COOL DANCE
JANČÁREK JAKUB HROMÁDKOVÁ ELIŠKA TKG HLINSKO
Liška Hynek Tröster Amelia Top Dance Prague Team
Pačesný Eliáš Janoušková Hana COOL DANCE
Palán Marek Burianová Hana Smartdance
Skalka Daniel Malenická Kristýna TŠ START Tábor
Špringl Adam Vašková Eliška Taneční klub FIS
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 9
Beneš Adam Navrátilová Alžběta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Nechyba Jan Ziková Aneta TK ADMIRA
Pačesný Eliáš Janoušková Hana COOL DANCE
Semerád Tomáš Němcová Laura CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Sobotka Ondřej Mares Elen TŠ START Tábor
Srnský Patrik Pechová Monika PAUL DANCE
Stromko Matěj Baliková Tereza Top Dance Prague Team
Vojta Martin Eder Adriana Taneční klub FIS
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 7
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bejbl Filip Sholyak Kateryna TJ Sokol Lysá nad Labem
Mazáč Filip Březková Josefína TK SPARTA PRAHA
Mládek Matyáš Cízlerová Štěpánka TK MDK SOKOLOV, z.s.
Račák Matyáš Vraná Viktorie COOL DANCE
Stano Jan Šulistová Doriana Anna TŠ START Tábor
Sýkora Kryštof Bulířová Anna COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 14
Bejbl Filip Sholyak Kateryna TJ Sokol Lysá nad Labem
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Dušek Jan Štědrá Lucie TK MAESTRO
Jíša David Jakimičová Valerie TK SPARTA PRAHA
Kajnar Max Skalická Karolína Tanec Kladno
Liška Hynek Tröster Amelia Top Dance Prague Team
Mládek Matyáš Cízlerová Štěpánka TK MDK SOKOLOV, z.s.
Müller Adam Zemanová Klára TK SPARTA PRAHA
Palán Marek Burianová Hana Smartdance
Račák Matyáš Vraná Viktorie COOL DANCE
Routa Ondřej Lona Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
Sova Artem Mužíková Michaela TK SPARTA PRAHA
Stano Jan Šulistová Doriana Anna TŠ START Tábor
Zábranský Vít Zábranská Karolína TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-STT, přihlášeno párů: 12
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Hryhoriev Vadym Severinová Anna TK MAESTRO
Charvát Michal Charvátová Lucie DANCE TEAM FF
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jíša David Jakimičová Valerie TK SPARTA PRAHA
Mikulášek Ondrěj Siládiová Viktória TK UNI-DANCE Bratislava , Slovensko
Nešuta Petr Přibylová Barbora Tanec Kladno
Routa Ondřej Lona Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Váňa Jakub Janoušková Šárka COOL DANCE
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-LAT, přihlášeno párů: 9
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kuntoš Vilém Vildová Kateřina MZ Dance Team
Müller Tomáš Šulcová Adriana COOL DANCE
Nešuta Petr Přibylová Barbora Tanec Kladno
Sýkora Kryštof Bulířová Anna COOL DANCE
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Váňa Jakub Janoušková Šárka COOL DANCE
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC