Seznam přihlášených na soutěž

24.9.2022   Velká cena MZDANCETEAM - Memoriál Aloise Dvořáka - Festival dětí a mládeže - Supertaneční liga,   Praha 2

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 22.9.2022 21:59:59
Počet soutěžících párů: 271
Fyzický počet párů: 155
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 19
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Bureš Daniel Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Burian Jindřich Rychlá Jana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Gebert Oliver Balatsko Alina TK SPARTA PRAHA
Glatzel Ondřej Ferahli Charlotte Elisa MZ Dance Team
Hossain - Selsdon Kaiem Vágnerová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Novák Tomáš Slámová Kristin TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Obrusník David Gruňová Amálie DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Pospíšil Vojtěch Cochlarová Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Procházka Petr Zádrapová Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara Klub sportovního tance Jesenicka
Šoltys Damian Herudková Sofie DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Veverka Petr Veselá Klára TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Egon Ptáčková Lída TK MORAVIA STARLET Brno
Weinberger Hugo Hladká Amálie TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-I-LAT, přihlášeno párů: 20
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Bureš Daniel Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Burian Jindřich Rychlá Jana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Gajdoš Lukáš Štefková Barbora iDance Studio, z.s.
Gebert Oliver Balatsko Alina TK SPARTA PRAHA
Glatzel Ondřej Ferahli Charlotte Elisa MZ Dance Team
Hossain - Selsdon Kaiem Vágnerová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Mlčák Maxim Denková Adéla KST Silueta Praha, z.s.
Novák Tomáš Slámová Kristin TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Obrusník David Gruňová Amálie DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Pospíšil Vojtěch Cochlarová Lucie TK MORAVIA STARLET Brno
Procházka Petr Zádrapová Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara Klub sportovního tance Jesenicka
Šoltys Damian Herudková Sofie DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Veverka Petr Veselá Klára TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Egon Ptáčková Lída TK MORAVIA STARLET Brno
Weinberger Hugo Hladká Amálie TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 25
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Brožek Adam Šimlová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Bureš Daniel Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Gebert Kryštof Kaiserová Vanessa TK SPARTA PRAHA
Hrtoň Vojtěch Tománková Nela Dvectis - DSP Kometa Brno
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dvectis - DSP Kometa Brno
Kazda David Jelínková Jasmina TK MORAVIA STARLET Brno
Kaźmierczak Damian Modrzejewska Maria TOP DANCE, Poland
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Morshniev Platon Uminska Yana Intense, Ukraine
Novák Tomáš Slámová Kristin TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Pařízek Patrik Ptáčková Julie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Petr Michal Patočková Nikol iDance Studio, z.s.
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Račák Matyáš Klementová Aneta TK MAESTRO
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Svoboda Jan Vildová Kateřina KST Silueta Praha, z.s.
Šulc Filip Jančevská Stefanie COOL DANCE
Zadura Filip Sapieja Amelia TOP DANCE, Poland
Taneční liga v kategorii SuperTL-Jun-II-LAT, přihlášeno párů: 22
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bábel David Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Brožek Adam Šimlová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno
Bureš Daniel Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Frkal Tomáš Lososová Linda TK MORAVIA STARLET Brno
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dvectis - DSP Kometa Brno
Kaźmierczak Damian Modrzejewska Maria TOP DANCE, Poland
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Mlčák Maxim Denková Adéla KST Silueta Praha, z.s.
Novák Dominik Mašková Alice TK TREND OSTRAVA
Novák Tomáš Slámová Kristin TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Ottner Tobias Prokopová Barbora TK TREND OSTRAVA
Pařízek Patrik Ptáčková Julie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Petr Michal Patočková Nikol iDance Studio, z.s.
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Račák Matyáš Klementová Aneta TK MAESTRO
Richter Vojtěch Mandzjuková Mercedes Dvectis - DSP Kometa Brno
Svoboda Jan Vildová Kateřina KST Silueta Praha, z.s.
Šulc Filip Jančevská Stefanie COOL DANCE
Zadura Filip Sapieja Amelia TOP DANCE, Poland
Taneční liga v kategorii SuperTL-Mládeže-STT, přihlášeno párů: 37
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Brdička Šimon Špičáková Bára iDance Studio, z.s.
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Donát Matěj Dobruská Silvie JN DANCE PARDUBICE
Felcman Matyáš Blokešová Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Císařová Karolína Dvectis - DSP Kometa Brno
Hadrovský Filip Burianová Jitka Smartdance
Hryhoriev Vadym Severinová Anna TK MAESTRO
Hutchak Vladyslav Uminska Daryna Intense, Ukraine
Jakubes Šimon Opatrná Zuzana TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kačerovský Vojtěch Brychcínová Klára TK SPARTA PRAHA
Koltutskyi Petro Vezdenko Sofiia Intense, Ukraine
Krása Tadeáš Zhydovska Anastasia TK SPARTA PRAHA
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Malčík Michal Víchová Kateřina KST Swing Kroměříž
Marek Vojtěch Khliebnikova Alina TK SPARTA PRAHA
Michálek Lukáš Petříčková Karolína COOL DANCE
Morshniev Platon Uminska Yana Intense, Ukraine
Mráz Daniel Strašáková Natálie Dvectis - DSP Kometa Brno
Nešuta Petr Přibylová Barbora Tanec Kladno
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Piesche Tadeáš Bártová Anna COOL DANCE
Plachý Jan Rabihová Nicol MZ Dance Team
Slepička Adam Havlová Klára MZ Dance Team
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Svoboda Jan Vildová Kateřina KST Silueta Praha, z.s.
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Šulc Filip Jančevská Stefanie COOL DANCE
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Višnovský Adam Čechtická Lucie TK KOŠKOVI Liberec
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Volf Richard Dostálová Veronika TK SPARTA PRAHA
Zábranský Vít Zábranská Karolína TK KOŠKOVI Liberec
Zavodnov Daniil Kitlerová Petra TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii SuperTL-Mládeže-LAT, přihlášeno párů: 36
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Dolanský Tobiáš Dobsová Klaudie JN DANCE PARDUBICE
Donát Matěj Dobruská Silvie JN DANCE PARDUBICE
Felcman Matyáš Blokešová Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Císařová Karolína Dvectis - DSP Kometa Brno
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Grossmann Matyáš Vida Kamilla TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Hadrovský Filip Burianová Jitka Smartdance
Homola Jan Laurichová Linda TŠ StormDance
Horák Filip Kunčáková Sára Infinity Dance Team
Jakubes Šimon Opatrná Zuzana TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kovárník Vojtěch Přibylová Julie MZ Dance Team
Král Šimon Hendrychová Sára STK PRAHA
Krása Tadeáš Zhydovska Anastasia TK SPARTA PRAHA
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Lipina Viktor Matýsková Apolena iDance Studio, z.s.
Malčík Michal Víchová Kateřina KST Swing Kroměříž
Marek Vojtěch Khliebnikova Alina TK SPARTA PRAHA
Michálek Lukáš Petříčková Karolína COOL DANCE
Mráz Daniel Strašáková Natálie Dvectis - DSP Kometa Brno
Nešuta Petr Přibylová Barbora Tanec Kladno
Novák Dominik Mašková Alice TK TREND OSTRAVA
Ottner Tobias Prokopová Barbora TK TREND OSTRAVA
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Plachý Jan Rabihová Nicol MZ Dance Team
Slepička Adam Havlová Klára MZ Dance Team
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Svoboda Jan Vildová Kateřina KST Silueta Praha, z.s.
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Višnovský Adam Čechtická Lucie TK KOŠKOVI Liberec
Volf Richard Dostálová Veronika TK SPARTA PRAHA
Vurbs Jakub Hořavová Zuzana FÉNIX LOUNY
Zábranský Vít Zábranská Karolína TK KOŠKOVI Liberec
Taneční liga v kategorii SuperTL-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 56
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Bejr Michael Procházková Sofie COOL DANCE
Benýšek Martin Benýšková Martina MZ Dance Team
Brück Jakub Makarenko Marina Dvectis - DSP Kometa Brno
Burant Jan Faltusová Klára MZ Dance Team
Buzáš Marek Hrbáčková Eliška TK SPARTA PRAHA
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Dobruský Patrik Nováková Veronika MZ Dance Team
Doležal Radek Folcová Nicole Dvectis - DSP Kometa Brno
Domorád Vít Tejcová Simona COOL DANCE
Florian Jakub Slovenčíková Aneta Dvectis - DSP Kometa Brno
Fried Martin Krásová Aneta TK SPARTA PRAHA
Havíř Jan Mahenová Barbora TK MAESTRO
Hejdušek Jan Lišková Barbora Infinity Dance Team
Huvar Jakub Vondřejcová Sára MZ Dance Team
Jelínek David Nováková Barbora MZ Dance Team
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kačerovský Vojtěch Brychcínová Klára TK SPARTA PRAHA
Kladrubský Michal Březinová Helena Taneční škola Standardklub Praha
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Konečný Jan Kolářová Natálie Taneční klub Vavruška
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kuča Josef Šeráková Daniela KAT ZBRASLAV
Kutálek Matěj Bubeníčková Michaela Infinity Dance Team
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Martínek Lukáš Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Maslák Daniel Netolická Michaela COOL DANCE
Mašek Štěpán Doležalová Sára MZ Dance Team
Mestek Martin Starečková Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Metlický Jan Kasalová Ela Dvectis - DSP Kometa Brno
Novák Petr Kosková Nela TK MORAVIA STARLET Brno
Pejsar Tomáš Vykoukalová Sabina TK KOŠKOVI Liberec
Pěnkava Robert Hrubá Veronika MZ Dance Team
Piesche Tadeáš Bártová Anna COOL DANCE
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika Dance Factory Prague
Pluháček Tomáš Meruňková Adéla Taneční škola Hes, z.s.
Procházka Adam Vykydalová Veronika Taneční klub BONSTEP
Přibyl Filip Paličková Alexandra MZ Dance Team
Přikryl František Marečková Hana TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Přikryl Tomáš Los Chovancová Sanela iDance Studio, z.s.
Rambousek Richard Švábenická Michaela MZ Dance Team
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Spáčil Jan Kuntošová Linda MZ Dance Team
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Tománek Jonáš Kosmáková Šárka Dvectis - DSP Kometa Brno
Tomín Filip Plischkeová Valentýna TK KOŠKOVI Liberec
Vild Jan Musilová Ellen MZ Dance Team
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Zárybnický Jakub Hegrová Veronika Infinity Dance Team
Zavodnov Daniil Kitlerová Petra TK SPARTA PRAHA
Zhabynets Andrii Sliusar Anastasiia Intense, Ukraine
Taneční liga v kategorii SuperTL-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 56
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Braš Daniel Mužná Kristýna iDance Studio, z.s.
Brück Jakub Makarenko Marina Dvectis - DSP Kometa Brno
Burant Jan Faltusová Klára MZ Dance Team
Dobruský Patrik Nováková Veronika MZ Dance Team
Doležal Radek Folcová Nicole Dvectis - DSP Kometa Brno
Durchánek Stanislav Šebková Kateřina MZ Dance Team
Fišar Tomáš Kollerová Kristýna Tanec Kladno
Fridrich Tomáš Lazecká Veronika iDance Studio, z.s.
Fried Martin Krásová Aneta TK SPARTA PRAHA
Gál Tomáš Karásková Sabina iDance Studio, z.s.
Havel Adam Langerová Nikola MZ Dance Team
Hlaváč Marian Maturová Tereza MZ Dance Team
Holaza Šimon Kirnigová Jana iDance Studio, z.s.
Homola Jan Laurichová Linda TŠ StormDance
Hromek Tomáš Kubíčková Katarina TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Jakubec Tomáš Kvasničková Linda Infinity Dance Team
Jelínek David Nováková Barbora MZ Dance Team
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jirčík Petr Kunová Ema TK MAESTRO
Kasalický Tomáš Augustinová Anežka MZ Dance Team
Kladrubský Michal Březinová Helena Taneční škola Standardklub Praha
Klíma Daniel Pšeničková Radka STK PRAHA
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kudláček Kristián Kudláčková Sára iDance Studio, z.s.
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Martínek Lukáš Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Maslák Daniel Netolická Michaela COOL DANCE
Mašek Štěpán Doležalová Sára MZ Dance Team
Metlický Jan Kasalová Ela Dvectis - DSP Kometa Brno
Nguyen Duc Anh Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Novák Petr Kosková Nela TK MORAVIA STARLET Brno
Opichal Tomáš Maňásková Monika KST QUICK OLOMOUC
Otáhal Petr Broukalová Adéla iDance Studio, z.s.
Pejsar Tomáš Vykoukalová Sabina TK KOŠKOVI Liberec
Pěnkava Robert Hrubá Veronika MZ Dance Team
Piastek Jakub Sitarová Julie Dvectis - DSP Kometa Brno
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika Dance Factory Prague
Přibyl Filip Paličková Alexandra MZ Dance Team
Rambousek Richard Švábenická Michaela MZ Dance Team
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Spáčil Jan Kuntošová Linda MZ Dance Team
Stejskal Jaromír Hadrovská Adéla Smartdance
Šulc Stanislav Lachmanová Lucie TK KZMJ JIČÍN
Tojnar Martin Jozífová Kateřina CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Tománek Jonáš Kosmáková Šárka Dvectis - DSP Kometa Brno
Vild Jan Musilová Ellen MZ Dance Team
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Zárybnický Jakub Hegrová Veronika Infinity Dance Team
Zeman Zdeněk Chvasteková Štěpánka CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Zhouf Daniel Váňová Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.