Seznam přihlášených na soutěž

2.4.2022   TREND CUP 2022 - TL Juniorů a mládeže,   Ostrava

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 31.3.2022 21:59:59
Počet soutěžících párů: 232
Fyzický počet párů: 106
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 6
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Mališ Ivo Svobodová Karolína Taneční a sportovní klub Opava
Ondračka Lukáš Gaardbo Diana Taneční a sportovní klub Opava
Polášek Pavel Čermáková Denisa Dance Studio Starlight, z.s.
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Szymeczek Ondřej Bystřická Markéta TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 8
Bolek Richard Pflegerová Alena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Hráček Ondřej Ječménková Vendula Infinity Dance Team
Jurkovský Michal Wrobelová Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Mališ Ivo Svobodová Karolína Taneční a sportovní klub Opava
Ondračka Lukáš Gaardbo Diana Taneční a sportovní klub Opava
Polách Jiří Sobalová Sofie Taneční klub Antonio
Polášek Pavel Čermáková Denisa Dance Studio Starlight, z.s.
Tesař Vojtěch Válková Nikola iDance Studio, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-STT, přihlášeno párů: 9
Barnat Jiří Barnatová Hana Infinity Dance Team
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kubját Miroslav Svobodová Lenka A-klub Hranice, z.s.
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Rabel Miroslav Rabelová Kamila Taneční škola Batukáda
Ryzí Michal Ryzí Marie TK MORAVIA STARLET Brno
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina KST Swing Kroměříž
Tvrdý Zdeněk Tvrdá Magdalena Dance Studio Starlight, z.s.
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-LAT, přihlášeno párů: 6
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovář Petr Kovářová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Ryzí Michal Ryzí Marie TK MORAVIA STARLET Brno
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-STT, přihlášeno párů: 8
Barnat Jiří Barnatová Hana Infinity Dance Team
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kubját Miroslav Svobodová Lenka A-klub Hranice, z.s.
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Ryzí Michal Ryzí Marie TK MORAVIA STARLET Brno
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina KST Swing Kroměříž
Tvrdý Zdeněk Tvrdá Magdalena Dance Studio Starlight, z.s.
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-LAT, přihlášeno párů: 6
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovář Petr Kovářová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Ryzí Michal Ryzí Marie TK MORAVIA STARLET Brno
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-STT, přihlášeno párů: 2
Obrusník David Gruňová Amálie TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 3
Gajdoš Lukáš Dávidková Viktorie TSC KUČERA DANCE TEAM
Randýsek Matěj Synková Štěpánka Taneční škola Batukáda
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Randýsek Matěj Synková Štěpánka Taneční škola Batukáda
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Zeman Filip Fešarová Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-LAT, přihlášeno párů: 3
Gajdoš Lukáš Dávidková Viktorie TSC KUČERA DANCE TEAM
Obrusník David Gruňová Amálie TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 5
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Obrusník David Gruňová Amálie TK OLYMP OLOMOUC
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 5
Gajdoš Lukáš Dávidková Viktorie TSC KUČERA DANCE TEAM
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Obrusník David Gruňová Amálie TK OLYMP OLOMOUC
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 4
Polášek Jakub Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Randýsek Matěj Synková Štěpánka Taneční škola Batukáda
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Witosz Daniel Janoušková Aneta A-klub Hranice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Guziur Štěpán Bolek Ellen TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hrivňák Tobiáš Theimerová Eliška iDance Studio, z.s.
Machnik Jakub Krátká Marie KST HLUČÍN
Polášek Jakub Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Randýsek Matěj Synková Štěpánka Taneční škola Batukáda
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Witosz Daniel Janoušková Aneta A-klub Hranice, z.s.
Zeman Filip Fešarová Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 5
Guziur Štěpán Bolek Ellen TK ELÁN TŘINEC z.s.
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Machnik Jakub Krátká Marie KST HLUČÍN
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 3
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Šenkeřík Jan Vykopalová Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 6
Bartůněk Petr Schillerová Lucie Infinity Dance Team
Cieslar Tomasz Sikorová Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kaleta Robert Matušková Svatava Infinity Dance Team
Lares Vojtěch Hromadová Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Rada Lukáš Šarochová Gréta Taneční škola Batukáda
Sehnalík Dan Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Baláž Jiří Hruštincová Leona TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Cieslar Tomasz Sikorová Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
Feranec Adam Václavíková Melánie iDance Studio, z.s.
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Rada Lukáš Šarochová Gréta Taneční škola Batukáda
Seidel Daniel Špesová Tereza TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 4
Kodytek Pavel Bodzás Alexandra TK TREND OSTRAVA
Král Daniel Protivánková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Krupa Vilém Leciánová Ema KST HLUČÍN
Sýkora René Rumpová Karolína iDance Studio, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 6
Dostál František Václavková Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Krupa Vilém Leciánová Ema KST HLUČÍN
Lares Vojtěch Hromadová Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Sehnalík Dan Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Šiška Peter Felcanová Zuzana D-Dance SK, Slovensko
Werbitzký Vojtěch Kutějová Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 4
Bartůněk Petr Schillerová Lucie Infinity Dance Team
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kaleta Robert Matušková Svatava Infinity Dance Team
Kovář Petr Kovářová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Randýsek Robert Zlámalová Jana Taneční škola Batukáda
Szurman Roman Szurmanová Miroslava TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-STT, přihlášeno párů: 3
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovář Petr Kovářová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Randýsek Robert Zlámalová Jana Taneční škola Batukáda
Szurman Roman Szurmanová Miroslava TK ELÁN TŘINEC z.s.
Taneční liga v kategorii TL-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 12
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Bábel David Jaroslav Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Bureš Daniel Viktor Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Hossain - Selsdon Kaiem Vágnerová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Obrusník David Gruňová Amálie TK OLYMP OLOMOUC
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Zárybnický Šimon Nguyen Quynh Nhu (Katy) TK OLYMP OLOMOUC
Gajdoš Lukáš Dávidková Viktorie TSC KUČERA DANCE TEAM
Novák Tomáš Slámová Kristin TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Taneční liga v kategorii TL-Jun-I-LAT, přihlášeno párů: 13
Bábel David Jaroslav Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Bureš Daniel Viktor Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Hossain - Selsdon Kaiem Vágnerová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Obrusník David Gruňová Amálie TK OLYMP OLOMOUC
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Zárybnický Šimon Nguyen Quynh Nhu (Katy) TK OLYMP OLOMOUC
Anelt Vojtěch Dalekorejová Barbora TK SPARTA PRAHA
Gajdoš Lukáš Dávidková Viktorie TSC KUČERA DANCE TEAM
Novák Tomáš Slámová Kristin TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Veverka Petr Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Weinberger Egon Veselá Klára TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii TL-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 18
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Hrtoň Vojtěch Tománková Nela DSP Kometa Brno
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Pavel Samuel Brücková Timea TAK DANCE KROK
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Bábel David Jaroslav Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Horák Hynek Menšíková Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Kazda David Huťková Darina TK MORAVIA STARLET Brno
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Machnik Jakub Krátká Marie KST HLUČÍN
Mikše David Vojtášková Zuzana iDance Studio, z.s.
Nepožitek Slavomír Vyskočilová Nikol KST QUICK OLOMOUC
Sikora Lukáš Teofilová Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Šulc Filip Jančevská Stefanie COOL DANCE
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Volf Richard Dostálová Veronika TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Jun-II-LAT, přihlášeno párů: 20
Bortlík Šimon Klokanová Natálie MZ Dance Team
Hrtoň Vojtěch Tománková Nela DSP Kometa Brno
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Novák Dominik Mašková Alice ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
Ottner Tobias Prokopová Barbora TK TREND OSTRAVA
Pavel Samuel Brücková Timea TAK DANCE KROK
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Povidaychyk Mykhaylo Sýkorová Stella TK MORAVIA STARLET Brno
Šenkeřík Jan Vykopalová Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Bábel David Jaroslav Bábelová Viktorie TK KOŠKOVI Liberec
Břečka Albert Lacinová Rozálie TJ Sokol Lysá nad Labem
Horák Hynek Menšíková Adéla TK MORAVIA STARLET Brno
Kazda David Huťková Darina TK MORAVIA STARLET Brno
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Legerský Alexandr Kristian Dvořáková Eliška TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikše David Vojtášková Zuzana iDance Studio, z.s.
Nepožitek Slavomír Vyskočilová Nikol KST QUICK OLOMOUC
Šedovič Adam Vykrutová Sára TK MORAVIA STARLET Brno
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Volf Richard Dostálová Veronika TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Mládeže-STT, přihlášeno párů: 22
Krása Tadeáš Zhydovska Anastasya TK SPARTA PRAHA
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Felcman Matyáš Blokešová Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Císařová Karolína DSP Kometa Brno
Jašek Matouš Smetanová Barbora TK SPARTA PRAHA
Kačerovský Vojtěch Brychcínová Klára TK SPARTA PRAHA
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Malčík Michal Víchová Kateřina KST Swing Kroměříž
Mikše David Vojtášková Zuzana iDance Studio, z.s.
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Novák Martin Brožková Eva DSP Kometa Brno
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Schurmann Filip Futerová Eleni TK KOŠKOVI Liberec
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Spáčil Jan Kuntošová Linda MZ Dance Team
Svěntý Mikuláš Skalková Anna TK SPARTA PRAHA
Šulc Filip Jančevská Stefanie COOL DANCE
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Vaňo Anton Vajdíková Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Taneční liga v kategorii TL-Mládeže-LAT, přihlášeno párů: 25
Horák Filip Kunčáková Sára Infinity Dance Team
Krása Tadeáš Zhydovska Anastasya TK SPARTA PRAHA
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Felcman Matyáš Blokešová Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Florian Daniel Císařová Karolína DSP Kometa Brno
Holčapek Daniel Grabovská Kateřina iDance Studio, z.s.
Jašek Matouš Smetanová Barbora TK SPARTA PRAHA
Kudláč Matěj Pisulová Karolína iDance Studio, z.s.
Kuntoš Vilém Klápová Jana MZ Dance Team
Malčík Michal Víchová Kateřina KST Swing Kroměříž
Mikše David Vojtášková Zuzana iDance Studio, z.s.
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Novák Martin Brožková Eva DSP Kometa Brno
Ondruš David Samsonková Nela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Pochylý Dominik Podgorná Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Pokorný Václav Opatrná Zuzana Tanec Kladno
Schurmann Filip Futerová Eleni TK KOŠKOVI Liberec
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Spáčil Jan Kuntošová Linda MZ Dance Team
Svěntý Mikuláš Skalková Anna TK SPARTA PRAHA
Taraba Lukáš Řeháková Stella COOL DANCE
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Vokurka Ondřej Hřebíčková Eliška COOL DANCE