Seznam přihlášených na soutěž

28.9.2022   QUICK Dance CUP ,   Olomouc

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 26.9.2022 21:59:59
Počet soutěžících párů: 240
Fyzický počet párů: 88
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 10
Čevela Patrik Hlaváčková Elena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Dostál Jaromír Borůvková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kučera David Gabrielová Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol Dvectis - DSP Kometa Brno
Orava Filip Melnarová Valentýna Taneční škola Batukáda
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Tesař Oliver Bělovská Karolína TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 12
Bychok Nikolas Tabery Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Dostál Jaromír Borůvková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jekl David Nohavicová Aneta TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kučera David Gabrielová Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol Dvectis - DSP Kometa Brno
Quintero Adam Maindová Nela TK NIKÉ BRNO
Salva Adam Strapek Isabella Klub sportovního tance Jesenicka
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Švajda Vít Humplíková Jana TK OLYMP OLOMOUC
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 13
Bychok Nikolas Tabery Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Dostál Jaromír Borůvková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jekl David Nohavicová Aneta TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kučera David Gabrielová Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol Dvectis - DSP Kometa Brno
Nowotny Martin Šímová Tereza iDance Studio, z.s.
Salva Adam Strapek Isabella Klub sportovního tance Jesenicka
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Švajda Vít Humplíková Jana TK OLYMP OLOMOUC
Vařecha Čestmír Ručková Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 11
Baďura Matyáš Bílková Kristina Taneční klub Antonio
Bychok Nikolas Tabery Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Jekl David Nohavicová Aneta TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Korbel Lukáš Plačková Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
Lenfeld Matyáš Čížková Karolína TK OLYMP OLOMOUC
Penka Matěj Lejsková Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Quintero Adam Maindová Nela TK NIKÉ BRNO
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Vincour Matyáš Mrázová Vendula Dvectis - DSP Kometa Brno
Vlček Denis Volková Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 13
Bychok Nikolas Tabery Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Jekl David Nohavicová Aneta TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kolář Jiří Šaková Natálie KST QUICK OLOMOUC
Korbel Lukáš Plačková Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
Lenfeld Matyáš Čížková Karolína TK OLYMP OLOMOUC
Penka Matěj Lejsková Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Quintero Adam Maindová Nela TK NIKÉ BRNO
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Salva Adam Strapek Isabella Klub sportovního tance Jesenicka
Vařecha Čestmír Ručková Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Vincour Matyáš Mrázová Vendula Dvectis - DSP Kometa Brno
Vlček Denis Volková Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-STT, přihlášeno párů: 4
Lazecký Vladimír Lazecká Jana KST QUICK OLOMOUC
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Tvrdý Zdeněk Tvrdá Magdalena Dance Studio Starlight, z.s.
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 6
Hložek Štěpán Petříková Eliška TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Nepožitek František Vránová Gabriela KST QUICK OLOMOUC
Pírek Antonín Švédová Kristýna KST QUICK OLOMOUC
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Šafránek Pavel Vavřičková Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Brauner Šimon Kyseláková Marina TK MORAVIA STARLET Brno K2
Hložek Štěpán Petříková Eliška TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Nepožitek František Vránová Gabriela KST QUICK OLOMOUC
Pírek Antonín Švédová Kristýna KST QUICK OLOMOUC
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Šafránek Pavel Vavřičková Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 10
Bártek Erik Bártková Valerie TK NIKÉ BRNO
Elgner Patrik Debre Ella KST QUICK OLOMOUC
Hložek Štěpán Petříková Eliška TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Nepožitek František Vránová Gabriela KST QUICK OLOMOUC
Pírek Antonín Švédová Kristýna KST QUICK OLOMOUC
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Smutek Jiří Judasová Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Bártek Erik Bártková Valerie TK NIKÉ BRNO
Gorgol Filip Kabuďová Nikol TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Nepožitek František Vránová Gabriela KST QUICK OLOMOUC
Pírek Antonín Švédová Kristýna KST QUICK OLOMOUC
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 10
Bártek Erik Bártková Valerie TK NIKÉ BRNO
Elgner Patrik Debre Ella KST QUICK OLOMOUC
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Hýža Vladimír Jurásková Karolína Taneční škola Batukáda
Jekl Lukáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kolář Jiří Šaková Natálie KST QUICK OLOMOUC
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 13
Bártek Erik Bártková Valerie TK NIKÉ BRNO
Elgner Patrik Debre Ella KST QUICK OLOMOUC
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Gorgol Filip Kabuďová Nikol TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Hýža Vladimír Jurásková Karolína Taneční škola Batukáda
Jekl Lukáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kočař Jan Smutná Hana TK OLYMP OLOMOUC
Konvičný Matyáš Šnytová Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 6
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Kalina Matěj Kalinová Eliška KST QUICK OLOMOUC
Kapounek Lukáš Králová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Kočař Jan Smutná Hana TK OLYMP OLOMOUC
Petr Michal Patočková Nikol iDance Studio, z.s.
Smejkal David Mohylová Lea KST QUICK OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 8
Baďura Matyáš Bílková Kristina Taneční klub Antonio
Brychta Vojtěch Čechová Adéla DANZA BRNO
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Hrivňák Tobiáš Theimerová Eliška iDance Studio, z.s.
Kalina Matěj Kalinová Eliška KST QUICK OLOMOUC
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Smejkal David Mohylová Lea KST QUICK OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 4
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Nepožitek Slavomír Vyskočilová Nikol KST QUICK OLOMOUC
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 3
Nepožitek Slavomír Vyskočilová Nikol KST QUICK OLOMOUC
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Petr Michal Patočková Nikol iDance Studio, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 4
Brabec Tomáš Strnadová Kateřina TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Honěk Ondřej Glatzová Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Ondračka Lukáš Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Brabec Tomáš Strnadová Kateřina TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Honěk Ondřej Glatzová Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Ondračka Lukáš Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Pešek Dominik Křivská Adéla DANZA BRNO
Tesař Vojtěch Válková Nikola iDance Studio, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 3
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Kučera Šimon Churavá Dominika KST QUICK OLOMOUC
Pešek Dominik Křivská Adéla DANZA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 9
Feranec Adam Václavíková Melánie iDance Studio, z.s.
Hečko Michal Motin Sendy Infinity Dance Team
Král Daniel Protivánková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Kučera Šimon Churavá Dominika KST QUICK OLOMOUC
Malina Mikuláš Sadílková Zuzana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mikulášek Ondřej Krejčířová Alice TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Sehnalík Dan Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Zezula Ondřej Hlaváčová Elen Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 8
Brzozowski Grzegorz Pogorzelska Julia Corte Dance Progress Warsaw, Poland
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Hroch Vít Churavá Nela KST QUICK OLOMOUC
Kavický Matias Harbichová Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Malina Mikuláš Sadílková Zuzana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mikulášek Ondřej Krejčířová Alice TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Tsepelev Maxim Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 6
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Hroch Vít Churavá Nela KST QUICK OLOMOUC
Kavický Matias Harbichová Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Tsepelev Maxim Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 9
Blažek Tomáš Blažková Lucie DANZA BRNO
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Honěk Ondřej Glatzová Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hýža Vladimír Jurásková Karolína Taneční škola Batukáda
Jekl Lukáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Ohanka Ondřej Krakovská Žaneta Dance Studio Starlight, z.s.
Ondračka Lukáš Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 14
Blažek Tomáš Blažková Lucie DANZA BRNO
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Honěk Ondřej Glatzová Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Hýža Vladimír Jurásková Karolína Taneční škola Batukáda
Jekl Lukáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kočař Jan Smutná Hana TK OLYMP OLOMOUC
Konvičný Matyáš Šnytová Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Kraus Daniel Bolek Izabela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kutěj Jan Krinke Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
Ohanka Ondřej Krakovská Žaneta Dance Studio Starlight, z.s.
Ondračka Lukáš Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 9
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Hubynets Anatolij Holmannová Nataly TK MORAVIA STARLET Brno
Kalina Matěj Kalinová Eliška KST QUICK OLOMOUC
Kapounek Lukáš Králová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno
Kočař Jan Smutná Hana TK OLYMP OLOMOUC
Kutěj Jan Krinke Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
Petr Michal Patočková Nikol iDance Studio, z.s.
Smejkal David Mohylová Lea KST QUICK OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 9
Brychta Vojtěch Čechová Adéla DANZA BRNO
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Kalina Matěj Kalinová Eliška KST QUICK OLOMOUC
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Mikulášek Ondřej Krejčířová Alice TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Sehnalík Dan Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Smejkal David Mohylová Lea KST QUICK OLOMOUC
Zezula Ondřej Hlaváčová Elen Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 10
Brzozowski Grzegorz Pogorzelska Julia Corte Dance Progress Warsaw, Poland
Burda Dominik Lemrová Viktorie TK OLYMP OLOMOUC
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Hroch Vít Churavá Nela KST QUICK OLOMOUC
Konečný Vít Vaňková Nela TK OLYMP OLOMOUC
Křižan Daniel Hassová Stella TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Mikulášek Ondřej Krejčířová Alice TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Tsepelev Maxim Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 7
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Gatnar Hynek Hrudíková Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Hroch Vít Churavá Nela KST QUICK OLOMOUC
Kucharsky Martin Vránová Karolína KST QUICK OLOMOUC
Pavelka Samuel Ondřej Jelínková Karolína TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Petr Michal Patočková Nikol iDance Studio, z.s.
Tsepelev Maxim Žouželová Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), přihlášeno párů: 7
Čevela Patrik Hlaváčková Elena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Kučera David Gabrielová Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulášek Petr Slavotínková Sofie TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Orava Filip Melnarová Valentýna Taneční škola Batukáda
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.