Seznam přihlášených na soutěž

21.5.2022   Grand Prix Auterlitz 2022 1.část,   Šlapanice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 19.5.2022 21:59:59
Počet soutěžících párů: 239
Fyzický počet párů: 127
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-STT, přihlášeno párů: 7
Bartoš Josef Bartošová Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Breitenbacher Zdeněk Breitenbacherová Jolana Infinity Dance Team
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Polášek Roman Polášková Renata Dance Studio Starlight, z.s.
Tvrdý Zdeněk Tvrdá Magdalena Dance Studio Starlight, z.s.
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-LAT, přihlášeno párů: 3
Breitenbacher Zdeněk Breitenbacherová Jolana Infinity Dance Team
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-STT, přihlášeno párů: 6
Bartoš Josef Bartošová Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Breitenbacher Zdeněk Breitenbacherová Jolana Infinity Dance Team
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Tvrdý Zdeněk Tvrdá Magdalena Dance Studio Starlight, z.s.
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-LAT, přihlášeno párů: 4
Bartoš Josef Bartošová Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Breitenbacher Zdeněk Breitenbacherová Jolana Infinity Dance Team
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 15
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Biely Patrik Berčíková Katarína KTŠ AKNELA Martin, Slovenská republika
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Bori Christian Balážová Vanesa AKADÉMIA TANCA Nitra, Slovakia
Formánek David Konečná Anna Infinity Dance Team
Franzki Kevin Jedličková Lenka DANZA BRNO
Kolařík Filip Prostějovská Lada TK ASTRA PRAHA
Konečný Jan Kolářová Natálie Taneční klub Vavruška
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Pejsar Tomáš Vykoukalová Sabina TK KOŠKOVI Liberec
Sianta Richard Maltsava Anna INTERKLUB Bratislava, Slovenská Republika
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Širák Ľudovít Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
Zavodnov Daniil Kitlerová Petra TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 20
Burian Jan Murárová Lucia Infinity Dance Team
Gratzer Oliver Brestovanská Jessica TŠK M+M Bratislava pri ZŠ Ostredková, Slovensko
Havíř Jan Čermáková Kristýna TK MAESTRO
Holaza Šimon Kirnigová Jana iDance Studio, z.s.
Horák Filip Kunčáková Sára Infinity Dance Team
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kudláč Matěj Pisulová Karolína iDance Studio, z.s.
Kudláček Kristián Kudláčková Sára iDance Studio, z.s.
Majtyka Jakub Čečotková Helena TK MARENDI
Malacký Michal Malacká Rebecca VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava, Slovensko
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Nguyen Duc Anh Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Pejsar Tomáš Vykoukalová Sabina TK KOŠKOVI Liberec
Piastek Jakub Sitarová Julie DSP Kometa Brno
Rauš Jáchym Zemancová Patricie RM Dance
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Šiller Václav Tomíková Barbora TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Širák Ľudovít Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Walek Filip Koudelová Monika TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 5
Barnat Jiří Barnatová Hana Infinity Dance Team
Kříž Libor Florianová Michaela TK MORAVIA STARLET Brno
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Obluk Karel Obluková Hana Infinity Dance Team
Skiba Petr Skibová Naďa DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Obluk Karel Obluková Hana Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 4
Bárta Roman Bártová Miloslava Infinity Dance Team
Hraňo Pavel Hraňová Jitka RM Dance
Orel Tomáš Orlová Andrea Infinity Dance Team
Szurman Roman Szurmanová Miroslava TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-STT, přihlášeno párů: 6
Barnat Jiří Barnatová Hana Infinity Dance Team
Kříž Libor Florianová Michaela TK MORAVIA STARLET Brno
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Obluk Karel Obluková Hana Infinity Dance Team
Skiba Petr Skibová Naďa DANCE STUDIO OSTRAVA
Stejskal Pavel Stejskalová Barbora TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Obluk Karel Obluková Hana Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-STT, přihlášeno párů: 7
Bárta Roman Bártová Miloslava Infinity Dance Team
Hraňo Pavel Hraňová Jitka RM Dance
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Orel Tomáš Orlová Andrea Infinity Dance Team
Pražák Jaroslav Lovecká Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Szurman Roman Szurmanová Miroslava TK ELÁN TŘINEC z.s.
Štěrba Jan Štěrbová Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-B-STT, přihlášeno párů: 9
Hynek Tomáš Hynková Šárka Taneční klub Vavruška
Kunčák Jan Kunčáková Marta Infinity Dance Team
Macourek Ondřej Macourková Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Novák Martin Nováková Jitka A-klub Hranice, z.s.
Orlický Marian Orlická Luba Interklub Bratislava, Slovenská republika
Pánek Petr Pánková Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
Stejskal Pavel Hrstková Miroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Špiřík Martin Svojanovská Vilma TK MORAVIA STARLET Brno
Zaduban Marek Zadubanová Markéta TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-A-STT, přihlášeno párů: 10
Brich Jiří Brichová Jitka TK SPARTA PRAHA
Douda Petr Bílá Petra TK KOŠKOVI Liberec
Dufek Petr Zajíčková Dagmar TK SPARTA PRAHA
Fekar Vladimír Fekar Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kolařík Martin Mlčková Eva Dance Studio Starlight, z.s.
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Macourek Ondřej Macourková Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Mlejnský Jan Kamínková Pavla Taneční škola Standardklub Praha
Stecker Milan Steckerová Eva KST QUICK OLOMOUC
Stejskal Pavel Hrstková Miroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Taneční liga v kategorii TL-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 28
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Doležal Jindřich Jaroslav Jelínková Jitka CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Formánek David Konečná Anna Infinity Dance Team
Franzki Kevin Jedličková Lenka DANZA BRNO
Hejdušek Jan Lišková Barbora Infinity Dance Team
Chmel Filip Dunajová Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
Janák Matěj Krátká Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Klempíř Martin Vítková Romana Infinity Dance Team
Kočař Dušan Němcová Barbora iDance Studio, z.s.
Kolařík Filip Prostějovská Lada TK ASTRA PRAHA
Konečný Jan Kolářová Natálie Taneční klub Vavruška
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kutálek Matěj Bubeníčková Michaela Infinity Dance Team
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Martínek Lukáš Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Paulík Matyáš Wolfová Veronika TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Pejsar Tomáš Vykoukalová Sabina TK KOŠKOVI Liberec
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika Dance Factory Prague
Procházka Adam Vykydalová Veronika Taneční klub BONSTEP
Přibyl Filip Paličková Alexandra MZ Dance Team
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Zárybnický Jakub Hegrová Veronika Infinity Dance Team
Zavodnov Daniil Kitlerová Petra TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 34
Appl Hynek Applová Pavlína TK MAESTRO
Burian Jan Murárová Lucia Infinity Dance Team
Durchánek Stanislav Šebková Kateřina MZ Dance Team
Fišar Tomáš Kollerová Kristýna Tanec Kladno
Gál Tomáš Karásková Sabina iDance Studio, z.s.
Havíř Jan Čermáková Kristýna TK MAESTRO
Havlíček Adam Nezvedová Emma CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Holaza Šimon Kirnigová Jana iDance Studio, z.s.
Hradecký Milan Čapková Michaela TAK DANCE KROK z.s.
Chmel Filip Dunajová Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
Jakubec Tomáš Kvasničková Linda Infinity Dance Team
Klíma Daniel Pšeničková Radka STK PRAHA
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kudláč Matěj Pisulová Karolína iDance Studio, z.s.
Kudláček Kristián Kudláčková Sára iDance Studio, z.s.
Majtyka Jakub Čečotková Helena TK MARENDI
Malčík Petr Chudárková Barbora KST Swing Kroměříž
Martínek Lukáš Waldhauserová Nikola TK SPARTA PRAHA
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Nguyen Duc Anh Fruhwirtová Lucie Infinity Dance Team
Otáhal Petr Broukalová Adéla iDance Studio, z.s.
Pejsar Tomáš Vykoukalová Sabina TK KOŠKOVI Liberec
Piastek Jakub Sitarová Julie DSP Kometa Brno
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika Dance Factory Prague
Přibyl Filip Paličková Alexandra MZ Dance Team
Rauš Jáchym Zemancová Patricie RM Dance
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalický Pavel Holíková Vanesa Infinity Dance Team
Smolucha Jakub Kábrtová Vendula COOL DANCE
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Šiller Václav Tomíková Barbora TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Walek Filip Koudelová Monika TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Zárybnický Jakub Hegrová Veronika Infinity Dance Team
Zhouf Daniel Váňová Anna CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-I-STT, přihlášeno párů: 6
Čadílek Pavel Čadílková Karolina KST Swing Kroměříž
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Klempíř Martin Vítková Romana Infinity Dance Team
Kubišta Lukáš Kubištová Alžběta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Macourek Ondřej Macourková Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Novobilský Dalimil Novobilská Pavla Kateřinice
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-I-LAT, přihlášeno párů: 9
Čadílek Pavel Čadílková Karolina KST Swing Kroměříž
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Durchánek Stanislav Šebková Kateřina MZ Dance Team
Hradecký Milan Čapková Michaela TAK DANCE KROK z.s.
Klempíř Martin Vítková Romana Infinity Dance Team
Klíma Daniel Pšeničková Radka STK PRAHA
Kubišta Lukáš Kubištová Alžběta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Liška Petr Fiřtová Iveta TK SPARTA PRAHA
Truhlář Jiří Truhlářová Martina TK NIKÉ BRNO
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-II-STT, přihlášeno párů: 20
Compel Daniel Oharková Milena Chomutov 3
Douda Petr Bílá Petra TK KOŠKOVI Liberec
Fekar Vladimír Fekar Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Janščo Jozef Kubová Viera TK UNI-DANCE Bratislava, Slovenská republika
Kiesel Petr Pokorná Alice DSP Kometa Brno
Kitler Zdeněk Kitlerová Petra Dance Team Hradec Králové
Kunčák Jan Kunčáková Marta Infinity Dance Team
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Macourek Ondřej Macourková Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Míka Vladimír Kučerová Marie TK SPARTA PRAHA
Mlejnský Jan Kamínková Pavla Taneční škola Standardklub Praha
Novák Martin Nováková Jitka A-klub Hranice, z.s.
Novobilský Dalimil Novobilská Pavla Kateřinice
Palát Petr Palátová Hana Infinity Dance Team
Pánek Petr Pánková Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
Ryba Jaroslav Dvořáčková Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
Stejskal Pavel Hrstková Miroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Špiřík Martin Svojanovská Vilma TK MORAVIA STARLET Brno
Valíček Jiří Jandová Veronika Infinity Dance Team
Zaduban Marek Zadubanová Markéta TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-II-LAT, přihlášeno párů: 11
Agater  René Agater  Katrin Tc rot-weiß Leipzig , Leipzig
Compel Daniel Oharková Milena Chomutov 3
Douda Petr Bílá Petra TK KOŠKOVI Liberec
Fekar Vladimír Fekar Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Janščo Jozef Kubová Viera TK UNI-DANCE Bratislava, Slovenská republika
Kacafírek Aleš Kacafírková Romana TAPOS LITOMĚŘICE
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Pánek Petr Pánková Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
Stejskal Pavel Hrstková Miroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Špiřík Martin Svojanovská Vilma TK MORAVIA STARLET Brno
Truhlář Jiří Truhlářová Martina TK NIKÉ BRNO
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-III-STT, přihlášeno párů: 19
Benýšek Bohuslav Benýšková Lenka MZ Dance Team
Brich Jiří Brichová Jitka TK SPARTA PRAHA
Dufek Petr Zajíčková Dagmar TK SPARTA PRAHA
Fajkus Roman Fajkusová Monika DANCE STUDIO OSTRAVA
Hynek Tomáš Hynková Šárka Taneční klub Vavruška
Just Pavel Němečková Jaroslava Ivančice
Kacafírek Aleš Kacafírková Romana TAPOS LITOMĚŘICE
Kaplán Peter Kaplánová Eva TK ASTRA PRAHA
Klvač Josef Klvačová Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Křelina Petr Stádníková Jolana MZ Dance Team
Kušička Pavel Kušičková Romana TK SPARTA PRAHA
Marx Tomáš Marxová Blanka TAK DANCE KROK z.s.
Mlejnský Radomír Mlejnská Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Schwan Jaroslav Schwanová Helena Taneční a sportovní klub Opava
Skýba Roman Skýbová Jana TK ASTRA PRAHA
Štolba Jaromír Štolbová Zuzana TANČÍRNA - KLADNO
Táborský Michal Křížová Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Valečko Petr Valečková Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
Zoufalý Libor Zoufalá Batelková Bohumila Infinity Dance Team
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-III-LAT, přihlášeno párů: 6
Agater  René Agater  Katrin Tc rot-weiß Leipzig , LEIPZIG
Hynek Tomáš Hynková Šárka Taneční klub Vavruška
Kacafírek Aleš Kacafírková Romana TAPOS LITOMĚŘICE
Marx Tomáš Marxová Blanka TAK DANCE KROK z.s.
Matoušek Jan Matoušková Věra TK ASTRA PRAHA
Skýba Roman Skýbová Jana TK ASTRA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-IV-STT, přihlášeno párů: 4
Čech Jiří Čechová Zina Taneční klub Stabil
Kulhavý František Kulhavá Ladislava TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Schwan Jaroslav Schwanová Helena Taneční a sportovní klub Opava
Valečko Petr Valečková Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-IV-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -