Seznam přihlášených na soutěž

23.9.2023   Batukáda Cup ,   Hranice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 21.9.2023 21:59:59
Počet soutěžících párů: 336
Fyzický počet párů: 130
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-E-KOMBI, přihlášeno párů: 5
Dohnal Vilém Horáková Barbora KST Swing Kroměříž
Huťka Martin Holcová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Karlak David Szkanderová Evelína TK ELÁN TŘINEC z.s.
Otáhal Matyáš Erbenová Vladimíra Taneční škola Batukáda
Szczotka Maxim Maroszová Laura TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 12
Bárta Martin Kubínová Sabina DSP Kometa Vyškov
Bruk Filip Podermanská Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Dohnal Vilém Horáková Barbora KST Swing Kroměříž
Genža Štěpán Mikšovičová Elena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Huťka Martin Holcová Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Karlak David Szkanderová Evelína TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kolář Ladislav Antošová Marie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Orava Filip Melnarová Valentýna Taneční škola Batukáda
Pazdera Pavel Buzrlová Ema Eliška Taneční škola Batukáda
Szczotka Maxim Maroszová Laura TK ELÁN TŘINEC z.s.
Šiška Adam Dohnalová Ema KST Swing Kroměříž
Zahrádka Felix Částková Vendula Taneční klub Stabil
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 10
Bruk Filip Podermanská Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Genža Štěpán Mikšovičová Elena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Karlak David Szkanderová Evelína TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kolář Ladislav Antošová Marie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Navrátil Dominik Pospíšilová Klára TK OLYMP OLOMOUC
Orava Filip Melnarová Valentýna Taneční škola Batukáda
Skořupa Jan Osmančíková Adéla KST HLUČÍN
Šiška Adam Dohnalová Ema KST Swing Kroměříž
Zahrádka Felix Částková Vendula Taneční klub Stabil
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 14
Bárta Martin Kubínová Sabina DSP Kometa Vyškov
Bruk Filip Podermanská Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Čumpelík Adam Tkačíková Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Genža Štěpán Mikšovičová Elena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Karlak David Szkanderová Evelína TK ELÁN TŘINEC z.s.
Kolář Ladislav Antošová Marie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Lištvan Petr Václavková Dominika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Navrátil Dominik Pospíšilová Klára TK OLYMP OLOMOUC
Nguyen Duy Thang Jackson Sofia Isabella LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Orava Filip Melnarová Valentýna Taneční škola Batukáda
Skořupa Jan Osmančíková Adéla KST HLUČÍN
Šiška Adam Dohnalová Ema KST Swing Kroměříž
Zahrádka Felix Částková Vendula Taneční klub Stabil
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 6
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Charvát Ondřej Pukowietzová Šárka TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kuchynka Matyáš Berošová Nikol TK OLYMP OLOMOUC
Kuchynka Tobiáš Lenfeldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Navrátil Dominik Pospíšilová Klára TK OLYMP OLOMOUC
Skořupa Jan Osmančíková Adéla KST HLUČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 10
Čumpelík Adam Tkačíková Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Charvát Ondřej Pukowietzová Šárka TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kuchynka Matyáš Berošová Nikol TK OLYMP OLOMOUC
Kuchynka Tobiáš Lenfeldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Lištvan Petr Václavková Dominika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Navrátil Dominik Pospíšilová Klára TK OLYMP OLOMOUC
Nguyen Duy Thang Jackson Sofia Isabella LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Randýsek Jindřich Janoušková Aneta Taneční škola Batukáda
Skořupa Jan Osmančíková Adéla KST HLUČÍN
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 11
Baďura Adam Pechálová Kateřina TK OLYMP OLOMOUC
Barteček Tomáš Weisová Zuzana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Blažek Bohumír Svobodová Veronika Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Jína Filip Kovářová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Kroutil Petr Chabičovská Kristýna Studio Bianca
Martiník Filip Kulišťáková Simona KST QUICK OLOMOUC
Mikeš Adam Fialová Markéta TK MORAVIA STARLET Brno K2
Polášek Pavel Čermáková Denisa Dance Studio Starlight, z.s.
Šuba Vojtěch Výmolová Natálie TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Švirák Tomáš Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 14
Baďura Adam Pechálová Kateřina TK OLYMP OLOMOUC
Barteček Tomáš Weisová Zuzana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Blažek Bohumír Svobodová Veronika Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Jína Filip Kovářová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Kroutil Petr Chabičovská Kristýna Studio Bianca
Martiník Filip Kulišťáková Simona KST QUICK OLOMOUC
Mikeš Adam Fialová Markéta TK MORAVIA STARLET Brno K2
Münster Jan Lipková Sára DANZA BRNO
Novák Igor Schindlerová Hana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
SIWY Marek Przybylová Nicole LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Šuba Vojtěch Výmolová Natálie TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Urbanec Petr Babičová Barbora LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Walica Adam Antošová Anna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-STT, přihlášeno párů: 4
Mikšovič Kamil Mikšovičová Eva iDance Studio, z.s.
Polášek Roman Polášková Renata Dance Studio Starlight, z.s.
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-LAT, přihlášeno párů: 5
Haša Marek Kocourková Kateřina Taneční škola Batukáda
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mikšovič Kamil Mikšovičová Eva iDance Studio, z.s.
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Škrobánek Martin Telčerová Kateřina KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 7
Capek Alex Janíková Veronika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Makovický Viliam Finiková Alžbeta TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
Pantůček Luboš Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Tesař Oliver Vavřičková Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 6
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Makovický Viliam Finiková Alžbeta TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
Pantůček Luboš Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Tesař Oliver Vavřičková Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-STT, přihlášeno párů: 3
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol DSP Kometa Brno
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 7
Bychok Nikolas Tabery Tereza DSP Kometa Brno
Capek Alex Janíková Veronika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Makovický Viliam Finiková Alžbeta TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
Pantůček Luboš Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 9
Bychok Nikolas Tabery Tereza DSP Kometa Brno
Dvořáček Matěj Ovčáčíková Liliana Taneční škola Batukáda
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Makovický Viliam Finiková Alžbeta TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
Pantůček Luboš Lososová Mia TK MORAVIA STARLET Brno
Samek Jan Holaňová Miriam Klub sportovního tance Jesenicka
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Šustek Šimon Vilímcová Tereza Taneční škola Batukáda
Vyvial Marek Slavíková Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-C-LAT, přihlášeno párů: 4
Capek Alex Janíková Veronika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol DSP Kometa Brno
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 8
Blatný Daniel Tomášková Táňa TK MORAVIA STARLET Brno
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol DSP Kometa Brno
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 9
Blatný Daniel Tomášková Táňa TK MORAVIA STARLET Brno
Capek Alex Janíková Veronika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Janík Prokop Košacká Hanna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kalina Jakub Mocková Beáta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Mana Tobiáš Hladíková Elen iDance Studio, z.s.
Marek Šimon Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol DSP Kometa Brno
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 6
Bychok Nikolas Tabery Tereza DSP Kometa Brno
Cetl Jan Dušková Vanesa Taneční a sportovní klub Opava
Mana Tobiáš Hladíková Elen iDance Studio, z.s.
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Ravonjison Martin Šmidrkalová Ema JN DANCE PARDUBICE
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Bychok Nikolas Tabery Tereza DSP Kometa Brno
Cetl Jan Dušková Vanesa Taneční a sportovní klub Opava
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Šustek Šimon Vilímcová Tereza Taneční škola Batukáda
Vyvial Marek Slavíková Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 7
Blatný Daniel Tomášková Táňa TK MORAVIA STARLET Brno
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Heneman Tobias Přidalová Justýna TK OLYMP OLOMOUC
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Solvar Filip Herrmannová Mia KST HLUČÍN
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 10
Blatný Daniel Tomášková Táňa TK MORAVIA STARLET Brno
Čapov Adam Farah Nadine TK MORAVIA STARLET Brno
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kalina Jakub Mocková Beáta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Konvičný Matyáš Šnytová Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Kubica Jiří Kubicová Tereza KST Swing Kroměříž
Mana Tobiáš Hladíková Elen iDance Studio, z.s.
Marek Šimon Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 6
Bureš Daniel Viktor Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Čapov Adam Farah Nadine TK MORAVIA STARLET Brno
Kalina Jakub Mocková Beáta CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Katona Jakub Janíková Dominika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Petr Michal Patočková Nikol TK MORAVIA STARLET Brno
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 8
Bureš Daniel Viktor Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Gajdoš Lukáš Štefková Barbora TSC KUČERA DANCE TEAM
Julínek Ivo Ondrášiková Sofia Mia TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Katona Jakub Janíková Dominika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Synek Marián Zlámalová Kristýna Taneční škola Batukáda
Šenkeřík Jan Vykopalová Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Škrobánek Ondřej Škrobánková Lara KST Swing Kroměříž
Vydařilý Miroslav Vydařilá Tereza KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 8
Canibal Filip Bokůvková Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Cieslar Tomasz Gorylová Patricie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Münster Jan Lipková Sára DANZA BRNO
Ondračka Lukáš Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Verner Jakub Gaardbo Diana Taneční a sportovní klub Opava
Volf Martin Doležalová Monika CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Walica Adam Antošová Anna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Canibal Filip Bokůvková Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Cieslar Tomasz Gorylová Patricie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Króliczek Martin Króliczková Eliška Taneční klub FOKUS Nový Jičín
Ondračka Lukáš Gebauerová Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Sikora Lukáš Kawuloková Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Soukal Tomáš Keprtová Kateřina TK MORAVIA STARLET Brno
Švirák Tomáš Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Tesař Vojtěch Kovalská Nela iDance Studio, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 9
Bajorek Jan Mijalska Julia UKS RM Dance - SPORT, Polska
Bouzek Jakub Jelínková Klára Infinity Dance Team
Brabec Tomáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Brejcha Jan Brejchová Gabriela Taneční klub Stabil
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Lares Vojtěch Hromadová Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Ohanka Ondřej Dlabajová Liana Dance Studio Starlight, z.s.
Rada Lukáš Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Sikora Lukáš Kawuloková Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 13
Bajorek Jan Mijalska Julia UKS RM Dance - SPORT, Polska
Brabec Tomáš Plhalová Kristýna TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Cetkovský Lukáš Pastuchová Tina Klub sportovního tance Jesenicka
Cvacho Amadeus Neradová Kristína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Holcner Martin Knotová Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Minařík Vít Svobodová Lenka Taneční škola Batukáda
Ohanka Ondřej Dlabajová Liana Dance Studio Starlight, z.s.
Rada Lukáš Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Stískal Tomáš Vaculová Klára Taneční škola Batukáda
Tomaščin Branislav Salíniová Nina Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Volf Martin Doležalová Monika CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Zeininger David Lomtatidze Anika TK MORAVIA STARLET Brno
Zezula Ondřej Skácelová Tereza KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 6
Cvacho Amadeus Neradová Kristína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Král Daniel Protivánková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Potůček Ondřej Klasová Kristýna Infinity Dance Team
Tibitanzl Šimon Münsterová Zuzana Taneční škola Batukáda
Tomaščin Branislav Salíniová Nina Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Zeininger David Lomtatidze Anika TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 5
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Buzáš Marek Hrbáčková Eliška KST Swing Kroměříž
Gatnar Hynek Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Lares Vojtěch Hromadová Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Verner Jakub Gaardbo Diana Taneční a sportovní klub Opava
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 8
Biely Patrik Berčíková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Buzáš Marek Hrbáčková Eliška KST Swing Kroměříž
Lichnovský Tomáš Cvengrošová Adriana KST HLUČÍN
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Pavlíček Viktor Norenko Vlada DSP Kometa Brno
Vlk Jan Vlková Eliška TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 12
Biely Patrik Berčíková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Králik Gregor Belavá Pavlína TK WELCOME TRNAVA, Slovakia
Kudláček Kristián Kudláčková Sára iDance Studio, z.s.
Kuchař Alexandr Mičánková Anna TSC KUČERA DANCE TEAM
Lichnovský Tomáš Cvengrošová Adriana KST HLUČÍN
Malčík Petr Kubínová Kamila KST Swing Kroměříž
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Pavlíček Viktor Norenko Vlada DSP Kometa Brno
Pisula David Pisulová Karolína TSC KUČERA DANCE TEAM
Tibitanzl Šimon Münsterová Zuzana Taneční škola Batukáda
Tofel Jakub Ručková Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 4
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mikšovič Kamil Mikšovičová Eva iDance Studio, z.s.
Rabel Miroslav Rabelová Kamila Taneční škola Batukáda
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Mikšovič Kamil Mikšovičová Eva iDance Studio, z.s.
Mydlarčík Tomáš Mydlarčíková Marika DANCE STUDIO OSTRAVA
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-STT, přihlášeno párů: 8
Blažek Bohumír Svobodová Veronika Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Charvát Ondřej Pukowietzová Šárka TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Kroutil Petr Chabičovská Kristýna Studio Bianca
Kuchynka Matyáš Berošová Nikol TK OLYMP OLOMOUC
Kuchynka Tobiáš Lenfeldová Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Šuba Vojtěch Výmolová Natálie TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Švirák Tomáš Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-LAT, přihlášeno párů: 9
Blažek Bohumír Svobodová Veronika Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Charvát Ondřej Pukowietzová Šárka TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Kroutil Pavel Lounková Lucie Studio Bianca
Kroutil Petr Chabičovská Kristýna Studio Bianca
Kuchynka Matyáš Berošová Nikol TK OLYMP OLOMOUC
Münster Jan Lipková Sára DANZA BRNO
Randýsek Jindřich Janoušková Aneta Taneční škola Batukáda
Šuba Vojtěch Výmolová Natálie TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Walica Adam Antošová Anna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 9
Canibal Filip Bokůvková Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Cetl Jan Dušková Vanesa Taneční a sportovní klub Opava
Cieslar Tomasz Gorylová Patricie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Chovančík Jakub Jandová Karolína Infinity Dance Team
Münster Jan Lipková Sára DANZA BRNO
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Ravonjison Martin Šmidrkalová Ema JN DANCE PARDUBICE
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Walica Adam Antošová Anna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 10
Canibal Filip Bokůvková Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Cetl Jan Dušková Vanesa Taneční a sportovní klub Opava
Cieslar Tomasz Gorylová Patricie TK ELÁN TŘINEC z.s.
Chovančík Jakub Jandová Karolína Infinity Dance Team
Króliczek Martin Króliczková Eliška Taneční klub FOKUS Nový Jičín
Kupka Vojtěch Voitle Vanesa LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Sikora Lukáš Kawuloková Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Švirák Tomáš Mrhálková Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 6
Bajorek Jan Mijalska Julia UKS RM Dance - SPORT, Polska
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Ohanka Ondřej Dlabajová Liana Dance Studio Starlight, z.s.
Rada Lukáš Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Sikora Lukáš Kawuloková Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 11
Bajorek Jan Mijalska Julia UKS RM Dance - SPORT, Polska
Čapov Adam Farah Nadine TK MORAVIA STARLET Brno
Fusek Josef Genžová Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Holcner Martin Knotová Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Konvičný Matyáš Šnytová Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Krupík Filip Hamplová Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Ohanka Ondřej Dlabajová Liana Dance Studio Starlight, z.s.
Rada Lukáš Kučerová Tereza Taneční škola Batukáda
Tomaščin Branislav Salíniová Nina Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Zeininger David Lomtatidze Anika TK MORAVIA STARLET Brno
Zezula Ondřej Skácelová Tereza KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 6
Bureš Daniel Viktor Matlasová Anežka TK OLYMP OLOMOUC
Čapov Adam Farah Nadine TK MORAVIA STARLET Brno
Katona Jakub Janíková Dominika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Petr Michal Patočková Nikol TK MORAVIA STARLET Brno
Tomaščin Branislav Salíniová Nina Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Zeininger David Lomtatidze Anika TK MORAVIA STARLET Brno
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 4
Gatnar Hynek Vykrutová Sára Taneční klub Antonio
Julínek Ivo Ondrášiková Sofia Mia TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Katona Jakub Janíková Dominika Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Šenkeřík Jan Vykopalová Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-STT, přihlášeno párů: 4
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Bureš David Kramplová Anna TK OLYMP OLOMOUC
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Pavlíček Viktor Norenko Vlada DSP Kometa Brno
Postupová soutěž v kategorii Mládež-A-LAT, přihlášeno párů: 4
Boldiš Vítek Pechačová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Mikuláš Vratko Kosmáková Anastázie TS MORAVA Mikulov
Pavlíček Viktor Norenko Vlada DSP Kometa Brno
Tofel Jakub Ručková Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE