Seznam přihlášených na soutěž

7.10.2023   O zbraslavskou loutku - Přebor ČOS - 25. ročník,   Praha 5 - Zbraslav

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 5.10.2023 21:59:59
Počet soutěžících párů: 144
Fyzický počet párů: 69
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-E-KOMBI, přihlášeno párů: 10
Böhm Victor Lion Hricková Valérie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Ečer Filip Fajmanová Dominika KAT ZBRASLAV
Horek Max Vlková Tereza KAT ZBRASLAV
Ivanov Alexandr Kaiserová Chanel TK SPARTA PRAHA
Jakimič Loui Slavíková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Rampal Vincent Zmeškalová Adriana TK SPARTA PRAHA
Ravonjison Marek Poláková Dijana JN DANCE PARDUBICE
Svoboda Aleš Tothová Evelin Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Špidra Dominik Breburdová Kristýna TK SPARTA PRAHA
Žák Dominik Ahopšuk Elena Anna MZ Dance Team Plzeň
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 15
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Böhm Victor Lion Hricková Valérie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Dvořák Petr Křížová Amelie Top Dance Prague Team
Ečer Filip Fajmanová Dominika KAT ZBRASLAV
Horek Max Vlková Tereza KAT ZBRASLAV
Ivanov Alexandr Kaiserová Chanel TK SPARTA PRAHA
Iveges Emilian Javůrková Eliška TK SPARTA PRAHA
Jakimič Loui Slavíková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kaifáš Viktor Strnadová Nela KAT ZBRASLAV
Kovtun Bohdan Kaimlová Adina Tanec Kladno
Ravonjison Marek Poláková Dijana JN DANCE PARDUBICE
Spurný Matyáš Joža Zmeškalová Daniela TK SPARTA PRAHA
Svoboda Aleš Tothová Evelin Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Špidra Dominik Breburdová Kristýna TK SPARTA PRAHA
Žák Dominik Ahopšuk Elena Anna MZ Dance Team Plzeň
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 8
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Bouda Antonín Přikrylová Magdaléna KAT ZBRASLAV
Dvořák Petr Křížová Amelie Top Dance Prague Team
Kaifáš David Wrlíková Eliška KAT ZBRASLAV
Kovtun Bohdan Kaimlová Adina Tanec Kladno
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Spurný Matyáš Joža Zmeškalová Daniela TK SPARTA PRAHA
Vítovec Vojtěch Rybová Nikola Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 12
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Bouda Antonín Přikrylová Magdaléna KAT ZBRASLAV
Diviš Jakub Jan Krivdová Beata TŠ StormDance
Dvořák Petr Křížová Amelie Top Dance Prague Team
Iveges Emilian Javůrková Eliška TK SPARTA PRAHA
Jelínek Martin Trnovská Natálie ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
Ježek Václav Kuklová Eliška TK SPARTA PRAHA
Kaifáš David Wrlíková Eliška KAT ZBRASLAV
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Nový Kryštof Císařová Anežka Taneční škola Artimo
Spurný Matyáš Joža Zmeškalová Daniela TK SPARTA PRAHA
Vítovec Vojtěch Rybová Nikola Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 7
Bouda Antonín Přikrylová Magdaléna KAT ZBRASLAV
Butsenko Rustam Magyarová Tereza KAT ZBRASLAV
Kaifáš David Wrlíková Eliška KAT ZBRASLAV
Koucký Štěpán Sacco Celine KAT ZBRASLAV
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Švec Patrik Sedláčková Nikola Top Dance Prague Team
Vostrý Vojtěch Mašlová Barbora Strupčice
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 9
Bouda Antonín Přikrylová Magdaléna KAT ZBRASLAV
Butsenko Rustam Magyarová Tereza KAT ZBRASLAV
Diviš Jakub Jan Krivdová Beata TŠ StormDance
Jelínek Martin Trnovská Natálie ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
Ježek Václav Kuklová Eliška TK SPARTA PRAHA
Kaifáš David Wrlíková Eliška KAT ZBRASLAV
Mahelka Vendelín Jelínková Kristýna KAT ZBRASLAV
Švec Patrik Sedláčková Nikola Top Dance Prague Team
Vostrý Vojtěch Mašlová Barbora Strupčice
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-E-STT, přihlášeno párů: 3
Havelka Pavel Havelková Iveta TK ASTRA PRAHA
Ondřej Ladislav Ondřejová Eva KAT ZBRASLAV
Svatek Václav Ptáčková Lenka ATK STANDARD CHEB
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 7
Hlubuček Václav Stýblová Valérie TK KOŠKOVI Liberec
Jonáš Metoděj Nel Fölkelová Sára Tanec Kladno
Kostka Willem Doležalová Zuzana KAT ZBRASLAV
Skala Lukáš Kadlecová Jolana MZ Dance Team Plzeň
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 10
Hlubuček Václav Stýblová Valérie TK KOŠKOVI Liberec
Jonáš Metoděj Nel Fölkelová Sára Tanec Kladno
Kostka Willem Doležalová Zuzana KAT ZBRASLAV
Skala Lukáš Kadlecová Jolana MZ Dance Team Plzeň
Smrček Václav Siedloková Mariana Top Dance Prague Team
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 7
Doubek Daniel Doubková Dina COOL DANCE
Hálek Tobiáš Zemínová Adéla COOL DANCE
Holub Jan Stejskalová Klára JISKRA RASPENAVA, z.s.
Chlupáček Filip Dokulilová Antonie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Smrček Václav Siedloková Mariana Top Dance Prague Team
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 4
Doubek Daniel Doubková Dina COOL DANCE
Hálek Tobiáš Zemínová Adéla COOL DANCE
Holub Jan Stejskalová Klára JISKRA RASPENAVA, z.s.
Chlupáček Filip Dokulilová Antonie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 8
Hlubuček Václav Stýblová Valérie TK KOŠKOVI Liberec
Kostka Willem Doležalová Zuzana KAT ZBRASLAV
Kubík Ondřej Černá Klára KAT ZBRASLAV
Oleksulyn Michal Molnárová Dominika MZ Dance Team Plzeň
Ravonjison Martin Šmidrkalová Ema JN DANCE PARDUBICE
Skala Lukáš Kadlecová Jolana MZ Dance Team Plzeň
Stromko Matěj Baliková Tereza Top Dance Prague Team
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 12
Hlubuček Václav Stýblová Valérie TK KOŠKOVI Liberec
Chvojka Ondřej Blechová Anna TK KOŠKOVI Liberec
Jonáš Metoděj Nel Fölkelová Sára Tanec Kladno
Kostka Willem Doležalová Zuzana KAT ZBRASLAV
Kubík Ondřej Černá Klára KAT ZBRASLAV
Oleksulyn Michal Molnárová Dominika MZ Dance Team Plzeň
Skala Lukáš Kadlecová Jolana MZ Dance Team Plzeň
Smrček Václav Siedloková Mariana Top Dance Prague Team
Stromko Matěj Baliková Tereza Top Dance Prague Team
Šintler Martin Janoušková Zora TK SPARTA PRAHA
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Zámečník Lukáš Brchelová Karolína KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 9
Couf František Pilchová Eliška TK SPARTA PRAHA
Činčura Filip Štědrá Anna TK SPARTA PRAHA
Jíša David Jakimičová Valerie TK SPARTA PRAHA
Král Daniel Protivánková Elena TK OLYMP OLOMOUC
Müller Dominik Plechatá Klára TK KOŠKOVI Liberec
Routa Ondřej Lona Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
Suchánek Ondřej Hanzlíková Karolína Chomutov 1
Štumpf Jakub Štumpfová Kristýna KST Silueta Praha, z.s.
Váňa Jakub Janoušková Šárka COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 8
Heger Petr Prostějovská Lada Taneční klub Vavruška
Liška Petr Fiřtová Iveta TK SPARTA PRAHA
Müller Dominik Plechatá Klára TK KOŠKOVI Liberec
Pokorný Václav Koloušková Klaudie Tanec Kladno
Routa Ondřej Lona Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
Suchánek Ondřej Hanzlíková Karolína Chomutov 1
Štumpf Jakub Štumpfová Kristýna KST Silueta Praha, z.s.
Vild Ondřej Kratochvílová Natálie KST Silueta Praha, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 3
Pospíchal Jan Pospíchalová Kristýna JN DANCE PARDUBICE
Sandholc Martin Sandholcová Lucie FUEGO ŘÍČANY
Schlehuber Michal Schlehuberová Edita KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Havelka Pavel Havelková Iveta TK ASTRA PRAHA
Krajíček Richard Tužová Lucie BOHEMIA DANCE CLUB
Ondřej Ladislav Ondřejová Eva KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 2
Knob Josef Mahelková Kateřina KAT ZBRASLAV
Schlehuber Michal Schlehuberová Edita KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-STT, přihlášeno párů: 1
Knob Josef Mahelková Kateřina KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-D-STT, přihlášeno párů: 3
Čmolík Pavel Čmolíková Věra Dance Factory Prague
Havelka Pavel Havelková Iveta TK ASTRA PRAHA
Svatek Václav Ptáčková Lenka ATK STANDARD CHEB
Postupová soutěž v kategorii Senioři-III-D-LAT, přihlášeno párů: 3
Čmolík Pavel Čmolíková Věra Dance Factory Prague
Havelka Pavel Havelková Iveta TK ASTRA PRAHA
Ondřej Ladislav Ondřejová Eva KAT ZBRASLAV