Seznam přihlášených na soutěž

27.5.2023   O cenu města Hluk,   Hluk

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 25.5.2023 21:59:59
Počet soutěžících párů: 176
Fyzický počet párů: 73
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 8
Bárta Martin Kubínová Sabina DSP Kometa Vyškov
Čevela Patrik Hlaváčková Elena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Dohnal Vilém Horáková Barbora KST Swing Kroměříž
Foldyna Šimon Ilková Julie iDance Studio, z.s.
Genža Štěpán Mikšovičová Elena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Pivoda Mikuláš Malinkovičová Elena TS MORAVA Mikulov
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Šiška Adam Dohnalová Ema KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 9
Baďura Matyáš Holubová Amálie Taneční klub Antonio
Bezslezina Jan Daňková Eva iDance Studio, z.s.
Čevela Patrik Hlaváčková Elena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Foldyna Šimon Ilková Julie iDance Studio, z.s.
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Genža Štěpán Mikšovičová Elena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Pivoda Mikuláš Malinkovičová Elena TS MORAVA Mikulov
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Šiška Adam Dohnalová Ema KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 11
Bezslezina Jan Daňková Eva iDance Studio, z.s.
Čevela Patrik Hlaváčková Elena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Foldyna Šimon Ilková Julie iDance Studio, z.s.
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Genža Štěpán Mikšovičová Elena TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Koňařík Matěj Oulehlová Nela KST Swing Kroměříž
Lištvan Petr Václavková Dominika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Pivoda Mikuláš Malinkovičová Elena TS MORAVA Mikulov
Scholaster David Hajnová Julie KST Swing Kroměříž
Šiška Adam Dohnalová Ema KST Swing Kroměříž
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 6
Baďura Matyáš Holubová Amálie Taneční klub Antonio
Bezslezina Jan Daňková Eva iDance Studio, z.s.
Bureš Jan Václav Holcová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Surovík Sebastian Válková Nikol TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 10
Bezslezina Jan Daňková Eva iDance Studio, z.s.
Bureš Jan Václav Holcová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Gazda Mario Kolářová Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Koňařík Matěj Oulehlová Nela KST Swing Kroměříž
Lištvan Petr Václavková Dominika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Netočný Lukáš Remešová Julie Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Pytel Matyáš Pokorná Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Surovík Sebastian Válková Nikol TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-STT, přihlášeno párů: 6
Helebrand Peter Šebková Petra Dance Factory Prague
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kacr Pavel Kacrová Stanislava TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mareš Michal Frankeová Petra Taneční klub Vavruška
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Valigurský Martin Valigurská Janka TK Grande Malacky, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-LAT, přihlášeno párů: 4
Helebrand Peter Šebková Petra Dance Factory Prague
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Valigurský Martin Valigurská Janka TK Grande Malacky, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 5
Koňařík Matěj Oulehlová Nela KST Swing Kroměříž
Mana Tobiáš Hladíková Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Zemánek Bruno Marejková Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Smutek Jiří Judasová Nela TK HENZÉLY-SWING
Vyvial Marek Slavíková Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Zemánek Bruno Marejková Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 6
Marek Šimon Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol DSP Kometa Brno
Piovarci Samuel Zaťková Tamara Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Weinberger Egon Ptáčková Lída TK MORAVIA STARLET Brno
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 7
Baďura Matyáš Holubová Amálie Taneční klub Antonio
Mana Tobiáš Hladíková Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Marek Šimon Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Mikulenka Pavel Kulhánková Nikol DSP Kometa Brno
Piovarci Samuel Zaťková Tamara Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Remeš Max Daniel Andreozzi Viola TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 10
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Koňařík Matěj Oulehlová Nela KST Swing Kroměříž
Podhola Matyáš Kaňovská Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Pytel Matyáš Pokorná Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Vašut Karel Váchová Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Vincour Matyáš Mrázová Vendula DSP Kometa Brno
Zemánek Bruno Marejková Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Podhola Matyáš Kaňovská Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Rýc Tadeáš Kojetská Eva KST Swing Kroměříž
Vincour Matyáš Mrázová Vendula DSP Kometa Brno
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Zemánek Bruno Marejková Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 3
Marek Šimon Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 7
Baďura Matyáš Holubová Amálie Taneční klub Antonio
Kostenko Illia Veselá Anna iDance Studio, z.s.
Mana Tobiáš Hladíková Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Marek Šimon Červeková Simona TK OLYMP OLOMOUC
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Veverka Petr Veselá Klára TK OLYMP OLOMOUC
Zaglio Enrico Daňková Izabela TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-STT, přihlášeno párů: 7
Breitenbacher Zdeněk Breitenbacherová Jolana Infinity Dance Team
Helebrand Peter Šebková Petra Dance Factory Prague
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kacr Pavel Kacrová Stanislava TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Tvrdý Zdeněk Tvrdá Magdalena Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Breitenbacher Zdeněk Breitenbacherová Jolana Infinity Dance Team
Helebrand Peter Šebková Petra Dance Factory Prague
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovář Petr Kovářová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Mydlarčík Tomáš Mydlarčíková Marika DANCE STUDIO OSTRAVA
Rubišar Jaroslav Rubišarová Kateřina DANCE STUDIO OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-STT, přihlášeno párů: 6
Barnat Jiří Barnatová Hana Infinity Dance Team
Bárta Roman Bártová Miloslava Infinity Dance Team
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovář Petr Kovářová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Kříž Libor Florianová Michaela TK MORAVIA STARLET Brno
Zezulák Tomáš Zezuláková Věra TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-LAT, přihlášeno párů: 5
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Štrosser Ivan Štrosserová Gabriela Taneční klub Vavruška
Valečko Petr Valečková Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
Zezulák Tomáš Zezuláková Věra TK HENZÉLY-SWING
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-B-STT, přihlášeno párů: 3
Hraňo Pavel Hraňová Jitka RM Dance
Novák Martin Nováková Jitka A-klub Hranice, z.s.
Stržínek Pavel Stržínková Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Do 8 let-E-KOMBI, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-STT, přihlášeno párů: 4
Bureš Jan Václav Holcová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Grossmann Samuel Daňková Anna DANZA BRNO
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Surovík Sebastian Válková Nikol TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-LAT, přihlášeno párů: 8
Bureš Jan Václav Holcová Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Grossmann Samuel Daňková Anna DANZA BRNO
Münster Jan Lipková Sára DANZA BRNO
Muroň Štěpán Turjapová Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Netočný Lukáš Remešová Julie Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Penka Matěj Lejsková Adéla TK OLYMP OLOMOUC
Surovík Sebastian Válková Nikol TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Walica Adam Antošová Anna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-STT, přihlášeno párů: 11
Budik Ondřej Czajkowska Anna Infinity Dance Team
Hradský Radoslav Brídziková Vanda TC Eleganza, Slovensko
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Kolář Jiří Šaková Natálie KST QUICK OLOMOUC
Mereďa Filip Koníčková Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Münster Jan Lipková Sára DANZA BRNO
Pytel Matyáš Pokorná Natálie TK MORAVIA STARLET Brno
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Vincour Matyáš Mrázová Vendula DSP Kometa Brno
Walica Adam Antošová Anna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Budik Ondřej Czajkowska Anna Infinity Dance Team
Hradský Radoslav Brídziková Vanda TC Eleganza, Slovensko
Kaleta Michal Ho Thi Havi Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
Kolář Jiří Šaková Natálie KST QUICK OLOMOUC
Mereďa Filip Koníčková Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Rubišar Jaroslav Pohlová Aneta DANCE STUDIO OSTRAVA
Vincour Matyáš Mrázová Vendula DSP Kometa Brno
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-STT, přihlášeno párů: 3
Florian Jáchym Nečasová Tereza Infinity Dance Team
Kutěj Jan Krinke Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
Vlček Tomáš Vlčková Klára TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Mládež-C-LAT, přihlášeno párů: 8
Florian Jáchym Nečasová Tereza Infinity Dance Team
Holcner Martin Knotová Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kočař Jan Smutná Hana TK OLYMP OLOMOUC
Kostenko Illia Veselá Anna iDance Studio, z.s.
Kutěj Jan Krinke Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
Mikulášek Ondřej Krejčířová Alice TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Šobáň Filip Šťastná Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Tomaščin Branislav Salíniová Nina Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-STT, přihlášeno párů: 2
Kočař Jan Smutná Hana TK OLYMP OLOMOUC
Tomaščin Branislav Salíniová Nina Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Postupová soutěž v kategorii Mládež-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -