Seznam přihlášených na soutěž

10.12.2023   Xmas CAPAX Cup,   Sluhy

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 7.12.2023 21:59:59
Počet soutěžících párů: 78
Fyzický počet párů: 29
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 10
Bednařík Vojtěch Vykusová Magdaléna TK ASTRA PRAHA
Jančevskyj Artur Tumová Liliana TK KOŠKOVI Liberec
Lusk Vítek Kučerová Marie Smartdance
Medonos Josef Hájková Marie TAPOS LITOMĚŘICE
Michna Mikuláš Nováková Klára TK KZMJ JIČÍN
Ravonjison Marek Poláková Dijana JN DANCE PARDUBICE
Trojan Tobiáš Kopalová Nella TK KOŠKOVI Liberec
Vrábel Tadeáš Šmerdová Laura TJ Sokol Lysá nad Labem
Zahradník Jiří Zahradníková Anna TK KZMJ JIČÍN
Žák Dominik Ahopšuk Elena Anna MZ Dance Team Plzeň
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 10
Bednařík Vojtěch Vykusová Magdaléna TK ASTRA PRAHA
Fišnar Alexandr Kolářová Klaudia CAPAX... tanec na MAX
Hájek Jan Vysoká Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Hrkal Matěj Drábková Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Jančevskyj Artur Tumová Liliana TK KOŠKOVI Liberec
Lusk Vítek Kučerová Marie Smartdance
Michna Mikuláš Nováková Klára TK KZMJ JIČÍN
Ravonjison Marek Poláková Dijana JN DANCE PARDUBICE
Vrábel Tadeáš Šmerdová Laura TJ Sokol Lysá nad Labem
Zahradník Jiří Zahradníková Anna TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 11
Bednařík Vojtěch Vykusová Magdaléna TK ASTRA PRAHA
Fišnar Alexandr Kolářová Klaudia CAPAX... tanec na MAX
Hájek Jan Vysoká Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Hrkal Matěj Drábková Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Jančevskyj Artur Tumová Liliana TK KOŠKOVI Liberec
Lusk Vítek Kučerová Marie Smartdance
Medonos Josef Hájková Marie TAPOS LITOMĚŘICE
Michna Mikuláš Nováková Klára TK KZMJ JIČÍN
Škriňa Patrik Houštecká Eliška Taneční škola Artimo
Vrábel Tadeáš Šmerdová Laura TJ Sokol Lysá nad Labem
Zahradník Jiří Zahradníková Anna TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 5
Fišnar Alexandr Kolářová Klaudia CAPAX... tanec na MAX
Hájek Jan Vysoká Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Hrkal Matěj Drábková Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Švec Patrik Sedláčková Nikola Top Dance Prague Team
Zelený Šimon Gumuláková Johana TJ Sokol Lysá nad Labem
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 5
Fišnar Alexandr Kolářová Klaudia CAPAX... tanec na MAX
Hájek Jan Vysoká Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Hrkal Matěj Drábková Tereza TAPOS LITOMĚŘICE
Švec Patrik Sedláčková Nikola Top Dance Prague Team
Zelený Šimon Gumuláková Johana TJ Sokol Lysá nad Labem
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 3
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Dvořák Dominik Dvořáková Veronika TK ASTRA PRAHA
Kovtun Bohdan Kaimlová Adina Tanec Kladno
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Dvořák Dominik Dvořáková Veronika TK ASTRA PRAHA
Kovtun Bohdan Kaimlová Adina Tanec Kladno
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 8
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Dvořák Dominik Dvořáková Veronika TK ASTRA PRAHA
Kovtun Bohdan Kaimlová Adina Tanec Kladno
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Pajtaš Roman Voříšková Lucie TK ASTRA PRAHA
Schejbal Vít Podrapská Terezie TAPOS LITOMĚŘICE
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Vaňura Cyril Ševčíková Kateřina Top Dance Prague Team
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 8
Beníšek Matěj Onderková Klára CAPAX... tanec na MAX
Kovtun Bohdan Kaimlová Adina Tanec Kladno
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Pajtaš Roman Voříšková Lucie TK ASTRA PRAHA
Schejbal Vít Podrapská Terezie TAPOS LITOMĚŘICE
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Tuma Benjamin Hájková Johana TK KOŠKOVI Liberec
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 7
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Pajtaš Roman Voříšková Lucie TK ASTRA PRAHA
Schejbal Vít Podrapská Terezie TAPOS LITOMĚŘICE
Šáfr Jan Rachynska Marharyta TJ Sokol Lysá nad Labem
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Vaňura Cyril Ševčíková Kateřina Top Dance Prague Team
Wulf William Doddová Kavita TK ASTRA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 7
Krejčí Matyáš Chlebková Jana Taneční škola Artimo
Lehký Kryštof Šťastná Marie Dorina dance
Pajtaš Roman Voříšková Lucie TK ASTRA PRAHA
Schejbal Vít Podrapská Terezie TAPOS LITOMĚŘICE
Štěpaník David Vlková Eliška CAPAX... tanec na MAX
Tuma Daniel Jančevská Ellen TK KOŠKOVI Liberec
Wulf William Doddová Kavita TK ASTRA PRAHA