Seznam přihlášených na soutěž

9.12.2023   Vánoční vločka 2023,   BRNO

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 7.12.2023 21:59:59
Počet soutěžících párů: 73
Fyzický počet párů: 30
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 7
Baďura Adam Pechálová Kateřina TK OLYMP OLOMOUC
Barák Michael Romanová Leona TK MORAVIA STARLET Brno K2
Čehovský Filip Charvátová Klára TK OLYMP OLOMOUC
Havlíček Andrej Morávková Natalie TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kapoun Petr Kejmarová Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Novotný Vojtěch Korčáková Veronika TK MORAVIA STARLET Brno K2
Toman Jiří Liškutínová Kateřina TK MORAVIA STARLET Brno K2
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 9
Barák Michael Romanová Leona TK MORAVIA STARLET Brno K2
Bulička Lukáš Novotná Markéta Infinity Dance Team
Čehovský Filip Charvátová Klára TK OLYMP OLOMOUC
Kapoun Petr Kejmarová Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kučírka Filip Mikulášková Hana DSP Kometa Vyškov
Mikeš Adam Fialová Markéta TK MORAVIA STARLET Brno K2
Novotný Vojtěch Korčáková Veronika TK MORAVIA STARLET Brno K2
Pánek Jan Voznicová Eliška TK MORAVIA STARLET Brno K2
Toman Jiří Liškutínová Kateřina TK MORAVIA STARLET Brno K2
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-E-LAT, přihlášeno párů: 2
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kníř Petr Knířová Jaroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-STT, přihlášeno párů: 2
Kacr Pavel Kacrová Stanislava TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Kníř Petr Knířová Jaroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-E-LAT, přihlášeno párů: 3
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kníř Petr Knířová Jaroslava CTS PERFECT Pardubice, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Křišťan Tomáš Vaško Andrea TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kurdiovský Jan Kusá Tereza Infinity Dance Team
Palát Tomáš Pečinková Tereza Infinity Dance Team
Tesař Vojtěch Kovalská Nela iDance Studio, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 4
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Pokorný František Pokorná Irena Březová nad Svitavou
Pospíchal Jan Pospíchalová Kristýna JN DANCE PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 4
Hájek Tomáš Hájková Michaela Tanec Kladno
Křišťan Tomáš Vaško Andrea TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Ryšavý Pavel Ryšavá Elena Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 6
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Křišťan Tomáš Vaško Andrea TK MORAVIA STARLET Brno K2
Orel Tomáš Orlová Andrea Infinity Dance Team
Ryšavý Pavel Ryšavá Elena Taneční klub BONSTEP
Vaškovský Roman Vaškovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-LAT, přihlášeno párů: 4
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Mydlarčík Tomáš Mydlarčíková Marika DANCE STUDIO OSTRAVA
Vaškovský Roman Vaškovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-STT, přihlášeno párů: 5
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kacr Pavel Kacrová Stanislava TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Pokorný František Pokorná Irena Březová nad Svitavou
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-D-LAT, přihlášeno párů: 6
Hájek Tomáš Hájková Michaela Tanec Kladno
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Keprt David Keprtová Zdeňka TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Mydlarčík Tomáš Mydlarčíková Marika DANCE STUDIO OSTRAVA
Ryšavý Pavel Ryšavá Elena Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-STT, přihlášeno párů: 7
Chládek Vladimír Kočí Marcela TK MORAVIA STARLET Brno K2
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Orel Tomáš Orlová Andrea Infinity Dance Team
Ryšavý Pavel Ryšavá Elena Taneční klub BONSTEP
Vaškovský Roman Vaškovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-II-C-LAT, přihlášeno párů: 6
Jedlička Pavel Jedlička Gogova Ema TK MORAVIA STARLET Brno K2
Kovařík Stanislav Kovaříková Dana TK MORAVIA STARLET Brno K2
Mrkva Ladislav Forchová Iveta TK ORION HODONÍN z.s.
Mydlarčík Tomáš Mydlarčíková Marika DANCE STUDIO OSTRAVA
Vaškovský Roman Vaškovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Zajíček Miroslav Zajíčková Martina Dance Studio Starlight, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-STT, přihlášeno párů: 2
Havlíček Andrej Morávková Natalie TK MORAVIA STARLET Brno K2
Toman Jiří Liškutínová Kateřina TK MORAVIA STARLET Brno K2
Postupová soutěž v kategorii Mládež-E-LAT, přihlášeno párů: 2
Kučírka Filip Mikulášková Hana DSP Kometa Vyškov
Toman Jiří Liškutínová Kateřina TK MORAVIA STARLET Brno K2