Seznam přihlášených na soutěž

18.5.2024   Grand Prix Austerlitz 2024,   Šlapanice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 16.5.2024 21:59:59
Počet soutěžících párů: 165
Fyzický počet párů: 100
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 21
Balko  Andrej Makkošová  Liana TŠ Nexum Nitra , Slovensko
Buzáš Marek Hrbáčková Eliška KST Swing Kroměříž
Catalinoiu Denis Kiss Eliza Tsk Danceland, Vienna
Dvořák Pavel Čalounová Markéta TK KOŠKOVI Liberec
Hipík Lukáš Chudárková Barbora TK MORAVIA STARLET Brno
Jakubes Šimon Opatrná Zuzana TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jíša David Jakimičová Valerie TK SPARTA PRAHA
Kodytek Pavel Bodzás Alexandra TK TREND OSTRAVA
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Kubík Samuel Jančová Simona TK Welcome Trnava, Slovensko
Lichnovský Tomáš Cvengrošová Adriana KST HLUČÍN
Los Chovanec Oliver Hrnčiríková Vendulka iDance Studio, z.s.
Potůček Ondřej Klasová Kristýna Infinity Dance Team
Roháček Vít Filová Mathilda Infinity Dance Team
Sianta Richard Maltsava Anna INTERKLUB Bratislava, Slovenská Republika
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Tomášek Martin Mazuchová Wanda Taneční škola Hes, z.s.
Tomín Filip Plischkeová Valentýna TK KOŠKOVI Liberec
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 16
Drábek Antonín Vostrovská Kateřina MZ Dance Team
Hipík Lukáš Chudárková Barbora TK MORAVIA STARLET Brno
Jakubes Šimon Opatrná Zuzana TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Kudláček Kristián Kudláčková Sára iDance Studio, z.s.
Lichnovský Tomáš Cvengrošová Adriana KST HLUČÍN
Muk David Sluková Kristýna TK MAESTRO
Pisula David Pisulová Karolína TSC KUČERA DANCE TEAM
Rauš Jáchym Letošníková Lenka Dance Factory Prague
Roháček Vít Filová Mathilda Infinity Dance Team
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Suchánek Ondřej Hanzlíková Karolína Chomutov 1
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Trčka Jakub Škráčková Veronika TK SPARTA PRAHA
Veverka Dominik Minaříková Adriana TK OLYMP OLOMOUC
Taneční liga v kategorii TL-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 26
Dostál Štěpán Lišková Veronika KST Silueta Praha, z.s.
Florian Daniel Brožková Eva DSP Kometa Brno
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Ludma Tomáš Kaucká Emanuela Dance Factory Prague
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika Dance Factory Prague
Přikryl Tomáš Los Chovancová Sanela iDance Studio, z.s.
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalický Pavel Dunajová Štěpánka Infinity Dance Team
Trčka Jakub Škráčková Veronika TK SPARTA PRAHA
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Buzáš Marek Hrbáčková Eliška KST Swing Kroměříž
Dvořák Pavel Čalounová Markéta TK KOŠKOVI Liberec
Hipík Lukáš Chudárková Barbora TK MORAVIA STARLET Brno
Jakubes Šimon Opatrná Zuzana TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jíša David Jakimičová Valerie TK SPARTA PRAHA
Kodytek Pavel Bodzás Alexandra TK TREND OSTRAVA
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Lichnovský Tomáš Cvengrošová Adriana KST HLUČÍN
Potůček Ondřej Klasová Kristýna Infinity Dance Team
Roháček Vít Filová Mathilda Infinity Dance Team
Smolucha Vojtěch Hrubá Zuzana MZ Dance Team
Sokl Karel Woznicová Markéta Infinity Dance Team
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Tomín Filip Plischkeová Valentýna TK KOŠKOVI Liberec
Taneční liga v kategorii TL-Dospělí-LAT, přihlášeno párů: 33
Dostál Štěpán Lišková Veronika KST Silueta Praha, z.s.
Florian Daniel Brožková Eva DSP Kometa Brno
Hošek Lukáš Kirnigová Jana iDance Studio, z.s.
Jakubec Tomáš Banková Anna Infinity Dance Team
Kiršner Mario Golombová Adéla iDance Studio, z.s.
Košek Jan Javůrková Tereza TK KOŠKOVI Liberec
Kozel Lubomír Konečná Klára iDance Studio, z.s.
Lipina Viktor Matýsková Apolena iDance Studio, z.s.
Los Chovanec Oliver Hrnčiríková Vendulka iDance Studio, z.s.
Ludma Tomáš Kaucká Emanuela Dance Factory Prague
Maslák Daniel Prokopová Vendula COOL DANCE
Metlický Jan Kasalová Ela DSP Kometa Brno
Pleyer Štěpán Krejčí Veronika Dance Factory Prague
Sabol Filip Eremenko Anastasia TK ASTRA PRAHA
Skalický Pavel Dunajová Štěpánka Infinity Dance Team
Vlček Jan Příplatová Petra TK KOŠKOVI Liberec
Balko  Andrej Makkošová  Liana TŠ Nexum Nitra , Slovensko
Drábek Antonín Vostrovská Kateřina MZ Dance Team
Hipík Lukáš Chudárková Barbora TK MORAVIA STARLET Brno
Jakubes Šimon Opatrná Zuzana TK MAESTRO
Jelínek Vojtěch Hokrová Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Kolařík Jan Martinů Monika TK KOŠKOVI Liberec
Kudláček Kristián Kudláčková Sára iDance Studio, z.s.
Lichnovský Tomáš Cvengrošová Adriana KST HLUČÍN
Muk David Sluková Kristýna TK MAESTRO
Pisula David Pisulová Karolína TSC KUČERA DANCE TEAM
Rauš Jáchym Letošníková Lenka Dance Factory Prague
Roháček Vít Filová Mathilda Infinity Dance Team
Suchánek Ondřej Hanzlíková Karolína Chomutov 1
Štětina Jakub Kocková Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Trčka Jakub Škráčková Veronika TK SPARTA PRAHA
Tulach Antonín Smetanová Barbora TK SPARTA PRAHA
Višnovský Adam Malá Michaela TK KOŠKOVI Liberec
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-I-STT, přihlášeno párů: 9
Benýšek Martin Benýšková Martina MZ Dance Team
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Kocherha Roman Kalinová Olga MZ Dance Team
Potužák Petr Horníčková Marie TK MORAVIA STARLET Brno
Sedlář Milan Biroščíková Jana Taneční škola Hes, z.s.
Klempíř Martin Vítková Romana Infinity Dance Team
Marek Vojtěch Křivánková Iva Infinity Dance Team
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Zmeškal Karel Zmeškalová Lenka TK SPARTA PRAHA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-I-LAT, přihlášeno párů: 10
Durchánek Stanislav Šebková Kateřina MZ Dance Team
Liška Petr Fiřtová Iveta TK SPARTA PRAHA
Berg Jiří Bažatová Jana Taneční klub BONSTEP
Čech Martin Čechová Kateřina TK SPARTA PRAHA
Marek Vojtěch Křivánková Iva Infinity Dance Team
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Pokorný František Pokorná Irena Březová nad Svitavou
Rabel Miroslav Rabelová Kamila Taneční škola Batukáda
Szurman Roman Szurmanová Miroslava TK ELÁN TŘINEC z.s.
Zlámal Tomáš Zlámalová Jana Taneční škola Batukáda
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-II-STT, přihlášeno párů: 19
Compel Daniel Oharková Milena Chomutov 3
Fekar Vladimír Fekar Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Chudárek Tomáš Chudárková Martina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Kostov Bogdan Miyashita Megumi KST Silueta Praha, z.s.
Mlejnský Jan Kamínková Pavla Taneční škola Standardklub Praha
Novobilský Dalimil Novobilská Pavla Kateřinice
Palát Petr Palátová Hana Infinity Dance Team
Potužák Petr Horníčková Marie TK MORAVIA STARLET Brno
Sedlář Milan Biroščíková Jana Taneční škola Hes, z.s.
Valíček Jiří Jandová Veronika Infinity Dance Team
Barnat Jiří Barnatová Hana Infinity Dance Team
Hajer Karel Komrsková Kateřina TK DanceTime
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Novák Martin Nováková Jitka A-klub Hranice, z.s.
Stecker Milan Steckerová Eva KST QUICK OLOMOUC
Stržínek Pavel Stržínková Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Szurman Roman Szurmanová Miroslava TK ELÁN TŘINEC z.s.
Vaškovský Roman Vaškovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Zaduban Marek Zadubanová Markéta TK MORAVIA STARLET Brno
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-II-LAT, přihlášeno párů: 9
Hájek Bohdan Chalupová Zuzana Hodonín
Kalina Petr Saksa Pístecká Petra Taneční klub FOKUS Nový Jičín
Apolenář Miroslav Bartošeková Irena KST Swing Kroměříž
Berg Jiří Bažatová Jana Taneční klub BONSTEP
Compel Daniel Oharková Milena Chomutov 3
Fekar Vladimír Fekar Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Minks Eduard Minksová Alexandra TK MORAVIA STARLET Brno K2
Pokorný František Pokorná Irena Březová nad Svitavou
Vaškovský Roman Vaškovská Kateřina TK KOŠKOVI Liberec
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-III-STT, přihlášeno párů: 15
Benýšek Bohuslav Benýšková Lenka MZ Dance Team
Brich Jiří Brichová Jitka TK SPARTA PRAHA
Fajkus Roman Fajkusová Monika DANCE STUDIO OSTRAVA
Jandejsek Milan Pavlová Jana TK SPARTA PRAHA
Mlejnský Radomír Mlejnská Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Peřestý Ladislav Peřestá Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Zeman Jaroslav Zemanová Petra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Čapek Michal Čapková Ivana TK SPARTA PRAHA
Čermák Vladimír Čermáková Jitka Infinity Dance Team
Hrabal Pavel Hrabalová Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Klvač Josef Klvačová Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Marx Tomáš Marxová Blanka TAK DANCE KROK
Smělý Petr Smělá Alena Dance Studio Starlight, z.s.
Táborský Michal Křížová Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-III-LAT, přihlášeno párů: 4
Hrabal Pavel Hrabalová Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Lampa Jan Lampová Zuzana KST HLUČÍN
Marx Tomáš Marxová Blanka TAK DANCE KROK
Ochodek Vladislav Ochodková Eliška DANCE STUDIO OSTRAVA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-IV-STT, přihlášeno párů: 3
Čech Jiří Čechová Zina Taneční klub Stabil
Sláma Pavel Slámová Jarmila Taneční klub Stabil
Valečko Petr Valečková Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
Taneční liga v kategorii TL-Senioři-IV-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -